گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
...............
خوب منم به همین خاطر از این صنعتی اصفهان میترسم.البته از خود دانشگاه اصفهان بیشتر از صنعتی اصفهان ترسوندنم.محل سکونتمم اراکه.وگرنه که بدون هیچ بحثی همین الان شیراز بودم!:heart:ازخود دانشگاه اراکم بدم میاد:cry:

سلام گله.خسته نباشی
نیما تا حد زیادی راهنماییت کرد.معدل می خوای،تو فکر دانشگاه ما نباش.اما استاداش معرکن(به عبارتی عالی بیدن:) )و باید حسابی بخونی.یه چیز تو مایه های ..... و اینا:D

حالا دیگه با خودته.کمکی خواستی،بازم هستم:gol:

nafise_eng

عضو جدید
فقط روزانه میخوای؟
اخه میگن شبانه یه جای خوب بری بهتر از روزانه تو یه دانشگاه معمولیه، البته خیلی گرونه!:redface:
صنعتی یکم ترس داره ولی خود دانشگاه اصفهان فک نکنم اینطوری باشه! هست؟
والله شبانه های تهران هم گرون تر از شبانه های شهرستان در میاد هم خیلیهاشون وام نمیدن و هم اینکه اکثرشون فاقد خوابگاهن!!حالا حساب کن شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟!!تازه گرایش خوبی هم قبول نمیشم که التیام پیدا کنه دردم!!:cry::redface:
منو از خود اصفهان هم خیلی ترشوندن تازه با این وجود که میگن دانشگاه خیلی قوی هم نیست!

ivi.honari

عضو جدید
والله شبانه های تهران هم گرون تر از شبانه های شهرستان در میاد هم خیلیهاشون وام نمیدن و هم اینکه اکثرشون فاقد خوابگاهن!!حالا حساب کن شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟!!تازه گرایش خوبی هم قبول نمیشم که التیام پیدا کنه دردم!!:cry::redface:
منو از خود اصفهان هم خیلی ترشوندن تازه با این وجود که میگن دانشگاه خیلی قوی هم نیست!
با این اوضاع انگار آخرشم آدم همونجا که کارشناسی خونده میمونه!!!:(
اول تهران میزنم، بعد صنعتی اصفهان، بعدم فردوسی مشهد!

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت گیر که هستن.اما اگه من بودم،انتخاب می کردم به عنوان یکی از گزینه هام
حالا با خودتونه.انگار یه گرایش پیشرفته داره و یه گرایش بیوتکنولوژی

nafise_eng

عضو جدید
با این اوضاع انگار آخرشم آدم همونجا که کارشناسی خونده میمونه!!!:(
اول تهران میزنم، بعد صنعتی اصفهان، بعدم فردوسی مشهد!
منم اول تهران(که 100%نمیارم) بعد صنعتی اصفهان ..شیراز(که احتمالشون کمه)...خود اصفهان...فردوسی مشهد...تبریز.......
البته من فقط جداسازی ها و طراحی ها و بدون گرایشا و پیشرفته رو زدم;)

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونطور که بالا اشاره شد(ممنون juju) من هنوز ترم 4 هستم:)
فعلا نصف راه مونده که ارشدی بشم

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من كه از زمان فارغ التحصيليم تا الان همش شغلاي غير مرتبط داشتم حدود يه سال مسئول آزمايشگاه يه شركت قطعات خودرو بودم الانم تو پژوهشكده دانشگاه..
اصلا يادم رفته 4 سال چه درسايي خوندم!!

said92

عضو جدید
سلام
از دوستان كسي مي داند واحد توليد ي co2 چگونه كار مي كند از چه چيزي اين گاز را بدست مي اورد و اينكه ارزانترين روش براي توليد دي اكسيد كربن خالص (بدون مونوكسيد ) چه مي باشد براي گلخانه مي خواهم

ممنون

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید بهانه‌ای برای نبودن

شاید بهانه‌ای برای نبودن

با سلام
اینجانب جاوید شریفی، فکر کنم همه منو بشناسین، حداقل دوستای خوبم، به دلایل شخصی که تنها به خودم برمیگرده، نمی‌تونم مدت زیادی تو این سایت فعالیت کنم، بهتر بگم، در فضای اینترنت فعالیت کنم، یا فضایی غیر از فضای حضوری، پس شاید این مرخصی طولانی مدت، شاید بهانه‌ای بشه برا درس خوندن و موفقیت آدما، چیزی که تنها ارزش باقیمونده برای آدما همینه، جایی که آدم باید تلاشش رو کنه، شاید موفق شه
چقدر پیچوندم، حالم خوب نیست، نمی‌خوام از این بدتر بشه، میخوام حداقل به درسام برسم، نمیخوام کسی رو برنجونم، نمیخوام برنجم، میخوام بگم خدافظ، همین الان که تنها، تنها شاید چند روز گذشت، چه زود گذشت
دوستای خیلی عزیزی دارم، که همه برام دوست داشتنی و عزیزن، تو این مدت برام کم نزاشتین، شرمنده که تنهاتون میزارم
نمیتونم اسم دوستام رو بیارم، یا حداقل مهندسین شیمی رو، میترسم، میترسم اسم شخصی رو جا بزارم و موجبات ناراحتی خودم رو بوجود بیارم
بازم شرمندتونم دوستان عزیز، مواظب خودتون باشین، همتون رو دوست دارم :gol:

( همه چی به خودم بستگی داره، شاید زود برگشتم، شاید دیر برگشتم، شاید همین الان برگشتم، شاید ... )

جایی هستم که کسی از من خبر نداره، پس جای خوشحالی و تاسف داره که اتفاقات زندگی بنده، اگه بد، خبرش به شما نمیرسه که ناراحتتون کنه و خوشحالم از این بابات، و ناراحت که نمی‌تونم شادی‌هام رو باهاتون شریک شم، ولی هرچند، شاید همش یه مدت باشه، بقیه روزها چی ؟ اگه زنده بودم، اگه خوب بودم، اگه جاوید بودم، خواهم برگشت

دوستتون دارم، جاوید :gol:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجایین بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

Mahdi JooN

عضو جدید
مال من هم 2 تاش مونده...
حالا چرا اينقدر نارحتي؟؟

راي دادي..؟؟
دوست داري كي راي بياره؟؟

Mahdi JooN

عضو جدید
منم به مير حسين دادم....
ديگه دلم نمي خواست دروغ بشنوم...

خدا به داد امتحان بعدي برسه...
30ام حرارت دارم...حرارت 2...
با يه استاد ناشي داشتيم...صفري بود استاده...خدا بخير كنه...

امتحان بعديت كيه؟؟

Mahdi JooN

عضو جدید
1 ام هم كنترل دارم.....

فعلا آرامش دارم....آرامش قبل از طوفان...
طوفان در راه است....

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
100%

100%

صد در صد به معدل!
از چند نفر از استادات خوشت میاد و نرمالن؟!آخه می دونی استادای فردوسی تا فسیل نشن بازنشسته نمی شن.ما بیچاره ها هم باید با نمره های نجومی در تلاش بدست آوردن معدل خوب باشیم!!!!!:w06:

Mahdi JooN

عضو جدید
واااااااي.....ما هم عين شما...
غير از 3-4 تا استاد آدم حسابي كه داريم...بقيه ديگه همون طوري اند كه شما گفتي....
خيلي اين ترم اذيت شدم...
بدتر از همه كنترل....خدا رحم كنه...
ديگه اصلا حال اينكه بخوام دوباره استادش را تحمل كنم ندارم....

sima.niki

عضو جدید
سلام .بابا استادا به این خوبی فقط دوست ندارن از دانشجوهاشون جدا بشن برای همین لطف میکنن وفاینال رو کمی سخت میگیرن تا دانشجو رو ترم بعد ببینن مگه این بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام
من تا 4شنبه دیگه امتحان ندارم
صنعتی ها بیاین بینم چی کار کردین با دانشگاتون....امتحانا کنسل شد تا 9؟

بالا