[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

mastane.bavaghar

عضو جدید
فقط 3روز مانده 3 روز به تحويل سالي كه تلخ يا شيرين ، مارگونه ميخَزَد و در ثانيه اي ، اسبي سفيد متولد مي شود .
اسبي كه پيامش صلح است و بركت ، نجابت است و آزادي .
همدلي و همراهي . اسبي با نعلهاي طلايي ...
شايد اسب امسالمان ، بالدار باشد.
پیشاپیش عید همتون مبارک:smile:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزيز سالي كه گذشت ..

يه سال پر از پستي و بلندي بود..

پستي هاش گاهي انقدر زياد ميشد كه تا مرز سقوط ميرفتيم....

خدايا به حق همين شبهاي عزيز روزهاي آينده مون رو انقدر خوب كن كه همه از روزهاشون راضي باشن.....

خدايا اين روزها

شفاي بيمارا؛

آزادي زندانيها

و آمرزش مردگان هم جزو دعاي همه مونه...

خدایا دل خیلیا شکستس دل همه رو شاد کن...

همه به حاجتشون برسن..

خدايا سالي كه گذشت خيليا از بين ما رفتن باره سفر رو بستند و به سوي تو پرواز كردن
رحمت خودت را شامل آنها عطا كن

خدايا از درگاه تو دعا ميكنم سالي كه در پيش داريم سالي پر بركت ؛ همراه با موفقيت ؛ شادي ؛ خوشي براي همه باشه

بر عكس خانه هاي كه الان دم عيد و لحظات آخر سال خوشحال هستند و بي صبرانه منتظره سال جديد هستند خيلي از خانه هاي هستند كه اين دم آخري بايستي خوشحال باشند داغ دار هستند چراغ خانه هايشان خاموش شده چرا كه عزيز خودشان را از دست داده اند

خدايا فقط ميتونم بگم به اين خانواده ها صبر عظيم عطا فرما چون ديدن يك لحظه اشك هاي مــــادر خيلي درد ناك هست بي هيچ وج در اينجا قابل بيان نيست
..

پيشاپيش سال جديد رو به تك تك شما دوستان شما بزرگواران تبريك عرض مي نمايم و در سال جديد سال 1393
آرزو ميكنم هماني باشد كه شما ميخواستيد ؛ هميشه لب هاي شما خندان باشه و كنار خانواده عزيز لحظات به ياد ماندني رو در كنارهم سپري كنيد

شاد كام تندرست باشيد:gol:

عزيز خشمان 92/12/27

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سال 92 هم مثل سال های دیگه رفت-با همه ی خوبی هاش-با همه ی سختی هاش-با همه ی دوری هاش-با همه ی موفقیت هاش-با همه ی شکست هاش-موقعیت هاش-از دست دادن هاش-بدست اوردن هاش-سرد شدن هاش-صمیمی شدن هاش-آشنا شدن هاش-درس گرفتن هاش اما من فقط خوبی هاشو یادمه
امیدوارم که در سال پیش رو سالی پربار همراه با موفقیت های روز افزون داشته باشید و غم در دایره ی زندگیتون جایی نداشته باشه و زندگی بر وفق مراد باشه
موفق و پیروز باشید

emrah931

عضو جدید
تو سال مار تا شد از این و اون نیش خوردیم ولی سر جدتون تو سال اسب دیگه لگد نندازین!!!!!!!!!! شوخی بود ها.......به کسی بر نخوره لطفا:gol:

سال نو رو پیشاپیش به تمامی دوستای گلم در تالار عمران تبریک میگم امیدوارم سال خوبی داشته باشید:gol::gol::gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا شقايق هست

زندگي خالي نيست

مهرباني هست

سيب هست

عرفان هست

دميدن و تماشا هست

اري تا شقايق هست زندگي بايد کرد

خداوندا به من توفيقي ده که فقط يک روز بنده مخلص تو باشم که مي
دانم حتي ساعتي اين چنين بودن بس دشوار است .

خدايا يا مهر آنان را که در دلشان بر من محبتي نيست از دلم بيرون کن يا به من
صبري ده که کساني را که دوستم ندارم دوست داشته باشم .

خدايا سينه ام را چنان بگشاي که درد هاي تمام عالم را در آن جاي دهم. حتي درد
محکوم شدن به گناه هاي ناکرده ام را.

خدايا بر من ذره اي از رحمت بيکرانت را ببخش تا بتوانم آنانکه محبتم را تقديمشان کردم
و تحقير شدم ، آنان که دوستشان داشتم و دشمنم داشتند و آنان که درحقم ظلم کرده اند
را ببخشم .

خداوندا دستانم خالي اند و دلم غرق در آمال . يا به قدرت بيکرانت دستانم را توانا گردان
يا دلم را از آرزوهاي دست نيافتي خالي کن .

خدايا مي دانم که نادانم به ذره اي از علم بيکرانت دانايم کن

بارالها زبانم در ستايش تو قاصر است به من زباني عطا کن تا گوشه اي اندک از رحمت بيکرانت
را سپاس گويم .

آمين

fakhrash

عضو جدید
سلام وقت همه تون بخير اين تالار لازمه اميد دارم طوري باشه كه مطالب خوب و تازه هاي فني وتجربه هاي خود وديكران رو هم اينجا مطرح كنيم مرسي

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سالی که گذشتــــــ

سالی که گذشتــــــ

سلام خدمت همه دوستان
عید نوروز رو به تک تکتون تبریک میگم و امیدوارم سال جدید ، سال موفقیت هاتون ( قابل توجه ارشدی ها ، نظام مهندسی ها ، کار جویان و ....)
سال پر خیر و برکتی ( جیب ها و حساب های همتون ، پر پول باشه و تا آخر سال ، غصه ی بی پولی نداشته باشین)
و لب همتون پر خنده و شاد ، دهن همتون از موفقیت هاتون و شادی هاتون ، شیرین باشه و هیچ غم و غصه ای ، نتونه در زندگیتون رو بزنهــــ

(حکایت این پست ، داشتم تو پستهای بچه ها چرخ میزدم تا پست های تبریک سال قبل رو پیدا کنم ولی رسیدم به این ها .... :w10:

روزگاری داشتیم :w05:
جای اقای مهندس بیدهندی خالی ( خدمت شما هم تبریک عرض میکنم ، آقا مدیر ))

دوستان ، اگر در سالی که گذشت ، از طرف من حرفی زده شده ، رفتاری داشتم که موجب رنجش و ناراحتیتون شده ، به بزرگواری و محبت خودتون ، ببخشید ..

بی نهایت سپاسگزارم :gol:

بدون شرح
تقدیم دوستان ....

دوستان عزيز سال 1391 كم كم داره تموم ميشه يـــــــــــادت بـــــــــــاشد زندگــــــــــي كوتاهه ؛ صادقانه عاشق باش بدون كنترل بخند ؛ اينو به كساني كه دوستشون داري و نميخواي در سال 1392 از دستشون بدي بگو و بفرست. عمراني هاي عزيز دوستتان دارم و نميخواهم شماهارو از دست بدم....

پيشاپيش سال نو رو سال1392 به شما دوستان عزيز - مدير تالار محترم عمران و همكارشان خانم زيبا احمد پور و خانواده هاي محترمتان تبريك ميگم
ايشالا سال خوب و پر بركتي رو آغاز كنيم . براي تك تك شما دوستان عزيزم در سال 92 از درگاه خداوند آرزوي سلامتي و بهترين ها را در كنار خانواده و دوستان ميكنم:gol::gol:

سلاااااام بر دوستان آبادگر عمرانی.....نوروزتون پیشاپیش مبارک........التماس دعا...:w14:

سلام مهندسای گل من فردا ان شاءلله دارم میرم خونمون بریم خونه تکونی وخرید عید
عید بدون پسته رو به همتون تبریک میگم !

سلام روزتون مبارک ...

با سلام
کسی نه به شما اخطار میده ، نه اخراج !!
کدوم عضو فعال گروه میخواد بخاطر عدم مدیریت ما ، گروه رو ترک کنه ؟؟ اگر منطورتون ، اقا رضا هستش ، ایشون تو این مدت ، برای رفع نواقص در تالار عمران ، نه حرفی به ما زدند ، و نه گزارشی دادند ، جز اینکه ، از ما برای پاک کردن ، پست های بی ربط در تایپیک مخصوص خودشون درخواست داشتند !!

من بايد نواقص تالار رو بگم ؟ اگر من قرار بود بگم پس من بهتر بود مدير ميشدم . شما كه مديري خودت بايد پي به نواقص تالار ببري نه اينكه منتظر گزارش اعضا باشيد ...

من تا جایی که فرصت میکنم ، به تالار میرسم ،
شما که ادعا داری مدیرا کم کاری میکنن ، یک مورد رو بفرمایید !! بنده چه کم کاری کردم ؟؟
اینکه تایپیک شما ، یه پست اضافش پاک نشده ، شد کم کاری ؟؟

من این پست شما رو به این صفحه منتقل کردم !!

اولا به شخصه با شما مشكلي ندارم به جز همون موردي كه گفتم و البته همون كار به قول خودتون كوچيك هم واسه من انجام نداديد . ثانيا خودتون به تالار نگاه كنيد به نظرتون تالار در وضعيت ايده آل هست ؟ پس اگر تالار رو بدون هيچ مشكلي ميبينيد اصلا بهتره بحث نكنيم سر اين موضوع چون در اصل موضوع با هم تفاوت نظر داريم .

متاسفم كه ظاهرا حتي يك خط از پست منو نخونديد كه متوجه بشيد مساله فراتر از يك پست پاك كردن از تاپيك منه ... مساله عدم حمايت از افراد فعاله ... شما بگيد به من چكار كرديد كه مخاطبين تالار افزايش پيدا كنن ؟ چكار كرديد كه نظم تالاتر بالا بره ؟ چرا اين همه پست اسپم در تالار ميبينيم ؟ چرا اين تالار جذابيت لازم رو براي افراد نداره ؟ شما كه مديريد بايد جوابگو باشيد نه اينكه من مسئوليت هاي مديريت رو براتون بربشمرم .

من به سهم خودم سعي كردم با تاپيك خودم جذابيت تالار عمران رو زياد كنم و تعدا بازديد كننده ها از تعداد نمايش تاپيك كاملا گوياي موضوع هست . مديريت چكار كرده ؟

ببینید اقا رضا ، من تا جاییکه فرصت میکردم به تایپیک شما سر میزدم ، پست های اضافی فایل شما و سایر دوستان رو پاک میکردم ، سعی میکنم قبل از اخطار ، به دوستان بگم که قوانین رو رعایت کنند ، به شما هم فکر نکنم اخطاری داده باشم !! اینکه ما نمیتونیم اعضا فعال رو حفظ کنیم ، به مدیریت ما ربطی نداره ، به همون خود شما و اعضا فعال ربط داره ، اینکه به جای به چالش کشیدن سایر دوستان ، سعی میکنید منحصرا برای خودتون کار کنید، اینکه قوانین توسط اعضا فعال نقض میشه ، اینکه با یه اخطار مدیر ، همه قهر میکنن،میرن تو تالار تفریح فعالیت میکنن، ربطی به مدیریت نداره ، اینکه علاقه همه به بخش عکس و تفریح بیشتر از مباحث تخصصی هست ، ربطی به مدیریت نداره!!

اینکه الان تالار اسپم داره ف برای اینکه من چند روزی هست سرم شلوغه ، فرصت نمیکنم .
ببینید من نمیگم تالار تو حالت ایده ال هست ،که صد البته نیست ، خود من هم از این موضوع احساس رضایت نمیکنم ، چون شآن تالار عمران بیشتر از این ها هست ، اما من به تنهایی نمیتونم کاری انجام بدم ، اختیارات من همکار مدیر خیلی محدود هست ، دوست دارم دوستان راهنمایی کنن ، بگن اینکار رو بکنید تا تالار جذابتر باشه ،این بخش هارو ایجاد کنید ، اما متاسفانه هرکی رسید ، یه سرکوفت نثار خانوم و اقای مدیر کرد که این اینجوره ، اون اونجوره !! چرا اینجا خلوته ؟؟ چرا اینجا کسی فعالیت نمیکنه ؟؟ من که نمیتونم برم دست طرف رو بگیرم بگم ، توروخدا بیا اینجا فعالیت کن ؟؟!!
خود من ، به شخصه به تالار عمران علاقه ی خاصی دارم حتی اگر متروکه بشه ، سعی میکنم فعالیتم معطوف به این بخش باشه ، چون دوست دارم حداقل اگر چیزی یاد دیگران ندادم ، لااقل خودم یه چیزی از تجربه دوستان بدست بیارم .
همه ی کمبود هاشم قبول دارم ، انتطار همکاری داشتم ، نه انتظار سرکوفت ، همون طور که خود شما دارید انجام میدید ، بخاطر حذف نشدن ، چند پست ، سرزنشم میکنید !!

خانم مهندس احمدپور بنده دو روز پیش عرض کردم که این تالار بهم ریخته که مدیر محترم پست بندرو پاک کردند و به جاش نوشتند که بیاییم خودمونو معرفی کنیم و ... که این کارا باید در قسمت زنگ تفریح انجام بشه و نه در تالار عمران

--------------------------------------------------
کاملا حرف شمارو قبول دارم اما وقتی هوای کسی رو مثل آقا رضا ندارن ایشون هم میره دیگه-ایشون خواسته کسی داخل تاپیکش اسپم قرار نده-

شما وقتي به يك درخواست ساده من كه پاك كردن يك پست باشه حتي جواب نميديد چطور انتظار داريد درخواستهاي ديگه از شما داشته باشم . يا مدير تالار وقتي كاري ازش ميخوام بايد صد بار بهش بگم ... باز انتظار داريد اعضا از مدير چيزي بخواند ؟

من يكبارم گفتم هرگز شما رو سرزنش نميكنم . اين دور از جوانمرديه و در مرام من نيست . تالار خيلي پيش تر از شما اين وضعيتو داشته و شما هم سعي خودتو كردي . من تنها مشكلم با شما اين بود كه عرض كردم . اون جواب ندادن و اينكه من مجبور بشم دوباره از شما درخواست كنم رفتاري نبود كه در شان شما باشه با شناختي كه من از شما در اين چند سال داشتم و وقتي آدم از همچين كسي همچين رفتاري رو ميبينه بيشتر ناراحت ميشه .

من گفتم اولين شرط مديريت سركشي منظم به تالاره . وقتي خود مدير وقت نداره بياد تالار چرا بايد مدير باشه ؟ بايد شجاعت داشته باشه بگه من نميتونم . دوم گفتم كه مدير رو نبايد مدير ارشد انتخاب كنه . آخه مدير ارشد چجور ميفهمه توي تالار عمران چه خبره ؟ بايد كانديدايي از اعضاي فعال جمع بشن در تالار و بعد راي گيري بشه و هر كس بيشترين راي رو آورد يعني منتخب كاربران تالاره .

چه كار مثبتي در اين تالار انجام شده كه بخواد جذب كننده مخاطب باشه . ؟ اگر من تاپيك ميزنم مدير بايد 2 برابر من تاپيك بزنه و اگر وقت نداره نبايد مدير بشه . مدير وظيفش خيلي سنگينه . اينكه ماهي يكبار بياي و به چند نفر اخطار بدي و
چند تا تاپيكو قفل كني ميشه مديريت ؟ بچه هاي فعالي بودند در اينجا كه همه رفتند . چرا ؟ فقط ميدونم كه درخواستهاي زيادي از مديريت داشتند و درخواستهاشون بيجواب موند و ديگه تصميم گرفتند كه فعاليت خودشون رو كم كنند يا كلا كنار بزارند .

كجا شاهد بوديد در اين تالار از اعضاي فعال اسمي برده بشه ؟ واقعا كجا ؟ اعضاي فعالي با چه دلگرمي بايد كار كنند ؟ وقتي مدير هم پشتشون نيست ....

نميدونم چرا همش فكر ميكنيد اين تاپيك منه ... اين تاپيك متعلق به كل باشگاهه .

چرا بهم ریخته ؟؟ کجاش کم کاری شده ؟؟ چی لازم داره ؟؟ دوست دارین چطوری باشه ؟؟ چه بخشی اضافه بشه ، چه بخشی حذف بشه ؟؟
ببینید همه دوستان فکر میکنند که مدیر همه چیز رو میدونه ، ولی نمیدونه ، مدیر با همکاری دوستان میتونه یه محیط رو به خوبی اداره کنه ، وقتی همه دست به دست هم میدن ، اعتراض پشت اعتراض ، مدیر از هیچ چیز تالار خبر نداره ، هر پست خصوصی که در مورد مدیریت به شما ارجاع میشه ، بجای اینکه به دست مدیر بخش برسه ، به شما میرسه !! چرا شما به ما ارجاع نمیدید ؟؟

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام ......

تبریک بنده رو هم ...........در بابت سال جدید .............. پذیرا باشید دوستان ....... برتر از گل......آرزوی سال خوشی را برای تمامی دوستان باشگاه مهندسان مخصوصا مهندسین تالار عمران از خداوند خواستاریم .

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يادش بخير عمر چه زود ميــــره زيــــبا جان سالي كه گذشت بايد سعي كنيم تمام ناراحتي مابين همه خودمون رو همراه با سال قبل به گذشته بسپاريم. بنده تنها اينجارو عرض نميكنم جداي دنيا مجازي داخل زندگي همه ما رو عرض ميكنم. و طوري باشه با دل سرشار از خوشي و بدون قهر كينه و..... به استقبال سال جديد بريم. خيلي از دوستاني كه خلاصه بر هر دليل اينجا نيستن و شايد حتما اين پست ها رو به صورت مهمان ميبين از همين جا هم به تك تك آن دسته از عزيزان تبريك ميگم و آرزو دارم در كار و زندگي خودشون موفق باشند و حلالمون كنند.

شاد تندرست باشيد
:gol:

Moein.B

سلام خدمت همه دوستان
عید نوروز رو به تک تکتون تبریک میگم و امیدوارم سال جدید ، سال موفقیت هاتون ( قابل توجه ارشدی ها ، نظام مهندسی ها ، کار جویان و ....)
سال پر خیر و برکتی ( جیب ها و حساب های همتون ، پر پول باشه و تا آخر سال ، غصه ی بی پولی نداشته باشین)
و لب همتون پر خنده و شاد ، دهن همتون از موفقیت هاتون و شادی هاتون ، شیرین باشه و هیچ غم و غصه ای ، نتونه در زندگیتون رو بزنهــــ

(حکایت این پست ، داشتم تو پستهای بچه ها چرخ میزدم تا پست های تبریک سال قبل رو پیدا کنم ولی رسیدم به این ها .... :w10:

روزگاری داشتیم :w05:
جای اقای مهندس بیدهندی خالی ( خدمت شما هم تبریک عرض میکنم ، آقا مدیر ))

دوستان ، اگر در سالی که گذشت ، از طرف من حرفی زده شده ، رفتاری داشتم که موجب رنجش و ناراحتیتون شده ، به بزرگواری و محبت خودتون ، ببخشید ..

بی نهایت سپاسگزارم :gol:

بدون شرح
تقدیم دوستان ....

قبرستون کهنه میشکافید خانوم مهندس ها-حالا از سر جوونی حرفی زدیم اون موقع :Dشما به بزرگی خودتون ببخشید
سال نورو با دوستی آغاز کنیم-و با فراموشی کینه ها-انشالله

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
سلام محمد اقا عيدتون مبارك ايشاله به اهدافتون دست يابيد:gol:
مرسي دوست من به خاطر اين تاپيك ...:gol:
برنامه من براي سال 93 اينه كه:ارديبهشت ماه نتايج ارشد بياد ببينم كجاقبول ميشم؟؟ اينترم كه درسم تموم ميشه بعدشم پايانامه مو ايشاله بدم با دفاعيه خودش تاشهريور طول ميكشه....
ارشد اگه قبول بشم ميرم ودرسمو ادامه ميدم..:w42:
اگرم قبول نشم نشم.. ميخوام به خودم برسم برنامه هاي سلامتي و ورزش و تناسب اندام و... و كارهاي موردعلاقه ام بپردازم..مثل هنراي دستي ... همچنين انشاله ميخوام به طور جدي آواز رو دنبال كنم...:w14::w14:

middbox

کاربر بیش فعال
خدانگهدار ...

خدانگهدار ...

سلام...

خیلی با خودم کلنجار رفتم که نیام ....
ولی نتونستم... اومدم سال نو رو تبریک بگم...یادی از خاطرات با شما بودن کنمو برم... چقدر خاطره داشتم تو این سایت... یادش بخیر...

زیبا خانم ... هیچ وقت نخواستم بودنمو ثابت کنم...
هیچ وقت نخواستم بگم من چیزی بلدم... نه، هنوز اول راهم...
هیچ وقت نخواستم به کسی توهین بشه...
____________________________________________________-​

این زیباترین شعری هست که گفتم البته یه جورایی شبیه شعر معروف پل الوارد هست...

خواستم تقدیم کنم به همه کسایی که از دست من ناراحت شدن (بهترین عیدی بود که میتونستم بدم)...تقدیم به دوستانم

تو را دوست میدارم...
تورابه اندازه عشق ... به اندازه دوست داشتن دوست میدارم...
به مثال آب...
به مثال نسیم...
دوستت میدارم...
تو را دوست میدارم به اندازه تمام عاشقانی که دل بستند...
دل بستندو رفتند...
تو را عاشقانه دوست میدارم...
تو را برای دوست داشتن دوست میدارم...
برای تمام خاطراتت... برای تمام بودنها و نبودنهایت دوست میدارم...
تو را دوست میدارم، زیرا که بودنت را حسیست بر قلبم...
تو را دوست میدارم برای داستانمان...
برای بودنمان...برای حسمان...
تو را به اندازه تمام کسانی که ندیده ام دوست میدارم...
تو را برای آغوشت که آرامشیست دوست میدارم...
تو را برای دوست داشتن دوست میدارم....
برای قلبی که گریستو نگفت...
برای لرزش بغضهایم ...
برای نگفتن دوستت دارمهایم ... دوست میدارم....
دوستت میدارم برای تمام نگفتنهایم که دردیست بر جانم...

آه...
آه ای رفته بر دیدگانم...
دوستت میدارم...
نفسهایم سرد است...
آرزویم مرگ است..
دوستت دارم...
دوستت دارم...

سال نو مبارک ( دلم تنگ میشه براتون ، هیچ وقت فراموشتون نمیکنم...)

خدانگهدار...

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
هـــــــــــــــــــــــی روزگار

عمر عجب چیز عجیبیه:huh:

منم خواستم سال نو رو به دوستان یه تبریکی گفته باشم
انشالله همه سالم و سلامت دور هم دیگه باشین

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلام دوستان عمرانی خوب هستید سال نوتون مبارک
ی سال دارم م کارشناسی معماری دارم برا ارشد تصمیم گرفتم عمران شرکت کنم میشه راهنمایی کنید
شرمنده میدونم اینجا نباید پست بزارم دیدم جمع هستید پرسیدم
سپاس

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عمرانی خوب هستید سال نوتون مبارک
ی سال دارم م کارشناسی معماری دارم برا ارشد تصمیم گرفتم عمران شرکت کنم میشه راهنمایی کنید
شرمنده میدونم اینجا نباید پست بزارم دیدم جمع هستید پرسیدم
سپاس

دوست من سلام به تاپيك پايين ســــر بزنيد خيلي از دوستان اونجا در خصوص تغير رشته تبادل نظر كرده اند

[h=3]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/poll_posticon.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/sticky.gif مهم : نظر سنجي: [تایپیک تغییر رشته از سایر رشته به مهندسی عمران] (و گرایشات مربوط به آن)[/h]

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزيز و بزرگوار سلام انشاالله كه حال همه شما خوب باشه و تونسته باشيد
تا اين لحظه روزهاي خوب و خوشي از سال جديدو تعطيلات آن را با خانوداه عزيز سپري كرده باشيد

امیدوارم با جمع کردن هفت سین نوروزی

قرآنش نگهدارتان آینه اش روشنایی زندگیتان

سکه اش برکت عمرتان سبزیش طراوت و شادابی دلتان

ماهی اش شوق ادامه زندگیتان رو به شما هدیه دهد

سیزده بدر همه شمــــا عزيزان مبارک
باشد. با آروزي بهترين براي شمــــا

سپاسگزارم:gol::gol:

عزيز خشــــمان

چهارشنبه 14 / 01 / 1393

Moein.B

با سلام و خسته نباشید
به دوستان عزیزم
mehrce
shahram_anvar
reza1107
بابت زحماتشون تشکر میکنم و عنوان جدیدشون رو تبریک میگم-انشالله در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
امیدوارم با کمک هم تالار عمران رو به اون چیزی که لایقش هست برسونیم
همچنین از خانوم مهندس احمدپور بابت انتخاب کاربران فعال ممنونم
جا داره که از مهندسین عزیز عزيز خشمان و Rah Pardaz تشکر کنم
موفق و پیروز باشید

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
به دوستان عزیزم
mehrce
shahram_anvar
reza1107
بابت زحماتشون تشکر میکنم و عنوان جدیدشون رو تبریک میگم-انشالله در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
امیدوارم با کمک هم تالار عمران رو به اون چیزی که لایقش هست برسونیم
همچنین از خانوم مهندس احمدپور بابت انتخاب کاربران فعال ممنونم
جا داره که از مهندسین عزیز عزيز خشمان و Rah Pardaz تشکر کنم
موفق و پیروز باشید

بابت انتخاب بنده، باید بگم که بنده خودم رو لایق این عنوان نمیدونم.علتش رو هم به دوستان مدیریت گفتم.
امیدوارم تالار با مدیریت خوب
خانوم مهندس احمدپور​
و مهندسان عزیز​
آرش فردوس و Rah Pardaz روز به روز فعالتر بشه.
به امید موفقیت همه دوستان عزیز در سال جدید;)

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من وقتی تبریک آرش رو خوندم شگفت زده شدم اینجوری :surprised:
بعد نیگا کردم دیدم آری درسته:smile:
من از همه شما که لطف کردید و منو انتخاب کردید تشکر میکنم
امیدوارم بتونم بیشتر در خدمت همه ی ، هم باشگاهیا باشم
خانم احمدپور ، آرش و معین عزیز سپاس بابت لطفتون
منم به دوستای خوبم mehr3 و reza1107 تبریک میگم
سال نو رو هم به همه دوستام تبریک میگم و امیدوارم همه دوستان توو سال جدید موفق تر از قبل باشن

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام
من وقتی تبریک آرش رو خوندم شگفت زده شدم اینجوری :surprised:
بعد نیگا کردم دیدم آری درسته:smile:
من از همه شما که لطف کردید و منو انتخاب کردید تشکر میکنم
امیدوارم بتونم بیشتر در خدمت همه ی ، هم باشگاهیا باشم
خانم احمدپور ، آرش و معین عزیز سپاس بابت لطفتون
منم به دوستای خوبم mehr3 و reza1107 تبریک میگم
سال نو رو هم به همه دوستام تبریک میگم و امیدوارم همه دوستان توو سال جدید موفق تر از قبل باشن
تبريك ميگم، جناب