کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 95

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

همچون سال گذشته برای اینکه یه کارنامه کلی از فعالیت و نتایج اعضای محترم تالار برق انجمن مهندسان در کنکور ارشد داشته باشیم، بهترین رتبه به همراه گرایش را در یه پست ارسال کنید تا به پست اول این موضوع اضافه بشه.

توجه: همچون سال گذشته دوستان عکس کارنامه خود را در صورت تمایل قرار بدن چون کارنامه فقط به صورت عکس اضافه خواهد شد ودر غیر اینصورت فقط رتبه اضافه می گردد.

تاپیک سالهای گذشته:
کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 93

کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 94

کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 95

قدرت

الکترونیک

مخابرات

کنترل

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
راهنمای ارسالی در تاپیک سال گذشته:

با تشکر از دوستان، دوستان لطف کنند حتما بهترین رتبه شون را ذکر کنن، مثلا قدرت رتبه X، همچنین کارنامه در سایزی باشه که خوانا باشه تا دوستان از درصدها استفاده کنند.در ضمن تمامی عزیزان می توانند رتبه خود را بفرستند و هیچ ایرادی نداره که کسی آزمایشی شرکت کرده باشه یا نه، ملاک امتحان هست.

برای نمونه ها می توانید تاپیک سال قبل را ببینید. بعد از اصلاح موارد فوق سریعا اضافه می کنیم.

برای گذاشتن تصویر کارنامه:
راحت ترین راه زدن دکمه Print Screen بر روی کیبورد و باز کردن برنامه Paint و زدن دکمه های Ctrl + V به طورت همزمان می باشد. پس از کپی شدن با استفاده از ابزار Crop می توانید قسمت کارنامه را جدا کرده و به صورت عکس مجزا Save نمایید.
پس از آن عکس را در سایت آپلود نمایید (با استفاده از گزینه ضمینه فایل)

برای ویرایش تصویر:
برای ویرایش و حذف اطلاعات شخصی و یا انجام Crop و... می توانید از برنامه Paint استفاده نمایید، همچنین می توانید از برنامه های حرفه ای تری مثل فوتوشاپ و یا ACD See و... و اپیلیکیشن های رایگان موبایلی مثل Pixlr و Aviary استفاده نمایید.

توجه:
همچنین بعد از اعلام نتایج نهایی، محل قبولی دوستان و در صورت ارائه تجربیات خود در تاپیک های آینده لینک پست دوستان به پست اول اضافه خواهد شد.

uchiha_keyvan

عضو جدید
اینم کارنامه من

معدلارو عمدا گذاشتم درس عبرتی بشه برا بچه هایی که هنوز دانشجون و به معدلشون اهمیت نمیدن:biggrin:

همین معدل حسابی ضربشو به من زده (در حد از دست دادن دانشگاه شریف ):(

untitled.jpg

اینم لینکه با کیفیت ترش برا کسایی که میخوان کارنامه هارو آرشیو کنن (که پیشنهاد میکنم همین کارو بکنین چون واقعا برا نظم ذهنیتون دیدنه این کارنامه ها مفیده)

38 مهندسی پزشکی و 51 کنترل

http://s7.picofile.com/file/8255965400/untitled.JPG

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان حتما توجه داشته باشند که بهترین رتبه در گرایش را حتما ذکر کنن.

مثلا بعد از قرار دادن کارنامه ذکر کنند که رتبه 100 گرایش قدرت

saanei

عضو جدید
601 مکاترونیک و 741 الکترونیک

Karnameh.jpg

"من 13 سال از فارغ التحصیلیم می گذرد "
"و با وجود تمام مشغله هایی که داشتم با یه بچه و.... باز هم اگر سه سوال آخر مدار رو جابجا نمی زدم رتبه ام تا حدود 300 هم پایین میومد و اگر یکم دیگه تلاش کرده بودم بهتر! "

آمدم زیر همون پست اولم این توضیح رو بنویسم که زمانش گذشته بود.عذر می خواهم امروز فکر کردم دیدم که خودم یه زمانی همینجا خیلی به دنبال یه همچین توضیحی که الان گذاشتم گشتم که نبود. ادمین عزیز اگر صلاح دیدی توضیح داخل گیومه را زیر کارنامه ام بذار شاید بعدها به درد کسی خورد که وضعیتی مشابه من داشت

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا