گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

1trust

عضو جدید
بچه ها يه چيز بگم؟
شما جاي من بودين چي ميكردين؟
اينكه نشستي داري صبحانه ميخوري بري سر درست...بعد...پدر بگن: قديم همه كار ميكردن.حتي محصلها هم در كنار درسشون كار ميكردن...بعد مامان در تاييد حرفشون بگن:آره چيه الان به جاش همش شده درس و كامپيوتر و موبايل....
بچه ها من خيلي خورد تو حالم ...چي كار كنم....:cry:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها يه چيز بگم؟
اينكه نشستي داري صبحانه ميخوري بري سر درست...بعد...پدر بگن: قديم همه كار ميكردن.حتي محصلها هم در كنار درسشون كار ميكردن...بعد مامان در تاييد حرفشون بگن:آره چيه الان به جاش همش شده درس و كامپيوتر و موبايل....

این جور حرفا برای همه هست متاسفانه .
یه ذهنیت بدیه که تو بعضی حانواده ها هست .
دیگه چیزی به آزمون نمونده تمرکزتونو از دست ندید

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته قبل همه عکس کتاباشون رو گذاشته بودم من امتحانان داشتم وقت نکردم
اما امروز مرتب کردم یه عکس ازشون گرفتم
یه نیگا به تعداد کتابای کنترل بندازین
آخه انصافه آدم این همه کنترل بخونه و دیروز سر سنجش فقط 60 بزنه !!
انصافه ؟

این هم لینک اش

دوستانی که برا کنکور سال بعد دنبال منبع می گردن و می خوان مثل من اشتباه نکنن من بعد کنکور در خدمتشون هستم بابت مشورت و راهنمایی

چه باحال:D
منم بعد کنکور میذارم
عکسای بقیه رو هم ندیدم:(

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یکی از اشتباهات خیلی سنگین من این بود که چون 3 سال پیش فارغ التحصیل شده بودم حتما قبل شروع برا کنکور باید برا درسایی که تو لیسانس ضعف داشتم کتاب مرجع می خوندم ترسم از این بود که نشه رسوند اما اگه با برنامه شروع می کرم الان به جای 4 تا کتاب کنکور که منتهی به فهم نا کامل از موضوع شده کافی بود یه دونه فرنس با یه کتاب تست جامع می خوندم و بقیه وقتم رو تست زدن می ذاشتم

کتابای کنکوری صرفا یه تعداد نکته اوردن گذاشتن معلوم نیس از کجا اومده بعد سوالو یکم تغییر میدن دیگه حل نمیشه!
باهات موافقم یه کتاب مرجع در کنارش یه کتاب تست جامع باشه کافیه بخدا.
من اونقدر کتاب خریدم که نگو.شما این عکسی که گذاشتی واسه کتابات من جمعا دوتا درسم اینهمه کتاب دارم براشون :دی.
وقتیم نگا میکنم بهشون میبینم زیادشونو ورقم نزدم دپرس میشم

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم هنوز امتحان دارم :confused:

خوش بحالت شما امتحان داری خونه ای بعد واسه امتحان دو ساعت میریو برمیگردی.مارو چی میگی که امتحانا تموم شده الان واسه گرفتن نمره از ساعت 8 میریم دانشگاه تا ساعت 2 ظهر :D

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بچه ها يه چيز بگم؟

من بودم یکی دو روز سمت گوشیو کامپیوتر نمیرفتم بعد اوضاع که به روال عادی برگشت دوباره میرفتم سمتشون :D

bage_aseman

عضو جدید
به دلیل سیل پیام های خصوصی عدم یا کاهش روحیه وانگیزه در این روزها به اینجانب این دو آهنگ رو تقدیم دوستان می کنم امیدوارم که لذت ببرید.

ترانه رفیق با صدای سیاوش قمیشی

طاقت بیار رفیق…
طاقت بیار میشه شنید
خندیدن دلخواه رو...

وبرای کسانی که می خوان تو این روزا گریه کنند بله درست حدس زدین بازم سیاوش ! تبریک میگم به شما با 20 امتیاز میریم سراغ جدول:D

آهنگ گريه كن سیاوش قمیشی

گريه کن گريه قشنگه
گريه سهم دل تنگه
گريه کن گريه غروره
مرحم اين راه دوره
سر بده آواز حق حق
خالي کن دلي که تنگه
گريه کن گريه قشنگه....

samin_m

کاربر ممتاز
هفته قبل همه عکس کتاباشون رو گذاشته بودم من امتحانان داشتم وقت نکردم
اما امروز مرتب کردم یه عکس ازشون گرفتم
یه نیگا به تعداد کتابای کنترل بندازین
آخه انصافه آدم این همه کنترل بخونه و دیروز سر سنجش فقط 60 بزنه !!
انصافه ؟

این هم لینک اش

دوستانی که برا کنکور سال بعد دنبال منبع می گردن و می خوان مثل من اشتباه نکنن من بعد کنکور در خدمتشون هستم بابت مشورت و راهنمایی

حامد جان ب نظرم کنترل رو خیلیییی خوب زدی! 60 واقعا خوبه!;) مخصوصا سوالای دیروز!!

من هنوز نفهمیدم اون دوتا آخری چی میخواستن؟؟!!هه هه:D

انصافا دم کتابات گرم،بیا بعد کنکور بریم توی گینس بزرگترین سازه کتابی رو ثبت کنیم!!;):D

hamedgho2000

عضو جدید

حامد جان ب نظرم کنترل رو خیلیییی خوب زدی! 60 واقعا خوبه!;) مخصوصا سوالای دیروز!!

من هنوز نفهمیدم اون دوتا آخری چی میخواستن؟؟!!هه هه:D

انصافا دم کتابات گرم،بیا بعد کنکور بریم توی گینس بزرگترین سازه کتابی رو ثبت کنیم!!;):D
ممنون
والله انصافا سوالای دیروز یه جوری بود !
یعنی (با احترام به همه طراحان سوال ) طراح با پیش فرض های خود دانسته و نامعلوم سوال ها رو طراحی کرده بود ! که این خیلی بی انصافیه!
در مورد گینس هم کاملا موافقم و ا ی
کاش این همه هزینه و از همه مهمتر وقت برا کتابای تکراری نمی ذاشتم...

salar13

عضو جدید
بچه ها يه چيز بگم؟
تو هم يكي از كتاباي مدار يامغناطيس موقع صبحونه خوردن بخون بعد بگو اينجا متوجه نشدم بيبنين شما متوجه ميشين
بعد هم بگو : امروزه همه درس ميخونند چون اگه نخونند هيچي حاليشون نميشه!:D

salar13

عضو جدید
اين محاسبه درصد ها چه جوري؟فرمول داره؟
توي كارنامه ها اعداد عجيبيب وجود داره؟:surprised:

samin_m

کاربر ممتاز
نمیدونم چرا بقیه نمینوسند !
:gol:

علی جان من هر وقت درصد هامو نگاه میکنم اعصابم خورد میشه!!

برای همین اصلا دوست ندارم بهشون فکر کنم!!! فقط سعی میکنم نقاط ضعف و قوتم رو پیدا کنم!

میدونی چرا؟

مثلا همین آزمون دیروز...

از 12 سوال ریاضی،10 تاشو بلد بودم!! سوال دومش ک صورت سوال رو اشتباه نوشته بودن(با گزینه ها نمیخوند!) هیچ...

یه سوال هم ک درست حل کردم،بعد وسواس بخرج دادم پاکش کردم غلط زدم،هیچ...!هه هه

در بدترین شرایط باید از این 10 تا 6-7 تاشو میزدم دیگه!!!! انوقت درصد چند؟؟؟ 41 درصد!! 10 تا کجا؟؟ 41 درصد کجا؟؟؟

حالا این یه نمونه بود! بقیه درس ها هم ب همین صورت اما نه ب این اندازه قوی...!!

جدا هروقت ب درصدام فکر میکنم احساس میکنم بازده ام بجای اینکه ترانسفورماتوری باشه،مثل موتور تکفاز هست!!:biggrin::biggrin:

برای همین بجای تمرکز روی درصدام فقط میخوام سعی کنم طوری عمل کنم ک ب اون اندازه ک بلدم،نتیجه بگیرم!!
(ک تاحالا نتونستم!)

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[h=1]
جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 93
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به توزیع کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 93 از 14 بهمن ماه از برگزاری این آزمون در روزهای 16، 17، و 18 بهمن ماه جاری خبرداد.
[/h]
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 برای پذیرش دانشجو در 142 کدرشته امتحانی شامل 51 کد رشته علوم انسانی، 16 کد رشته علوم پایه، 29 کد رشته فنی مهندسی، 25 کد رشته کشاورزی، 13 کد رشته هنر و 8 کد رشته دامپزشکی، برگزار می‌شود.
وی افزود: ثبت‌نام 136 کد رشته از 142 کد رشته به طور متمرکز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام شده و ثبت نام شش کد رشته دیگر نیز با هماهنگی و نظارت سازمان سنجش توسط ارگان‌های ذیربط انجام می‌گیرد.مشاورعالی سازمان سنجش، تصریح کرد: تعداد 950 هزار و 943 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 و نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور و در 136 کد رشته ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 493 هزار و 722 نفر را داوطلبان زن و 457 هزار و 221 نفر را داوطلبان مرد تشکیل داده‌اند که با این احتساب 51.92 درصد داوطلبان زن و 48.08 درصد داوطلبان مرد هستند.توکلی با بیان اینکه آمار داوطلبان کارشناسی ارشد 93 نسبت به سال 92 ، 54 هزار و 818 نفر افزایش یافته است، اظهار کرد: از کل داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال آینده، 112 هزار و 933 نفر در دو کد رشته ثبت نام کرده‌اند.وی گفت: اطلاعیه سازمان سنجش برای اعلام زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون نیز یکشنبه ششم بهمن ماه جاری از سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود و در روزهای دوشنبه هفتم و چهاردهم بهمن ماه نیز در نشریه پیک سنجش منتشر خواهد شد.به گفته توکلی، کارت شرکت در جلسه آزمون ارشد 93 به همراه برگ راهنمای آزمون از روز دوشنبه، 14 بهمن در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: با توجه به این که بخشی از داوطلبان در دو کد رشته ثبت‌نام کرده‌اند، برای 112 هزار و 933 داوطلب علاقمند دو کارت آزمون صادر می‌شود، لذا جمع کارت‌های صادر شده آزمون کارشناسی ارشد 93، یک میلیون و 63 هزار و 886 کارت است.به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، براساس برنامه‌ریزی انجام شده آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 در صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 16، 17 و 18 بهمن ماه در 62 شهرستان برگزار خواهد شد.
منبع

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب دوستان چیز زیادی به کنکور نمونده و امیدوارم همگی برای دو هفته آینده (یه کم کمتر از دو هفته!) آماده باشید.
من یادمه پارسال این موقع دوست داشتم سریع این دو هفته هم بگذره و کنکور رو بدم و خلاص بشم!

چیزی که مهمه اینه که تا الان هر چی درس خوندید تموم شد. دیگه الان واقعاً اضافه کردن معلومات درسی هیچ فایده ای واستون نداره.
پس وسواس برای خوندن و یادگیری رو کنار بگذارید.
الان اکثراً در مرحله کنکور جامع گرفتن از خودتون هستید.
اکیداً توصیه میکنم بیشتر از اینکه مطلب جدیدی بخونید، سعی کنید روحیه خودتون رو واسه کنکور آماده کنید.
باید آمادگی مقابله با هر اتفاقی رو داشته باشید.
ممکنه برید ببینید سوالای کنترل چقدر آسون اومده ولی سوالای سیگنال یا ماشین برخلاف سالای گذشته در حد المپیاد طرح شده.
خودتون رو نبازید.
ممکنه توی درس ریاضی وقت کم بیارید و حول بشید و نتونید سوالات رو اونطور که باید حل کنید، بازم خودتون رو نبازید و برای درس مدار جبران کنید انگار که ریاضی در کار نبوده.
ممکنه مثل من که پارسال کنار آبدارخونه (محل تجمع و سرصدا و دود سیگار) افتادم، شما هم مشکل مشابهی واستون پیش بیاد! البته اینم بگم اگه دوباره بخوام کنکور بدم، این دفعه یه جفت گوش گیر از داروخونه میخرم و سر جلسه استفاده میکنم.
خلاصه اینه الان وقت تقویت روحی خودتون هست.
هر چی که تا الان خوندید کافیه، به دانش خودتون اطمینان داشته باشید و بدونید با کمترین مطالبی هم که تا اینجا خوندید میتونید تعداد زیادی از سوالات رو پاسخ بدید.
توی این مدت باقیمونده هر چقدر که ممکنه بیشتر روی سوالای کنکورای گذشته تمرین داشته باشید.
هر سال تعداد زیادی از سوالا تکراری هست (خودتون امتحان کنید و ببینید توی هر درس هر سال چند سوال تکراری میاد!)
اگه همون سوالای تکراری رو حل کنید درصد خوبی خواهید گرفت. (مثل کاری که من پارسال برای یکی از سوالای مشتقات جزئی کردم که کپی 90 بود و چون جوابش رو حفظ بودم اصلاً حلش هم نکردم!)

همیشه گفتم کنکور واقعاً یه مسابقه خیلی آسونه، کنکوری که داریم نصفش و حتی کمتر از نصفش وابسته به معلومات هست، نصف بیشترش مهارت گزینش سوالایی که حل میکنید هست.
واسه همین میبینید توی دانشگاه یه نفر هر چقدر بخونه نمیتونه به شاگرد اول دانشگاه برسه، اما همون فرد توی کنکور رتبش از شاگرد اول بهتر میشه!
هوش هیجانی خودتون رو بالا ببرید و فقط به این فکر کن دارید یه مسابقه عادی مثل سوزن نخ کردن میدید و نیازی به دونستن درسا ندارید!

برای همه آرزوی موفقیت میکنم

mostafa.bahriny

عضو جدید
چرا كتاب دانشگاه تهران؟؟؟؟؟؟ اون كه پاسخوشا به نظر من افتضاح است....چون پاسخ تو اين زمان خيلي مهمه... من دو كتاب جامع از دو نشر متفاوت رو گرفتم...كتاب جامع مدرسان شريف و كتاب اطلس جامع پوران پژوهش

اتفاقا من مدرسان و پوران را هم دارم ولي دانشگاه تهران حيلي بهتره.

rezaele

عضو جدید
سلام بچه شب همگی بخیر
امروز کنکور 92 را زدم درصدام اینا شده ولی مدار نتونستم زیاد بزنم و
متاسفانه اکثر وقتما واسه همین درس هم گذاشتم ونرسیدم زبان بزنم
کنترل هم خیلی حواس پرتی کردم و با این که خیلی سخت بودن ولی میشد چنتا تست خوب هم از توش پیدا کرد
ریاضی 47
مدار 33
کنترل 16
تجزیه 66
ماشین 75

mehdi.ma62

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.برای همه ی شما ارزو دارم که انشالله بهترین نتایجو توی کنکور بگیرید.

من یه حرفی چند وقت توی دلم بود میخواستم بگم...راستش این جوری حس بعضی دوستان (البته نه همه ) به بعضی سوال های بچه ها جواب میدید به بعضی ها نه و کلا یه جورایی مثل باند بازی که فقط مثلا یه عده رو تحویل بگیرید و یه عده رو نه
کلا رفاقت بازی و این طور چیزا
همیشه دل خوش بودم توی دانشجو جماعت این چیزا نیست
ولی میبینم مثل خیلی چیزا عوض شده این رسم هم عوض شده
کلا برای یه استاد هیج فردی فرق نمیکنه و حتی هیچ جنسیتی

البته هیچ اشکالی نداره...ارزو میکنم همین طور توی کنکور هم رتبه برتر شید..

ولی ادم اگه حتی رتبه ی یک هم توی کنکور بشه ولی حتی ذره ای دچار غرور بشه اون رتبه هیچ دردی نمیخوره ...

شایدم من اشتباه میکردم ولی این حس به من القا شد و بارها دیدم که تکرار شد مستنداش هم موجود هست..

با این حال من فقط خواستم حرف اخرم رو بگم...
به امید موفقیت همه ی شما و مخصوصا اونایی که این طوری نبودند.

سلام دوست عزیز
منم چند وقت مدام سر میزدم باشگاه اگه سوالی داشتم میپرسیدم که انصافا خیلی از بچه ها بدون درنظر گرفتن موضوع خاصی لطف میکردن ج میدادن از همشون ممنونم ولی بعضیا متاسفانه به قول شما دچار باندبازی شدن و ....
زیاد به این چیزا فک نکن ایشالا تو کنکور اصلی هم تو دوست خوبم و هم بقیه دوستان به اندازه تلاشی که کردن نتیجشو ببینن
از همه دوستان که دلسوزانه میان اینجا و به بقیه بچه ها روحیه میدن تشکر میکنم
التماس دعا

juvefans

کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید.برای همه ی شما ارزو دارم که انشالله بهترین نتایجو توی کنکور بگیرید.

من یه حرفی چند وقت توی دلم بود میخواستم بگم...راستش این جوری حس بعضی دوستان (البته نه همه ) به بعضی سوال های بچه ها جواب میدید به بعضی ها نه و کلا یه جورایی مثل باند بازی که فقط مثلا یه عده رو تحویل بگیرید و یه عده رو نه
کلا رفاقت بازی و این طور چیزا
همیشه دل خوش بودم توی دانشجو جماعت این چیزا نیست
ولی میبینم مثل خیلی چیزا عوض شده این رسم هم عوض شده
کلا برای یه استاد هیج فردی فرق نمیکنه و حتی هیچ جنسیتی

البته هیچ اشکالی نداره...ارزو میکنم همین طور توی کنکور هم رتبه برتر شید..

ولی ادم اگه حتی رتبه ی یک هم توی کنکور بشه ولی حتی ذره ای دچار غرور بشه اون رتبه هیچ دردی نمیخوره ...

شایدم من اشتباه میکردم ولی این حس به من القا شد و بارها دیدم که تکرار شد مستنداش هم موجود هست..

با این حال من فقط خواستم حرف اخرم رو بگم...
به امید موفقیت همه ی شما و مخصوصا اونایی که این طوری نبودند.
نمیخوام موضوع رو کش بدم ، فقط یه صحبت دارم ..
ما همیشه توهم توطئه داریم ! حتی وقتی کسی از رو نیت خوب میخواد کمکمون کنه هم فکر میکنیم مبادا هدف بدی داشته باشه ...
البته حق داریم ، از بس که تجربه تلخ داشتیم.. و چقدر خوبه ..
اینجا هم نمونه کوچک جامعه امروز ماست ، جایی که حتی خود مولف کتاب میاد از کتابهای خودش تعریف میکنه و تبلیغ و تخریب و افشاگری و ... اخلاق رو به نسلهای بعد از خودش یاد میده ..
نمیشه توقعی از کسی داشت ... نمیشه دیگه خوشبین بود !

bolka

عضو جدید
بچه ها من شماره پرونده اینام گم شده. یعنی برای مشاهده کارت مشکل میخورم. میشه لطف کنین بگین این باجه های رفع نقص کجاست؟ الان سایت سنجش زده جدول شماره دو این اطلاعیه! اصلآ جدولی توش نیست؟ کمکم کنین

rezaei.sp

عضو جدید
تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

سلام دوستان .
نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اومده . من دماوند تهران قبول شدم . انتخاب دوم . ;)

rezaei.sp

عضو جدید
بچه ها من شماره پرونده اینام گم شده. یعنی برای مشاهده کارت مشکل میخورم. میشه لطف کنین بگین این باجه های رفع نقص کجاست؟ الان سایت سنجش زده جدول شماره دو این اطلاعیه! اصلآ جدولی توش نیست؟ کمکم کنین
سلام دوست عزیز .
عجله نکن . هنوز که تازه اطلاعیه رو زدن . بزا اطلاعیه های بعدی بیاد و یا وقتی واسه گرفتن کارت سایت باز شد ، اونجا بیشتر راهنمائی میکنه .
درباره جدول حق با شماست . گفته جدول شماره 2 ، ولی هیچ جدولی توش نیست. اصلا جدول شماره 1 هم نیست ، چه برسه به شماره 2 . :D
منتظر اطلاعیه بعدی باید باشیم. ;)

samin_m

کاربر ممتاز
عزیزان دلم دوست داشتم یه بیت تقدیمتون کنم و بگم مطمئن باشید هرچیزی رو ک براش تلاش کردید وقتی با تمام وجود بخوایدش؛بدستش میارید...

چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد **** من نه آنم كه زبوني كشد از چرخ و فلك

توکلتون ب خدا;)

mahdi_ml

عضو جدید
خوش بحالت شما امتحان داری خونه ای بعد واسه امتحان دو ساعت میریو برمیگردی.مارو چی میگی که امتحانا تموم شده الان واسه گرفتن نمره از ساعت 8 میریم دانشگاه تا ساعت 2 ظهر :D

منم همینطور تاحالا چندتا10 اومده تو کارنامم تازه یه چندتا دیگم هست.....نخونیم یجور ضرر میکنیم بخونیم یجور دیگه....:confused:

jujushow

عضو جدید
عاقا دفترچه ارشد ازاد 93 رو حتما باید ثبت نام کرد تا بشه دریافت کرد . از کجا گیر بیاریم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا