گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdi.ma62

عضو جدید
سلام
دوستان خواهشن پاسخ دهید .
از میان شما ایا کسی هست که کتاب دو جلدی الکترونیک مهندس اسلام پناه رو خونده باشه ؟؟؟؟؟؟؟
می شه بگید چطور کتابیه ؟

سلام خسته نباشید
من چاپ اولشو داشتم این چاپ دومشم همونه فقط درسنامه بهش اضافه شده، کتاب کاملیه فقط باید بتونید خودتونو با روشهاش تطبیق بدید چون با بقیه کتابا فرق میکنه روشاش و نیازی به حفظ فرمول نیست، درکل به نظر من عالیه.
موفق باشید.

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچها کسی اهل شمال نیست ؟ از اون طرفا خبر دارید؟ راه ها باز شده براشون ؟ اوضاعشون چطوریه؟:smoke:

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
پس این کارتا کو؟؟ ساعت 3 شد!!

من که دیگه واسه عقب افتادن کنکور جا ندارم اخه هفته دیگه روز پنجشنبه یک اسفند اولین روز اموزشیمه :D

ایول ل ل ل...

خوش بحالت...!

نصف آموزشیت میفته توی تعطیلات عید!!هه هه

کاش دوباره عقب بیفته :d

خدا نکنههههههههههههههه!!:surprised::surprised:
:eek::eek:

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد از فردا

توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد 93 از فردا یکشنبه توزیع می‌شود.
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر به خبرنگار دانشگاهی ایسنا گفت:‌ توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد 93 از فردا یکشنبه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org/ آغاز می‌شود.
وی با اشاره به تغییر تاریخ آزمون ارشد امسال به دلیل بارش سبگین برف در اغلب استان‌های کشور به ویژه گیلان و مازندران، افزود:‌ براین اساس برگزاری آزمون به روز چهارشنبه 23 بهمن موکول شد که به مدت سه روز تا جمعه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
توکلی اظهار کرد: برای تمامی داوطلبان کارت جدید صادر شده و کارت قبلی داوطلبان فاقد اعتبار است.
منبع

:w15::w15::w15::w15:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوباره باید کارت بگیریم؟؟؟تو این اوضاع گرونی!!!تازه دفعه قبل من پرینت رنگی هم گرفته بودم!!!

دوست - قدیمی

عضو جدید
متاسفانه بعضی کاربران از موقعیت ایجاد شده برای ارشد سو استفاده کرده و قصد در تلکه کردن کاربران دارند.

با عناوین استرس دارمو و نمی دونم استرسزا و

و یا با پیشگویی و غیب گویی درباره ی سوالات آزمون و اطمینان کامل دادن از سوالات.

و یا با گفتن اینکه سولات لو رفته و هر کس ممکنه داشته باشدشون.

و یا پی بردن به سیستم چاپ و تکثیر سوالات و قوانین حاکم بر آن ها در سال های گذشته.

سخن من تنها این هست که گول این افراد رو نخورین - چیزی برای استرس داشتن نیست - گفتن نظر هم صرفا کسی رو بازاریاب یا بازار گرم نمیکنه جنبه ها رو بالا ببرین. یا حداقل مسلمان باشید و از تهمت بی دلیل به دیگران زدن و سخنان دور از عقل بپرهیزید.

کنکوری93

عضو جدید
سلام
دوستان خواهشن پاسخ دهید .
از میان شما ایا کسی هست که کتاب دو جلدی الکترونیک مهندس اسلام پناه رو خونده باشه ؟؟؟؟؟؟؟
می شه بگید چطور کتابیه ؟
من هم چاپ قبل
هم دو جلدی جدید رو خوندم البته چون چاپ قبل رو خونده بودم فقط درسنامه رو مرور کردم دوباره
بهترین کتاب برا یادگیری الکترونیکه حداقل منطقی تر از کتابای دیگه اس
جای مدل کشیدن همش kvl kclمیزنی:)

soheil_147

عضو جدید
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه سوالی داشتم
من تابستون یه دانشگاه دیگه مهمان گرفتم و نمره هام نرسیده دانشگاه خودم
واسه معدل ارشد خودم معدلمو با نمره های اون درسا حساب کردم ولی معمولا چیزی که تو سایت ثبت میشه چون همه نمره ها رو حساب میکنه و نه معدل گرد شده تا اون ترمو دو سه صدم با چیزی که حساب میکنی فرق میکنه
میخواستم بدونم دو سه صدم بیشتر بودن معدل مشکل ساز میشه؟
ممنون

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه سوالی داشتم
من تابستون یه دانشگاه دیگه مهمان گرفتم و نمره هام نرسیده دانشگاه خودم
واسه معدل ارشد خودم معدلمو با نمره های اون درسا حساب کردم ولی معمولا چیزی که تو سایت ثبت میشه چون همه نمره ها رو حساب میکنه و نه معدل گرد شده تا اون ترمو دو سه صدم با چیزی که حساب میکنی فرق میکنه
میخواستم بدونم دو سه صدم بیشتر بودن معدل مشکل ساز میشه؟
ممنون

وقتی کارت اومد تو قسمت ویرایش معدل ، معدلتونو اصلاح کنید

Armin-Z

کاربر ممتاز
وقتی کارت اومد تو قسمت ویرایش معدل ، معدلتونو اصلاح کنید
تو این اطلاعیه این دفعه هیچ اسمی از اصلاح معدل نیاوردن!!! حتی یه جاش نوشته به بند ه مراجعه بشه ولی اصلا بند ه نداره!!!

3tare_87

عضو جدید
دوستای خوبم من توی بحران شدید الکترونیکی قرار گرفتم.. احساس میکنم نمیتونم یه تست الکترونیک هم بزنم!البته بگم از اول اینجور نبود که الکم بد باشه اخیرا اینجورشدم..همه نکاتشو یادم رفته! تست های کنکور رو هم چون چند بار زدم الان بهم کمکی نمیکنه!!
من میخوام با زدن چند تست جدید یه مرور کلی روی الک داشته باشم..به نظرتون سوالای چه موسسه ای استاندارد تره که رو اونا رو حل کنم؟؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
دوستای خوبم من توی بحران شدید الکترونیکی قرار گرفتم.. احساس میکنم نمیتونم یه تست الکترونیک هم بزنم!البته بگم از اول اینجور نبود که الکم بد باشه اخیرا اینجورشدم..همه نکاتشو یادم رفته! تست های کنکور رو هم چون چند بار زدم الان بهم کمکی نمیکنه!!
من میخوام با زدن چند تست جدید یه مرور کلی روی الک داشته باشم..به نظرتون سوالای چه موسسه ای استاندارد تره که رو اونا رو حل کنم؟؟
من سوالای بقیه موسسات رو ندیدم، ولی در مورد بینش اصلا سراغ آزمون آخر نرو که بیشتر نا امیدت میکنه، آزمون یکی مونده به آخرش باز بهتر ا ز آخری هست، آزمون های مرحله ایش هم من نسبتا راضی بودم

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

من سوالات موسسات زدم کلا نا امیدم کرد :D
البته الک نصیر بدک نبود .

890031156

کاربر ممتاز
سلام اگه اینطوری که میگین همه تستارو زده باشین وسواسه!
فکرتون رو مشغول نکنین یه درس دیگهرو تست بزنید بعد اخر شب یه بار روس سوالای الک حالا هر سالی رو نگاه کنین میبینین که یادتون میاد
خاصیت الک همینه دیگه یکم تمرین کم شه از یاد میره

3tare_87

عضو جدید
سلام اگه اینطوری که میگین همه تستارو زده باشین وسواسه!
فکرتون رو مشغول نکنین یه درس دیگهرو تست بزنید بعد اخر شب یه بار روس سوالای الک حالا هر سالی رو نگاه کنین میبینین که یادتون میاد
خاصیت الک همینه دیگه یکم تمرین کم شه از یاد میره
سلام!
میدونین تست هایی رو که قبلا میتونستم بزنم و بلد بودم و الان نمیتونم بزنم :( برای همین وقتی میخوام تست های سراسری رو مرور کنم یه حس بدی دارم !! اصن بدم میاد ازشون:w05:

یه برقی

عضو جدید

دوست من به نظر من دو درس مدارو الکترونیک مهارتی ترین درس های کنکور برای الکترونیک و مخابرات هستش... این درسا رو وقتی ادم مسلط شه توی تست زدن به نظر من حتی مثلا یه ماه هم بزاری کنار بعدش دوباره بره بخونه بیش تر حس میکنه فراموش کرده در صورتی که واقعیت امر این نیست این درسا رو وقتی ادم مسلط شه اصلا فراموش نمیکنه (در صورتی که صالا واقعیت امر چنین نیست )...درست مثل رانندگی ایا کسی شده بعد گرفتن گواهینامه اگه بعدش به رانندگی مسلط شه بعدش تا ده سال ماشین نخره بگه من رانندگی رو فراموش کردم !! غیر ممکن هستش مگه این که اصلا رانندگی رو یاد نگرفته باشه...درست بر عکس دروسی مثل مغناطیس یا نمیدونم ریاضی که خیلی فراره هم مباحثش هم فرمولاش و.. .. . ..

پیشنهاد میکنم یه بار خیلی سریع هر فصل رو اصلا با این دید که میخواید تست ها رو حل کنید نگاه نکنید بلکه با هدف یاداوری بیاید سریع جواباتون رو مرور کنید جواب های تست ها و نکات ریزش و.. و یادتون بیاد که کی باید چیکار میکردید و ... بعدش دوباره برید همون تست ها رو بزنید قول میدم خیلی راحت میبینید همه چی یادتون اومده و جای هیچ گونه نگرانی نیست....
.
.
اصلا هم وقتتون رو با تستهای تالیفی سایر موسسات درگیر نکنید..همون طور که اقا عرفان گفت الکترونیک نصیر بهتره... ولی کلا تمام ایده هاش از کنکور.. فکر میکنم توی الکترونیک روی همون تستای کنکور مسلط شید الان خیلی بهتره...
.
.
من خودم الکترونیکم خیلی خوب بود و هست و کتاب اقای اسلام پناه رو هم همون زمانی که اقا احسان سال اول خریده بود و گفته بود خریدم و خبو یه دور خوندم و خیلی روش های ترکیبی با اون کتاب و استاد خودم پیدا کردم ولی به هر حال قسمت نشد مرورش کنم و ترجیح دادم بزارمش کنار...من فکر میکردم کل این مباحثو و مخلاصه هامو فراموش کردم..جالبه برای امتحان پایان ترم الکترونیک سه که نیاز بود اونا رو بخونم و فکر میکردم دیگه بعد 6 ماه کلا مرخصم و رفتم خلاصه هامو و ... خوندم دیدم فقط فکر میکردم و همه چیز یادم اومد...یه لحظضه حتی وسوسه شدم بیام الکترونیک هم بخونم...ولی نه بی خیال..

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام!
میدونین تست هایی رو که قبلا میتونستم بزنم و بلد بودم و الان نمیتونم بزنم :( برای همین وقتی میخوام تست های سراسری رو مرور کنم یه حس بدی دارم !! اصن بدم میاد ازشون:w05:
توجهتونو به این پست و پست بعد اون جلب میکنم ;)
میخوام بگم همه دچار این حالت میشن ، حالا دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره.

mahdi_ml

عضو جدید

منم در تکمیل حرف دوستان میگم اگه سراغ اینجور تستا برید بشدت ناامید میشید!!!!!مثه خودم که سراغ آزمون های چند موسسه رفتم و حسابی ناامید شدم البته فکر کنم این خاصیت الان باشه که وقتی سراغ تست جدید میریم اینجوری میشه .چون من قبلا با این جور سوالات مشکلی نداشتم.

3tare_87

عضو جدید
توجهتونو به این پست و پست بعد اون جلب میکنم ;)
میخوام بگم همه دچار این حالت میشن ، حالا دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره.
ماشالله به حافظه :surprised: بابا من داغ بودم نمی دونستم چی دارم میگم :D
البته هنوزم میگم قبل کنکور بهتره بعدشه!! من تجربه دارم که میگم:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا