گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

sepideh2727

عضو جدید
تبريك به دوستاني كه قبول شدن
اجرا ٦٥ قبول
نظارت ٤٨ مردود
طراحي ٢٣ از ٢٥ مردود...
دوستان كسي ميدونه اعتراض ميشه كرد و فايده داره؟
واسه دوتاش ٢ نمره كم دارم:((((
خيلييي ناراحتم:((((

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبريك به دوستاني كه قبول شدن
اجرا ٦٥ قبول
نظارت ٤٨ مردود
طراحي ٢٣ از ٢٥ مردود...
دوستان كسي ميدونه اعتراض ميشه كرد و فايده داره؟
واسه دوتاش ٢ نمره كم دارم:((((
خيلييي ناراحتم:((((
حتما اعتراض بزنین.دوره قبل چند تا از بچه ها که 23 و 24 بودن بعد از اعتراض قبول شده بودن، انگار تک ماده میکنن توی بعضی از شهرها ( جدی میگم بعضی از شهرها امکانش هست قبول بکنن )

آخرین ویرایش:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام دوستان تبریک میگم به همه. اوناییکه که قبول شدن؛ من با 14 مردود شدم از ناراحتی خشکم زده!!!

sepideh2727

عضو جدید
حتما اعتراض بزنین.دوره قبل چند تا از بچه ها که 23 و 24 بودن بعد از اعتراض قبول شده بودن، انگار تک ماده میکنن توی بعضی از شهرها ( جدی میگم بعضی از شهرها امکانش هست قبول بکنن )
ممنووون
ميدونيد چه جوري اغتراض بايد زد؟؟؟

arastee

عضو جدید
منم تبریک میگم به دوستانی که قبوا شدن و آرزوی توفیق دارم برای کسایی که موفق نشدن.من نظارت رو با 71 قبول شدم ولی طراحی مردود شدم.

LIGHTARCH

عضو جدید
سلام
منم نظارتو با 64 و اجرا رو با 59 قبول شدم :)
طراحیو با 12 افتادم :) خیلی کم نمره دادن . فک میکردم دیگه با 15 یا 20 مردود شم :|

pishy

عضو جدید
سلام دوست من
تو که نمرت خیلی خوب شده عزیزم....آفرین تبریک میگم واقعا بهت ، بالاخره تلاشهامون نتیجه داد دوستی جون
مرسی دوست عزیزم آره خیلی خوب بودراضی بودم 32 شدم...آره واقعا یاد پارسال که می افتم که چقدر واسه اعتراض زحمت کشیدیم و....

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیزم آره خیلی خوب بودراضی بودم 32 شدم...آره واقعا یاد پارسال که می افتم که چقدر واسه اعتراض زحمت کشیدیم و....
دوست من شما طارحی پلاناتونو دارین، میخوام ببینم چه آیتم هایی بوده که باعث قبولیتون شده؟

yalda65

عضو جدید
با نمره 21 مردود :( دفعه سومم بود امتحان طراحي ميدادم :((((((
اجرا هم با 65 قبول

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجرا قبول شدم.دوستان کسی میدونه چطوری میشه واسه نظارت اعتراض کنم.46شدم.فایده ای داری؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی فقط اجرا قبول شده باشه نمیتونه پروانه اشتغال بگیره؟

((:tanha:))

عضو جدید
سلام و تبریک به همه اونایی که قبول شِدند..... من امتحان طراحی شدم 23 می خواهم اعتراض بدم ولی نمی دونم چطوری ممنون میشم راهنماییم کنین که چیکار کنم؟

ميشن

عضو جدید
سلام من با 33 قبول شدم بار اولم بود جك معلولم گذاشتم سرگيري رو خفن رعايت كردم

avina333

عضو جدید
منم متاسفانه طراحی قبول نشدم ...با نمره 15...دوست هام هم تا جایی که خبر دارم قبول نشدن:cry:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام دوستان باز هم به بچه هایی که قبول شدن تبریک میگم، من که از ناراحتی اصلا شب خوابم نبرد! گرچه میدونستم احتمال قبولیم کمه، چون خداییش اصلا کار نکرده بودم، متاهلی و بچه داری و...
یه خواهشی دارم کسانی که قبول شدن اگر لطف کنن طرحاشونو بذارن که ما هم بتونیم بهره ببریم خیلی خوب میشه.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
من خودم از 6 مورد 4تاشو کشیدم(پلان بام و برشو نرسیدم)! نمرم 14 شد. ایرادامم میدونم چی بود! انشالله ایندفعه قبول بشیم;)

minamir3000

کاربر فعال
بچه ها کسی هست رمپ گذوشته باشه و قبول شده باشه؟ من حس می کنم اونایی که رمپ گذوشتن بیشترشون مردود شدن

minamir3000

کاربر فعال
منم رمپ گذاشتم با 20 مردود شدم اگر جک میذاشتم نقشه هام خیلی بهتر میشد!
رمپ باعث شد هم نمره زیرزمین کم بشه، هم نمره همکف، تو اجرای سازه ساختمون و هزینه اون هم تاثیر منفی داشت، من همه مدارکو راپیدی کرده بودم، به نظرم اگه جک میذاشتم قبول بودم، الان شدم 23

shaghayeghman

عضو جدید
سلام دوستان من کارشناسی پیوسته مهندسی معماری خوندم طرح نهایی مو 25آذر تحویل دادم و مدرک موقتمو20بهمن تحویل گرفتم...با این اوصاف من امتحان نظام مهندسی چه سالی میتونم شرکت کنم؟ آخه هرسالی هم تاریخش فرق میکنه.یه دفعه آذر یه دفعه اسفند!!!
چرا جواب منو نمیدید!!!!

بالا