[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

mohammad aghaei

عضو جدید
اخه اونایی که درست زدم رو غلط گرفته سنجش :( با جوابای سنجش درصد گرفتم

نگران نباشید، من میدونم شما و هممون جای خوب قبول میشیم! اینجوری که نمیشه اگه نخوان کلید رو اصلاح کنن! اینجوری تفاوت بین اونی که خونده با اونی که نخونده نیست!

• Like
واکنش ها: E.AP

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان پستا رو خووندم دلم نيومد چيزي ننويسم
اين كليدي ك سنجش ميده حتمن اشتباه زياد داره نگران نباشيد ممكنه سوال مثلن گزينه دو درست باشه ولي ب اشتباه گزينه چهار رو زده باشه اين دليل نميشه ك چهار درست باشه.پارسال كليد اوليه خيلي اشتباه داشت ك اكثرشون درست شدن.موفق باشيد

E.AP

عضو جدید
نگران نباشید، من میدونم شما و هممون جای خوب قبول میشیم! اینجوری که نمیشه اگه نخوان کلید رو اصلاح کنن! اینجوری تفاوت بین اونی که خونده با اونی که نخونده نیست!
اشالله ...امیدوارم که یه رتبه خوبی بیاریم و یه جای خوب قبول شیم ..دقیقا اینجوری تفکیکی به وجود نمیاد .....توکل به خدا...اشالله هر چی خیره پیش بیاد

mohammad aghaei

عضو جدید
بچه ها، کجا رفت اون همه انرژش و شادی!!!!! بابا برای همه اینطوری بوده ، شک نکنید مزد زحماتمون رو میگیریم! کار خوبه خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه! اینا چی کاره هستن! خدا که فراموش نکرده چقدر زحمت کشیدیم... کم خوابیامون.... لاغر شدنامون.... ضعیف شدن چشامون.....! خدارو داریم. خدایا از خودت طلب میکنیم بهترینارو1

#soreNa#

کاربر فعال
آخه عزیز دل برادر اگه سوالا درست نشه درسته که همه ضرر میکنن ولی افرادی مث من ک همینجوریشم چیزی نزدن و امیدشون به 4تادونه سوال قطعی بود دیگه چیزی واسهشون نمیمونه ...
نه به نظر خودم چندان خوب نیست...بدجور حالم گرفته شد
شمام نگران نباشین امسال اوضاع کلا بهم ریختس...همه بد خراب کردن

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

گاهي گمان نمي كني
ولي مي شود،

گاهي نمي شود،
نمي شود كه نمي شود؛

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است،
گاهي نگفته
قرعه به نام تو مي شود؛

گاهي گداي گداي گدايي
و
بخت نيست،

گاهي تمام شهر
گداي تو مي شود...

دكتر علي شريعتي

E.AP

عضو جدید
آخه عزیز دل برادر اگه سوالا درست نشه درسته که همه ضرر میکنن ولی افرادی مث من ک همینجوریشم چیزی نزدن و امیدشون به 4تادونه سوال قطعی بود دیگه چیزی واسهشون نمیمونه ...
نگران نباشین ...اشالله که درست میکنن ....توکل به خدا

mohammad aghaei

عضو جدید

گاهي گمان نمي كني
ولي مي شود،

گاهي نمي شود،
نمي شود كه نمي شود؛

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است،
گاهي نگفته
قرعه به نام تو مي شود؛

گاهي گداي گداي گدايي
و
بخت نيست،

گاهي تمام شهر
گداي تو مي شود...

دكتر علي شريعتي

دستت درد نکنه، میخوای بشینیم گریه کنیم!!!!!!!! سکوت سنگینی حکم فرماست.:(

E.AP

عضو جدید
بچه ها، کجا رفت اون همه انرژش و شادی!!!!! بابا برای همه اینطوری بوده ، شک نکنید مزد زحماتمون رو میگیریم! کار خوبه خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه! اینا چی کاره هستن! خدا که فراموش نکرده چقدر زحمت کشیدیم... کم خوابیامون.... لاغر شدنامون.... ضعیف شدن چشامون.....! خدارو داریم. خدایا از خودت طلب میکنیم بهترینارو1
دقیقا ...ادم یاد سختی ها که میفته بیشتر ناراحت میشه...اما توکل به خدا...اشالله هر چی صلاحه پیش بیاد...شاید صلاح در قبول شدنمون باشه شایدم نه

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:

سوالای غلط کلا حذف میشن یا امتیاز یکسان به همشون میدن یعنی نمره منفی نداره.

میانگین 45 ٪ م. شیمی : رتبه بین 200 تا 300
میانگین 25٪ : بین 700 تا 800
میانگین 40 ٪‌: 300 تا 500 ( پارسال دانشگاه شیراز تا 400 رو گرفته فردوسی مشهد هم تا 500 )

م. بیو : برای دانشگاه های تهران 38تا 50%می خواهد برای شهرستان 30تا 38 %

mrzhesami

عضو جدید
سلام دوستان ...
منظور از این جمله که بالای کلیدا زده چیه ؟ "از طریق سیستم ارسال و درخواست !! نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید"
کسی می دونه این سیستم ارسال و درخواست رو از کجا باید پیدا کرد ؟؟؟؟؟

H_RZ

عضو جدید
سلام دوستان ...
منظور از این جمله که بالای کلیدا زده چیه ؟ "از طریق سیستم ارسال و درخواست !! نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید"
کسی می دونه این سیستم ارسال و درخواست رو از کجا باید پیدا کرد ؟؟؟؟؟
گوشه بالا سمت چپ سایت سنجش نوشته ورود به سیستم پاسخگویی

salar1998

عضو جدید

میانگین 40 ٪‌: 300 تا 500 ( پارسال دانشگاه شیراز تا 400 رو گرفته فردوسی مشهد هم تا 500 )

اینارو واس دلخوشی ما که ننوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شازده مطمئنی؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو واس دلخوشی ما که ننوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شازده مطمئنی؟

میانگین 34 بین 600 تا 800

من هیچ وقت اطلاعات اشتباه اینجا قرار نمیدم .. لطفا دو لینک زیر رو ببینید
http://mahanportal.ir/StudentCP/For...افزار-ماهان-را-با-دوستانتان-به-اشتراک-بگذارید.

http://mahanportal.ir/StudentCP/MoshaverReshte.aspx?Status=Moshavere

farhad urmia

عضو جدید
سنجش هیچ سوالی رو حذف نمیکنه یا جوابشو عوض نمیکنه .تنها امیدتون این باشه که همه اینو غلط زدن.
پارسال ما هم میگفتیم کلی غلط داره و اینحرفا
فقط دو تا سئالو کردن دو گزینه درست از چهارتا گزینه.
چرا حذف میکنه. تو کنکور 93 2 تا سوال حذف کرد و 3 تا رو هم تاثیر مثبت گذاشت. زود قضاوت نکن

farhad urmia

عضو جدید

شازده این مهندسی بیو رو من از فولادی تو سایت ماهان پرسیدم.

#soreNa#

کاربر فعال
شازده جان درست نشه اوضاع خراب تر از اون 25% هست ک شما نوشتی .. بیا پایین تر داداش.. داغونم .. هی عجب خریتی کاروول کردم چسبیدم به درس خاک بر سرم.. اقا خدایش من یکی داستانمو تعریف کنم واسه خودش فیلمیه.. خدایش کمترین چیزی ک میشه اینه ک دلتون میگیره حالا گریش بماند.. ..ـون لق این امتحانو سیستم مسخره .. بقول بچها توکل به خدا ما زورمونو زدیم اوس کریم خودش شاهده..فقط بچها دمتون گرم قرارشد فرمی پرکنین جون داداش این یه کارو هماهنگ بیاین انجام بدیم همه سر یه ساعت باهم بریم سراغش بازم درخواست عاجزانه دارم لطفا واسه فرم پرکردن یه ساعتو هماهنگ کنین دم همتون گرم خیلی آقایین

بالا