گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا هنوز تو راهین :D
کلا واسه من نه خیلی سختتر از پارسال بود نه آسونتر
زبان و الکترونیک که خیلی هم سطح پارسال بود ولی زبان ۲تا ریدینگ اضافه‌تر داشت! من که مجبور شدم یکی رو بیخیال بشم
مدارشم تقریبا همینجوری بود
ریاضی کمی سختتر بود
سیگنالش خیلی سختتر از پارسال بود
کنترلشم هنوز نمیدونم چجوری بود باید ببینم اونایی که شک داشتم و زدم درست درمیان یا غلط

آخرین ویرایش:

ehsan0641

کاربر بیش فعال
لاشه بچه های قدرت( از جمله خودم!) رو جمع کنین.! ماشین و بررسی واقعا سخت بود!

sghkh

عضو جدید
سوالی ریاضی سخت بود تجزیه سخت بود کنترل راحتتر از پارسال بود مدار هم ای ................ من کم خونده بودم

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقدسی تو وبلاگش نوشته :

امیدوارم که از عملکردتون در جلسه آزمون راضی بوده باشید. سوالات درس سیگنال در حد متوسط و یا شاید هم ساده بود. پاسخ تست 77 نیز در گزینه ها نبود و قاعدتا این تست حذف خواهد شد. ان شاء الله تا ساعاتی دیگر سوالات درس سیگنال به همراه پاسخ تشریحی در وبلاگ قرار داده خواهد شد.

/ نمیدونم اگه این ساده بود پس پارسال چی بود

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
لاشه بچه های قدرت( از جمله خودم!) رو جمع کنین.! ماشین و بررسی واقعا سخت بود!

مثل اینکه بررسی سال به سال داره سخت میشه ان شاء الله نتیجه مطلوب را بگیرید

---------------------

برای اینکه حال و هوای ذهنی بعد از آزمون شما عوض بشه مطالبی رو از مجلات موفقیت در یک فایل برای همه داوطلبان محترم آماده کردم که خوندنش در این شرایط خالی از لطف نیست.این فایل رو میتونید از اینجا دانلود کنید.
شیرین آبادی

آخرین ویرایش:

ehsan0641

کاربر بیش فعال
مثل اینکه بررسی سال به سال داره سخت میشه ان شاء الله نتیجه مطلوب را بگیرید

---------------------
بله حقیقتا خیلی از سوالات ماشین و یررسی جدید بودن و مثلشون رو ندیده بودم قبلا! حالا بچه ها میان خودتون مشاهده میفرمایید!

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان من هنوز خونه نرفتم فقط با گوشی یکی اومدم تا بگم اگه صد سال دیگه فرصت واسه کنکور دادن داشته باشم ، یه روزشم حروم درس خوندن نمیکنم ، اخه قرار نیست هیچوقت سوال اسونتر از سال قبل بیارن ، اگه بگن همین سوالات امسالو(93) بخون سال اینده بیا همینا رو جواب بده بازم نمیرم ، در یک کلام سوالات افتضاح (مخصوصا قدرت)

890031156

کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام
خسته نباشید به همه،همه کسایی که زحمت کشیدن و ان شاالله نتیجشو میبینن
امسال زبان سخت تر شده بود
ریاضی و مدار خوب بود نسبتا
کنترل که مثل اواخر افتضاح سخت یا افتضاح اسون
تجزیه حرفی برا گفتن ندارم!!!
الکترونیک ولی روتین بود و مثل همیشه داده بودن

hamedgho2000

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشین
به نظر من
زبان یه خورده سختر از همیشه
مدار متوسط
ریاضی متوسط
کنترل خیلی مزخرف یا آبدوغ خیاری یا خیلی سخت
تجزیه آسون
الکترونیک هم فک کنم آسون بود منی که زیاد نخونده بودم 6 تا زدم خود حدیث مفصل خوان
اتفاق بدی که فکر می کردم افتاد چون فاصله سوالا به نظر من زیاد بود یا آسون یا سخت و سوال متوسط کم بود

mehdi.ma62

عضو جدید
سلام به همه دوستان خسته نباشید
امیدوارم هرکی به اندازه تلاشش بهترین نتیجه رو بگیره
هرسال داره سوالا یه جوری مفهومی میشه
زبان و ریاضی تقریبا متوسط
مدارم مثل پارسال نتونستم نتیجه دلخواهمو بگیرم!
الک روتین بود تقریبا
کنترل و سیگنال سخت
خدا به دادمون برسه دیگه حوصله پشت کنکور بودنو ندارم طراحای محترم میخواستن علم خودشونو به رخ بچه ها بکشونن احتمالا:razz:

alidodar1

عضو جدید
واقعا چه فکری کرده بودن؟؟؟
مغناطیسش که خیلی مذخرف بود
کنترلم بجز 3 تا بقیش داغون بود
ماشینم نسبت به پارسال خیلی سنگینتر شده بود/
واقعا خوش بحال بچه های پارسال (سیگنال آسون ماشین آسون مغناطیس هلو!!!...)
واقعا باید واسه طراحای امسال تاسف خورد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jeneral_dj

عضو جدید
دوست دارم الان فقط گریه کنم!!!!! این چه سوالایی بود؟؟؟؟ طراحه کنترل چی فک کرده بود با خودش؟؟؟ ریاضی کلا سبک سوالا رو تغییر داده بودن!!!! رفتم برای 94 !!!! البته دیگه توان و کشش درس خوندن تو بازه طولانی رو ندارم به خدا!!!

f.babaei

عضو جدید
خب من که رفتم واسه سال دیگه نمیدونم شایدم دیگه کلا بیخیالش شدم.یعنی افتضاح یه چیز اونورنر .هر کی ازجلسه میومد بیرون فحش میداد. بدبخت عمه این طراحا روحشون در عذابه:biggrin:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
دوستان نگران نباشید سالی که سوالها سخت میشه رتبه ها بهتر میشه چون بچه هایی که نخوندن با معلومات کلاسیشون نمیتونن تستها رو جواب بدن
شماهایی که خوندید حتی اگه یه تست تو شرایط سخت بزنید از سه تا تست درست در شرایط کنکور آسون بهتر نتیجه میده

mehdi.ma62

عضو جدید
دوستان نگران نباشید سالی که سوالها سخت میشه رتبه ها بهتر میشه چون بچه هایی که نخوندن با معلومات کلاسیشون نمیتونن تستها رو جواب بدن
شماهایی که خوندید حتی اگه یه تست تو شرایط سخت بزنید از سه تا تست درست در شرایط کنکور آسون بهتر نتیجه میده

امیدوارم اینجوری باشه چون اکثر بچه ها از سختی سوالا مینالیدن
آخر جلسه که اومدم بیرون تو کل حوزه کمتر از 5 نفر مونده بودن اوناهم داشتن مینالیدن مث خودم:confused:

p0Ria_1

عضو جدید
سلام رفقا ، من همیشه بیننده بودم تا نظر دهنده :)

امروز منم مثل شما کنکور دادم ، واقعیت برنامم واسه امسال نی ترم دیگه تموم میشه درسم واسه سال آینده گزاشتم ...

زبان و مبحث ترانس ماشین رو کار کردم ...

زبان امروز Passage هاش بد نبود ، سومیش سخت تر بود به نظرم .. کلا از 30 تا 15 تا زدم فکر کنم درسته حالا باز تا پاسخ نامه بیاد ...
از بحث ترانسفورماتور هم فقط 1 سوال جواب دادم ... :)

ریاضیش به نظرم سخت بود ، یا حداقل واسه من نا آشنا بود ...
بررسی هم سخت بود به نسبت ...

حالا باز سال دیگه برنامه ریزی میکنم اون کنکور رو مثل این آزمایشی ندم ، حالا جالب ساعت 6 گفتن میتونید برگه هاتون رو بدید ، همه هجوم بردن به سمت بیرون :D

st-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم اینجوری باشه چون اکثر بچه ها از سختی سوالا مینالیدن
آخر جلسه که اومدم بیرون تو کل حوزه کمتر از 5 نفر مونده بودن اوناهم داشتن مینالیدن مث خودم:confused:

سلام به ها غصه کنکور سخت رو نخورین.کنکور پارسال اسون بود مه بالا زدن نمیشد تفاوتا رو نشون داد.من حودم ضربه خوردم
ایشاله خبرای خوب میشنویم با نتایج اولیه;)

djbehrouz

عضو جدید
دانلود سوالات مدار کارشناسی ارشد برق ۹۳

پیوست ها

• EE_Entrance_Exam_1393_www.mtaghavi.ir.pdf
    603.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

juvefans

کاربر ممتاز
کنکور 93 – قدرت

حوزه :
به نظرم به جز مساله دور بودن مکان حوزه ، همه چیز عالی بود . مراقب ها خیلی دقیق و منظم بودند . رابطه خوبی با دانشجو داشتن .
مثلا دیدم یکی دیر رسیده بود خیلی جالب بود مراقب اومد بالای سرش و دلداری میداد و سعی کرد ریلکسش کنه ( کناری من بود ) .
کاملا ساکت بود و همه چیز مناسب .
حتی جای من مناسب نبود توی راهرو بودم ، برام یه جای دیگه در نظر گرفتند .

سوالات : انصافا سخت بود . اما اگر از بچه های پارسال هم بپرسیم سوالات به دید اونها هم براشون سوالهای 92 سخت بوده پس میتونم بگم از آنچه که انتظار داشتم سختتر بود .

درصد تخمینی خودمم نوشتم :
زبان : سخت – حدود 40
ریاضی : متوسط – من حدود 40
مدار : سخت - حدود 20

کنترل : خیلی سخت – حدود 30
بررسی : خیلی خوب و هوشمندانه بود سوالات – من 84 احتمال خیلی قوی
ماشین : سختتر از 10 سال گذشته – حدود 55
مغناطیس : فضایی – حدود 20

از اونجایی که من توی آزمونهای سخت رتبه هام بهتر میشد راستش زیاد ناراحت سختی سوالها نبودم ، امیدوارم همه راضی باشن . من نه بهونه ای دارم نه گله ای ... امیدوارم نتیجه خوب باشه .:gol:

آخرین ویرایش:

hadiarbabi

عضو جدید
دوستان من ماشین 8 تا رو زدم و بررسی 6 و کنترل رو هم 5 تا زدم
دفترچه 1 رو هم که مراقب ازم گرفت
به نطرتون امیدی هست؟؟؟؟؟ :(((

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا