گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
امروز بچها کم فروغ شدن . فکر کنم رفتن راهپیمایی
اقا ثمینو تجسم میکنم که صف اول واستاده و داره مرگ بر امریکا میکنه.:D
می دونستی پستت بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد؟
قطعا در این نشانه هاییست برای کسانی که مرگ بر امریکا نمی گویند

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دقت کردین 5شنبه چقد گزینه رو میز داریم!
اونایی که خوب درس نخوندن همه گزینه هاشون رو میزه، ما که خوندیم یه گزینه بیشتر نداریم، خیلی با اطمینان انتخابش میکنیم

samin_m

کاربر ممتاز
قطعا در این نشانه هاییست برای کسانی که مرگ بر امریکا نمی گویند

نه عزیزم،در اینها نیس،در جیب هاست...;)

دقت کردین 5شنبه چقد گزینه رو میز داریم!

گزینه ک زیاده ولی من ترتیج میدم گزینه جنگ رو عملی کنم،بزنم از دم بکشم و بعدش بیام بیرون:biggrin:باشد ک در یکی از دانشگاههای دولتی رستگار گردم:D

اونایی که خوب درس نخوندن همه گزینه هاشون رو میزه، ما که خوندیم یه گزینه بیشتر نداریم، خیلی با اطمینان انتخابش میکنیم

تکیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر:w32:

ایول!!! دمت گرمه!

ایشالا همه توی توافق نهایی یه گزینه داشته باشن،اونم دانشگاهی ک میخواستن باشه;)

اقا ثمینو تجسم میکنم که صف اول واستاده و داره مرگ بر امریکا میکنه.

هه هه هه

صف اول مال اونایی هست ک بجای سبد کالا،سوله ای از کالا در اختیار دارن!:d

صف های بعدیش رو هم نمیگم مال کیاس ک سیاسی نشه!;) ب همین صورت ه علمی ادامه بدیم بهتره...;)

والا حمید جان از صبح نبودم،چون میخواستم بجاش شب بیام و یه پست تشکر حسابی از بچه ها بنویسم،ک شما انقدر اینجا تظاهرات کردید ک منم ب شوق اومدم و حضور پررنگ خودمو اعلام کردم:D:biggrin:;)

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
دوستان سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه و سرتون سلامت.
میخاستم ببینم کسی اطلاع داره که آیا کنکور آزاد رو دوباره تمدید میکنن یا نه ؟!
من موفق نشدم ثبت نام کنم متأسفانه.
تشکر.

erwin88

عضو جدید
برادرها السلام عليكم و لا برف
مي گم جايي سيلي زلزله اي ،ول وله اي، بلاي خانمان برندازي ،چيزي در بلاد مسلمين به وقوع نپيوسته
مي خوام كارتم رو پرينت بگيرم جوهر پرينتر ديگه چيزي نمونده اين دفعه قطعي پرينت كنم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقدیم به برترین های کنکور 93

تقدیم به برترین های کنکور 93

سلام

امیدوارم همه ی دوستان کنکوری که در این چند ماهی که باهم بودیم وخوندیم حالشون خوب باشه و مداد پاک کن هاشون برای رقم زدن یه روز بزرگ اماده باشه

راستش پارسال حدود دو هفته قبل از کنکور خیلی اتفاقی بعد از سالها به این سایت اومد(البته هر چیز یه حکمتی داره که خدا میدونه فقط)

و به لطف بچه های خوب و با معرفت اینجا هم من هم خیلی از دوستان دیگه راهمون رو پیدا کردیم و هر وقت مشکلی
پیش میومد

باز بچه های خوب اینجا به هم کمک میکردن با اینکه همه روز 5 شنبه تو یه آزمون رقیب هستیم اما تو این راه هوای هم دیگرو هم داشتیم و این اتفاق فک نکنم در جایی جز اینجا دیده باشیم و این لطف بزرگی هست که نصیب ما شده

که اگه تو شهرهای کوچیک هستیم بازم عادلانه منابع و نکته ها روخوندیم.و این موضوع خودش یه موفقیت بین بچه های برق هست.

و اما روز 5 شنبه هرچقدر صبح دیرتر از خواب بیدار شید موقع ازمون کمتر خسته میشید

پس بی توجه به اینکه آزمون چجوری خوهد بود دل ببندید به خدا و ارامش خودتون رو حفظ کنید.

حتما چند تا دونه خرما با آب یا یک ابمیوه ببرید
چون قند خون اگه پایین بیاد سرع سرعت مغز کممیشه و بعد احساس خستگی میکنید و بازده میاد پایین

وقتی وارد حوزه میشید خیلی تو شلوغی بچه ها نایستید مطمئن باشید بیشتر از 80 درصد سیاهی لشکرایی هستند که چهره هاشون معلومه ودور هم جمع شدند و با صحبتاشون ممکنه باعث تضعیف روحیتون بشن

حتی اگه دوستانتون هم باشن باز هرچقدر قبل از ازمون کمتر صحبت کنید ارامش فکریتون بیشتر و انرژیتون برا ازمون ذخیره میشه

بعد از ازمون هم وقت واسه صحبت هست

پس بهتره سریع سر جلسه برید و محیط جایی که قراره 4ساعت بشینید رو بررسی کنید که اگه مشکلی باشه سریع برطرفش کنید و هم با ذهن اروم شروع کنید

مطمئن باشید و به معلومات خودتون ایمان داشته باشید از 12 تا سوال قرار نیست همه رو جواب بدید فقط باید با تیز بینی سوالا رو گزینش کنید و سعی کنید منفی نزنید تا ترازتون پایین نیاد

آرامش و توکل به خدا داشته باشید و مطمئن باشید هر چی خیره و حکمت خدا که به نفع شماست میشه و خدا هم زحمتای این چندماهتون رو بی نتیجه نمیذاره

و از آقا arshad1367 ,آقا MehranVB,آقا ehiو آقاA L I R E Z A تشکر میکنم بخاطر راهنمایی های خوبشون تو این یک سال و براشون بهترین ها رو از خدا میخوام

و با یک سیستم
ضد علی برای برترین های امسال آقایان و خانوم ها

*
f shademan bio_elec Dashpot * F A R Z A D

3tare_87 890031156 arash250 ashkan.1234 hamid_3469 hts1369 masoudsalimi7 neda_elec_urmia omid-power rezaele دانشمند كوچك
samin_m

erfan_messi,freddy-elec,hamedgho2000 ,juvefans,llvll.asoud,mah t pouyan87 Mr.Perfect,mrfootball یه برقی
armincoobilas
+کلا همه ی بچه های این تاپیک :)
آرزوی موفقیت میکنم

و در اخر دوباره همون
شعر حافظ رو به شما تقدیم میکنم

برای همه ارزوی موفقیت و بهترین ها رو دارم

:gol:

آخرین ویرایش:

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام

امیدوارم همه ی دوستان کنکوری که در این چند ماهی که باهم بودیم وخوندیم حالشون خوب باشه و مداد پاک کن هاشون برای رقم زدن یه روز بزرگ اماده باشه

راستش پارسال حدود دو هفته قبل از کنکور خیلی اتفاقی بعد از سالها به این سایت اومد(البته هر چیز یه حکمتی داره که خدا میدونه فقط)

و به لطف بچه های خوب و با معرفت اینجا هم من هم خیلی از دوستان دیگه راهمون رو پیدا کردیم و هر وقت مشکلی
پیش میومد

باز بچه های خوب اینجا به هم کمک میکردن با اینکه همه روز 5 شنبه تو یه آزمون رقیب هستیم اما تو این راه هوای هم دیگرو هم داشتیم و این اتفاق فک نکنم در جایی جز اینجا دیده باشیم و این لطف بزرگی هست که نصیب ما شده

که اگه تو شهرهای کوچیک هستیم بازم عادلانه منابع و نکته ها روخوندیم.و این موضوع خودش یه موفقیت بین بچه های برق هست.

و اما روز 5 شنبه هرچقدر صبح دیرتر از خواب بیدار شید موقع ازمون کمتر خسته میشید

پس بی توجه به اینکه آزمون چجوری خوهد بود دل ببندید به خدا و ارامش خودتون رو حفظ کنید.

حتما چند تا دونه خرما با آب یا یک ابمیوه ببرید
چون قند خون اگه پایین بیاد سرع سرعت مغز کممیشه و بعد احساس خستگی میکنید و بازده میاد پایین

وقتی وارد حوزه میشید خیلی تو شلوغی بچه ها نایستید مطمئن باشید بیشتر از 80 درصد سیاهی لشکرایی هستند که چهره هاشون معلومه ودور هم جمع شدند و با صحبتاشون ممکنه باعث تضعیف روحیتون بشن

حتی اگه دوستانتون هم باشن باز هرچقدر قبل از ازمون کمتر صحبت کنید ارامش فکریتون بیشتر و انرژیتون برا ازمون ذخیره میشه

بعد از ازمون هم وقت واسه صحبت هست

پس بهتره سریع سر جلسه برید و محیط جایی که قراره 4ساعت بشینید رو بررسی کنید که اگه مشکلی باشه سریع برطرفش کنید و هم با ذهن اروم شروع کنید

مطمئن باشید و به معلومات خودتون ایمان داشته باشید از 12 تا سوال قرار نیست همه رو جواب بدید فقط باید با تیز بینی سوالا رو گزینش کنید و سعی کنید منفی نزنید تا ترازتون پایین نیاد

آرامش و توکل به خدا داشته باشید و مطمئن باشید هر چی خیره و حکمت خدا که به نفع شماست میشه و خدا هم زحمتای این چندماهتون رو بی نتیجه نمیذاره

و از آقا arshad1367 ,آقا MehranVB,آقا ehiو آقاA L I R E Z A تشکر میکنم بخاطر راهنمایی های خوبشون تو این یک سال و براشون بهترین ها رو از خدا میخوام

و با یک سیستم
ضد علی برای برترین های امسال آقایان و خانوم ها

*
f shademan bio_elec Dashpot * F A R Z A D

3tare_87 890031156 arash250 ashkan.1234 hamid_3469 hts1369 masoudsalimi7 neda_elec_urmia omid-power rezaele دانشمند كوچك
samin_m

erfan_messi,freddy-elec,hamedgho2000 ,juvefans,llvll.asoud,mah t pouyan87 Mr.Perfect,mrfootball
آرزوی موفقیت میکنم

و در اخر دوباره همون
شعر حافظ رو به شما تقدیم میکنم

برای همه ارزوی موفقیت و بهترین ها رو دارم

اااا اسم من جا افتادددد :D شوخی میکنم :smile:

منم با اینکه خیلی وقت نیست که به این انجمن سر میزنم، تو همین چند ماه کاملا جذب صمیمیت و سادگی و بی ریا بودن بچه های اینجا شدم ،اینکه همه داشته هاشون رو بی منت در اختیار همدیگه قرار میدن ویژگی ای هست که شاید توی کمتر محیطی به این صورت بشه دید

منم برای همه دوستان و شما بهترین نتیجه ای که خدا صلاح میدونه رو آرزو میکنم و انشاالله که همه راضی و خندون از سر جلسه بیرون بیان :smile:

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم بدون اینکه اسم کسی رو بیارم (چون ممکنه کسی از قلم بیفته ) واسه همه ارزوی موفقیت میکنم ، من حدود 9 ماهه با این انجمن اشنا شدم و خیلی حسرت میخورم که چرا زودتر از اون و در موقع تحصیل در اینجور جایی نبودم اما با خودم تصمیم گرفتم اگه قبولی در ارشد قسمتم شد دیگه مثل قبل نباشم و با حضور در قسمتایه مختلف باشگاه بتونم فعالیت کنم .;)

nasrin1990

عضو جدید
ارشد

ارشد

به نظرتون این کار درستیه که ما سر جلسه اول سوالات ریاضی و مدار و بزنیم بعدش سراغ زبان بریم؟؟یعنی زبانو اخر بزنیم..ممنون.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون این کار درستیه که ما سر جلسه اول سوالات ریاضی و مدار و بزنیم بعدش سراغ زبان بریم؟؟یعنی زبانو اخر بزنیم..ممنون.

ریاضی و مدار خیلی تراز رو بالا میبره و از دروس موثر هست و اونا رو در حد قابل قبول باید بزنید باید وقتتون رو تنظیم کنید خودم تصمیم دارم اول مدار بعد ریاضی بعد زبان بزنم :smile:

omid-power

عضو جدید
دوستان سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه و سرتون سلامت.
میخاستم ببینم کسی اطلاع داره که آیا کنکور آزاد رو دوباره تمدید میکنن یا نه ؟!
من موفق نشدم ثبت نام کنم متأسفانه.
تشکر.

سلام
فکرنکنم دوباره تمدیدکنن
تو سایتشون یه قسمت پرسش وپاسخ (تماس باما یه شبیه این دیگه) هست
میتونید ازاین طریق هم سوالتون را ازشون بپرسید

• Like
واکنش ها: EECi

samin_m

کاربر ممتاز
سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستای عزیزم

امیدوارم ک خوب و شاد و سلامت باشید و توی این لحظه های آخر،بجای استرس،انتظار رسیدن لحظه پیروزی رو بکشید:w08:

شک نکنید همه شما پیروز هستید،فارغ از هر نتیجه ای پیروزی ازآن شماست،شمایی ک از خیلی چیز ها گذشتید تا برای هدفتون تلاش کنید،کم و زیاد،بالا و پایین،هرچی ک بود قابل تقدیر بود.. همین ک جای ای کاش باقی نگذاشته باشید کافیه،چ قبول بشید چ قبول نشید.. مطمئن باشید اتفاقی ک در آینده رخ میده،بهترین برای شماست،پس ب نتیجه فکر نکنید و از اینجا ب بعد رو ب کسی بسپارید ک خیلی مهربونه و صلاح مارو بیشتر از ما میدونه و موفقیت مارو بیشتر از خود ما میخواد:heart:;)

عزیزان،امشب میخوام از
همه شما تشکر کنم!یه تشکر ویژه،از همه ی همه ی همه ی همتون!!! اصلا نیاز ب اسم بردن نیس،همه شمایی ک از اولش بمن لطف داشتید و کمک و همراهی کردید!! بعله...حتی شما دوست عزیز،شمایی ک این پست رو میخونی! خیلی چاکریم;):D(البته دوستانی هم ک اولش بودن و الان افتخار نداریم کنارشون باشیم،امیدوارم هرجا هستن موفق باشن)

من جدا از لحاظ درسی خیلییییی ضعیف بودم و اگ لطف شما دوستان نبود،قطعا هنوز هم در حد صفر بودم!!!(گرچه الان بجای صفر مطلق،صفر حدی شدم:biggrin::D)

نمیخوام هندیش کنم،ولی خیلییییییییییییییییییییییییی ممنونم ازتون!!

شمایی ک خیلی با معرفتین!!دم همتون گرمه;)! از همین الان دارم فکر میکنم ک چطور این جمع صمیمی و با معرفت رو بازهم کنارهم نگه دارم؟ این همه دوستی و معرفت کمتر جایی پیدا میشه!امیدوارم ک ادامه پیدا کنه...:heart:

بازم از همگی تشکر میکنم

ایشالا ک همتون توی تمام مراحل زندگی موفق باشید و زیر سایه خدای بزرگ با شادی زندگی کنید

علی الحساب بابت زحمتایی ک بهتون دادم مارو حلال کنید:redface:

فدای محبت و معرفت همتون...:w36:

التماس دعا;):gol::heart:

(از صبح ک تصمیم داشتم پست تشکر بزنم،خیلی حرف داشتم،اما نمیدونم چی شد یهو همش یادم رفت:w19::w20: ب قول سعدی:" گفته بودم: چو بیایی غم دل با تو بگویم --- چه بگویم؟ که غم از دل برود چون تو بیایی":D )
[h=2][/h]

3tare_87

عضو جدید
سلام و شب بخیر به همه دوستان خوبم!!
انشالله بعد کنکور اگر حال و احوال خوب بود و تونستم دوباره کنارتون باشم مفصل میام صحبت هام میکنم!الان فقط یه تشکر کلی از همه دوستام میکنم. یه تشکر وِیژه از آقای یوسف عزیز که ایشون لطف کردن و قبول مسئولیت کردن!والا ما همچنان با تاپیک های قفل شده روبه رو بودیم!!داشتن این محیط با آرامش رو مدیون همه مدیرای خوب این باشگاهیم!:w27:
من فردا صبح طلوع نزده راهیم!نمیدونم به اینترنت دسترسی دارم یانه!تایکی دو روز بعد کنکور که دوباره بیام!امیدوارم همتون رو خوشحال و راضی ببینم!
امیدوارم همه حالشون اینجوری باشه :w42:

javad master

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال وقتی میخوان دفترچه دوم رو بدن دفتر چه اول رو میگیرن یا تا اخر ازمون دستمونه ؟
ممنون پیشاپیش راستی شما فردا هم درس میخونید؟

• Like

juvefans

کاربر ممتاز
1- زمان آزمون که 2:30 گفته ، این ساعت شروع پاسخ به دفترچه هست یا نظر سنجی ؟:razz:
2 - اگر تاخیر داشته باشند از اون طرف دفترچه 2 رو دیرتر میدن یا سر ساعت مشترک با بقیه ؟:mad:
3 - اگر سر جلسه مراقب ها همش حرف زدند یا تمرکز رو بهم ریخن که منو بلند کنن برم ، چه توصیه ای دارید ؟ آخه داشتم فکر میکدم اگه اعتراض کنم شاید از عصبانیت بعد اینکه میرم برگه منو پاره کنه !!

• Like

A L I R E Z A

عضو جدید
سلام
چندتا توصیه،نصیحت و خاطره دارم از دو باری که سر جلسه ارشد نشستم که ازتون میخوام اگر حوصله دارین بخونین.اینا تجربه هایی هستن که گیر کسایی میاد که سر جلسه نشستن پس اگه دفعه اولتونه حتما بخونید.

1 +++ قبلا هم گفتم باز هم تکرار میکنم...خواهشا غلط نزنید...غلط نزدن تو کنکور پارسال منو نجات داد.

2 +++ موقع امتحان حتما هر وقت احساس خستگی کردید سرتون رو بیارید بالا و به در و دیوار نگاه کنید...یه حساب سر انگشتی میگه شاید اینجوری نزدیک 3 دقیقه از کل زمان آزمونتون بره و این یعنی 1 تست اما تاثیر این استراحت خیلی بیشتر از یک تسته.

3 +++ لطفا فکر بیهوده نکنید...اگه دل پیچه گرفتم چیکار کنم!اگه دندونم درد بگیره بدبخت میشم!اگه سرم درد بگیره کارم تمومه!هیچکدوم از این اتفاقا قرار نیست بیفته.حساب کنید چندتا امتحان از اول عمرتون دادید و تو چندتاش این بلاها سرتون اومده و یه احتمال ازش بگیرید...فک کنم احتمالش زیر 0.1 درصده اما واسه اطمینان یه مسکن ببرید سر جلسه اما حواستون باشه مسکنها خواب آورند پس تحت شرایط اضطراری استفاده کنید.

4 +++ مواقعی که دارید تستها رو جواب میدید و احساس میکنید تازه مختون راه افتاده حتما از مواد قندی استفاده کنید تا سر جلسه مختون بکس و باد نکنه.

5 +++ استرس رو بریزید دور...قبلا هم گفتم سوالات امسال شبیه کنکورهای قبله با حداکثر 20% تغییر پس اگر خوب درس خوندید به خودتون اطمینان داشته باشید.

6 +++ سال اولی که کنکور دادم تو دفترچه دوم تقریبا حرفی برای گفتن نداشتم...جمع درصدهای دفترچه دومم به 40 نرسید اما تا آخر زمان آزمون امیدوار بودم و هر چی داشتم گذاشتم وسط با اینکه میدونستم این اونی که باید میشد نشد،پس حتی اگر دیدید از پس سوالا برنمیاد تا آخرش توانتون رو بذارید.

7 +++ در هر دوسالی که کنکور دادم وقتی از جلسه اومدم بیرون پیش بینی رتبم رو نمیکردم...سال اول فکر میکردم میشم 1500تا2000 اما شدم 891 و سال دوم تخمینم رو 350-400 بود که شدم 131 پس باز هم تاکید میکنم تا آخر جلسه روحیتون رو نبازید.

8 +++ از کارتتون 2تا پرینت بگیرید و ببرید سر جلسه...قبلش به مراقب اعلام کنید که میخواید از پشت کارتتون به عنوان چرکنویس استفاده کنید..وقتی اومدن کارت رو بگیرن فقط همون تیکه اطلاعات رو تحویل بدید اینجوری حدود 1برگ کامل A4 چرکنویس خواهید داشت.

9 +++ مهمترین نکته ای که میخوام بگم : خواهشا لطفا درصد سازی نکنید...شما نمیتونید پیش بینی دقیقی از اونچه که دیگران دارن انجام میدن داشته باشید پس کار خودتون رو بکنید.من پارسال کنترل رو خوب نخونده بودم اما در اون حدی که خونده بودم میدونستم میتونم 3 تست رو جواب بدم...با استراتژی که برای خودم گذاشته بودم قرار بود تستهایی که سخت به نظر میرسن اما قابل حل هستن و براشون ایده دارم رو علامت گذاری کنم تا بعدا جواب بدم..نکته جالب اینکه با دوبار خوندن تستهای کنترل هیچ ایده ای برای حل سوالات نداشتم:cry:و شاید خیلیا فکر کنن این اتفاق سر جلسه کنکور یعنی از دست رفتن یک سال تلاش...به هر زحمتی بود خودم رو جمع و جور کردم و بالاخره به یک تست حساسیت جواب دادم...دقیقا درست فکر میکنید...فقط با زدن یک تست کنترل تونستم جایی که میخوام قبول شم.اگر همچین حالتی سر کنکور داشتید یاد من بیفتید...بدونید که از همین بچه های انجمن کسی بوده که از یه درس با هزار بدبختی فقط یه تست زده اما قبول شده...اگر من تو ذهنم حساب نمیکردم که از هر درس چقد بزنم زودتر میتونستم برگردم به روال عادی.در مورد بقیه دروس فقط مدار با اون چیزی که فکر میکردم یکی شد.

ریاضی : درصدسازی خودم 60 نتیجه کنکور 40
مدار : درصدسازی خودم 60 نتیجه کنکور 60
کنترل : درصدسازی خودم 25 نتیجه کنکور 10
ماشین : درصدسازی خودم 40 نتیجه کنکور 65
بررسی : درصدسازی خودم 60 نتیجه کنکور 30
مغناطیس : درصدسازی خودم 50 نتیجه کنکور 35

شما پیدا کنید پرتغال فروش رو.

این پست رو دو سه بار دیگه میذارم تا همه بتونن ازش استفاده کنن.اگر نکته دیگه ای یادم اومد تو پستهای بعدی اضافه میکنم.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سوال وقتی میخوان دفترچه دوم رو بدن دفتر چه اول رو میگیرن یا تا اخر ازمون دستمونه ؟
ممنون پیشاپیش راستی شما فردا هم درس میخونید؟

سلام.
دفترچه هارو میگیرن و دفترچه دوم رو میدن

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
خوشید ان شالله ؟;)
توصیه های درسی رو که بقیه نوشتن
من توصیه های خوردنی دارم !:دی
با خودتون چند تا حبه قند ببرید و هر چند مدت یکی بندازید بالا ! البته کشمش هم خوبه . خرما با خودتون نبرید شیره اش ممکنه پاسخنامتنو خراب کنه :confused:
یه بطری اب معدنی کوچک بگیرید با خودتون ببرید . یک دونه هم بیسکوییت ( ترجیحا ساقه طلایی مینو !) بخرید با خودتون ببرید
چند تا توصیه امتحانی هم دارم . پاک کن رو سوراخ کنید ! یه نخ ازش عبور بدید و بندازید دور گردنتون ( نخش یکم طولانی بشه که خفه تون نکنه :دی) هم خیالتون راحته، پاک کن هی نمیفته زمین و هم احتمال خیس شدن پاک کن توو کف دستتون از بین میره ( جان من ریز بینی رو حال می کنید :دی)
با مداد نرم معمولی پاسخ نامه رو پر کنید . با اتود نرم فقط برای حل سوالات در اطراف دفترچه سوالات استفاده کنید که بعدا بتونید در صورت کمبود جا پاک کنید دوباره بنویسید

خدمت مبارک شما عرض کنم که ...
قبل ازمون از جمع های منفی دوری کنید ، برید پیش دوستانی که مثبت صحبت می کنن و به شما استرس نمیدن یا اصلا خودتون میدون رو بدست بگیرید و با ارامش به دیگران انرژی بدید . مثلا در مورد اینکه بعد امتحان میخواید برید دربند ...:cool: ........بستنی قیفی بخورید!ههه

سر جلسه امتحان اول سوالای اسون رو پیدا کنید بزنید ، بعدش برید سراغ سوالایی که متوسط هستن و شما بلدید حل کنید و نهایتا اگر وقت بود برید سراغ سوالای سخت که بازم بلدید حل کنید !پس هرگز اینطور نباشه که بکوب بشنید از سوال یک الی اخر مثل تراختور هی بنویسید و بنویسید و... اولش سوالای اسون ! میخوایم روحیمون طول ازمون همیشه بالا باشه :)
اگر جاتون بد بود همون اول کار به مراقب بگید جاتون رو عوض کنه :warn:
تا اخرین لحظه با سوالات بجنگید و پوزشون رو به خاک بمالید این لعنتی های ... رو !!:w11:
همین دیگه !

بعدش بیایید من در مورد رشته کنترل واستون بگم اگر عاشقش شدید انتخابش کنید
تازه می تونم از سربازی هم بگم و فوت و فن آموزشی رو بهتون یاد بدم! :دی
در مورد مقوله ی زن گرفتن و شوهر تور کردن (!) ، متاسفانه تجربه ای ندارم ! در این موارد اقا احسان(ehi( تجارب ارزشمندی دارند:دی
سعی می کنم بیام اینجا تا موقع انتخاب رشته و کمکتون کنم
راستی توکل بخدا هم از یادتون نره و با وضو برید سر امتحان :)
خلاص!

hamedgho2000

عضو جدید
1- زمان آزمون که 2:30 گفته ، این ساعت شروع پاسخ به دفترچه هست یا نظر سنجی ؟:razz:
2 - اگر تاخیر داشته باشند از اون طرف دفترچه 2 رو دیرتر میدن یا سر ساعت مشترک با بقیه ؟:mad:
3 - اگر سر جلسه مراقب ها همش حرف زدند یا تمرکز رو بهم ریخن که منو بلند کنن برم ، چه توصیه ای دارید ؟ آخه داشتم فکر میکدم اگه اعتراض کنم شاید از عصبانیت بعد اینکه میرم برگه منو پاره کنه !!

2:30 زمان شروع فرآیند آزمونه یعنی دیرتر از اون احتمالا شروع میشه البته بستگی داره ها
من 2 بار تا حالا ارشد دادم یکی رو دانشگاه خودمون بودم :‌ که خیلی خیلی انصافا منظم بود و سر زمان مشخص شروع شد و مراقب ها هم به شدت مراعات می کردن و آخر جلسه هم یکی از مراقب ها اومد که پسرم چون پاسخ نامه ات خالیه اگه می خوای جات رو عوض کنم برو پیش یکی بشین اگه خواستین با هم تقلب کنین بالاخره چون دانشجوی خودمونین میخوایم که نتیجه خوبی بگیرین
:surprised: که من تشکر کردم و اون کار رو به خاطر ریسکش نکردم :cool:
بار دوم اما شهر خودمون بود واقعا وحشتناک بود
:cry: نیم ساعت از آزمون گذشته بود اما هنوز ملت داشتن می اومدن تو سالن و سر و صدا خیلی زیاد بود
صندلی من داغون بود و دقیقا افتاده بودم دم راه پله!‌‌ هم سرد بود (خیلی ) و هم هر یک نفری که از آزمون می رفت بیرون 10-20 ثانیه می اومد اونجا وای می ایستاد و منو و سالن رو تماشا می کرد چند نفر اسکل هم بودن که پاسخنامه من رو چک میکردن یا اینکه می پرسید: آسونه که تو پا نمیشی!
:razz:
ناظر ها هم که کنار گوشم برا هم جک غیر خانوادگی تعریف می کردن
:child: آخر سر با کلی دعوا جام رو عوض کردم پاسخنامه ام اما سالم مونده بود
توصیه :
حتما و حتما جاتون رو چک کنین که مثلا آفتاب نزنه تو چشتون یا مثلا دم در دستشویی نباشه یا مثل من دم راه پله نباشه و صندلی تون نسبتا (حداقل اونجایی که روش کلید رو پر میکنین) سالم باشه

و آخر اینکه
به هیچ عنوان در هیچ حالتی زودتر از زمان اتمام آزمون به فکر ترک جلسه و رفتن نباشید یعنی تا آخرین لحظه باید به شدت و با قدرت و اعتماد به نفس به سوالات و راه حل هاشون فکر کنین و لاغیر (نه نتیجه آزمون و نه چیز دیگه ای اصلا نباید به ذهنتون خطور کنه ) و به هیچ عنوان به هیچ عنوان نا امید نشین
یکی از دوستام شبی که صبحش کنکور داده بودن تعریف می کرد که وسط آزمون بریدم! سوال بعضی از درسا به نظرم خیلی سخت بود و سوال های یه درس دیگه به طرز مسخره ای آسون. میگفت سر جلسه نا امید شدم در این حد که می خواستم پاشم و بیام بیرون اما کم نیاوردم و گفتم جهنم ! فوقش نتیجه ام خوب نمیشه
تا این که نتایج اومد و در کمال نا باوری رتبه اش 6 شده بود ! پسره چون جواب ها رو چک نکرده بود با شنیدن رتبه اش چپ کرده بود !

آخرین ویرایش:

* F A R Z A D *

عضو جدید
زمان شروع اجرای آزمون

زمان شروع اجرای آزمون

دوستان در مورد شروع فرایند برگزاری آزمون یه چیزی بگم . . .
نوبت صبح که در کارت ورود به جلسه، ساعت 8 صبح زده شده بوده ساعت 8:30 شروع شده ، یعنی تو کارتی که رو میزی میچسبونن روش نوشته بوده :
زمان شروع فرایند برگزاری آزمون : ساعت 8 صبح
زمان شروع اجرای آزمون ( پاسخگویی به سوالات ) : ساعت 8:30 صبح

با این حساب برای ما که فرایند برگزاری رو ساعت 14:30 نوشته ، شروع اجرای آزمون هم به احتمال زیاد ساعت 15 بشه .

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ارشد مکانیک صبح بوده یا بعد از ظهره؟
دیگه چه رشته هایی از فنی امروز کنکور دارن؟

• Like

omid-power

عضو جدید
تاپیک ارشد مکانیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/433415-ارشد-93
اگه سوالات ریاضی دراومد.هرکی هر چقدر وسعش رسید حل کنه جواباشو به بحث بذاره که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
باتشکرازهمکاری همه دوستان
یادتون نره که زکاه العلم نشره
ضمنا:کامپیوتریا آزمونشون امروزه یا روزای بعد؟(اگر مدار کامپیوترم بود یکی دوتا از همون ایده های سوالات احتمالا بیاد(نه عین سوال ))

آخرین ویرایش:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا از معادلات و مهندسی 12 تا اومده بود اگه اشتباه نکنم که سهم هر کدوم 6 تا سوال بود. معادلات فقط از معادلات مرتبه اول و دوم سوال اومده بود.یعنی از سری ها و تبدیلات لاپلاس و دستگاه معادلات خطی سوالی نیومده بود.ریاضی مهندسی هم 2 تا سوال از PDE بود و انتگرال فوریه هم بود و یه دونه هم نگاشت و یه تابع تحلیلی

انتگرال فوریش نسبتا آسون بود و یه تابع داده بود که یه تابع سه ضابطه ای داده بود(همون اف) و انتگرال فوریش رو خواسته بود

نگاشت هم نگاشت سینوس رو داده بود و گفته بود همدیس هست یا نه. . .

از مانده اصلا سوال نداده بود:(

اخرین اخبار رسیده:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا