گفتگو پیرامون خبرهای مرتبط با اسیدپاشی در اصفهان

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک می گم. بالاخره ذهن خلاق جوانان ما موفق شد راهی هم برای این مساله پیچیده پیدا کنه و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنه!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ب کسایی ک حجابشون بده میگن و بااین وسیله ایسد میپاشن
حجابشونو درس کنن تا چیزی نشه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط ب کسایی ک حجابشون بده میگن و بااین وسیله ایسد میپاشن
حجابشونو درس کنن تا چیزی نشه

چه کسی به اونا اجازه داده به صورت مردم اسید بپاشن؟ اگه حجابشون بد باشه یعنی این حق رو دارند؟ واقعا متاسفم از طرز فکرتون

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه کسی به اونا اجازه داده به صورت مردم اسید بپاشن؟ اگه حجابشون بد باشه یعنی این حق رو دارند؟ واقعا متاسفم از طرز فکرتون

ننننننننننن
منظورم این نبود ک

مصطفی جان فقط خاستم نظربدم همین

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ننننننننننن
منظورم این نبود ک

مصطفی جان فقط خاستم نظربدم همین

یه چیزی از 30 سال پیش گفتن شما هم دارید مثل طوطی فقط تکرارش میکنید

یکم فکر کن یه سرچ بزن تحقیق کن هر چی بهت میگن رو تکرار نکن

منصور

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی از 30 سال پیش گفتن شما هم دارید مثل طوطی فقط تکرارش میکنید

یکم فکر کن یه سرچ بزن تحقیق کن هر چی بهت میگن رو تکرار نکن

منصور
چیو تکرارکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چ میگی شما؟

ای بابا
نمیشه نظرم داد

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کجا مطمئنید ک حجابشون بد بوده ....اونایی ک میگی منظورت کیا هستن ؟؟؟؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کجا مطمئنید ک حجابشون بد بوده ....اونایی ک میگی منظورت کیا هستن ؟؟؟؟

من کاری به حجابشون ندارم که بخوام مطمعن بشم

اصلا اون اشخاص با چه تفسیری با چه منطقی این کارو کردند؟

من مطمعن نیستم اون اشخاصی که این کارو کردن وابسته به کجا هستند اما به هر دلیلی که این کارو کردن امر به معروف یا هرچی مخالفم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا دوست نداشتم رو این قضیه بحث کنم
تا اونجایی ک من تو اخبار دیدم
اون اشخاص حجاب داشتن 1
چرا ما میخاییم چیزای بی ربط رو بهم ربط بدیم 2
هر کسی ک آدم باشه دلش میسوزه اما ربطش دادن ب یه چیزه دیگه ک اصلا نمیشه با عقل جور در بیاد کسی ب اون خاطر این کارو بگنه هم کار اشتباهیه
من کاری به حجابشون ندارم که بخوام مطمعن بشم

اصلا اون اشخاص با چه تفسیری با چه منطقی این کارو کردند؟

من مطمعن نیستم اون اشخاصی که این کارو کردن وابسته به کجا هستند اما به هر دلیلی که این کارو کردن امر به معروف یا هرچی مخالفم

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا دوست نداشتم رو این قضیه بحث کنم
تا اونجایی ک من تو اخبار دیدم
اون اشخاص حجاب داشتن 1
چرا ما میخاییم چیزای بی ربط رو بهم ربط بدیم 2
هر کسی ک آدم باشه دلش میسوزه اما ربطش دادن ب یه چیزه دیگه ک اصلا نمیشه با عقل جور در بیاد کسی ب اون خاطر این کارو بگنه هم کار اشتباهیه

من اصلا طرز تفکر شما رو نفهمیدم چند پهلو حرف میزنی اصلا معلوم نیست موضع شما چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این خیلی نامردیه که این منکرِ وحشیانه رو به خودِ امرِ به معروف و نهی از منکر ربط بدیم !

پس شما دلیل این کار رو چی میدونید؟ چرا خوانندگان اهنگ هپی رو با اقتدار تو 6 ساعت گرفتند اما برای گرفتن این اشخاص خیلی تلاش نمیکنند؟

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسید پاشیدن اصن ربطی به حجاب نداره جند نفر چادری رو هم اسید زدن اینا یه عده ادم مریضن که مشکل روانی دارن از اونا روانی تر اینایی که میان با موتور دخترا رو میترسونن و شیر و آب میپاشن من خودم به شخصه نزدیک بود از ترس تصادف کنم البته یه احتمال دیگه داره که این یه نفره که عاشق بوده و عشقش رو بش ندادن عقد ه ای شده ولی کلا الله علم.............. امنیت از بین رفته همه جا خلوت شده کسی جرات نداره بزنه بیرون اصلا یه وضع بدی شده

--->pegah<---

عضو جدید
پس شما دلیل این کار رو چی میدونید؟ چرا خوانندگان اهنگ هپی رو با اقتدار تو 6 ساعت گرفتند اما برای گرفتن این اشخاص خیلی تلاش نمیکنند؟

چرا فک میکنید تلاش نمیکنن؟ اون مردِ زن نما رو که توی تجمع جولویِ دادگستریِ اصفهان گرفتن دیدید؟ من خودم تو اصفهان هستم و فعلا خبرِ خاصی نیس به جز یه سری شایعه؟

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید نقل قول نمیتونم بگیرم مریم جون
فعلا که فقط اصفهانه
مردم شایعه هم زیاد میکنن مثلا کفتن مشهدکه دروغ بود

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا فک میکنید تلاش نمیکنن؟ اون مردِ زن نما رو که توی تجمع جولویِ دادگستریِ اصفهان گرفتن دیدید؟ من خودم تو اصفهان هستم و فعلا خبرِ خاصی نیس به جز یه سری شایعه؟

بله اونجا بودم بحث رو به حاشیه نبرید
مردم برای اعتراض به عدم امنیت جمع شده بودن بعدش چی شد داداستان اومد حرف زد

بعدم موتور سوار ها خیلی شیک و ساده!!! ریختن سر مردم

تانیا مشفق

عضو جدید
مرد زن نما + عکس

مرد زن نما + عکس

مرد زن نما + عکسدر حالی که تلاش مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی برای دستگیری عوامل جنایت اسیدپاشی به صورت چند زن ادامه دارد، طی روزهای اخیر به بهانه اعتراض به این ماجرا برخی افراد و جریان ها در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و نیز محیط عمومی سعی کردند با جهت دهی خاص، افرادی را به اعتراض علیه دستگاه های مسئول تحریک کنند.بر همین اساس بود که روز چهارشنبه هفته گذشته و در پی فراخوان برخی شبکه‌های اجتماعی به بهانه اعتراض به سناریو اسیدپاشی تعداد محدودی مقابل دادگستری شهر اصفهان اقدام به تجمع کردند.
در همین رابطه اعلام شد که یک نهاد امنیتی مردی را در این تجمع بازداشت کرد که با آرایش و لباس زنانه قصد تحریک مردم به تجمع و اعتراض علیه نهادهای کشور را داشت.

از این مرد زن نما که بازجویی از وی در این نهاد امنیتی ادامه دارد برخی ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.

در بازجویی های اولیه از نامبرده، وی اعترافات قابل توجهی را داشته که به دلیل ادامه داشتن بازجویی‌ها و تکمیل شدن پرونده از ذکر جزئیات آن خودداری می کنیم.

در ادامه تصاویری از این مرد زن نما قابل مشاهده است.

تانیا مشفق

عضو جدید
جزئیات بیشتر از هویت مرد زن نمای بازداشت شده در اصفهان+عکس
لکه های سوختگی روی دست این فرد در حال آزمایش است
جزئیات بیشتر از هویت مرد زن نمای بازداشت شده در اصفهان+عکس
علاوه بر آرایش زنانه و تحریکات عمومی «ب.م.ب» ،وجود لکه هایی بر روی دستان وی که احتمال می رود جای سوختگی باشد، شک و تردید ماموران امنیتی را نسبت به وی تقویت کرده است.البته این لکه های مشکوک در حال آزمایش است و فرضیه دست داشتن نامبرده در حادثه اسیدپاشی قطعی نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، روز گذشته خبر بازداشت یک فرد مشکوک در حوادث اخیر اصفهان توسط یک نهاد امنیتی منتشر شد و امروز خبرنگار فارس در اصفهان به اطلاعات جدیدی از این مرد دست یافت که در جریان مسائل اخیر اصفهان با آرایش و لباس زنانه به تحریک افراد به بهانه اسیدپاشی می پرداخت.
از این فرد که «ب.م.ب» نام دارد، متولد 1352 و صاحب یک شرکت مستندسازی است، ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.
این فرد که در تحریکات خود به بهانه اسیدپاشی در اصفهان، روی مساله ظلم به زنان اکید داشته تاکنون دو زن را طلاق داده و در صدد ازدواج با زن سومی است که این زن وکیل برخی عوامل مرتبط با فتنه 88 در اصفهان است.
گفتنی است علاوه بر آرایش زنانه و تحریکات عمومی «ب.م.ب» ،وجود لکه هایی بر روی دستان وی که احتمال می رود جای سوختگی باشد، شک و تردید ماموران امنیتی را نسبت به احتمال مشارکت وی در سناریوی اسیدپاشی را تقویت کرده است.البته این لکه های مشکوک در حال آزمایش است و فرضیه دست داشتن نامبرده در حادثه اسیدپاشی قطعی نیست.

--->pegah<---

عضو جدید
بله اونجا بودم بحث رو به حاشیه نبرید
مردم برای اعتراض به عدم امنیت جمع شده بودن بعدش چی شد داداستان اومد حرف زد

بعدم موتور سوار ها خیلی شیک و ساده!!! ریختن سر مردم

حاشیه ای نیس!!
من حرفم اینه که این کارِ امرِ به معروف و نهی از منکر نیس!! امام حسین (ع) هم برایِ امر به معروف و نهی از منکر قیام کردن!! پس قطعا کارِ اونا نیس!!!
البته این فکرِ من!!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاشیه ای نیس!!
من حرفم اینه که این کارِ امرِ به معروف و نهی از منکر نیس!! امام حسین (ع) هم برایِ امر به معروف و نهی از منکر قیام کردن!! پس قطعا کارِ اونا نیس!!!
البته این فکرِ من!!

قطعا؟ شما تو چه جایگاهی هستید که اینقدر مطمعن جواب میدید؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاشیه ای نیس!!
البته این فکرِ من!!

شما این افراد رو با امام مقایسه میکنید؟!!!!!!!!!!!! عجببببب

بالا