گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

vahid8898

عضو جدید
کسایی که قبول شدن باید چیکار کنن؟؟
کسی اطلاع داره بعد ار تکمیل فرم کی باید به نظام مراحعه کنیم؟؟

minamir3000

کاربر فعال
من می خواستم سفارشی بفرستم، مسئولش تو اداره پست گفت 7-8 روز طول می کشه برسه! منم پیشتاز کردم، اگه می خواهید تا 12/7 برسه دستشون پیشتاز کنید.
فایل راهنما اعلام نتایج
مشاهده پیوست rahnama91-12(1).pdf

kaveh5

عضو جدید
من می خواستم سفارشی بفرستم، مسئولش تو اداره پست گفت 7-8 روز طول می کشه برسه! منم پیشتاز کردم، اگه می خواهید تا 12/7 برسه دستشون پیشتاز کنید.
فایل راهنما اعلام نتایج
مشاهده پیوست 196975
متن اعتراضت چجوری بود سوالهایی رو که اشتباه زدی میشناسی ؟؟

khaffafi

عضو جدید
اگین جان تبریک میگم
خیلی خوشحالم که دیگه قرار نیست تو این آزمون دوباره شرکت کنیم
;)
منم قبول شدم
از شما و همه کسایی که تو این سایت بودن و کمک کردن ممنونم
:gol:

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگین جان تبریک میگم
خیلی خوشحالم که دیگه قرار نیست تو این آزمون دوباره شرکت کنیم
;)
منم قبول شدم
از شما و همه کسایی که تو این سایت بودن و کمک کردن ممنونم
:gol:

ممنونم دوست عزیز
منم به شما تبریک میگم ،
اختیار دارین ، نتیجه زحماتتون رو دیدین .:gol:

شما چند شدین؟

dar be dar

عضو جدید
سلام دوستان
با تبریک به همه مهندسایی که قبول شدن تو تمام رشته و گرایشها
روی صحبت من با بچه های طراحی معماری
من 3 بار شرکت کردم
بار اول 46 از 50 که میشه 23
بار دوم 21
بار سوم 17
جالب اینجاست که هر چی امیدت به بهتر دادن امتحان بیشتر و تجربه بیشتر نمره کمتری میگیری
چندتا تجربه دارم/اول اینکه پول پست حروم نکنید چون یه متن اماده دارن که اخرش اینه که اعتراضات بررسی شد و......هیچی نشد
این متن 10 ساله بدون یه واو کم و زیاد بعد اعتراضات میاد رو سایت
دوم اینکه ما معماریا حمیت نداریم مثل عمرانیا بریزیم تهران و......از ماست که بر ماست/خودمم مثل همه هستم
سوم اینکه امتحانی که ملاکی برای تصحیح نداره جایی برای اعتراض نمیزاره.تخم مرغ شانسی
من تمام شیتهارو کشیدم.راپیدی کردم/مبلمان و اندازه گذاری کردم/نمیگمم ایراد نداشتم اما این نمره من نیست
شخصا تا زمانی که تستی نشه شرکت نمیکنم و شخصیتمو حفظ میکنم/پول مفت تو شیکم مقررات ملی نمیریزم که تو حوزه رشت انگشتام از شدت سرما کرخ شده و میلرزه چ.نگرمایش نداشته
قاطعا خبر دارم سال گذشته کل گیلان 12 نفر قبول شدن که کمتر از 5 درصد بود
امسال هم خبر دارم 3 تا 4 درصد و انقدرررر گند بالا اومده که دیروز تو جلسه نظام گیلان این ازمون و شرایطش مورد بحث بود...
به امید برگزاری تستی ازمون و ارزوی سلامتی همه شما دوستان خوب
یا حق

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
با تبریک به همه مهندسایی که قبول شدن تو تمام رشته و گرایشها
روی صحبت من با بچه های طراحی معماری
من 3 بار شرکت کردم
بار اول 46 از 50 که میشه 23
بار دوم 21
بار سوم 17
جالب اینجاست که هر چی امیدت به بهتر دادن امتحان بیشتر و تجربه بیشتر نمره کمتری میگیری
چندتا تجربه دارم/اول اینکه پول پست حروم نکنید چون یه متن اماده دارن که اخرش اینه که اعتراضات بررسی شد و......هیچی نشد
این متن 10 ساله بدون یه واو کم و زیاد بعد اعتراضات میاد رو سایت
دوم اینکه ما معماریا حمیت نداریم مثل عمرانیا بریزیم تهران و......از ماست که بر ماست/خودمم مثل همه هستم
سوم اینکه امتحانی که ملاکی برای تصحیح نداره جایی برای اعتراض نمیزاره.تخم مرغ شانسی
من تمام شیتهارو کشیدم.راپیدی کردم/مبلمان و اندازه گذاری کردم/نمیگمم ایراد نداشتم اما این نمره من نیست
شخصا تا زمانی که تستی نشه شرکت نمیکنم و شخصیتمو حفظ میکنم/پول مفت تو شیکم مقررات ملی نمیریزم که تو حوزه رشت انگشتام از شدت سرما کرخ شده و میلرزه چ.نگرمایش نداشته
قاطعا خبر دارم سال گذشته کل گیلان 12 نفر قبول شدن که کمتر از 5 درصد بود
امسال هم خبر دارم 3 تا 4 درصد و انقدرررر گند بالا اومده که دیروز تو جلسه نظام گیلان این ازمون و شرایطش مورد بحث بود...
به امید برگزاری تستی ازمون و ارزوی سلامتی همه شما دوستان خوب
یا حق
:confused:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی ادرس جدید ساختمون مقررات ملی رو میدونه؟ خواهشا

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
از دوستانی که طراحی قبول شدن، کسی هست کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی و بعد کارشناسی) بوده باشه و قبول شده باشه؟!!!

jafarsydi

عضو جدید
من فقط برا طراحی اعتراض زدم، اون دو تارو قبول شدم
تو متن اعتراضم سعی کردم نقاط قوت و ضعف طرحم رو بیان کنم، بعد با هم مقایسه کنم
اینها کارشون برعکسه.اول نتایج اعتراض رو برسی میکنند.بعد نتیجه امتحان رو میدند

aliasadi109

عضو جدید
من هم مثل شما نا امید شدم به کل سال اول 19 بود نمره سال دوم 22 و امسال به نظر خودم خیلی اوکی بودم شدم 17 کلا خوش به حال اونهایی که قبول شدن... خدایا ما رو هم ببین....

آخرین ویرایش:

eli elhami

عضو جدید
سلام.من رفتم امروز گفتن نامه برای دکتر هوایی تو مقررات ملی بنویسید وازش بخواهید که طبق قوانین گذشته 45 به بالاها رو قبول اعلام کنند.و واسشون کلاس بزارن. آقا متوجه شدین.به سنجش که اعتراض میکنید بماند. باز یک نامه جدا گانه واسه دکتر هوایی که تو مقررات ملی هستش بزنید. زیاد باید باشه.تعداد کسانی که این تقاضا رو دارند.پس همه حتی 40 امتیازیا بنویسن 40 به بالا رو قبل کنن.و برامونکلاس بزارین.

eli elhami

عضو جدید
مدیر کل مقررات ملی ساختمان

جناب آقای دکتر غلامرضا هوایی
با عرض سلام
احتراما به استحضار میرسانم .اینجانب ... شرکت کننده آزمون نظام مهندسی آذر ماه 92 بوده . از جنابعالی خواستارم با توجه به اینکه گرفتن امتیاز 45 به بالا نشان دهنده، سطح سواد علمی و تسلط شرکت کنندگان به مباحث مقررات ملی میباشد، و نحوه امتحان هم به صورت جزوه باز بوده، وهدف از این آزمون آشنایی با مباحث بیست و یک گانه و منابع مربوطه بوده و نتیجه ی امتیاز در محدوده 45 به بالا، در اثر استرس ناشی از آزمون بوده، لذا از عالیجناب خواستارم که تدبیری مانند گذشته اتخاذ شود، که این افراد قبول اعلام شوند.

arefe-rad

عضو جدید
مدیر کل مقررات ملی ساختمان

جناب آقای دکتر غلامرضا هوایی
با عرض سلام
احتراما به استحضار میرسانم .اینجانب ... شرکت کننده آزمون نظام مهندسی آذر ماه 92 بوده . از جنابعالی خواستارم با توجه به اینکه گرفتن امتیاز 45 به بالا نشان دهنده، سطح سواد علمی و تسلط شرکت کنندگان به مباحث مقررات ملی میباشد، و نحوه امتحان هم به صورت جزوه باز بوده، وهدف از این آزمون آشنایی با مباحث بیست و یک گانه و منابع مربوطه بوده و نتیجه ی امتیاز در محدوده 45 به بالا، در اثر استرس ناشی از آزمون بوده، لذا از عالیجناب خواستارم که تدبیری مانند گذشته اتخاذ شود، که این افراد قبول اعلام شوند.

من جداگانه اعتراض زدم.برای اینم نامه بزنم؟برای طراحی و نظارت هردو؟آخه من نظارت 49 و طراحی 20 شدم!!مگه میشه با کلاس قبولمون کنن؟حتی شهرستانی ها؟

eli elhami

عضو جدید
من جداگانه اعتراض زدم.برای اینم نامه بزنم؟برای طراحی و نظارت هردو؟آخه من نظارت 49 و طراحی 20 شدم!!مگه میشه با کلاس قبولمون کنن؟حتی شهرستانی ها؟

آره . فقط آدرس مقررات ملی رو زنگ بزنید بپرسید.بگید به دکت هوایی نام داریم

arefe-rad

عضو جدید
فایل راهنما اعلام نتایج
مشاهده پیوست 196975

منم پیشتاز کردم!! به نظرتون ممکنه چون پیشتاز فرستادیم اصلا رسیدگی نکنن؟چون خودشون گفتن توی سایت پست سفارشی!:cry:

arefe-rad

عضو جدید
آدرس دفتر مقررات ملی: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبي
شماره‌هاي تماس: 88646368 و 88646369 شماره فاكس: 88646366 پست الكترونيكي: daftar@Inbr.ir

MHMAX

عضو جدید
سلام دوستان
من تو آزمون نظارت ثبت نام کردم سر جلسه هم رفتم و سوال هارو هم جواب دادم
ولی الان برا گرفتن نتیجه به هر سه طریق میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!!!
دیروز نطام مهندسی رفتم گفت صبر کن لیست بیاد اگر قبول بشی اسمت اونجا هست.
کسی همچین مشکلی براش پیش امده؟؟؟
راهنمایی کنید که چکار میتونم بکنم.

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام دوستان
من تو آزمون نظارت ثبت نام کردم سر جلسه هم رفتم و سوال هارو هم جواب دادم
ولی الان برا گرفتن نتیجه به هر سه طریق میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!!!
دیروز نطام مهندسی رفتم گفت صبر کن لیست بیاد اگر قبول بشی اسمت اونجا هست.
کسی همچین مشکلی براش پیش امده؟؟؟
راهنمایی کنید که چکار میتونم بکنم.
شاید اسم فامیلتون حروفی مثل ق داره که نحوه تایپش در ظاهر یکیه اما فرق داره من خودم چند بار این موضوع برام پیش اومده گفتم شاید مشکل از اونه،مشخصاتتون رو از رو کارت جلسه که اون موقع ذخیره کردین کپی کنید شاید مشکلتون حل شد

MHMAX

عضو جدید
شاید اسم فامیلتون حروفی مثل ق داره که نحوه تایپش در ظاهر یکیه اما فرق داره من خودم چند بار این موضوع برام پیش اومده گفتم شاید مشکل از اونه،مشخصاتتون رو از رو کارت جلسه که اون موقع ذخیره کردین کپی کنید شاید مشکلتون حل شد

نه
اون دوتا روش دیگه که حروف نداره، همش عدده!!

بالا