گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وایییییی.شما هنوز واست طبیعی نشده؟؟امتحان رو باید شب امتحان خوند فقط:Dتمام صفاش به همینه.
وای خدای من این حرف رو یه دختر داره میزنه میگن اخرو زمانه باور نمیکردم شما ها که 10دور میزنید بعد تازه با بغض میگین چیزی نخوندیم ما که در حال بازی کردن میگیم راستی شایعه شده فردا امتحانه بغل دستی میگه بیبی سر حواست رو جمع کن ولش کن

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش ميكنم. فقط اشكالي نداره بستني بدم؟! چون مريم خانم كه خيلي بستني دوست دارن؟ مگه نه مريم خانم؟ :biggrin:
قبل این که پستتونو بخونم پست دادم:biggrin:موافقم شدیدا...از الان شبا خواب بستنی میبینم تا روزی که بستنی بدین:D

cheshmac

عضو جدید

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدای من این حرف رو یه دختر داره میزنه میگن اخرو زمانه باور نمیکردم شما ها که 10دور میزنید بعد تازه با بغض میگین چیزی نخوندیم ما که در حال بازی کردن میگیم راستی شایعه شده فردا امتحانه بغل دستی میگه بیبی سر حواست رو جمع کن ولش کن

:biggrin:........

cheshmac

عضو جدید
:biggrin:...

ستاره67

عضو جدید

خب آخرالزمونه دیگه که شماها شبا رو کتاب خوابتون می بره:D.شما مگه ازین دخترا دور و ورتون ندیدید!!!!!

ستاره67

عضو جدید
خواهش ميكنم. فقط اشكالي نداره بستني بدم؟! چون مريم خانم كه خيلي بستني دوست دارن؟ مگه نه مريم خانم؟ :biggrin:
نه مشکلی نیست من عاشق بستنیم.فقط ازین 200 تومنیا نباشه هان!!!:biggrin:

چه قدر خوبه اینجا بعد مدتها رونق گرفت دوباره.
خدایا شکرت
واقعا شکر.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آخرالزمونه دیگه که شماها شبا رو کتاب خوابتون می بره:D.شما مگه ازین دخترا دور و ورتون ندیدید!!!!!
من که یادم نمیاد برا هیچ امتحانی شب بیدار مونده باشم یا صبح زود پاشم...ریلکسسسسسسسسسسس:Dتو ترم هم اصلا نمیخوندم...خدایا شکرت مشروط نمیشدم:biggrin:

ستاره67

عضو جدید
من که یادم نمیاد برا هیچ امتحانی شب بیدار مونده باشم یا صبح زود پاشم...ریلکسسسسسسسسسسس:Dتو ترم هم اصلا نمیخوندم...خدایا شکرت مشروط نمیشدم:biggrin:
ماشاله دختر روی ما رو سفید کردی.

از ترم 5 دیگه این عادتو ترک کردم تو طول ترم می خوندم مثه دخترا:D
وای وای بچه مثبت.عجب پسری هستید شما!!!

ستاره67

عضو جدید
چقدر این موجودات که نمیدونم بهشون چی میگن بی معرفتن اینقدر بدم میاد
میخواستم بگم واسه شما 3تا بردارن خودتون نخواستید.

همش دوتا ستاره جونم؟؟؟تعارف نکن..بیشتر بردار..صلواتیه:D
باشه چون تعارف می کنید 4تا.

ماشالا همتونم كه عاشق بستني هستين؟ حالا 200 نشد، 300 ميگيرم! اشكال نداره كه؟ :d
من این همه گفتم دیت و دل بازید فقط 300 تومن.باشه همونم به از هیچی.

من ترم پنجم دوتا مشروطی دارم :D
به شما میگن دانشجو.احسنت.

بالا