گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز میخوام برم برنامه اسپن رو بخرم به چی باید توجه کنم؟موقع خرید؟

فعلا که اخرین ورژنش 7.2
بر روی 64 بیتی نصب نمی شه
بر روی برخی ورژنهای ویندوز 7 مثل home نصب نمی شه
و....
حالا اگه مشکلی باهاش نداری برو بخر
البت بچه ها لینکش رو توباشگاه گذاشتن بتونی دانلود کنی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که اخرین ورژنش 7.2
بر روی 64 بیتی نصب نمی شه
بر روی برخی ورژنهای ویندوز 7 مثل home نصب نمی شه
و....
حالا اگه مشکلی باهاش نداری برو بخر
البت بچه ها لینکش رو توباشگاه گذاشتن بتونی دانلود کنی
من 64بیتی ویندوز 7رو دارم .ولی بچه ها اینجا گذاشته بودن دیدم توی مشخصاتش رو 64 هم میخورهaspen2010بود که دیده بودم

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 64بیتی 7رو دارم ولی بچه ها اینجا گذاشته بودن دیدم توی مشخصاتش رو 64 هم میخورهaspen2010بود که دیده بودم
این مدلها رو ساپورت می کنهOperating system:Windows Vista Ultimate SP2 (32-bit)Windows Vista Business SP2 (32-bit)Windows 7 Ultimate (32-bit)Windows 7 Professional (32-bit)Windows XP Professional Edition SP3 (32-bit) Windows Server 2003 R2 Standard SP2 (32-bit)Windows Server 2003 R2 Enterprise SP2 (32-bit)Windows Server 2008R2 (64-bit)این هم ادرس تایپیکش http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/234725-AspenTech-AspenONE-7.2-Full-Pack-2010

MSI 87

عضو جدید
با هیچ کس بر سر باورش نمی جنگم، چرا که خدای هرکس همان است که خردش به او می گوید....
"کوروش کبیر"

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مدلها رو ساپورت می کنه Windows Vista Ultimate SP2 (32-bit)Windows Vista Business SP2 (32-bit)Windows 7 Ultimate (32-bit)Windows 7 Professional (32-bit)Windows XP Professional Edition SP3 (32-bit) Windows Server 2003 R2 Standard SP2 (32-bit)Windows Server 2003 R2 Enterprise SP2 (32-bit)Windows Server 2008R2 (64-bit)این هم ادرس تایپیکش http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/234725-AspenTech-AspenONE-7.2-Full-Pack-2010
اره من هم همینو میگفتم ولی دانلود خیلی طول میکشه باید برم بخرمش سرعتم پایینه یه راهی تو این گروه گذاشتن روش نصب برنامه 32بیتی روی 64بیتی رون راه رو میرم ببینم چی میشه

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره من هم همینو میگفتم ولی دانلود خیلی طول میکشه باید برم بخرمش سرعتم پایینه یه راهی تو این گروه گذاشتن روش نصب برنامه 32بیتی روی 64بیتی رون راه رو میرم ببینم چی میشه

من که روی 64 نتونستم نصبش کنم البت نسخه home

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که روی 64 نتونستم نصبش کنم البت نسخه home
این راه رو رفتی؟
نصب hysys یا Aspen (یا هر نرم افزار دیگه ای که برا ویندوز 32 بیت نوشته شده) روی ویندوز سون 64 بیتی
با سلام

1)روی فایل Setup.exe برنامه موردنظر کلیک راست می کنیم، و گزینهtroubleshoot Compatibility را انتخاب می کنیم.
2) troubleshoot program را انتخاب می کنیم.
3)گزینه The program worked in earlier versions of windows but won't install or run now را تیک زده و next میزنیم.
4) یکی از ویندوز های 32بیتی را انتخاب می کنیم( مثلا XP servicepack2) و next می زنیم.
5) Start the program را کلیک کرده و مراحل نصب برنامه را انجام می دهیم.

به همین راحتی وبدون نیاز به ویندوز مجازی و ... برنامه نصب می شود.

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
این راه رو رفتی؟
نصب hysys یا Aspen (یا هر نرم افزار دیگه ای که برا ویندوز 32 بیت نوشته شده) روی ویندوز سون 64 بیتی
با سلام

1)روی فایل Setup.exe برنامه موردنظر کلیک راست می کنیم، و گزینهtroubleshoot Compatibility را انتخاب می کنیم.
2) troubleshoot program را انتخاب می کنیم.
3)گزینه The program worked in earlier versions of windows but won't install or run now را تیک زده و next میزنیم.
4) یکی از ویندوز های 32بیتی را انتخاب می کنیم( مثلا XP servicepack2) و next می زنیم.
5) Start the program را کلیک کرده و مراحل نصب برنامه را انجام می دهیم.

به همین راحتی وبدون نیاز به ویندوز مجازی و ... برنامه نصب می شود.

من اکثرراه ها رو رفتم اما چون نسخه home بود اصلا نصب نمی شد شاید رو بقیه جوا ب بده

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به دوستان تازه نفس تایپیک..............

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینجا هیچکس با من نیس.............
:cry:
حتی شما قربان...........
شما حداقل بی طرف باش.........

مگه من چی گفتم دختر خوب
پرسیدم ببینم اگه تقصیر وحید هست ..........
اگه هم تقصیر تو هست ...........
در هر صورت ...............
یعنی یکاری کنیم که دیگه اینجوری نشه

بالا