گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت آقایون پاکودست نخورده میمونن!آره؟؟[/QUOTE]

طفلی پسرااااااااا..........
من شهرام 4 سال تمام سرمونو انداختیم پایین رفتیم دانشگاه و اومدیم...اونقدر سر به زیر بودیم همش میرفتیم تو در و دیوار...(positiveeeeeeeeeeeeee)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرم شهرام در زمینه زیرآب زنی ید طولایی داره...از وقتی که میاد حامد فلان حامد بهمان

نازی نازی
دوباره ناراحت شدی فکر کنم دیگه همه میدونن منو تو رفیق فابریکای دوران دانشگاهیمو بعضی مواقع هم اینجا سر به سر هم میذاریم

من اینجا اعلام می کنم حامد بی نظیره خیلی دوسش دارم

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد خان نگفتی دوستای منو از کجا میشناسی؟بی شوخی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت آقایون پاکودست نخورده میمونن!آره؟؟

من شهرام 4 سال تمام سرمونو انداختیم پایین رفتیم دانشگاه و اومدیم...اونقدر سر به زیر بودیم همش میرفتیم تو در و دیوار...(positiveeeeeeeeeeeeee)[/QUOTE]

یادته حامد خداییش تو پسرا منو تو به الگو بودن معروف بودیم بچه مثبت درس خون بدون حاشیه

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت آقایون پاکودست نخورده میمونن!آره؟؟

من شهرام 4 سال تمام سرمونو انداختیم پایین رفتیم دانشگاه و اومدیم...اونقدر سر به زیر بودیم همش میرفتیم تو در و دیوار...(positiveeeeeeeeeeeeee)[/QUOTE]اوههههه خدای من نگو این حرفاروآقا حامدوالا من تو دانشگامون ازین پسرا ندیدم
اگه اینطوری باشه که بایدقابتون کرد

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شهرام 4 سال تمام سرمونو انداختیم پایین رفتیم دانشگاه و اومدیم...اونقدر سر به زیر بودیم همش میرفتیم تو در و دیوار...(positiveeeeeeeeeeeeee)
اوههههه خدای من نگو این حرفاروآقا حامدوالا من تو دانشگامون ازین پسرا ندیدم
اگه اینطوری باشه که بایدقابتون کرد[/QUOTE]

آره آره قابمون کنید تا بشیم الگو واسه بقیه...اصلا آخر تحصیلاتمون بود ماهارو به عنوان الگوی دانشگاه معرفی کردن

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آره قابمون کنید تا بشیم الگو واسه بقیه...اصلا آخر تحصیلاتمون بود ماهارو به عنوان الگوی دانشگاه معرفی کردن[/QUOTE]اسطوره
الگووووووووووووووووو
قاب عکسسسسس

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوههههه خدای من نگو این حرفاروآقا حامدوالا من تو دانشگامون ازین پسرا ندیدم
اگه اینطوری باشه که بایدقابتون کرد[/QUOTE]

بیخود نبود که دوتامون معدل الف شدیم درس خون بودیم دیگه اگه پی کارای حاشیه ای بودیم که .....

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرابیشتربچه های اینجا اراک درس خوندن؟
چرا من هیشکیو نمیشناسم:redface:

بالا