گفتگو پیرامون خبرهای مرتبط با اسیدپاشی در اصفهان

m.rahbarniya

عضو جدید
اقای ِ نسبتا محترم، مودب باشید .
توهم مالِ ما ها نیس!!!
من متاسفم خیلی ،ولی این غلط املایی ها رو هم تصحیح کنید !! سفسطه - غرور - مطمئن،
ربط داره اقا،به اعتقاد ربط داره !! کی تو جامعه امرِ به معروف میکنه ؟؟ هر چی آخوندِ امرِ به معروف بود که شهید کردن !
چطور از اون اون مردکِ وطن فروش اینقد سریع رد میشین ؟؟ اون کارِ کیه ؟؟ آمرِ به معروف؟؟ توطئه نیس؟؟
میگیرنشون !!اجازه بدید !!

جالبه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل مردم ما اینه که تو کار بزرگترا دخالت میکنن
داداش بزار کارشونو بکنن
امنیت کشور ما به خاطر تلاش های شبانه روزی همین عزیزان و دستگاههاس
وگرنه کشورهای همسایه رو ببینید
ببینید داعش چه بلایی سرشون آورده

دخالت نیست نگرانیه
اگه واکنشی نشون ندیم بعضی گروه ها و افراد خودسر هر کاری که بخوان انجام میدن و چون به هیچ کس جواب گو نیستند همین امنیت که شما میگید البته امنیت اجتماعی بهم میریزه

داعش که یه نمونه خیلی جالبه و بحثش جداست اومدنش خیلی چیزا رو مشخص کرد

--->pegah<---

عضو جدید
خانوم نچندان ....
والا این کارا رو امثال شما ها انجام میدید شما بهتر املاش رو بلدید و فقط از زبون امثال من شنیدم

هر چی؟ چندتا بودند؟ لطفا با اسم و فامیل ذکر کنید
بازم دارید همون سفسطه به قول شما میکنید
باشه من منتظرم بگیرنشون البته مجرم های واقعی رو نه یه ادم بیگناه رو
ادم بیگناه ؟؟؟ بلـــــــه !انتظارِی جز این نمیره که اون مردِ زن نما لابد بیگناهِ قضیه ست !جای ِ سواله ، واسه اون چه دلیلی میارید؟؟
شما منتظر نباش ، چون این داستان تموم شه ، یه داستانِ جدید واسمون درست میکنن بیگانه های وطن فروش !
باید خودتونو واسه قهقرایِ جدیدی که توهمشو میزنید غرق بشید !!
من شما رو با افکارتون تنها میذارم !!
برای ِ شما رسانه ها کافین !!!
این همه سفسطه رو چه کارش کنم ؟؟؟

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
فقط ب کسایی ک حجابشون بده میگن و بااین وسیله ایسد میپاشن
حجابشونو درس کنن تا چیزی نشه

شما اینو مطمئنی ؟؟؟؟؟نگید این حرفا رو :Ph34r::huh:
خدا هم به این امر راضی نیس ، اسید بپاشی که حجابشونو درس کنن :|

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
نظرات همه رو خوندم.
منم دیدم بعضیا کلاه کاسکت میزارن سرشون.
منم هر روز بیرون میرم و اتفاقا تقریبا از همون مسیرایی که شنیدم اسید پاشی انجام شده هم گاهی عبور میکنم.
به نظرم احمقانس که اغتشاشات داخلی رو وقتی دلیل عقلانی براش نداریم به مسائل دینی ربط میدیم چون همه ما میدونیم دین کاملا از این اعمال وحشیانه به دور هست.اگرم کسی این موضوعو نمیدونه کافیه فقط در این مورد تحقیق و مطالعه کنه.فکر کنم ضرری نداشته باشه.
در کل فقط اینو میتونم بگم که هیچ کس دلش به حال کسی نمیسوزه(منظورم دشمنای وطن فروش دوست نما هستند.)

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم بیگناه ؟؟؟ بلـــــــه !انتظارِی جز این نمیره که اون مردِ زن نما لابد بیگناهِ قضیه ست !جای ِ سواله ، واسه اون چه دلیلی میارید؟؟
شما منتظر نباش ، چون این داستان تموم شه ، یه داستانِ جدید واسمون درست میکنن بیگانه های وطن فروش !
باید خودتونو واسه قهقرایِ جدیدی که توهمشو میزنید غرق بشید !!
من شما رو با افکارتون تنها میذارم !!
برای ِ شما رسانه ها کافین !!!
این همه سفسطه رو چه کارش کنم ؟؟؟

شما یه مرحله جدید از سفسطه رو امروز به کاربر ها نشون دادید
من اصلا حرفم یه چیز دیگه بود ربطش داد به مرد زن نما کاربر ها توجه کنید

شما خودتون دارید جریان درست میکنید اره دیگه رسانه های معاند و بیگانه میان تو ایران مردم رو دار میزنن و بعد فیلمش رو نشون میدن :eek:

اخه مشکل همینه شما با افکار ما مشکل دارید

خوشم میاد تو جواب ندادن استاد هستید جواب هیچ کدوم از سوالات رو ندادید و رفتید به حاشیه
شما خانم کمی تا قسمتی محترم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی.
نظرات همه رو خوندم.
منم دیدم بعضیا کلاه کاسکت میزارن سرشون.
منم هر روز بیرون میرم و اتفاقا تقریبا از همون مسیرایی که شنیدم اسید پاشی انجام شده هم گاهی عبور میکنم.
به نظرم احمقانس که اغتشاشات داخلی رو وقتی دلیل عقلانی براش نداریم به مسائل دینی ربط میدیم چون همه ما میدونیم دین کاملا از این اعمال وحشیانه به دور هست.اگرم کسی این موضوعو نمیدونه کافیه فقط در این مورد تحقیق و مطالعه کنه.فکر کنم ضرری نداشته باشه.
در کل فقط اینو میتونم بگم که هیچ کس دلش به حال کسی نمیسوزه(منظورم دشمنای وطن فروش دوست نما هستند.)
توصیف فوق العاده ای بود

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سعی کنید الکی جو ندید و بیخود اقدامه 2 تا بچه رو که شاید با قصد و غرض بوده،شاخ و برگ ندید...

از کاه..کوه ساخته میشه...

من سربازه تهرانم و مرکز شهر و کفه خیابون خدمت میکنم،همه اش هم دروغه....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم
سعی کنید الکی جو ندید و بیخود اقدامه 2 تا بچه رو که شاید با قصد و غرض بوده،شاخ و برگ ندید...

از کاه..کوه ساخته میشه...

من سربازه تهرانم و مرکز شهر و کفه خیابون خدمت میکنم،همه اش هم دروغه....

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما اینو مطمئنی ؟؟؟؟؟نگید این حرفا رو :Ph34r::huh:
خدا هم به این امر راضی نیس ، اسید بپاشی که حجابشونو درس کنن :|

نه...
راست میگن از این 5 نفری که من شنیدم بهشون اسید پاشیدن (و البته نمدونم چند تا درسته!!) یکیشون حجابش درست بوده و 4 تاشون به زعم دوستان نادرست!! پس این یعنی احتمال 80 درصد فقط به اونایی که حجابشون خوب نیست اسید پاشیده میشه!!! (به این میگن منطق سوفسطایی!!)

--->pegah<---

عضو جدید
شما یه مرحله جدید از سفسطه رو امروز به کاربر ها نشون دادید
من اصلا حرفم یه چیز دیگه بود ربطش داد به مرد زن نما کاربر ها توجه کنید

شما خودتون دارید جریان درست میکنید اره دیگه رسانه های معاند و بیگانه میان تو ایران مردم رو دار میزنن و بعد فیلمش رو نشون میدن :eek:

اخه مشکل همینه شما با افکار ما مشکل دارید

خوشم میاد تو جواب ندادن استاد هستید جواب هیچ کدوم از سوالات رو ندادید و رفتید به حاشیه
شما خانم کمی تا قسمتی محترم
هاهاهاها.....
این کاربرا خودشون آگاهی دارن !شما چی کار دارید به اونا؟؟
اجازه بدید اینجوری تمومش کنیم ، امیدوارم شما هم قبول داشته باشید و همه ی کاربرا که سعی میکنید من رو بد نشون بدید بهشون !!!
....والله اعلم بالظالمین ....

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه...
راست میگن از این 5 نفری که من شنیدم بهشون اسید پاشیدن (و البته نمدونم چند تا درسته!!) یکیشون حجابش درست بوده و 4 تاشون به زعم دوستان نادرست!! پس این یعنی احتمال 80 درصد فقط به اونایی که حجابشون خوب نیست اسید پاشیده میشه!!! (به این میگن منطق سوفسطایی!!)

اون شخصی که بهش اسید میپاشن مخلوق خداست اشرف مخلوقاته
اونو خدا افریده اصلا با هیچ منطقی نمیشه توجیه کرد این کار وحشیانه رو

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و هیچ منطق و استدلالی نمیتونه اثبات کنه که این کار برای امر به معروف بوده
شما چیو میخای ثابت کنی؟؟؟
شنیدی میگن سیب رو از داخلش کرم میخوره

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هاهاهاها.....
این کاربرا خودشون آگاهی دارن !شما چی کار دارید به اونا؟؟
اجازه بدید اینجوری تمومش کنیم ، امیدوارم شما هم قبول داشته باشید و همه ی کاربرا که سعی میکنید من رو بد نشون بدید بهشون !!!
....والله اعلم بالظالمین ....

باز که حرفی ندارید واسه گفتن رفتید ربط دادید به مذهب
باشه کاربر ها خودشون میدونند و از پست های شما و جواب های قانع کننده شما متوجه شخصیت شما شدند

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض به عدم امنیت

اینکه تویکشور ما امنیت ایده آل نیست درسته.... ولی توی این قضیه به همت مدیریت خوبی که توی پلیس کشور بود چند سال وضعیت رو به رشد خیلی خوبی داشتیم و البته الآن هم سرعت رشد امنیت کم شده ولی خیلی هم بد نیست!!

شما هم اگه میتونی مدرکی بیاری و بگی کار کیه بسم الله.... خداییش توی شهری با وسعت اصفهان و این همه جمعیت پیدا کردن عامل یا عوامل این کار خیلی سخته... ولی مطمئن باش همونجوری که چند سال پیش کاظم رو با کمک مردم دستگیر کردن اینها رو هم میگیرن... فقط نباید پیاز داغ آش رو زیاد از حد زیاد کرد!!

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه دقت کرده باشین وقتی بخواین یه خانواده رو از درون متلاشی کنین بهترین کار اینه که در میان اعضای خانواده تفرقه بندازین اونم حتی فقط با یه فرضیه.دیگه بعدش نیازی به اقدامات خاص از جانب شما نیس چون اگر اون خانواده نسبت به هم بی اعتماد باشن همون یه فرضیه کارشونو میسازه و خود اون خانواده باعث از هم پاشیدگی خودشون میشن.حالا میشه این موضوعو به یه جامعه و کشور بسطش داد.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و هیچ منطق و استدلالی نمیتونه اثبات کنه که این کار برای امر به معروف بوده
شما چیو میخای ثابت کنی؟؟؟
شنیدی میگن سیب رو از داخلش کرم میخوره

والا شما و اون خانم نسبتا محترم قرار بود با منطق و استدلال برای من و بقیه کاربر ها ثابت کنید من چند بار هم سوالم رو تکرار کردم شما هم در اخر جواب ندادید و اطمینان دارم جوابی هم ندارید

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه تویکشور ما امنیت ایده آل نیست درسته.... ولی توی این قضیه به همت مدیریت خوبی که توی پلیس کشور بود چند سال وضعیت رو به رشد خیلی خوبی داشتیم و البته الآن هم سرعت رشد امنیت کم شده ولی خیلی هم بد نیست!!

شما هم اگه میتونی مدرکی بیاری و بگی کار کیه بسم الله.... خداییش توی شهری با وسعت اصفهان و این همه جمعیت پیدا کردن عامل یا عوامل این کار خیلی سخته... ولی مطمئن باش همونجوری که چند سال پیش کاظم رو با کمک مردم دستگیر کردن اینها رو هم میگیرن... فقط نباید پیاز داغ آش رو زیاد از حد زیاد کرد!!

ما منتظریم پلیس که وظیفش این کاره مدارک و مجرم ها رو معرفی کنه که فعلا تمایلی به این کار از خودشون نشون ندادند

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز

چند سال پیش هم طرفدارهای این تیمی که شما توی امضات نوشتی با ترقه زدن توی صورت یکی از همین اشرفای مخلوقات....
اونو خدا افریده اصلا با هیچ منطقی نمیشه توجیه کرد این کار وحشیانه رو!! به نظر من (که برگرفته از نظر شماست!!) همه طرفدارای سپاهان همین جوری هستند....

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کشوره ما جزوه کشور های امن دنیاس....چند نفر به صورت اشون اسید پاشیده شده؟چند نفر روزانه در کشور های اونوری،با اسلحه گرم میمیرن؟

کی بود که میگفت همه اعتراض کنن؟

زشته به خدا،اینجا محله گفت و گوی علمی و انتقاله تجربیات مهندساس......

ببینید کیا این خبر هارو پخش میکنن؟

هیچ دین و هیچ مذهبی این کارو درست نمیدونه....هیچ نظامی تو هیچ جای دنیا این کارو نمیکنه...فکر کنید

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو هنوز نمیدونی با خودت چند چندی
گفتم شما عاقلید و بالغ و لازم ندونستم جواب بدم
والا شما و اون خانم نسبتا محترم قرار بود با منطق و استدلال برای من و بقیه کاربر ها ثابت کنید من چند بار هم سوالم رو تکرار کردم شما هم در اخر جواب ندادید و اطمینان دارم جوابی هم ندارید

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باران ببـــار ،اما بدان اينجا صفـــــــا را می کشند
مجنون به صحرا می برند، حلاج ها را می کشند

اينجا تمــــــــام مردمان احساس غربت می کنند
باران غريبی کن فقط،چون آشنـــــا را می کشند

در انتظـــــــــار جامه ای با عطر و بوی يوسف اند
امـــا ببـــار و خود ببين باد صبــــــــا را می کشند

گل با تو می خندد ولی زنبـــــــور او را می مکد
باران نمی دانـی چطور اينجـــا وفا را می کشند

امروز زخـــم خاک را چون مرهمی می بــــاری و
فردا تو را پس می زند! اینجـــــا دوا را می کشند

می ترسم این را گویم و خشکی ببارد جـای تو

این مردمان ناسپاس حتی خـــدا را می کشند.

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی دشمنان نمیتونن از طریق جنگ سرد به ایران حمله کنند بهترین روش حمله، جنگ نرم هست.
برای ملت ایران لازمه با تامل و تفکر در مورد کشورشون و مسائل مرتبط با کشورشون صحبت و اقدام کنند.

بالا