گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

baharan-67

عضو جدید
سلام من رشته ی مهندسی شیمی پتروشیمی هستم نمیدونم واسه ارشد رشته ی خودمو ادامه بدم یا شیمی تجزیه رو بخونم کسی هست کمکم کنه؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من رشته ی مهندسی شیمی پتروشیمی هستم نمیدونم واسه ارشد رشته ی خودمو ادامه بدم یا شیمی تجزیه رو بخونم کسی هست کمکم کنه؟

خب هر چی علاقت میگه، اما فکر کنم با پتروشیمی موقعیت های بهتری داشته باشی. این سوالتو تو تایپیک سوالات و درخواستها مطرح کن، شاید بچه های واردتر بتونن کمکت کنن.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
_________@@@@@@@@__________@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@@______@@
________@@____________@@@__________@@
__________@@________________________@@
____@@@@@@_________@@@@@____@@
__@@@@@@@@@_______@@@@@@@_@@
__@@____________@@@@@@@@@_______@@
_@@____________@@@@@@@@@@_____@@
_@@____________@@@@@@@@@___@@@
_@@@___________@@@@@@@______@@
__@@@@__________@@@@@________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@_______@@@@@@@@@@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@
__________@@@@@@@
___________@@@@@_@
____________________@
____________________@
_____________________@
______________________@
______________________@____@@@
______________@@@@__@__@_____@
_____________@_______@@@___@@
________________@@@____@__@@
_______________________@
______________________@
_____________________@
____________________@

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخه واسه گرایش پتروشیمی واسه دخترا کار نیست

سلام دوست عزیز
اگه برای کار در آینده میخوای برنامه ریزی کنی شاید گرایش بهتری برای کار خانوما باشه
درمورد گرایش شیمی تجزیه فک کنم آخرش استاد دانشگاهیه.
ولی خوب فک کن و بامشورت با تجربه ها تصمیم بگیر تا بعد این که رفتی نگی :
ای کاش...............

• Like
واکنش ها: bera

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ببخشید میشه بگین منظورتون از گرایش بهتر چه گرایشی هست؟

منظورم گرایشیه که واسه شما خانوما راحتتر کار گیر میاد.
خیلی در موردش اطلاعات ندارم فک میکنم بهتره به قسمت گرایش های م.شیمی مراجعه کن.

• Like

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این طور که از جستجوی صفه به صفه فهمیدم گرایش طراحی فرآیند خیلی خوبه.

shahram1159

عضو جدید
ضرایب تاثیری نداره وجو رقابتیه شما بهتره واسه آزمون اون کتاب ارشدمهندسی شیمی قطوره که هست وتمام مباحث رو بصورت خلاصه گفته استفاده کنید(انتشارات ارکان نشر موسسه دانش پژوهان برین)البته باید کامپیوتر وزبان فارسی و انگلسی هم بخونید که میتونید از کتاب آزمون استخدامی نفت استفاده کنید.

امیدوارم همه بروبچ م شیمی تالار تو آزمون موفق باشند

سلام این کتاب قطوره انتشارات ارکان خیلی خلاصه است واسه ازمون استخدامی کافیه یعنی تو ازمون سواله تکراریه
بعد این کتاب ازمون استخدامی نفت که ماله دروس عمومیه با جوابه از کجا باید تهیه کرد یا شاید منظورتون کتاب نیست همون سوالات بدون جوابه که چند تاشون تو سایت هم هستن
دوستان هر که می دو نه جواب بده

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام این کتاب قطوره انتشارات ارکان خیلی خلاصه است واسه ازمون استخدامی کافیه یعنی تو ازمون سواله تکراریه
بعد این کتاب ازمون استخدامی نفت که ماله دروس عمومیه با جوابه از کجا باید تهیه کرد یا شاید منظورتون کتاب نیست همون سوالات بدون جوابه که چند تاشون تو سایت هم هستن
دوستان هر که می دو نه جواب بده
سلام
این کتاب واسه آزمون استخدامی خوبه حالا شما اگه فرصت بیشتری دارید میتونید ازمنابع دیگه ای استفاده کنید وکتاب سوالات عمومی وزارت نفت مشتمل بر سوالهای است که در آزمونهای استخدامی نفت طرح شده است وتو بازار هم موجود است

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا چرا اینقدر سوت و کوره؟ بچه ها کجایین؟ چرا چند روزه هیچ کس نیست؟

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا چرا اینقدر سوت و کوره؟ بچه ها کجایین؟ چرا چند روزه هیچ کس نیست؟

سلام من اینجا هستم فکر کنم شما من رو خیلی ریز میبینیدآره اینجا خیلی سوت وکور هست حق با شماست

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اینجا هستم فکر کنم شما من رو خیلی ریز میبینیدآره اینجا خیلی سوت وکور هست حق با شماست

هی وای من!!!!!!!!!!!
نه به خدا، منظورم کلا بود، یه چند روزی هست هیچ حرف و بحثی پیش نیومده. هر از گاهی یکیمون میاد یه چیزی میگه، دو روز دیگه یکی دیگه میاد جوابشو میده.
این جو جو کجاست؟ شما نمیدونید؟ اون نیست کلا تالار فعالیتش اومده پایین.

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی وای من!!!!!!!!!!!
نه به خدا، منظورم کلا بود، یه چند روزی هست هیچ حرف و بحثی پیش نیومده. هر از گاهی یکیمون میاد یه چیزی میگه، دو روز دیگه یکی دیگه میاد جوابشو میده.
این جو جو کجاست؟ شما نمیدونید؟ اون نیست کلا تالار فعالیتش اومده پایین.

فکر کنم مشغول درس خوندن واسه استخدام نفت هست

sanam_el

عضو جدید
سلام دختر خوشگل، وای وای چه لپایی داری. مواظب خودت باش، حواست نباشه خودم یه گاز محکم ازت میگیرم.

قابل شما رو نداره،برا همین گذاشتمش اینجا;)
این که من نیستم منتها عکس بچه گی ها خودمم کم از این نداره!!!!

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه آزمونش کیه؟ من که اصلا تاپیکشو درست نخوندم، آخه چرا بخونم؟ فقط حالم گرفته میشه.
نمیدونم تاریخ ازمون کیه همینطوری گفتم
راستی این استخدام واسه پالایش و پخش است یا ملی حفاری

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم تاریخ ازمون کیه همینطوری گفتم
راستی این استخدام واسه پالایش و پخش است یا ملی حفاری

از من میپرسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نیست خانم استخدام میکنن من اطلاعات کامل دارم.:w25::w25::w25:

• Like

shahram1159

عضو جدید
راستیم ها باشگاه مهندسی شیمی خیلی سوت کوره نه بحث جدیدی نه موضوع جدیدی:surprised:

شنیدم استخدام شرکت نفت مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی نمی خواد اگه اینطور باشه بدبخت شدیم رفت
نمیدونم اخه این گرایشها که حتی 1 واحد هم با هم فرق ندارن از کجا اومدن مثلا پالایش گاز پتروشیمی همه دقیقا یکی اند

آخرین ویرایش:

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستیم ها باشگاه مهندسی شیمی خیلی سوت کوره نه بحث جدیدی نه موضوع جدیدی:surprised:

شنیدم استخدام شرکت نفت مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی نمی خواد اگه اینطور باشه بدبخت شدیم رفت
نمیدونم اخه این گرایشها که حتی 1 واحد هم با هم فرق ندارن از کجا اومدن مثلا پالایش گاز پتروشیمی همه دقیقا یکی اند

سلام آره خیلی سوت و کور شده اینجا، یه فکری بکن دیگه شهرام، وقعا این گرایشا تو لیسانس چه معنی داره، منم صنایع شیمیایی معدنی هستم، ولی دریغ از واحد تخصصی، تازه دو سال بعد از ما دانشگاهمون گرایشای دیگه هم اورد، اما همه همون درسارو میخوندیم، فقط یه درس تخصصی میگذروندیم، یه درس سه واحدی آخه چه تفاوتی ایجاد میکنه.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخام مقاله بدم نمیدونم چه طوری؟

از چی میخوای مقاله بدی؟ از پروژت؟ خب باید با یه استادی کسی همکاری کنی دیگه، مگه اینجوری نیست؟ اگر دانشجویی از استادات بپرس، اگر درست تموم شده که نمیدونم.

بالا