گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا شهرام مثلا قرار بود حالو هوای تالاروعوض کنیم
خو حالا چیکا کنیم؟؟خودم یه حرفی زدم توش موندم:D

ستاره67

عضو جدید
خانوم مهندش من شرمنده ام از طرف حامد از تون عذر می خوام بی ادبی کرده بچس دیگه واسه خودش خیال پردازی می کنه شما به دل نگیر
نه بابا من جنبم بالاست.ایندفعه رو هم ازش گذشتم.بگید تکرار نشه.نه seabrid جان گفتم آدم با جنبه ایم البته ریا نشه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
من خوبم
چه خبر؟ تو خوبی؟

این آواتارت کیه هی میزاریش؟

راستی جاوید جان کی از حبس ازاد شدی من و شما با هم رفتیم پارتی داشتی ها ناقلا

من که هنوز یه دوره از محکومیتم مونده بگذرونم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من جنبم بالاست.ایندفعه رو هم ازش گذشتم.بگید تکرار نشه.نه seabrid جان گفتم آدم با جنبه ایم البته ریا نشه

اره کم کم با جو اینجا اشنا میشین نباید زود ناراحت بشین مثه من پوست کلفت باشین (اکه هی دوباره ریا شد از خودم تعریف کردم)

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا شهرام مثلا قرار بود حالو هوای تالاروعوض کنیم
خو حالا چیکا کنیم؟؟خودم یه حرفی زدم توش موندم:D

سلام seabride جان...چی چیو توش موندم..اینجوری میخواستی با خانوم شیرزاد حرف بزنی؟؟ این شهرام الان 2 روزه خواب و خوراک نداره هی میگه کی واسم عروسی میگیرین

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره کم کم با جو اینجا اشنا میشین نباید زود ناراحت بشین مثه من پوست کلفت باشین (اکه هی دوباره ریا شد از خودم تعریف کردم)

اینم یه تفاهم دیگه 59 و 67 هر دو جنبشون بالاست....حیف که با خانوم شیرزاد هماهنگ کردیم دیگه

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام seabride جان...چی چیو توش موندم..اینجوری میخواستی با خانوم شیرزاد حرف بزنی؟؟ این شهرام الان 2 روزه خواب و خوراک نداره هی میگه کی واسم عروسی میگیرین
سلام.خوب هستین؟اگه همین جاآقاشهرام اوکی بده من میرم جلوووووو
اصلا اینارو بیخیال کی متهمو ببریم شریک؟؟

ستاره67

عضو جدید
من ناراحت نشدم.اگه می بینید پست نمیدم واسه اینه که این روزها درگیر کارهامم.هر وقت بتونم میام.این مدت خیلی به بچه های گل اینجا عادت کردم.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

ملعون از قدیم تو هی عاشق می شدی تو دانشگاه که راه می رفتیم عاشق همه می شدی من که سر به زیر بودم خودت میدونی بی وجدان

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملعون از قدیم تو هی عاشق می شدی تو دانشگاه که راه می رفتیم عاشق همه می شدی من که سر به زیر بودم خودت میدونی بی وجدان
به به آقای مجهووول.میگم آقا شهرام شما هم از آواتارت پیداس چه بچه سربه زیری بودیییین

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا.واقعا.شما درمورد من چی فک کردید آقا؟فک کردید من ازون دخترام که ........؟نه آقا اشتباه نکنید.:smile:
من فک کنم این تالار رو واسه خودتون دیدید حالا به در میگید دیوار بشنوه.میخواید من باهاشون صحبت کنم؟آخه منم دستم به خیره.معلومه خسیس تشریف دارید آقای حامد خان مجهول ماه رمضون عروسیتون رو می گیرید میدونید کسی نمی تونه واسه افطار چیزی بخوره.بابا عروسی تو ماه رمضون نمی چسبه بذارید واسه بعد ماه رمضون قول میدیم کادوهای خوب بیاریم جبران شه.

اگه دست منه که چشم ولی آقا داماد عجله دارن ...چپ میره راست میاد میگه پرستو پرستو

بزن اون دست قشنگه رو به افتخار 2 نوگل نوشکفته:w33::w31:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به آقای مجهووول.میگم آقا شهرام شما هم از آواتارت پیداس چه بچه سربه زیری بودیییین

چه ربطی داره تازه این اواتار جریان داره توضیحش مفصله
فقط اینو بدونین که اواتار قبلی من یه یادگاری از یه دوست خیلی عزیز تو باشگاه بود که حالا کمتر می بینمش ولی قول دادم که ائاتار یادگاریشو بذارم که همیشه یادش باشم

خوب ادامه داستان وقتی افتادیم حبس با چهره مبدل از زندون فرار کردیم گفتیم برای اینکه دوستان بشناسنمون یه اواتری تو همون مایه های قبلی رو بذاریم چون نمی خواستم اواتار اصلی رو که ماله کاربری خودمه بذارم اینو گذاشتم

خوب قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

شهرام و سر به زیری؟؟؟؟؟
شریک جان یه چی میگم یه چی میشنوی...کلا چشماش اینور اونور میچرخید..فکر کنم تو این 4 سال دست کم عاشق سه چهار هزار نفری شد(به روایتی همشونم عشق واقعی)ولی قول داده اگه پرستو رو براش بگیریم پسر خوبی بشه

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی داره تازه این اواتار جریان داره توضیحش مفصله
فقط اینو بدونین که اواتار قبلی من یه یادگاری از یه دوست خیلی عزیز تو باشگاه بود که حالا کمتر می بینمش ولی قول دادم که ائاتار یادگاریشو بذارم که همیشه یادش باشم

خوب ادامه داستان وقتی افتادیم حبس با چهره مبدل از زندون فرار کردیم گفتیم برای اینکه دوستان بشناسنمون یه اواتری تو همون مایه های قبلی رو بذاریم چون نمی خواستم اواتار اصلی رو که ماله کاربری خودمه بذارم اینو گذاشتم

خوب قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید
خو باشه ببخشید شوما سربه زیری

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرام و سر به زیری؟؟؟؟؟
شریک جان یه چی میگم یه چی میشنوی...کلا چشماش اینور اونور میچرخید..فکر کنم تو این 4 سال دست کم عاشق سه چهار هزار نفری شد(به روایتی همشونم عشق واقعی)ولی قول داده اگه پرستو رو براش بگیریم پسر خوبی بشه
:w05::w05:نظری ندارم...............

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خوب هستین؟اگه همین جاآقاشهرام اوکی بده من میرم جلوووووو
اصلا اینارو بیخیال کی متهمو ببریم شریک؟؟

اتفاقا دیروز داشتم با قاضی پرونده (عمو پیرجو) صحبت میکردم میگفت الا و بلا که فقط اعدام ...من تا جایی که تونستم واسش تخفیف گرفتم قرار شده سنگسارش کنن...البته شریک نفری 50$ ما محفوظه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرام و سر به زیری؟؟؟؟؟

اگه دروغ بگی ..........

خصلت بی وجدانیم پیدا کردی این مدت بی وجدان من عاشق می شدم یا تو من که همش سرم تو درس مشق بود تو هیسر گوشت می جنبید :biggrin:

بالا