گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezaei.sp

عضو جدید
واقعا تحریما برداشته شدن؟
سانی جان تحریمها یه تعداد لغو شدن . اگه تا الان روزی 100 تا مقاله دانلود میکردیم و به استادا میدادیم ، دیگه از این به بعد مقاله های روز ناسا رو دست بچه دبیرستانیها میبینیم . :)
بحث سیاسی ممنوعه سانی جان . سوالت خارج از ضوابط باشگاهه . ;)

amir mahdian

عضو جدید
از بس حرف نا امیدی و خستگی زدید روی من هم اثر گذاشت .
از دیروز درس رو گذاشتم کنار امروز هم رفتم توی خیابون ها و پاساژ ها تا افسردگیم رفع بشه.
امیدوارم از شنبه دوباره انرژیم برگرده

ولی واقعا فقط 70 روز به پایان این دوی ماراتن مونده. اگه امسال نتیجه بگیریم تا 7 ماه بدون دغدغه می تونیم به تفریح و کارهای دیگه برسیم. من هزار تا نقشه برای اون 7 ماه کشیدم.

دوست عزیز فراموش نكن قبول نشدن در كنكور ارشد سالی که قصد شرکت در آن را داری، پايان زندگي و آخر خط نيست. شما مي تواني دوباره و دوباره شركت كني. مهم تلاش مستمر و نااميد نشدن تا رسيدن به هدف و نتيجه مطلوبه؛ اينم بدون كه موفقيت در زندگي فقط در اين نيست كه در مقطع ارشد قبول شوي.

اگر اين موضوع را داوطلبان كنكور براي خود حل كنن، اضطراب كنكور به شدت كاهش پیدا میکنه و در نتيجه ی كنكورشان بسيار مؤثر خواهد بود.

atena2

عضو جدید
من کارکرد هر روزمو ( ساعات مطالعه یا کارای دیگه ) تو جدول لیست میکنم ، به خونواده گفتم که جدول رو آخر هفته پرینت میگیرم میزارم یه جا که همه ببینن . میخام این 2 ماه زیر ذره بین باشم و دست از پا خطا نکنم تا شاید قرعه به نام منم بیفته و قبول بشم و این طلسم بشکنه . :biggrin:
بابا همه به زبون اومدن دیگه . میگن هر سال میخونی و قبول نمیشی چرا ؟ :w09:

من هم دیگه شدم فاطی پشت کنکوری (یادش بخیر اصطلاح معلم دبیرستانمون بود )
هی شرکت می کنم قبول نمی شم.

atena2

عضو جدید
همونطور که بدن با ورزش قوی میشه . ذهن هم برای قدرت گرفتن نیاز به تمرین داره. کلا وقتی یه مدت طولانی مطالعه نکنی بعد که می خواهی مطالعه کنی روزهای اول خیلی سخته ولی بعد چند هفته ذهن خیلی اماده میشه. مخصوصا توی ساعاتی که به مطالعه اختصاص دادیم.
مهمترین روش برای تقویت ذهن همین درس خوندن و دوری از وسایل اغفال کننده مثل اینترنت هست.

این خوراکی ها رو من بخورم بعد کنکور باید رژیم بگیرم

amir mahdian

عضو جدید
فارغ از این که تو چه شرایطی نسبت به همدیگه هستید در زمان باقی مانده تا کنکور ارشد چند نکته رو لازم میدونم که مد نظر قرار بدید.

1. مطالعه بخشهایی که نخواندی اگر بخشها جز بخشهای مهم بوده. اما اگر جز حذفیات بودند که بدیهی هست مورد مطالعه قرار نمیدید اونارو.
  2. زدن تستهایی که در ازمون های ازمایشی غلط زدید و یا حلش رو بلد بودید ولی نتونستید حل کنید نسبت به تستهایی که کلا راه حلش رو بلد نبودید از اولویت بیشتری برخوردارهست. همچنین مرور ازمون ازمایشی میتونه خیلی کمکتون کنه برای اونهایی که تستهای کنکور رو زدند و تقریبا حفظ شدند توصیه میشه از ازمونهای ازمایشی موسسات دیگر استفاده نمایند. سوالات انها نیز میتواند مرجع مناسبی برای شما باشد.
  3. خیلی دنبال چرایی رتبه هاتون در ازمون ازمایشی نباشید. همان طور که قبلا گفتم این ازمونها صرفا جهت امادگی برای کنکور میبانشد و رتبه ها ملاک نیستند.
  4. - مواظب باشید ذهنتان شرطی نشود. روال ازمونها کم کم در حال مشخص شدن هست. از انجا که طراح سوالات هر درس در ازمونها معمولا یک نفر میباشد لذا ممکن است به ادبیات، سبک سوال و حتی سختی یا اسونی سوال عادت کنید و همین سبب بشود که ذهنتان شرطی بشود برای جلوگیری از این کار ازمونهای موسسات دیگر را یک نگاه بندازید تا بفهمید همیشه سوالا به اون سبکی که دیدید نمی باشد.
  5. هر چه زودتر بتونید به مرحله خلاصه برداری برسید جلوتر خواهید بود .یادتان باشد دارید خلاصه مینویسید و نباید همه مطالب رو کپی کنید.... خلاصه هر چی موجزتر بهتر....
  6. هنوز بسیار وقت هست و تا کنکور خیلی مونده... پس ناامید نباشید. و نیز مغرور هم نشید... جوجه رو همتونم میدونید اخر پاییز میشمارند... به قول بنده خدایی به تیمی که نیم فصل قهرمان بشه کاپ نمیدن... پس یادتون باشه تازه نصف راه رو رفتید... امیدوار باشید

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچها من سه روزه دارم از رو کتاب دانشگاه تهران درهم تست میزنم ، هر روزی تستایه یک سالو میزنم . تازه میفهمم چقدر کم:cry: امادم و هنوز نتونستم نکات سوالایی که قبلا حلشونم کردم یاد بگیرم و ازشون استفاده کنم . به نظرم اینجوری تست زدن بهتره چون تا وقتی طبقه بندی شده تست بزنیم فکر میکنیم خیلی حالیمونه ، بخصوص واسه درس مدار ، من تصمیم دارم تا اخر هفته اینده جلد سه کتاب دانشگاه تهرانو تموم کنم. تا در ادامه هم برسم باز بخونمش چون طبق گفته خیلی از اساتید اولویت اصلی با همین تستاست و البته با حل به صورت طبقه بندی نشده .

در ضمن بچها شما واسه حفظ کردن فرمولا واسه درسایه مختلف چکار میکنید ؟؟ من خیلیاشون موقع حل تست یادم میره:(

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شخصا برای دوستانی ک فقط توی خونه هستند و فعالیت فیزیکی چندانی ندارند خوردن ایینها رو توصیه نمیکنم!!:D

قاووت،تخم بلدرچین،ترکیب مغز آجیل با عسل....!!! مگه میخوایم بمب اتم درست کنیم؟؟؟!!!:biggrin::biggrin: نظرتون چیه صبح ب صبح هم یه تخم مرغ وعسل با یه لیوان معجون هم برا صبونه بزنیم ب بدن؟!!:D (اونم توی ماگ مخصوص ک خوراک دوپینگ ه!:biggrin:)

عرفان جان تاکید کردن برای کسانی ک فعالیت جسمی و ذهنی دارند!:D

حالا باز خود دانید..

ب من باشه همون گل گاو زبون و ماهی و چای سبز و شکلات رو توصیه میکنم فقط:D

قرار نیست که همرو هرروز با هم بخورید :biggrin:
من قاووت خریدم امروز :دی
بعد کلا صبحانه کامل خیلی خوبه من تاثیرشو دیدم :دی (فقط آب پرتغال با مواد نشاسته ای و شیر نخورید)
حالا زیاد نخورید یه موقع بترکیدا :biggrin:
ولی کلا مغز مواد مغذی مورد نیازش تامین نشه عین ماشین بدون بنزین میمونه :دی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از یک امتحان سخت یا حل کردن معماهای پیچیده یا حتی حل کردن یک جدول سخت، خسته می شویم طوری که ممکن است حتی احساس کوفتگی هم بکنیم. اما چرا؟ مگر به قول قدیمی ها “کوه کنده ایم”؟ آیا بار سنگینی را جابجا کرده ایم؟ خب به نظر می رسد نه؛ حداقل نه با عضلاتمان.

فریس جبر از موسسه علمی MIND آمریکا ماجرا را اینطور شرح می دهد:
با وجود اینکه مغز یک انسان بالغ حدود ۱٫۴ کیلوگرم یعنی حدود ۲% بدن او وزن دارد، حداقل ۲۰% انرژی زمان استراحت (RMR) او را به خود اختصاص می دهد. RMR مقدار انرژی است که در حالت استراحت کامل توسط بدن مصرف می شود. با این حساب این ۲۰% مربوط به زمانی است که ما هیچ دغدغه فکری و فعالیت مغزی خاصی نداریم و مغز این میزان را تنها برای کارهای پایه و اساسی خود صرف می کند…
پس اگر ما فقط بخوابیم و به هیچ چیزی هم فکر نکنیم، مغز ما حداقل حدود ۳۰۰ کیلوکالری در روز انرژی می سوزاند. این مقدار تقریبا برابر انرژی مصرفی در ۳۰ دقیقه تمرین فشرده جودو و کیک بوکسینگ، دوبرابر انرژی لازم برای ۳۰ دقیقه وزنه برداری شدید یا سه برابر کالری مصرف شده در ۳۰ دقیقه تیراندازی با کمان در یک فرد عادی است.با این حساب اگر مغز درگیری یک فعالیت ذهنی شود، انرژی موردنیازش به مراتب افزایش خواهد یافت. طالعات در مورد میزان انرژی مصرفی مغز در فعالیتهای مختلف فکری هنوز در جریان است اما آنچه که مسلم این است که مغز تقریبا بیشتر از ارگان دیگری در بدن انرژی می سوزاند.

آخرین ویرایش:

rezaei.sp

عضو جدید
بعد از یک امتحان سخت یا حل کردن معماهای پیچیده یا حتی حل کردن یک جدول سخت، خسته می شویم طوری که ممکن است حتی احساس کوفتگی هم بکنیم. اما چرا؟ مگر به قول قدیمی ها “کوه کنده ایم”؟ آیا بار سنگینی را جابجا کرده ایم؟ خب به نظر می رسد نه؛ حداقل نه با عضلاتمان..
عجب !!!
عجب پدیده ایه . دقیقا مثل cpu و Ram تو کامپیوتر . واقعا جالبه . ;)

hamedgho2000

عضو جدید
بچها من سه روزه دارم از رو کتاب دانشگاه تهران درهم تست میزنم ، هر روزی تستایه یک سالو میزنم . تازه میفهمم چقدر کم:cry: امادم و هنوز نتونستم نکات سوالایی که قبلا حلشونم کردم یاد بگیرم و ازشون استفاده کنم . به نظرم اینجوری تست زدن بهتره چون تا وقتی طبقه بندی شده تست بزنیم فکر میکنیم خیلی حالیمونه ، بخصوص واسه درس مدار ، من تصمیم دارم تا اخر هفته اینده جلد سه کتاب دانشگاه تهرانو تموم کنم. تا در ادامه هم برسم باز بخونمش چون طبق گفته خیلی از اساتید اولویت اصلی با همین تستاست و البته با حل به صورت طبقه بندی نشده .

در ضمن بچها شما واسه حفظ کردن فرمولا واسه درسایه مختلف چکار میکنید ؟؟ من خیلیاشون موقع حل تست یادم میره:(

حل تستها و مطالعه اونها نیز بخشی از فرایند یادگیری به حساب می آیند و اگر بعد از مطالعه درس، نتوانستید تستهای مبحث مربوطه رو خودتون حل کنید به معنی اشتباه بودن نحوه مطالعه شما نیست.

-
برای حفظ کردن فرمولها عجله نکنید. خیلی از فرمولها رو در هنگام مطالعه و استفاده از اونها در حل تستها به تدریج حفظ خواهید شد. اثبات فرمولها نیز به حفظ کردن اونها خیلی کمک میکنه. به هر حال در دو سه هفته آخر حتما زمانی رو برای حفظ کردن دقیق فرمولها اختصاص دهید.
منبع :
http://mtsignal.blogsky.com/1391/04/14/post-66/

atena2

عضو جدید

من یه کاغذ آچهار برداشتم و فرمولهای فرار رو توش می نویسم. مثلا مبحث FET یه برگه شد . نکات مهم و فرمولها
البته سعی می کنم فرمولها رو حفظ کنم. اما این برگه رو تهیه می کنم تا هفته قبل کنکور دوباره بخونم و بهم اعتماد به نفس بده.
این اچهار بودن و مرتب نوشتن خیلی مهمه. من توی دفتر خلاصه می نوشتم می دیدم از بس طولاننی شده قابل خوندن نیست. اما کاغذ اچهار خیلی خوبه زیاد نمی نویسی فقط اونهایی که یادت میره بنویس.
برای درس سیگنال که پر فرمول هست . فقط نکات کتاب و فرمولها رو قراره شب کنکو ربخونم . البته توی انتشارات نصیر یه جزوه هست که این نکات رو نوشته خلاصه. خود استاد تقدسی تهیه کرده قیمتش هم زیاد نیست . من هم تقریبا داشتم سیگنال رو تموم می کردم که این جزوه نکات رو کشف کردم و کلی اه حسرت کشیدم از زمانی که برای خلاصه نویسی سیگنال گذاشته بودم! چون بعد این جزوه سرعتم خیلی رفت بالا. خودم هم یه چیزهایی کنار نکات می نویسم.

hamedgho2000

عضو جدید
البته توی انتشارات نصیر یه جزوه هست که این نکات رو نوشته خلاصه. خود استاد تقدسی تهیه کرده قیمتش هم زیاد نیست . من هم تقریبا داشتم سیگنال رو تموم می کردم که این جزوه نکات رو کشف کردم و کلی اه حسرت کشیدم از زمانی که برای خلاصه نویسی سیگنال گذاشته بودم! چون بعد این جزوه سرعتم خیلی رفت بالا. خودم هم یه چیزهایی کنار نکات می نویسم.
دوستانی که مثل من شهرستان تشریف دارن می تونن جزوه مذکور رو از اینجا http://s1.picofile.com/file/7603471612/signal.pdf.html دانلود کنن
اینم نسخه سیاه و سفیدشه http://s3.picofile.com/file/7603502575/signal_p.pdf.html
"نقل از وبلاگ آقای تقدسی"

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
قرار نیست که همرو هرروز با هم بخورید :biggrin:
من قاووت خریدم امروز :دی
بعد کلا صبحانه کامل خیلی خوبه من تاثیرشو دیدم :دی (فقط آب پرتغال با مواد نشاسته ای و شیر نخورید)
حالا زیاد نخورید یه موقع بترکیدا :biggrin:
ولی کلا مغز مواد مغذی مورد نیازش تامین نشه عین ماشین بدون بنزین میمونه :دی

داداش اینا ک شما گفتی،سوخت موشک ه!! کار از بنزین و بنزین سوپر گذشته!!هه هه

فقط من متوجه نشدم،قاووت رو با اینا نخوریم،یا کلا اینا رو نخوریم یا....؟چی شد...؟!

دلیلش چیه؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

داداش اینا ک شما گفتی،سوخت موشک ه!! کار از بنزین و بنزین سوپر گذشته!!هه هه

فقط من متوجه نشدم،قاووت رو با اینا نخوریم،یا کلا اینا رو نخوریم یا....؟چی شد...؟!

دلیلش چیه؟

قاووت با همه چی میشه خورد . تنهایی هم میشه خورد . چون قهوه همراهش هست بیشتر با آب گرم یا شیر گرم مخلوط میکنن :دی

آب پرتغال با شیر که ترکیب بشه تو معده دلمه می بنده و معده سنگین میشه باعث باعث خواب آلودگی میشه و فشار به معده و مشکلات گوارشی
بعد ترکیب آب پرتغال با نشاسته هم فشار به معده میاره و مشکلات گوارشی در پی داره

mahdi_ml

عضو جدید

f.babaei

عضو جدید
مثل اینکه دیر رسیدم:w20: بحث حسابی داغ بوده:w29:
بهر حال ماهم بعداز چند روز توقف دوباره میخوایم شروع کنیم بزن بریم که وقت خیییییییییییییییییلی تنگه نبود 70 روز دیگه:w11::eek:

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها یه نظری دارم واسه اینکه یه کم تلاشمونو بیشتر کنیم. میگم بیایید هر شب برنامه ی فردامونو بگیم به این صورت که قراره چند صفحه بخونیم نمیخواد ببگیم کجارو میخونیم یا کجاییم چون ممکنه فکر کنیم نسبت به بقیه عقبیم و روحیمون کم بشه.
مثلاً من بگم فردا قراره 18صفحه از سیگنال بخونم یا 30تا تست فلان درسو بزنم بدون اشاره به مبحث.
بعد هر شب سریه ساعتی به هم گزارش بدیم و رو عملکرد هم نظر بدیم. چطوره؟

یه برقی

عضو جدید
سلام دوستان گلم...
کار خوب خوبه و باید تعریف بشه ازش...همین شیر کردن ازمون های ازمایشی مختلف شاید گزاف نباشه بگم که برگ برنده ی این تالار برای بچه های امسال شد اونم به دست خود شما....سعی کنید حتما ادامش بدید و ازمون های هر موسسه رو حتما تحلیل کنید (مخصوصا سیگنال و الکترونیک نصیر و سیگنال و کنترل بینش توی ازمونای پارسه و مدرسان هم سوال های خوبی پیدا میشه و همچنین سنجش و خودتون اگ هبه سوالای کنکور مسلط باشید متوجه میشید کدوم سولا ارزش داره روش وقت بزارید و...)
.
.
دوستان گلم دوستانه میگم لطفا دوستانه بخونید...
بعضی دوستان رو میبینم کلی میان این جا وقت میزارند و هی پست میدند و.. (شاید بگید ما موقع استراحت میایم و.... ) ولی دوستان توی این وقت باقی مونده فقط باید روی هدفتون تمرکز کنید و از سایز کاراهای جانبی پرهیز کنید

یادتون باشه بزرگترین ذره بین ها اگه روی یک کاغد تمرکز نکنند نمیتونند بسوزوننش ولی کوچکترین ذره بین ها با تمرکز روی یک نقطه (هدف برای ما) میتونند تمام کاغذ رو به اتش بکشند....
.
دوستانم این که بگیم چقدر میخوایم بخونیم و... اینا فقط شما رو از هدف دورمیکنه و روزی یه ساعت فقط این طوری وقتتون تلف شه تا کنکور میشه 70 ساعت و با این 70 ساعت شما اگه دو فصل هر درسی رو هم میخونید چقدر در رتبتون تاثیر داشت....
.
.
و اما 65 روز مونده تا کنکور
میگید 65 روز مونده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و استرس دارید و....

دوستان چرا به کمیت ها فقط دقت دارید اینو میگم یادگاری برای همه ی عزیزانی که یکم ناامید شدند و الکی استرس گرفتند...

ببینید شما اگه از تابستون هم شروع کرده باشید به درس خوندن ما میگیم 150 روز گذشته درسته؟؟بعید میدونم کسی میانگین مفید بیش از 7 ساعت مطالعه رده باشه که سرهم میشه 1050 ساعت قبول ؟؟؟؟
حالا 65 روز مونده به کنکور!!!!! شما حداقل اگه بتونید روزی 15 ساعت درس بخونید یعنی هنوز تازه نصف راه هستید !!!!!!

توجه کنید
روزای اول تابستون خوندن 4 ساعت درس چقدر سخت بود ولی الان اگه فعل خواستن رو صرف کنید راحت میتونید 10 یا 12 درس بخونید
پس دست از این حرفا بردارید و لطفا تمرکز کنید و درس بخونید قول نمیدم هممون رتبه میشیم حتما ولی مطمئنم انشالله جایی که میخوایم وحقمونه قبول میشیم...

این حرفا چند وقت بود توی دلم بود حیفم اومد نگم....هر چند کلی وقت گرفت ولی ارزششو داشت(دیگه شما ببیند چقدر در روز این جا وقت صرف خوندن و نوشتن پست میدیدو...)...دوستان توی 65 روز شده خونوادتون رو هم در روز کم تر از یه ساعت ببنید هیچ اشکالی نداره ولی به هدفتون فکر کنید و واسش تلاش کنید....
باور کنید میشه توی این دوماه ادامه داد و رتبه شد باور باور باور...فقط باور کنید...باور شما زندگی شما رو میسازند.....از ادمای که میگن دو ماه مونده و.. دوری کنید و فقط با کسانی که بهتون انگیزه رو هدیه میدند باشید...و یادتون باشه از اصل کاری که خداست کمک بخواید و مطئن باشید اگه نیتتون خیر باشه خوب میدونه چطوری کمکتون کنه...
به امید موفقیت هممون.

Afshin all

عضو جدید
سلام من نه ناامیدم نه استرس دارم فقط نمیدونم چرا راندمانم چسبیده به کف هر کاریشم میکنم نمیشه .شکر خدا استارتم از اول بد نبوده ولی یه دو هفته ای هس انگار رفتم تو کما . حالا که خوب فک میکنم به قول داداش گلم ای کاش فردا کنکور میدادمو خلاص .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر دوستان
دوستانی که این ترم واحد دارن تو دانشگاه چه فکری کردن واسه امتحاناتشون ؟؟
من که نه کلاس رفتم نه چیزی خودنم هنوز :cry:

rezaei.sp

عضو جدید
درود بر دوستان دوستانی که این ترم واحد دارن تو دانشگاه چه فکری کردن واسه امتحاناتشون ؟؟ من که نه کلاس رفتم نه چیزی خودنم هنوز :cry:
چه واحدهایی داری ؟ مرتبط با کنکورن یا غیر مرتبط ؟
نمیشه مرخصی بگیری این ترم رو ؟

rezaei.sp

عضو جدید
سلام من نه ناامیدم نه استرس دارم فقط نمیدونم چرا راندمانم چسبیده به کف هر کاریشم میکنم نمیشه .شکر خدا استارتم از اول بد نبوده ولی یه دو هفته ای هس انگار رفتم تو کما . حالا که خوب فک میکنم به قول داداش گلم ای کاش فردا کنکور میدادمو خلاص .
راندمان چسبیده به کف رو خوب اومدی . :thumbsup2:
حرف دل منو زدی . منم همین مشکل رو دارم. فکر کنم تو خونه درس خوندن از این بهتر نمیشه . :w39:
چیکا کنیم به نظرت ؟ :w26:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه واحدهایی داری ؟ مرتبط با کنکورن یا غیر مرتبط ؟
نمیشه مرخصی بگیری این ترم رو ؟

کلا ۲۴ تا داشتم تا تموم شدن درسم . ۱۲تا این ترم برداشتم ۱۲ تا ترم دیگه
والا ۲تاش مرتبط هست به کنکور
۳تاشم عمومی هست
فاصله ی هر امتحان مناسب هست . ولی نمیدونم چجوری بخونم که از کنکور عقب نمونم . ۲۶ دی تا ۱۱ بهمن امتحان دارم . ۵تا درس - ۲تا تخصصی ۳ واحدی - ۳تا عمومی ۲ واحدی

rezaei.sp

عضو جدید
کلا ۲۴ تا داشتم تا تموم شدن درسم . ۱۲تا این ترم برداشتم ۱۲ تا ترم دیگه والا ۲تاش مرتبط هست به کنکور ۳تاشم عمومی هست فاصله ی هر امتحان مناسب هست . ولی نمیدونم چجوری بخونم که از کنکور عقب نمونم . ۲۶ دی تا ۱۱ بهمن امتحان دارم . ۵تا درس - ۲تا تخصصی ۳ واحدی - ۳تا عمومی ۲ واحدی
اگه مرتبط باشه که خوب کردی برداشتی . با یه تیر 2 تا نشون زدی . هم مجبور میشی اونو بخونی و هم هرچی اونجا زحمت بکشی به نفعت تموم میشه . :w17:
عمومی ها رو هم در کنار درسات بزار و بخون و خلاصه برداری کن. سوالات امتحانیشو یا سوالات ترم پیش رو بگیر و رو اونا کار کن که پاس بشه .
فقط انبار نشه که چند روز از وقتتو بگیره . :w46:

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوستان گلم
من تاحدي مخالف كاربر یه برقی هستم. بنظرم حضور در اينجا خود دلگرمي ميشود كه بيشتر بخوانيم.وبيشتر در جو كنكور نفس بكشيم.

اين روزها سعي كنيد به خلاصه از فرمول ها درست كنيد.هفته اخر خيلي بكار مياد.
باي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا