گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوستان
يه راهنمايي، شما دوهقته اخر مي خوايد چكار كنيد؟
من ديروز جلد سوم كتاب دانشگاه تهران تموم كردم.ميخواستم ازتون راهنمايي بگيرم كه براي اين دوهفته چكار كنم؟

mahdi_ml

عضو جدید
سلام دوستان اگه بخوام از 4 تا فصل زیر دوتاشو انتخاب کنم به خوندن به نظرتون کدومارو بخونم؟با تشکر
1.آپ امپ
2.فیدبک
3.توان
4.رگولاتور

بستگی داره به اینکه مباحث قبلی رو چقدر مسلط هستید و اینکه چقدر براش وقت میزارید وخیلی چیزای دیگه.....
آپ امپ نسبتا به مباحث قبلی بیشتر مرتبط هست.
موفق باشید

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بله آخرین آزمون بود اما واقعا بی نظم بودن.تا ساعت ۲ که داخل سرما تو حیاط ایستاده. بودیم. بعدم اجازه دادن بریم داخل سالن اونم اینکه اول عمرانی ها برن بعد شیمی و.... آخر سر برق بره.دلیل این کارشون اصلا نفهمیدم. آزمون با ۱۵ مین تاخیر شروع شد. بعضی ها اصلا پاسخ نامه و صندلی نداشتن.خلاصه تا ۱ساعت بعد از شروع آزمون سالن تبدیل به اتوبان شده بودمراقب سرما خورده بود و هر دقیقه سرفه میکرد که سالن از صداش میلرزید. منی که بزنن تو گوشم صدام در نمیاد این دفعه کفری شدم گذاشتم مسئول اصلی که اومد صداش کردم پرسیدم اینجا اتوبانه یا سالن انتظار مطب دکتر ؟؟؟؟؟؟ سرخ شد گفت ببخشید شرمند. گفتم شرمندگي . شما بدرد من نمیخوره. بعد ۱ ساعت من هنوز تمرکز پیدا نکردم.مراقب دیگه نبود که این آقا و خانم گذاشتید؟؟؟؟
بعدشم کلی عذرخواهی کرد و سالن آروم کرد. اما سرم دیگه درد میکرد و عصبی هم بودم اصلا نفهمیدم آزمون چطور دادم :|

امیدوارم سر آزمون اصلی چنین اتفاقاتی برام نیفته :-(

آخرین آزمون سنجشم دادیم .
این هفته خیلی بد بود.
1: محل برگزاری آزمون با اون چیزی که تو کارت زدن متفاوت بود. رفتیم تا حوزه یارو میگه مگه قرار بوده اینجا باشه ؟؟
بعد زنگ زده پرسیده فهمیدین یه جای دیگست .
2: پاسخ نامه ها قاطی شده بود . چنتا از بچه های مونده بودن بی پاسخ نامه تا بالاخره پیدا شد
3 : سوالای هم که دیگه گفتن نداره . مخصوصا دفترچه دوم

عزیزان مگه حوزه شما کجا بود؟؟؟:eek:

این آزمون هم تموم شد!!!:d یادمه وقتی اولین آزمونو میدادم اصلا فکر نمیکردم همچین روزی برسه!!هه هه

آزمونش نسبتا راحت بود!

البته ب نظرم کنترلش نه..!!!:d

البته بازم اونطور ک انتظار داشتم نتونستم عمل کنم:( مدارو خراب کردم! میترسم توی کنکورم باز اینجوری اشتباه کنم!

بررسی رو هم زیاد جالب ندادم...!!

ماشین و ریاضی هم متوسط بود،بیشتر میتونستم بزنم!! هیف...:(

فقط امیدوارم توی بعدی ک اصلیه هست دیگه جای هیچ افسوسی باقی نمونه:(

امیدوارم همگی موفق باشید:gol:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزان مگه حوزه شما کجا بود؟؟؟:eek:

این آزمون هم تموم شد!!!:d یادمه وقتی اولین آزمونو میدادم اصلا فکر نمیکردم همچین روزی برسه!!هه هه

آزمونش نسبتا راحت بود!

البته ب نظرم کنترلش نه..!!!:d

البته بازم اونطور ک انتظار داشتم نتونستم عمل کنم:( مدارو خراب کردم! میترسم توی کنکورم باز اینجوری اشتباه کنم!

بررسی رو هم زیاد جالب ندادم...!!

ماشین و ریاضی هم متوسط بود،بیشتر میتونستم بزنم!! هیف...:(

فقط امیدوارم توی بعدی ک اصلیه هست دیگه جای هیچ افسوسی باقی نمونه:(

امیدوارم همگی موفق باشید:gol:

من داستانی داشتیم امروز :| اینقد بی کیفیت :| عوض میکنید خوب اطلاع بدید :mad:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بستگی داره به اینکه مباحث قبلی رو چقدر مسلط هستید و اینکه چقدر براش وقت میزارید وخیلی چیزای دیگه.....
آپ امپ نسبتا به مباحث قبلی بیشتر مرتبط هست.
موفق باشید

مباحث قبلی که همون بی جی تی و فت و منابع جریان و تفاضلی هستش رو با فرض اینکه بلدم میخوام ازین مباحث انتخاب کنم.
نهایت بتونم 15 ساعت توی دو هفته وقت بذارم

juvefans

کاربر ممتاز
امروز داشتم سوالهای سال 92 رو حل میکردم. ( من قدرت هستم )
اتفاقی چشمم افتاد به سوالهای الکترونیک . یه سوال بود که جریان ترانزیستور رو خواسته بود . منم راستش زیاد از الکترونیک سر در نمیارم در حد الکترونیک 1 فقط اونم نشلسکی بلدم ، اما تونستم حلش کنک و جواب درست بود !!:)
به نظرتون از اینجور سوالهای میاد هر سال ؟
اصلا همچین کاری خوبه یا نه ؟ نظرتون چیه ؟:D

samin_m

کاربر ممتاز
دوستان یه توصیه دوستانه دارم خدمتتون

وسواس بیش ازحد ب خرج ندید!!

من ک همیشه غلط زیاد میزدم،امروز توی آزمون برای اینکه غلط نزنم،انقدر وسواس بخرج دادم ک توی ریاضی و ماشین هرکدوم یه سوال رو ک درست حل کرده بودم رو پاک کردم و غلط زدم!:biggrin: از اونور افتادم:biggrin:

یعنی اگ مدار اشتباهات مسخره نمیکردم و اون دوتا رو هم وسواس بخرج نمیدادم،رویایی ترین آزمون تاریخ زندگیم میشد!:D

juvefans

کاربر ممتاز
بچه ها این درصدهای آزمون سال 92 من هست .

زبان 61 – ساده بود
ریاضی 58 – خیلی خوب بود من وقت کم آوردم
مدار 47 – من توی وقت آزاد فقط 1 سوال رو نتونستم بدون دیدن حلش حل کنم !
کنترل 50 – وقت کم آوردم ، سوالها انقدر هم که میگفتن سخت نبود ، طولانی بود فقط ( بدون غلط ):w08:
بررسی 41 – خیلی سخت بود !! امیدوارم دیگه اینجوری نیاد !:w00:
ماشین 84 - ساده
مغناطیس 50 – ایده های سوالها اکثرا تکراری بود . خوب بود .

توی زمان خودش هم زدم و همه درسهارو متوالی زدم .

:w10:
تخمین رتبه باز هم زده بود 1 با این درصدها ! ( توی سایت بینش تخمین رتبه داره انگار - اگه خواستید لینک بنویسم)
نظرتون چیه ، درصدهای شما چطور بود توی این آزمون ؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

زبان 61 – ساده بود
کنترل 50 – وقت کم آوردم ، سوالها انقدر هم که میگفتن سخت نبود ، طولانی بود فقط ( بدون غلط ):w08:
ماشین 84 - ساده

تخمین رتبه باز هم زده بود 1 با این درصدها ! ( توی سایت بینش تخمین رتبه داره انگار - اگه خواستید لینک بنویسم)

اول فکر کردم درصدهای آزمون امروز سنجشتون بوده :biggrin: گرخیدم :biggrin:

تبریک میگم انشالا رتبتون تو 93 هم 1 میشه

من درصدام تو آزمون 92 که زدم :
زبان : 33
ریاضی : 16.66 (هنوز یه مبحثو تموم نکرده بودم از ریاضی)
مدار : 25
الک : 33.33 (با بی دقتی درصدش کم شد . )
کنترل : 33.33

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقی چشمم افتاد به سوالهای الکترونیک . یه سوال بود که جریان ترانزیستور رو خواسته بود . منم راستش زیاد از الکترونیک سر در نمیارم در حد الکترونیک 1 فقط اونم نشلسکی بلدم ، اما تونستم حلش کنک و جواب درست بود !!:)

میاد این سبکی . اگه قدرت میخوای شرکت کنی . ضرریی نداره تو وقت اضافت چنتا الک بزنی غلط هم باشه تو رتبه ی قدرت تاثیری نداره

آخرین ویرایش:

juvefans

کاربر ممتاز
اول فکر کردم درصدهای آزمون امروز سنجشتون بوده :biggrin: گرخیدم :biggrin:

تبریک میگم انشالا رتبتون تو 93 هم 1 میشه

من درصدام تو آزمون 92 که زدم :
زبان : 33
ریاضی : 16.66 (هنوز یه مبحثو تموم نکرده بودم از ریاضی)
مدار : 25
الک : 33.33 (با بی دقتی درصدش کم شد . )
کنترل : 33.33

خیلی ممنون عرفان جان:smile:
امیدوارم شما هم بهترین نتیجه رو بگیری ، مخصوصا با کمکهایی که به همه ما برای سوالات سنجش و .. کردی واقعا خوشحال میشم بعد کنکور بیای اینجا با نتیجه عالی.:heart:
مرسی که درصدهاتو نوشتی ، نمیدونم چرا بقیه نمینوسند !
:gol:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بنظرمن که بهتره طمع نکنی با این کارت رتبه ی 1 قدرت رو ممکنه از دست بدی
چون تمرکزتوا ز دست میدی

Armin-Z

کاربر ممتاز
خیلی ممنون عرفان جان:smile:
امیدوارم شما هم بهترین نتیجه رو بگیری ، مخصوصا با کمکهایی که به همه ما برای سوالات سنجش و .. کردی واقعا خوشحال میشم بعد کنکور بیای اینجا با نتیجه عالی.:heart:
سلام دوستم
واللا من خودم خوب خیلی سوالا رو قبلا دیده بودم، درصدام ارزش خاصی نداشت، مثلا کنترل 100 زدم ولی چه فایده همه رو حفظ بودم :D
درصدایی که شما زدی فوق العاده اس، مطمئنم به مطلوب ترین نتیجه ممکن میرسید :smile:

یه برقی

عضو جدید
گله

گله

سلام دوستان خسته نباشید.برای همه ی شما ارزو دارم که انشالله بهترین نتایجو توی کنکور بگیرید.

من یه حرفی چند وقت توی دلم بود میخواستم بگم...راستش این جوری حس بعضی دوستان (البته نه همه ) به بعضی سوال های بچه ها جواب میدید به بعضی ها نه و کلا یه جورایی مثل باند بازی که فقط مثلا یه عده رو تحویل بگیرید و یه عده رو نه
کلا رفاقت بازی و این طور چیزا
همیشه دل خوش بودم توی دانشجو جماعت این چیزا نیست
ولی میبینم مثل خیلی چیزا عوض شده این رسم هم عوض شده
کلا برای یه استاد هیج فردی فرق نمیکنه و حتی هیچ جنسیتی

البته هیچ اشکالی نداره...ارزو میکنم همین طور توی کنکور هم رتبه برتر شید..

ولی ادم اگه حتی رتبه ی یک هم توی کنکور بشه ولی حتی ذره ای دچار غرور بشه اون رتبه هیچ دردی نمیخوره ...

شایدم من اشتباه میکردم ولی این حس به من القا شد و بارها دیدم که تکرار شد مستنداش هم موجود هست..

با این حال من فقط خواستم حرف اخرم رو بگم...
به امید موفقیت همه ی شما و مخصوصا اونایی که این طوری نبودند.

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زبان 61 – ساده بود
ماشین 84 - ساده

ریاضی33 .مدار60.بررسی30.ماشین60.کنترل30

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید.برای همه ی شما ارزو دارم که انشالله بهترین نتایجو توی کنکور بگیرید.

من یه حرفی چند وقت توی دلم بود میخواستم بگم...راستش این جوری حس بعضی دوستان (البته نه همه ) به بعضی سوال های بچه ها جواب میدید به بعضی ها نه و کلا یه جورایی مثل باند بازی که فقط مثلا یه عده رو تحویل بگیرید و یه عده رو نه
کلا رفاقت بازی و این طور چیزا
همیشه دل خوش بودم توی دانشجو جماعت این چیزا نیست
ولی میبینم مثل خیلی چیزا عوض شده این رسم هم عوض شده
کلا برای یه استاد هیج فردی فرق نمیکنه و حتی هیچ جنسیتی

البته هیچ اشکالی نداره...ارزو میکنم همین طور توی کنکور هم رتبه برتر شید..

ولی ادم اگه حتی رتبه ی یک هم توی کنکور بشه ولی حتی ذره ای دچار غرور بشه اون رتبه هیچ دردی نمیخوره ...

شایدم من اشتباه میکردم ولی این حس به من القا شد و بارها دیدم که تکرار شد مستنداش هم موجود هست..

با این حال من فقط خواستم حرف اخرم رو بگم...
بعید میدونم همچین چیزی تو بچه های با مرام اینجا باشه، من که چیزی جز مرام و معرفت از بچه های اینجا ندیدم، مطمئنم سوء تفاهم شده، من خودم دیر به دیر سر میزنم و معمولا فقط آخرین پست ها رو میخونم، واسه همین ممکنه نبینم پست یه سری از دوستان رو
توام موفق باشی دوستم

rezaei.sp

عضو جدید
سلام و احترام یوونتوس عزیز . ( فکر کنم از رو آیدی اگه بخوام صدات بزنم همین میشه . ولی ارادت دارم . بی احترامی نشه . )
شما خیلی خوب اومدی جلو و آمادگی خیلی بالایی داری واسه آزمون . تبریک میگم .
بقیه دوستان همه درگیر کلاس و درسن و شاید احساس کنن که عقب موندن . واسه همین اگه بخوان درصداشونو بگن شاید روحیه شون تضعیف بشه .
خودمو مثال بزنم رتبه ام خیلی بد میشه . مثلا میشه 600 یا 900 از 1500 . :redface: حق بده که نمیشه این درصدای نه چندان جالب رو آدم اینجا بزاره تو سایت :D

باور نمیکنی حرفمو ؟؟ اینم مدرک : ;)

خوش به حال همه؛ من كه هنوزدارم امتحان بايان ترم ميدم تاهفته ديكه هم مشغولشونم:‏( اخه اين انصافه‏!‏‏!‏؟

ramtin_amoiee

عضو جدید
ممن هم همچين مشگلي در مدار دارم.
اولش فكر مي كنم كه سوال اسونه وزود به پاسخ ميرسم ولي بعد از چند دقيقه به اين نتيجه ميرسم كه راه حل طولانيه و يا اينكه راه حلي كه نوشتم اصلا درست نيست.
حالا بنظرتون بايد جكار كرد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!1
دوست عزيز قطعاً بايد اين سوال و از هر جا كه فهميدي داره مي پيچوندت كنارش يه دايره بذاري و بري و بعداً بيايي سراغش ...اونايي كه حرصشون ميگيره كه اي وااااي وقتم رفت و هيي ادامه ميدن باختنننن!!!!

به قول مهندس قاسمي (مشاور بنده).....سر جلسه كنكور براي رتبه ي خوب اين حرف و يادت باشه:

طمع را سه حرف است ، هر سه تو خالي (ط-م-ع)!!!!!!!!!

ramtin_amoiee

عضو جدید
بله آخرین آزمون بود اما واقعا بی نظم بودن.تا ساعت ۲ که داخل سرما تو حیاط ایستاده. بودیم. بعدم اجازه دادن بریم داخل سالن اونم اینکه اول عمرانی ها برن بعد شیمی و.... آخر سر برق بره.دلیل این کارشون اصلا نفهمیدم. آزمون با ۱۵ مین تاخیر شروع شد. بعضی ها اصلا پاسخ نامه و صندلی نداشتن.خلاصه تا ۱ساعت بعد از شروع آزمون سالن تبدیل به اتوبان شده بودمراقب سرما خورده بود و هر دقیقه سرفه میکرد که سالن از صداش میلرزید. منی که بزنن تو گوشم صدام در نمیاد این دفعه کفری شدم گذاشتم مسئول اصلی که اومد صداش کردم پرسیدم اینجا اتوبانه یا سالن انتظار مطب دکتر ؟؟؟؟؟؟ سرخ شد گفت ببخشید شرمند. گفتم شرمندگي . شما بدرد من نمیخوره. بعد ۱ ساعت من هنوز تمرکز پیدا نکردم.مراقب دیگه نبود که این آقا و خانم گذاشتید؟؟؟؟
بعدشم کلی عذرخواهی کرد و سالن آروم کرد. اما سرم دیگه درد میکرد و عصبی هم بودم اصلا نفهمیدم آزمون چطور دادم :|

امیدوارم سر آزمون اصلی چنین اتفاقاتی برام نیفته :-(

من كه اينقدر برام شرايط اينجوري پيش اومد كه مراجعه كردم به دفترشون براي وضع سوالا و وضع برگزاري: دفترشون تو خيابان روانمهر - خ12 فروردين، گفتن مسئولاش نيستن، گفتن خانم ملايي مسئول بستن آزمون هاست، و خانم حسيني و آقاي مهدوي مسئوله نمايندگي ها هستن.... شماره دفترشون و گرفتم كه زنگ بزنم گلايه كنم، مگه ما پول و وقتمون و از سر راه آورديم آخه......

rezaei.sp

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.برای همه ی شما ارزو دارم که انشالله بهترین نتایجو توی کنکور بگیرید. من یه حرفی چند وقت توی دلم بود میخواستم بگم...راستش این جوری حس بعضی دوستان (البته نه همه ) به بعضی سوال های بچه ها جواب میدید به بعضی ها نه و کلا یه جورایی مثل باند بازی که فقط مثلا یه عده رو تحویل بگیرید و یه عده رو نه
کلا رفاقت بازی و این طور چیزا همیشه دل خوش بودم توی دانشجو جماعت این چیزا نیست ولی میبینم مثل خیلی چیزا عوض شده این رسم هم عوض شده کلا برای یه استاد هیج فردی فرق نمیکنه و حتی هیچ جنسیتی البته هیچ اشکالی نداره...ارزو میکنم همین طور توی کنکور هم رتبه برتر شید.. ولی ادم اگه حتی رتبه ی یک هم توی کنکور بشه ولی حتی ذره ای دچار غرور بشه اون رتبه هیچ دردی نمیخوره ... شایدم من اشتباه میکردم ولی این حس به من القا شد و بارها دیدم که تکرار شد مستنداش هم موجود هست.. با این حال من فقط خواستم حرف اخرم رو بگم...
سلام یه برقی عزیز . امیدوارم که سرحال و سلامت باشی .
شما که خودت از دوستان نسبتا قدیمی هستی تو این باشگاه . بعضی واقعیت ها وجود داره که قابل درک هست . البته چون چند بار سوال خودم بدون جواب مونده اینا رو اول به خودم میگم :
1- بعضی مواقع سوالات تکراریه . سوالی که تو چند صفحه قبل یکی زحمت کشیده و جواب داده رو نمیتونه دوباره وقت بزاره جواب بده که .
2- بعضی سوالات سر کاریه واقعا . یکی اومده پرسیده رشته برق تو ارشد چنتا گرایش داره ؟ :redface: شما باشی جواب این شخص رو چی میدی ؟
3- بعضی سوالات خیلی وقت و انرژی میبره واسه چواب دادن . باید رو کاغذ حل بشه عکس گرفته بشه اینجا گذاشته بشه ، دوباره روش کامنت میاد . یه کنکوری میتونه اینهمه وقت بزاره ؟
4- دوستان قدیمی شناخته شده هستند و به پاس زحماتی که قبلا کشیدن یا سوالات کنکور رو گذاشتن راحت تر جواب میگیرن .

اینا به ذهن من میرسه که شاید علت جواب ندادن به سوال باشه . بازم خود شما صاحبنظری و امیدوارم که کوتاهی ها رو ببخشید . :smile:

ramtin_amoiee

عضو جدید
سلام دوستان
يه راهنمايي، شما دوهقته اخر مي خوايد چكار كنيد؟
من ديروز جلد سوم كتاب دانشگاه تهران تموم كردم.ميخواستم ازتون راهنمايي بگيرم كه براي اين دوهفته چكار كنم؟

چرا كتاب دانشگاه تهران؟؟؟؟؟؟ اون كه پاسخوشا به نظر من افتضاح است....چون پاسخ تو اين زمان خيلي مهمه... من دو كتاب جامع از دو نشر متفاوت رو گرفتم...كتاب جامع مدرسان شريف و كتاب اطلس جامع پوران پژوهش

ramtin_amoiee

عضو جدید
بنظرمن که بهتره طمع نکنی با این کارت رتبه ی 1 قدرت رو ممکنه از دست بدی
چون تمرکزتوا ز دست میدی

شما اگه تو درس الكترونيك تست بزني و غلط بشه و درصد اين درست منفي بشه، شانس رتبه تو گرايش كنترلت مياري پايين، چون نزديكترين گرايش به قدرت كنترله كه ميشه رتبه هاش بهم نزديك بشن ،پس ريسك نكن

hamedgho2000

عضو جدید
هفته قبل همه عکس کتاباشون رو گذاشته بودم من امتحانان داشتم وقت نکردم
اما امروز مرتب کردم یه عکس ازشون گرفتم
یه نیگا به تعداد کتابای کنترل بندازین
آخه انصافه آدم این همه کنترل بخونه و دیروز سر سنجش فقط 60 بزنه !!
انصافه ؟

این هم لینک اش

دوستانی که برا کنکور سال بعد دنبال منبع می گردن و می خوان مثل من اشتباه نکنن من بعد کنکور در خدمتشون هستم بابت مشورت و راهنمایی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
هفته قبل همه عکس کتاباشون رو گذاشته بودم من امتحانان داشتم وقت نکردم
اما امروز مرتب کردم یه عکس ازشون گرفتم
یه نیگا به تعداد کتابای کنترل بندازین
آخه انصافه آدم این همه کنترل بخونه و دیروز سر سنجش فقط 60 بزنه !!
انصافه ؟

این هم لینک اش

دوستانی که برا کنکور سال بعد دنبال منبع می گردن و می خوان مثل من اشتباه نکنن من بعد کنکور در خدمتشون هستم بابت مشورت و راهنمایی

این کتاب کنترل که بالای کنترل پورانه این مال کدوم نویسندس؟
دوتا جزوه مانند با فنر سیمی هستش اونا چین؟:D
این قلم چیا چیه پایین؟همزمان واسه ارشدو کارشناسی میخونی ؟!
و سوال آخر اینکه چرا بچه ها همشون کتابای مدار پورانشون این شکلیه ولی مال من بنفشه؟:razz:

hamedgho2000

عضو جدید
این کتاب کنترل که بالای کنترل پورانه این مال کدوم نویسندس؟
دوتا جزوه مانند با فنر سیمی هستش اونا چین؟:D
این قلم چیا چیه پایین؟همزمان واسه ارشدو کارشناسی میخونی ؟!
و سوال آخر اینکه چرا بچه ها همشون کتابای مدار پورانشون این شکلیه ولی مال من بنفشه؟:razz:
اون کتاب کنترل مال آقای منصوری و وعید میگلی هستش
چاپه 87 با هزار تا بدبختی پیداش کردم اما ارزشش رو داشت(بعد کنکور در موردش صحبت می کنیم الان دعوا می شه )
یکی از سیمی ها مدار 1 پارسه اس یکی دیگه هم تجزیه 1 مومن زاده ( از بس خونده شده بودن بندگان خدا وا رفتن مجبور شدم سیمی اشون کنم )

چاپ جدید پوران فرم جلدش عوض شده
نه این کتابای قلم چی رو یکی از دوستام که پیارسال رتبه 60 آورده بود بهم داد !
باورش سخته اما چون وضع مالی خانواده اشون خوب نبود فقط رفرنس خونده بود با همین کتابای ارشد کانون و رتبه 60 آورد !

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اون کتاب کنترل مال آقای منصوری و وعید میگلی هستش
چاپه 87 با هزار تا بدبختی پیداش کردم اما ارزشش رو داشت(بعد کنکور در موردش صحبت می کنیم الان دعوا می شه )
یکی از سیمی ها مدار 1 پارسه اس یکی دیگه هم تجزیه 1 مومن زاده ( از بس خونده شده بودن بندگان خدا وا رفتن مجبور شدم سیمی اشون کنم )
چاپ جدید پوران فرم جلدش عوض شده
نه این کتابای قلم چی رو یکی از دوستام که پیارسال رتبه 60 آورده بود بهم داد !
باورش سخته اما چون وضع مالی خانواده اشون خوب نبود فقط رفرنس خونده بود با همین کتابای ارشد کانون و رتبه 60 آورد !

اره خداییش منم به این نتیجه رسیدم که حداقل واسه دو سه تا درس رفرنس بخونم.
این کتابای کنکوری ادمو به حفظ کردن مجبور میکنن

hamedgho2000

عضو جدید
اره خداییش منم به این نتیجه رسیدم که حداقل واسه دو سه تا درس رفرنس بخونم.
این کتابای کنکوری ادمو به حفظ کردن مجبور میکنن
یکی از اشتباهات خیلی سنگین من این بود که چون 3 سال پیش فارغ التحصیل شده بودم حتما قبل شروع برا کنکور باید برا درسایی که تو لیسانس ضعف داشتم کتاب مرجع می خوندم ترسم از این بود که نشه رسوند اما اگه با برنامه شروع می کرم الان به جای 4 تا کتاب کنکور که منتهی به فهم نا کامل از موضوع شده کافی بود یه دونه فرنس با یه کتاب تست جامع می خوندم و بقیه وقتم رو تست زدن می ذاشتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا