گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

mahz

کاربر حرفه ای
من کرجم، کارخونه و شرکت اطراف زیاد هست اما هیچ کدوم مارو نمیخوان، یا آقا میخوان یا سابقه کار میخوان.

باید دید به کجا فکر میکنید و میخواید از کجا شروع کنید
سابقه کار میشه با کارگاه های کوچیک و حقوق کم هم بدست اورد وبعد به جا های بزرگ فکر کرد
من که ای کار و دارم میکنم
امیدوارم همتون کار مناسب با روحیتون رو پیدا کنید

mahz

کاربر حرفه ای
انگار مد شده هرکی بیاد بگه کسی نیست و بعد بره پس :
سلام کسی نیست اینجا
خداخافظ :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید دید به کجا فکر میکنید و میخواید از کجا شروع کنید
سابقه کار میشه با کارگاه های کوچیک و حقوق کم هم بدست اورد وبعد به جا های بزرگ فکر کرد
من که ای کار و دارم میکنم
امیدوارم همتون کار مناسب با روحیتون رو پیدا کنید

به خدا منم آدم پر توقعی نیستم، حقوق زیاد نمیخوام، همون 300 تومنم بسه، اما واسه دخترا همش مهندسی فروش پیدا میشه، اونم که با کلاس شده بازاریابیه... آخه حقه من بعد از 4 سال درس خوندن برم بازاریابی؟من تو شرکت یا کارخونه فرقی برام نداره، هر چی باشه سخت و آسون میرم، فقط به شخصیتم توهین نشه برام کافیه.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا منم آدم پر توقعی نیستم، حقوق زیاد نمیخوام، همون 300 تومنم بسه، اما واسه دخترا همش مهندسی فروش پیدا میشه، اونم که با کلاس شده بازاریابیه... آخه حقه من بعد از 4 سال درس خوندن برم بازاریابی؟من تو شرکت یا کارخونه فرقی برام نداره، هر چی باشه سخت و آسون میرم، فقط به شخصیتم توهین نشه برام کافیه.

درود
عزیز دل من ، باکمتر از این رقم ها هم راضیم اما پیدا نکردم.
با جملات بعد نقطه چین هم بسیار موافقم

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
عزیز دل من ، باکمتر از این رقم ها هم راضیم اما پیدا نکردم.
با جملات بعد نقطه چین هم بسیار موافقم

تو تهرانی؟ اگر شهرستان باشی که خیلی پیدا کردن کار به سختی تهران نیست. اونجاها اکثرا شهرک صنعتی دارن و بالاخره میشه آدم خودشو مشغول کنه.

mahz

کاربر حرفه ای
تو تهرانی؟ اگر شهرستان باشی که خیلی پیدا کردن کار به سختی تهران نیست. اونجاها اکثرا شهرک صنعتی دارن و بالاخره میشه آدم خودشو مشغول کنه.
سلام
موافق نیستم
نه اینطور نیست
تو مرکز کشور یه کم کارخونه وکارگاه هست
اطرافش چیزی نداره و واقعا منطقه محرومند
مثلا کرمانشاه ،لرستان،سیستان،‌شهرکردو...... چی دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دیدم هر کسی کار پیدا نمیکنه زندگیش رو میفروشه میره تهران بعد چند سال هم با یه گونی تراول برمیگرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
موافق نیستم
نه اینطور نیست
تو مرکز کشور یه کم کارخونه وکارگاه هست
اطرافش چیزی نداره و واقعا منطقه محرومند
مثلا کرمانشاه ،لرستان،سیستان،‌شهرکردو...... چی دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دیدم هر کسی کار پیدا نمیکنه زندگیش رو میفروشه میره تهران بعد چند سال هم با یه گونی تراول برمیگرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام بابا به خدا همه دوستای غیر تهرانی من الان میرن سر کار اما همه تهرانیا بیکاریم. اگر تو تهران پول ریخته پس چرا من نمیبینمش؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
همیشه مرغ همسایه غازه.
وقتی کسی برای به دست آوردن پول مهاجرت میکنه خیلی وقتا توی مقصد به در بسته میخوره اما برای کم نیاوردن هر کاری میکنه ؛ کارای که توی وطن خودش حتی حرفشم نمیزده

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
اومدم این عید بزرگ رو به همه میم شیمی های عزیز تبریک بگم.
امیدوارم به حق صاحب همین شب همتون به زودی یه کار خوب و توپ پیدا کنید.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
همیشه مرغ همسایه غازه.
وقتی کسی برای به دست آوردن پول مهاجرت میکنه خیلی وقتا توی مقصد به در بسته میخوره اما برای کم نیاوردن هر کاری میکنه ؛ کارای که توی وطن خودش حتی حرفشم نمیزده

نمیدونم شما بچه تهران هستید یا نه ولی اگه تهران باشین میبینید که همه امکانات واسه اوناست تو شهرستان ها هیچی نیست
شهرستان ها از کار اشباع شدن به خاطر همین هر کی بتونه میاد تهران یا اگه بیشتر بتونه میره خارج از کشور
تو تهران هزار تا شرکت مشاوره ای برای رشته ما هست که تو خیلی از شهرها اصلا یه دونش هم نیست

mahz

کاربر حرفه ای
سلام بابا به خدا همه دوستای غیر تهرانی من الان میرن سر کار اما همه تهرانیا بیکاریم. اگر تو تهران پول ریخته پس چرا من نمیبینمش؟

اخه تهران محیط کارگری نیست که کارگری کنید
بزنید تو هر کاری میگیره
چرا دارید به 300 تومن حقوق نگاه میکنید
برید ببینید بازار چه خبره

Schneider

مدیر بازنشسته
عرضم بحضور دوستان گل میم شیمی که تصویب شده در تهران تا 10 سال آینده استخدام دولتی تعطیل!
این از این
میمونه شغل آزاد
شغل آزاد معجزه ی امروزه!
یعنی درآمدی داره در پاساژای معروف تهران اصلا فکرشم نمیکنی..
به شاگرده که جعبه اینور اونور میکنه حوالی 1 تومن راحت میده طرف!!!
بگذریم!
یکی از خانوما گفت به ماهی 300 راضیم؛
منه آقا ترجیح میدم وقتمو پشت اینترنت سپری کنم تا اینکه 8 صب برم تا 4 بعدازظهر(تایم کار دولتی) و آخر هر ماه 300 بگیرم!!!!!!!!!!!
اگر از آقایون کسی خلاف این حرفو بزنه جای نعجب داره!

بالا