گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تجربه از امسال گرفتم.این بود که کتابهای مرجع رو فراموش نکنم.من اگه یه بار دیگه بخوام کنکور بدمم

از رو کتابهای مرجع میخونم.مسلما سالهای 68 اینا همه از رو کتابهای مرجع میخوندن.چون اون موقع فک نکنم

کتاب تستی هم بوده.پس کتابهای مرجع رو رها نکنید.خیلی مهم اند.مثلا نکاتی که آدم تو کتاب های کنکوری میخونه

متوجه نمیشه.میتونه بره تو کتابهای مرجع ببینه که چقدر راجع به اون نکته توضیح داده

مثلا بنظرمم کسی که امسال کتاب اوگاتا رو مفهومی خونده بود میتونست راحت 60 یا 70 بزنه

rezaele

عضو جدید
اصلا فکر اینکه یه سال دیگه باز اینارو بخونم دیوونم میکنه:cry:

نمیخوام حتی دیگه چشمم بهشون بیفته:cry:
نمیدونم بخدا دیگه دارم دیوونه میشم ی ساله دیگه من واسه سربازی وقت دارم این ترم هم 24 واحد دارم ترم پیش هم مرخصی گرفتم
واسه این بخونم که ولی متاسفانه از طرف مراقب من خیلی ضرر کردم :wallbash: :twisted: :(
اخه خدا جون خودت کمکمون کن

mamal_7153

عضو جدید
واقعا جواب سری فوریه میشه -2/p???
نباید سری فوریشو گسترش زوج میدادیم ؟؟؟ من زدم -4/p

mamal_7153

عضو جدید
دوستان حالا که دفترچه بصورت کامل اومد بهتر نیس خودمون همفکری کنیم در مورد تک تک سوالا ... ؟؟؟

890031156

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان حالا که دفترچه بصورت کامل اومد بهتر نیس خودمون همفکری کنیم در مورد تک تک سوالا ... ؟؟؟
بقیه درسارو نمیدونم ولی الکترونیک باید منتظر کلید باشیم
چون همه جواب مختلف میارن

pouyan87

عضو جدید
این حل ریاضی سری برق چقدر معتبره ؟
من فوریه هر جور حل میکنم همون 4/3p - در میارم اما این یه چی دیگه در میاره !:surprised:

mamal_7153

عضو جدید
این حل ریاضی سری برق چقدر معتبره ؟
من فوریه هر جور حل میکنم همون 4/3p - در میارم اما این یه چی دیگه در میاره !:surprised:

منم سری فوریشو همینی که تو بدست آوردی بدست میارم
نمیدونم
اعصابم بهم ریخت با دیدن این کلیپ ... :(

b.bahar.b

عضو جدید
توی کتابشونم جواب -4/3p نوشته
من کتابشو دارم!
احتمالا توی ویدئو اشتباهی رخ داده!

juvefans

کاربر ممتاز
فکر کنم مغناطیس 50 زدم اگه این حل توی ویدیو درست باشه .. فقط یک سوال که راجع به نسبت H1 به H2 هست رو من و دوستام 8/9 در آوردیم این میگه میشه 2 ! شما چی زدید ؟:confused:

pouyan87

عضو جدید
من جواب رو چک نکردم اما مقدار L باید 4 در نظر گرفته شه
روی سوال رو ببینین جلوی کسینوس نوشته پی تقسیم بر دو یعنی طول بازه رو 4 در نظر گرفته

به نظر منم اون 2 داخل صورت سوال نصف تناوب هستش و تو این سوال باید T=4 می گرفتیم

pouyan87

عضو جدید
من جواب رو چک نکردم اما مقدار L باید 4 در نظر گرفته شه
روی سوال رو ببینین جلوی کسینوس نوشته پی تقسیم بر دو یعنی طول بازه رو 4 در نظر گرفته

به نظر منم اون 2 داخل صورت سوال نصف تناوب هستش و تو این سوال باید T=4 می گرفتیم

pouyan87

عضو جدید
ویدئو من قطع وصل میشه . اینجوری که فهمیدم میگه فقط هارمونیک فرد باید داشته باشه یعنی cos(2k-1/2) اما تست مشابه داریم که مقدار اولیه هم داره یعنی گزینه 2 . بهتره صب کنیم کریمی حل کنه

jb2010

عضو جدید
ویدئو من قطع وصل میشه . اینجوری که فهمیدم میگه فقط هارمونیک فرد باید داشته باشه یعنی cos(2k-1/2) اما تست مشابه داریم که مقدار اولیه هم داره یعنی گزینه 2 . بهتره صب کنیم کریمی حل کنه
سال 88 مقدار ثابت نداره و شبیه همین سواله.

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابای زبان عمومی فکر کنم اینجوری باشه
1-hampered
2-notorious
3-jeopardy
4-exceed
5-painstakingly
6-pretext
7-recollect
8-adverse (ولی vague هم یه جورایی میتونه درست باشه)
9-zenith
10-sluggish

گرامر از اینجا بوده
A man in his mid-60s begins to notice that his memory isn’t as good as it used to be. More and more often, a word will be on the tip of his tongue but he just can’t remember it. He forgets appointments, makes mistakes when paying his bills, and finds that he’s often confused or anxious about the normal hustle and bustle of life around him. One evening, he suddenly finds himself walking in a neighborhood he doesn’t recognize. He has no idea how he got there

واسه بقیش حس دوباره ریدینگ خوندن ندارم

juvefans

کاربر ممتاز
الان اون مقدار اولیه داره یا نه؟تو ویدیو میگه تنها گزینه ای که cos 2k-1/2 داره تنها گزینه 4 هست در حالیکه 2 گزینه اینجوریه؟الان کدومه جواب؟

اون سوال مشتق جزئی رو این ویدیو به نظرم غلط حل کرده چون خواست اصلا دست به قلم نبره .. به نظر من اون گذینه cos2k-1 و 1/2 که داره درست هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا