[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

ENG.M.P

عضو جدید
ببخشید که بدون اجازه وارد بحثتون میشم!
من تو صنعت (نفت) کار میکنم
معمولا نفرات شاغل در نفت سه گروه هستند ( در چند سال اخیر)
نفرات رسمی که با آزمون وارد میشوند (با مدارک فوق دیپلم- لیسانس-فوق لیسانس )
نفرات پیمانکاری که به صورت دایم برای شرکت کار میکنند(کار های که نفرات رسمی حال و حوصلشو ندارن یا ببخشید کسر شانشون است اونا انجام میدن)
نفرات که به صورت پروژه ای کار میکنند (به صورت مدت موقت)

برای نفرات رسمی داشتن مدرک ارشد بدو استخدام تاثیر خیلی خوبی داره
اولا پایه حقوقشون نسبت به فردی که بعدا مدرک ارشد بگیره همیشه بالاتر هست (معمولا تعدیل مدرک با توجه به مرتبط بودن مدرک با شغل از لیسانس به فوق حدود 7 درصد است)
دوما 6 ماهه وضعیتشون از پیمانی به رسمی تبدیل میشه این واسه ارتقا شغلی و افزایش حقوق (ازرشیابی و گرید گرفتن و وام و ....)خیلی تاثیر داره
سوما دیگه نیاز به ادامه تحصیل نیست (اومدی تو صنعت دیگه حال و حوصله درس خوندن نداری دانشگاه دولتی هم که نمیتونی بری چون وقتشو نداری باید بری آزاد هزینش هم الان بالای 15 میلیون در میاد)
چهارم پرستیژ کاری داره !
چند تا مزیت دیگری هم داره اگه خواستین بعدا توضیح میدم

واسه گروه دوم که بصورت پیمانکاری هستن تاثیر زیادی نداره ولی خوب داشتن مدرک ارشد واسه همه قابل احترام است

گروه سوم کار پروژه ای نفری که کار میکنه کار ازش میخان کاری به مدرکش ندارن ولی داشتن دانش بهمراه مدرک مناسب واسه همه قابل احترام هست

ببخشید سرتون درد اوردم

در ضمن اگه خدا قبول کنه منم دارم امسال واسه ارشد میخونم ! (در حد قبول شدن در غیر انتفاعی ! ) اگه راهمنایی کنید ممنون میشم

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید که بدون اجازه وارد بحثتون میشم!
من تو صنعت (نفت) کار میکنم
معمولا نفرات شاغل در نفت سه گروه هستند ( در چند سال اخیر)
نفرات رسمی که با آزمون وارد میشوند (با مدارک فوق دیپلم- لیسانس-فوق لیسانس )
نفرات پیمانکاری که به صورت دایم برای شرکت کار میکنند(کار های که نفرات رسمی حال و حوصلشو ندارن یا ببخشید کسر شانشون است اونا انجام میدن)
نفرات که به صورت پروژه ای کار میکنند (به صورت مدت موقت)

برای نفرات رسمی داشتن مدرک ارشد بدو استخدام تاثیر خیلی خوبی داره
اولا پایه حقوقشون نسبت به فردی که بعدا مدرک ارشد بگیره همیشه بالاتر هست (معمولا تعدیل مدرک با توجه به مرتبط بودن مدرک با شغل از لیسانس به فوق حدود 7 درصد است)
دوما 6 ماهه وضعیتشون از پیمانی به رسمی تبدیل میشه این واسه ارتقا شغلی و افزایش حقوق (ازرشیابی و گرید گرفتن و وام و ....)خیلی تاثیر داره
سوما دیگه نیاز به ادامه تحصیل نیست (اومدی تو صنعت دیگه حال و حوصله درس خوندن نداری دانشگاه دولتی هم که نمیتونی بری چون وقتشو نداری باید بری آزاد هزینش هم الان بالای 15 میلیون در میاد)
چهارم پرستیژ کاری داره !
چند تا مزیت دیگری هم داره اگه خواستین بعدا توضیح میدم

واسه گروه دوم که بصورت پیمانکاری هستن تاثیر زیادی نداره ولی خوب داشتن مدرک ارشد واسه همه قابل احترام است

گروه سوم کار پروژه ای نفری که کار میکنه کار ازش میخان کاری به مدرکش ندارن ولی داشتن دانش بهمراه مدرک مناسب واسه همه قابل احترام هست

ببخشید سرتون درد اوردم

در ضمن اگه خدا قبول کنه منم دارم امسال واسه ارشد میخونم ! (در حد قبول شدن در غیر انتفاعی ! ) اگه راهمنایی کنید ممنون میشم

مرسی از لطفتون که باحوصله توضیح دادین!
موفق و سربلند و سلامت باشین
ایشالا که هرجایی که دوست دارین قبول بشین!

• Like
واکنش ها: .6.

fatima6989

عضو جدید
سلام.
من تازه واردم. امسال برا کنکور خوندم ولی کلی از مباحث موند. بعضی ها رو هم با وجود خوندن نمی دونم به تسلط نرسیدم یا... نتونستم جواب بدم. و رتبه ام خیلی خیلی بد شد:cry::cry:مثلا ترمو برا من خیلی سخت بود و حرارت .برا هردوتا هم راهیان خونده بودم. میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که چه منابعی استفاده کنم؟ کتاب حرارت جهش نوشته بابایی که فرمودید کتاب کنکوره یا رفرنس؟
میخوام امسال برا زیر 50 بخونم. به نظرتون امکان داره؟
من دانشگاه دولتی بودم معدلم 17 هستش به نظرتون میشه؟ خواهشا راهنمایی کنید

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام.
من تازه واردم. امسال برا کنکور خوندم ولی کلی از مباحث موند. بعضی ها رو هم با وجود خوندن نمی دونم به تسلط نرسیدم یا... نتونستم جواب بدم. و رتبه ام خیلی خیلی بد شد:cry::cry:مثلا ترمو برا من خیلی سخت بود و حرارت .برا هردوتا هم راهیان خونده بودم. میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که چه منابعی استفاده کنم؟ کتاب حرارت جهش نوشته بابایی که فرمودید کتاب کنکوره یا رفرنس؟
میخوام امسال برا زیر 50 بخونم. به نظرتون امکان داره؟
من دانشگاه دولتی بودم معدلم 17 هستش به نظرتون میشه؟ خواهشا راهنمایی کنید
سلام.........
خوش اومدید به باشگاه........
اول از همه توصیه ی من به شما اینه که سر فرصت بشینید تاپیکای مربوط به ارشد مهندسی شیمی باشگاه رو بخونین.......چون خیلی از بچه ها سوالایی رو که شما احتمالا توی ذهن داریدو اینجا پرسیدن و بقیه هم کمکشون کردن......
حالا فرض رو بر این میزاریم که فعلا یا وقت این کارو ندارین و یا حوصلشو.........
1-اینکه کنکور امسال شرکت کردین و تقریبا براش درس هم خوندین خودش یه نقطه ی مثبتیه.........
2-کتاب جهش هم کتاب کنکوری هست........
3-زیره 50 جا که سهله تک رقمی هم ممکنه!به خصوص اینکه معدل خوبی هم دارید...........البته به شرطی که ترم بعد فرصت مطالعه ی خوبی داشته باشید و واقعا زحمت درس خوندن رو بکشید........
در مورد اینکه چه کتاب هایی بخونین این تاپیک به شدت توصیه میشه....
بازم میگم تو فروم بگردین مطلب خوب خیلیه..........فقط باید وقت بزارین مطالعه کنین.........
موفق باشید.......

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دوستایی که میخواان ارشد شرکت کنن
توصیه میکنم وقتتونو و پولتونو صرفه هیچ موسسه ای نکنید
فقط با خوندن خودتون میتونید راحت قبول بشین
موسسه ها فقط بعضی هاشون کتاباشون بدرد میخوره
هر موسسه ای هم مثلا برای مهندسی شیمی همه کتاباش بدرد نمیخوره
هر موسسه چندتا از کتاباش برای هر رشته بدرد میخوره
اول بپرسین از بقیه که قبول شده
بعد یه جمع بندی کنید که چه کتابایی بخرین
اول درس رو خوب و پایه ای یاد بگیرین بعد تست کار کنید
توصیه میکنم اگر قصد دارین دکتری بخونین برین سراغ ارشد در غیر این صورت خوندنش خیلی بدرد نمیخوره
موفق باشین

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

بچه ها میگم شما وقتی مثلا میگین روزانه 6 ، 7 ،12 یا 14 ساعت مطالعه داشتین، یعنی این ساعت رو بطور خالص خالص و مفید درس خوندین یا این ساعت رو به مطالعه اختصاص دادین ولی خب ممکنه وسطاش اتلاف وقتهای کوچک و بزرگیم داشتین؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

بچه ها میگم شما وقتی مثلا میگین روزانه 6 ، 7 ،12 یا 14 ساعت مطالعه داشتین، یعنی این ساعت رو بطور خالص خالص و مفید درس خوندین یا این ساعت رو به مطالعه اختصاص دادین ولی خب ممکنه وسطاش اتلاف وقتهای کوچک و بزرگیم داشتین؟
سلام من که نمیتونستم یه کله بخوونم عاخه بازده کم میشه و مثلن هر یه ساعت و نیم یه بار یه ربع استراحت میکردم !
البته همه مثله هم نیستن و ظرفیت ها با هم فرق داره
ولی فک کنم 10 ساعتی خالص داشتم :)

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

دوست عزیز بستگی به وقتت داره این که چه مدته میخوای وقت بزاری بر اون اساس برنامه ریزی میکنی
این که چند ساعت در روز باشه بستگی به خودتون داره یه نسخه برای همه موثر نیست
از کم شروع کنید که از درس خوندن خسته و زده نشین
پله پله زمان رو زیاد کنید
درساتون رو تو دو روز تقشیم بندی کنید
مثلا روزای فرد چهار کتاب و روزهای زوج چهار کتاب دیگه
نت برداری کنید
و زمانی که میخواین درس جدید رو شروع کنید اول نت درس قبل رو بخونین بعد برین سراغ مطلب جدید
هر یه ساعت حتما ده دقیقه استراحت کنید اگه پشت سر هم درس خوندین
ولی کلا بستگی به روحیه توان و کشش خودتون داره
برنامه ریزی رو بر اساس روحیات و توانایی های خودتون انجام بدین
سعی کنید برنامتون منعطف باشه
اگر چند روز نتونیستین درس بخونین جا داشته باشه جبران کنید
موفق باشید

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من که نمیتونستم یه کله بخوونم عاخه بازده کم میشه و مثلن هر یه ساعت و نیم یه بار یه ربع استراحت میکردم !
البته همه مثله هم نیستن و ظرفیت ها با هم فرق داره
ولی فک کنم 10 ساعتی خالص داشتم :)

10ساعت خالص از چند ساعت ناخالص؟

• Like
واکنش ها: .6.

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز بستگی به وقتت داره این که چه مدته میخوای وقت بزاری بر اون اساس برنامه ریزی میکنی
این که چند ساعت در روز باشه بستگی به خودتون داره یه نسخه برای همه موثر نیست
از کم شروع کنید که از درس خوندن خسته و زده نشین
پله پله زمان رو زیاد کنید
درساتون رو تو دو روز تقشیم بندی کنید
مثلا روزای فرد چهار کتاب و روزهای زوج چهار کتاب دیگه
نت برداری کنید
و زمانی که میخواین درس جدید رو شروع کنید اول نت درس قبل رو بخونین بعد برین سراغ مطلب جدید
هر یه ساعت حتما ده دقیقه استراحت کنید اگه پشت سر هم درس خوندین
ولی کلا بستگی به روحیه توان و کشش خودتون داره
برنامه ریزی رو بر اساس روحیات و توانایی های خودتون انجام بدین
سعی کنید برنامتون منعطف باشه
اگر چند روز نتونیستین درس بخونین جا داشته باشه جبران کنید
موفق باشید

مرسی...متوجه هستم که تواناییها باهم فرق داره ولی من بیشتر منظورم این بود که آیا 14 ساعت واقعا خالص بوده یا به عنوان مثال من میدونم از ساعت6 الی 12 ظهر پای کتابهام بودم ولی یبار رفتم تلفن کردم، یبار موبایلم زنگ زده، صدبار اس ام اس دادم،10 بار با مامانم حرف زدم،5بار رفتم سر یخچال و.... :redface: :(=> سرجمع ازین 6 ساعت شاید 2 ساعت واقعا و مفید نخوندم! حالا میگم شما هم این ساعتی رو که اعلام میکنین عین 6 ساعته منه یا عینه 2 ساعت مفیدشه!

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
10ساعت خالص از چند ساعت ناخالص؟
یه بار قبلن گفتم دیگه :)
از 7 صب(دقیقن 7!) تا 12 ظهر
از3 بعد از ظهر تا حدودن 7 عصر
و 7 به بعدم که خونه میرفتم غذا میخوردم و یه استراحت کوچولو دوباره تا 1 بامداد!

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی...متوجه هستم که تواناییها باهم فرق داره ولی من بیشتر منظورم این بود که آیا 14 ساعت واقعا خالص بوده یا به عنوان مثال من میدونم از ساعت6 الی 12 ظهر پای کتابهام بودم ولی یبار رفتم تلفن کردم، یبار موبایلم زنگ زده، صدبار اس ام اس دادم،10 بار با مامانم حرف زدم،5بار رفتم سر یخچال و.... :redface: :(=> سرجمع ازین 6 ساعت شاید 2 ساعت واقعا و مفید نخوندم! حالا میگم شما هم این ساعتی رو که اعلام میکنین عین 6 ساعته منه یا عینه 2 ساعت مفیدشه!
شما سعی کن که بری کتابخونه تا وقتت اینجوری تلف نشه! :)

gillette

عضو جدید
قاعده اي وجود ندارد كه به كار همه بخورد ؛ هر كس بايد خود راهی بيابد كه او را نجات دهد .

٠•●ஜ زيگمــوند فرويــد ஜ●•٠

اینو توی یه تاپیکی دیدم،قابل توجه دوستان عزیزم،درس خوندنا با هم فرق داره،خودتون برنامه ی خودتونو مرتب کنین ;)

fereshteh.n

عضو جدید
دقیقآ مثل من :D :D

ELHAM PROCESS

عضو جدید
سلام ببخشید یه سوال دارم
به نظرتان زبان خوندن راحتر از کنترل خوندن نیست؟

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام ببخشید یه سوال دارم
سلام.....
از نظر من زبان خوندن نمی ارزه!..........
وقتی که زبان ازت می گیره سر جلسه شاید کنترل نگیره..........من امسال سر جلسه رو زبان وقت گذاشتم ولی فقط 33 درصد زدم......درصورتی که تایم زیادی ازم گرفت!........
بعد تازه جالبش اینجاست که شما وقتی رو که رو زبان خوندن میزارید نمی تونید بازده ایش رو تضمین کنید!(یعنی تضمینی نیست لزوما بگید: پس با این میزان درس خوندن می تونم فلان درصد زبان بزنم!)...........لغات واقعا سخت و در حد تافل.....کلوز تست رو هم که باید واقعا از نظر گرامری تستی خوب کار کرده باشی..........و ریدینگش به نسبت راحت تره ولی اونم وقت زیاد می بره متاسفانه.........
نکته بعدی بر می گرده به پایه زبانتون...........یعنی نگاه کنید در حال حاضر تو چه سطحی از زبان قرار دارید؟........پیشنهاد می کنم فعلا که هنوز شروع نکردید برای خوندن یه بار به سوالای زبان دو سه ساله اخیر یه نگاه بندازین بعد تصمیم به خوندن یا نخوندن بگیرید!.......
به عنوان کسی که خودم پارسال زیاد پیگیر این مسئله بودم و همین سوالتون سواله منم بود توصیه می کنم با دقت و ارزیابی بیشتری تصمیم بگیرید.........نمی دونم راستش سطح زبانتون در چه حدیه......شاید خیلی خوب باشه سطح تون..........در این صورت می تونید با خیال راحتری تصمیم گیری کنید..........
پ.ن:
البته اینم بگم من وقت چندانی عملا برا خوندن زبان نزاشتم و با توجه پایه نسبتا قوی قبلیم(5 ، 6 سال کلاس زبان می رفتم) تونستم اینقدر بزنم..........مسلما شما در صورت داشتن سطح زبانی بالاتر و بهتر ان شا ا... می تونید خیلی بهتر از این عمل کنید.......
ولی من خودم اگه قرار باشه سال بعد امتحان بدم کنترلو میزنم اونم نه همش رو!........زبان رو هم سریع از بین لغات نگاه می کنم اگه بلد بودم 3،2 تا میزنم تا سفید نداده باشم و تراز کلی خیلی افت نکنه.......بقیه وقت زبان و کنترل رو میزاشتم رو بقیه دروس بخصوص جرم!
موفق باشید......

fatemeh motahari

عضو جدید
سلام ببخشید یه سوال دارم

سلام برو تو این تاپیک یه فایل صوتی از استاد سمیعی گهر در مورد همین موضوعه که می تونه خیلی کمکت کنه و این فایل هم کنترل رو پیشنهاد میده .

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/577794-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-93-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3-%D8%B3%D9%85%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%DA%AF%D9%87%D8%B1

ziiizooo

عضو جدید
سلام ببخشید یه سوال دارم

کنترل به شدت راحت تر هستش.چون یه کلیشه توش داره که راحت میتونی تست بزنی.حتما حتما به نظر من کنترل رو انتخاب کن.در ضمن زبان 30 تا تست هست ولی کنترل 15 تا که از این 15 تا خیلی راحت میتونی 8 تا تستشو با یه ذره خوندن و مرور سوالهای 5 سال اخیر بزنی

ELHAM PROCESS

عضو جدید
از همه دوستان ممنونم
یه سوال دیگه من پایم متوسطه و میخوام حتما کلاس کنکور برم شما کجا را پیشنهاد میکنید ؟ می خواهم اولش راهم بندازه.
پیشاپیش هم از پاسخ دوستان تشکر میکنم

BULGARIA

کاربر بیش فعال
سلام.....
از نظر من زبان خوندن نمی ارزه!..........
وقتی که زبان ازت می گیره سر جلسه شاید کنترل نگیره..........من امسال سر جلسه رو زبان وقت گذاشتم ولی فقط 33 درصد زدم......درصورتی که تایم زیادی ازم گرفت!........
بعد تازه جالبش اینجاست که شما وقتی رو که رو زبان خوندن میزارید نمی تونید بازده ایش رو تضمین کنید!(یعنی تضمینی نیست لزوما بگید: پس با این میزان درس خوندن می تونم فلان درصد زبان بزنم!)...........لغات واقعا سخت و در حد تافل.....کلوز تست رو هم که باید واقعا از نظر گرامری تستی خوب کار کرده باشی..........و ریدینگش به نسبت راحت تره ولی اونم وقت زیاد می بره متاسفانه.........
نکته بعدی بر می گرده به پایه زبانتون...........یعنی نگاه کنید در حال حاضر تو چه سطحی از زبان قرار دارید؟........پیشنهاد می کنم فعلا که هنوز شروع نکردید برای خوندن یه بار به سوالای زبان دو سه ساله اخیر یه نگاه بندازین بعد تصمیم به خوندن یا نخوندن بگیرید!.......
به عنوان کسی که خودم پارسال زیاد پیگیر این مسئله بودم و همین سوالتون سواله منم بود توصیه می کنم با دقت و ارزیابی بیشتری تصمیم بگیرید.........نمی دونم راستش سطح زبانتون در چه حدیه......شاید خیلی خوب باشه سطح تون..........در این صورت می تونید با خیال راحتری تصمیم گیری کنید..........
پ.ن:
البته اینم بگم من وقت چندانی عملا برا خوندن زبان نزاشتم و با توجه پایه نسبتا قوی قبلیم(5 ، 6 سال کلاس زبان می رفتم) تونستم اینقدر بزنم..........مسلما شما در صورت داشتن سطح زبانی بالاتر و بهتر ان شا ا... می تونید خیلی بهتر از این عمل کنید.......
ولی من خودم اگه قرار باشه سال بعد امتحان بدم کنترلو میزنم اونم نه همش رو!........زبان رو هم سریع از بین لغات نگاه می کنم اگه بلد بودم 3،2 تا میزنم تا سفید نداده باشم و تراز کلی خیلی افت نکنه.......بقیه وقت زبان و کنترل رو میزاشتم رو بقیه دروس بخصوص جرم!
موفق باشید......

دقیقا همینطوره من امسال همین کارو انجام دادم-من 12زبان زدم در حد 10دقیقه 20درصد برام اومد و یه 10تا کنترل زدم ک شد 50درصد ک فک کنم 20دقیقه شد تویه رتبم هم تاثیرشو ذاشت بخصوص اینکه اکثرا نمیزنن ولی من سفید نذاشتممشون کلی ترازمو بالا برد

icegirl

عضو
سلام دوستان
من سال های قبل هم استارت و می زدم ولی زود رها می کردم!!! اما امسال تصمیمم کاملا جدیه.
سال 89 فارغ التحصیل شدم و شاغلم و متاهل.... همینا یکم دست و پام رو میبنده و مجبورم تو محدوده ی محل زندگیم یعنی اهواز قبول شم....
خیلی دوست دارم فرآوری گاز قبول شم که رشته شناور هست و صنعت نفت اهواز هم داره. می دونید چه رتبه ای می خواد و احتمال موفقیت چقدره؟

keyvanm

عضو جدید
اهميت تمرکز

می‎دانید که تفکر بدون تمرکز دوام نمی‎آورد. اگر تفکر با تمرکز همراه نباشد، خیلی زود داوطلب را مأیوس کرده و از ادامه مطالعه باز می دارد. تمرکز یعنی ادامه تفکر در یک زمان مشخص. شاید به جرأت می‎توان گفت که گلهی داوطلبان بیش‎تر از عدم تمرکز است تا عدم تفکر. دلسردی و نا امیدی از عدم تمرکز باعث می‎شود که نتوانند در دروس خود موفق شوند و شاید یک فرد باهوش زیاد را به فردی در سطوح متوسط و یا پایین تر تبدیل کند. باید عدم تمرکز را جدی گرفت و در رفع آن کوشا باشیم.

آمادگي فکري

آیا شما از آن دسته داوطلبانی هستید که کتاب درسی را برداشته و شروع به مطالعه می‎کنند؟ آیا هرگز فکر نکرده‎اید که برای مطالعه دروس خود باید مقدماتی را فراهم کنید و سپس شروع به یادگیری نمایید؟ احتمالاً می‎پرسید که مگر درس خواندن نیاز به مقدمه دارد؟ اولین و مهمترین شرط امادگی برای درس خواندن، آمادگی فکری است. فکر شما باید آزاد و فارغ از هرگونه نگرانی یا دغدغه باشد. شما می خواهید از فکر خود استفاده کنید، پس باید آن را به صورت کامل در اختیار مطالعه قرار دهید. اگر موضوعی یا مشکلی، فکر شما را مشغول به خود کرده است، ابتدا آن را بر طرف نموده و یا موقتاً کنار بگذارید، سپس مشغول درس خواندن شوید.

زمان مناسب مطالعه

زمان مناسب برای مطالعه از جمله موضوعاتی است که نظریه های گوناگونی درباره آن ارائه شده و بحثهای زیادی صرورت گرفته است. اما به طور خلاصه می توان گفت...
·صبح ها بیشتر سعی در یادگیری مطالب داشته باشید. ·درس هایی را که نیاز به مرور دارند، ترجیحا به شب موکول کنید. ·بلافاصله پس از غذا خوردن با شکم پر مطالعه نکنید! ·قبل و بعد از مطالعه، حتماً استراحت کنید. ·از روش شرطی سازی نسبت به زمان مطالعه سود جویید.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالهایی هست که تو این جزوه ای که شما رو سایت قراردادین فقط جوابهاشون هست میخواستم بدونم خود این سوالا را کجا میتونم تهیه کنم؟

کتاب بانک سوالات مهندسی شیمی پارسه
که فروش اینترنتی تکی هم داره توی سایت پارسه

ziiizooo

عضو جدید
کتاب بانک سوالات مهندسی شیمی پارسه که فروش اینترنتی تکی هم داره توی سایت پارسه
نه اون نیستش.آقای طاهری دفترچه های کنکور رو به هم سیمی کرده بود و به صورت جزوه کرده بود که از روی همون هم سوالا رو حل کرده بود.جزوه از سال 80 مهندسی شیمی تا سال 92 دفترچه های کنکور و سال 85 تا 92 بیو توش بود.چیز خاصی نبود .دقیقا دفترچه های کنکور بود با همون کادربندی و چاپ کنکور که ایشان فقط داده بودن انتشارات کپی کنه.درس های حرارت و جرم چون میرزازاده درس میداد از روی این تست نمی گفت

tana_2007

عضو جدید
نه اون نیستش.آقای طاهری دفترچه های کنکور رو به هم سیمی کرده بود و به صورت جزوه کرده بود که از روی همون هم سوالا رو حل کرده بود.جزوه از سال 80 مهندسی شیمی تا سال 92 دفترچه های کنکور و سال 85 تا 92 بیو توش بود.چیز خاصی نبود .دقیقا دفترچه های کنکور بود با همون کادربندی و چاپ کنکور که ایشان فقط داده بودن انتشارات کپی کنه.درس های حرارت و جرم چون میرزازاده درس میداد از روی این تست نمی گفت
مرسی دوست من
من برای پیدا کردن سوالها بالاخص در س جرم باید دفترچه های کنکور رو بخونم؟

بالا