گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد زیاد گرد خاک کنی می دم عمو پیرجو بندازتت تو انفرادی ها:biggrin:

اینجا بچه شلوغ کار دوست نداریم

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
seabride عزیز پست های قدیمی تر رو بخون اگه واقعا تقصیر منه تا معذرت خواهی کنم.
دعوا که نیست البته یه کم گرد وخاک تکوندنه..
اتفاقا بهترین دوران دانشجویی و بهترین خاطرات اون دوران رو باهم داریم از همون ترمای اول تا ترمای آخر که باهم رفتیم کارآموزی..
بعد از 1 سال پیش که هر 2مون رفتیم خدمت دیگه همو ندیدیم و یه مسائلی پیش اومد البته من خوب میدونم از کجا داره میسوزه که زده جاده خاکی..
مهم نیست
چه جالب پس دوستای قدیمی هستین.من پستای قدیمیو نخوندم و به منم مربوط نمیشه ببخشید اگه اینطوری میگم آقا شهرام احساس میکنم یکم تند میری:redface: البته میگما اصلا به من مربوط نمیشه .حالا آقا حامد شما مسئول دستگیر کردن این آقا شهرامی:D

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد زیاد گرد خاک کنی می دم عمو پیرجو بندازتت تو انفرادی ها:biggrin:
اینجا بچه شلوغ کار دوست نداریم

انفرادی که خوراک خودته اینهمه حبس کشیدی درست نشدی نه؟ ایندفه که افتادی انفرادی یه وکیل خوب میگیرم بیارنت تو همین تالار بالای صفحه زیر اولین پست دارت بزنن.:)

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب پس دوستای قدیمی هستین.من پستای قدیمیو نخوندم و به منم مربوط نمیشه ببخشید اگه اینطوری میگم آقا شهرام احساس میکنم یکم تند میری:redface: البته میگما اصلا به من مربوط نمیشه .حالا آقا حامد شما مسئول دستگیر کردن این آقا شهرامی:D

بله دیگه بعضی ها امنیت تالار رو به خطر میندازن عمو پیرجو واسه دستگیریش 100 $ جایزه گذاشته

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

گفتم که حامد صمیمی ترین دوست دانشگام بوده خیلی دوستش دارم یه مدته دست روزگار نذاشته همو ببینیم وقتی میاد اینجا هیجان زده می شم می گم یه کم حالشو بگیرم عادت داره :biggrin:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه بعضی ها امنیت تالار رو به خطر میندازن عمو پیرجو واسه دستگیریش 100 $ جایزه گذاشته
آخ جوووووووووووون
منم شریک میکنین دیگه؟؟
گفتم که حامد صمیمی ترین دوست دانشگام بوده خیلی دوستش دارم یه مدته دست روزگار نذاشته همو ببینیم وقتی میاد اینجا هیجان زده می شم می گم یه کم حالشو بگیرم عادت داره :biggrin:
آقا شهرام نگران نباش میگم خانوم شیرزاد بیاد ملاقاتت

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin: توو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جک جالبی بود....شایدم واقعا چند وقتیه نوازش نشدی اینجوری شدی..به هر حال ایندفعه اومدم اونجا حتما واسه دست بوسی خدمتتون میرسیم

ما چاکرتیم خدمت از ماست سالار ولی یه سر بزن به ما دلمون واست یه ذره شده
نمی زنمت نترس:biggrin:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:

کجاست امروز پیداش نیست

جایزه من 1 میلیون دلاره نه 1000 دلار

آقارو باش....چه نوشابه های واسه خودش باز میکنه
من به عمو پیرجو گفتم حداکثر 100 تومن میارزه ها(زنده و مردش) عمو پیرجو گفت اشکال نداره 100 $ میدم زود بگیرینش تالارو نا امن میکنه

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:

کجاست امروز پیداش نیست

جایزه من 1 میلیون دلاره نه 1000 دلار
ای بابا بسوزد پدر ...............
آخی درکت نمیکنم.نمیدونم کجاس میخوای برم دنبالش؟!
حالا هرچقدر که باشه آماده باش من برم تحویلت بدم
ستاره هم بهم میدن؟خیلی دوس میدارم ستاره

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بسوزد پدر ...............
آخی درکت نمیکنم.نمیدونم کجاس میخوای برم دنبالش؟!
حالا هرچقدر که باشه آماده باش من برم تحویلت بدم
ستاره هم بهم میدن؟خیلی دوس میدارم ستاره

این ستاره کی می گی ایهام داره ها

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به عمو پیرجو گفتم حداکثر 100 تومن میارزه ها(زنده و مردش) عمو پیرجو گفت اشکال نداره 100 $ میدم زود بگیرینش تالارو نا امن میکنه
آقا حامد دیگه شوما زحمت نکش خودم تحویلش میدم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

بذار یه ماه حبسم تموم شه بیام بیرون خط خطیت می کنم

بالا