گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به مناسبت ولایت آقامون صاحب الزمان

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز امتحان موازنه ام رو خیلی بد دادم......بیچاره شدم رفت.............ای خدا............

:(:crying::crying2:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلوز بود........این قدر سخت آورده بود همه بچه ها مخشون هنگید!!!!!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلوز بود........این قدر سخت آورده بود همه بچه ها مخشون هنگید!!!!!

ای بابا امتحان کلوز بدیش همینه سوال سخت بدن به هیچ وجه نمیشه ج داد
ولی بدبختی های امروز من همش سر امتحان اپنه چون نشستیم هیچیو حفظ کنیم حالا سر کنکور ارشد گیر افتادم
حالا نگران نباش اگه واسه همه سخت بوده جای امیدی هست

mataa

کاربر فعال
روایت دارم :
اصلا کسی که امتحان موازنه رو خوب بده و بار اول قبول شه ، مهندس شیمی نیست . ترم بعد
البته من خودم بار اول با نمره ممتاز قبول شدم :D

....
سلام دوستان
خوبین ؟

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
روایت دارم :
اصلا کسی که امتحان موازنه رو خوب بده و بار اول قبول شه ، مهندس شیمی نیست . ترم بعد

....
سلام دوستان
خوبین ؟

مرسی شما خوبی؟ خوشی؟ ظهر شنبتون بخیر ( بیاد قدیما)
دوستانو نمیدونم اما من ما موازنه همون اولین بار قبول شدم:D

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز

روایت دارم :

....
سلام دوستان
خوبین ؟
خوش بحالتون.......معلومه خیلی زرنگید......من که فکر نکنم با دو سه بار دیگه قبول شیم..........استادمون خیلی گیره.........این یک هفته است دارم موازنه میخونم به امید یه 10 که امیدم ناامید شد........خدا امید هیچ بنده ای رو ناامید نکنه..............

mataa

کاربر فعال

سلام هانی
ممنون خوبم . خدارو شکر . بعله به یاد قدیما
شما ماشاالله ماشاالله درست خوبه . تازه حاجیا هم دعات میکنن :D

خوش بحالتون.......معلومه خیلی زرنگید......من که فکر نکنم با دو سه بار دیگه قبول شیم..........استادمون خیلی گیره.........این یک هفته است دارم موازنه میخونم به امید یه 10 که امیدم ناامید شد........خدا امید هیچ بنده ای رو ناامید نکنه..............

نه بابا . شانسی نمره بالا گرفتم :)

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هانی

آخه مگه میشه شانسی اونم تو درس موازنه نمره بالا گرفت.........نکنه جادو مادوی داری .......به ماهم از این تردستی ها یاد بده تا شاید به دردمون خورد:D

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هانی

نه بابا آقا عماد فقط قبول شدم نمرم زیاد بالا نبود
تازه اون موقع مارا با حاجیا سر به کاری نبود:D

mataa

کاربر فعال
آخه مگه میشه شانسی اونم تو درس موازنه نمره بالا گرفت.........نکنه جادو مادوی داری .......به ماهم از این تردستی ها یاد بده تا شاید به دردمون خورد:D

البته شانسی هم نبود .
اون ترم هم خونه ای هام همه ورودی 83 / 84 / 85 مهندسی شیمی بودن . خیلی باهام کار کردن

نه بابا آقا عماد فقط قبول شدم نمرم زیاد بالا نبود
تازه اون موقع مارا با حاجیا سر به کاری نبود:D

شما عادت داری به نمره های 18/17 میگی نمره پایین :D اینقدر فخر فروشی نکن هانی
به هر حال به حاجیا بشارت داده بودند که دختری خواهد آمد و مسئول رسیدگی به مسائل حج و زیارت خواهد شد :D

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها امروز امتحان موازنه ام رو خیلی بد دادم......بیچاره شدم رفت.............ای خدا............

نگران نباش..فوقش میوفتی دیگه.آسمون که به زمین نمیاد.من بعد امتحان موازنه یه هفته عزا گرفتم.بعد که نمرش اومد دیدم با نسبا نمره خوبی پاس شدم..
موازنه که حالا چیزی نیس.یادمه حل تمرین موزانمون میگفت موازنه در مقابل ترمو2 هیچی نیس.ما باور نمیکردیم.حالا باور کردیم:دی هیچی دیگه.خرابش کردیم...بعد نمیدونم چه سری در این امر نهفتس که تا به ما میرسه همه امتحانا کلوزه.ترمای قبل ما سیالات و موازنه و ترمو رو اپن پاس کردن.ما بدبختا نشستیم کلی خوندیم آخرشم هیچی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااام خوبیییییییییین؟بعد چند سال! اومدم:Dگفتم سلام احوالپرسی کنم.ایشالا که همتون شاد و سلامتید..
دلم براتون خیلی تنگ شده بود.دوستتون میدارم. 3>
سلام مریم خانوم.
خوشحال میشیم رفقای قدیمی رو زیارت کنیم اینجا :)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخی داد بیداد :( .بدبختی 4واحدم هست .هر نمره ای بیاری معدلت همون دور و بر میچرخه :D .
من با نمره ی 13.2 پاسش کردم و معدل ترم دومم هم 12:04 شد :) .خطر از بیخ گوشم گذشت.

dokhtarepaeezi

عضو جدید
نمیبخشمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممت استاد واسه این نمره هات.. بعد میگن عقده ای نشو . معتاد نشو .. وقتی استاد عشقی نمره بده و یه نگاه به اون برگه مادر مرده نکنه .نتیجه ش همین میشه دیگه....من آخرش مغزمو بر میدارمو فرار میکم:wallbash::wallbash::crying2::evil:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیبخشمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممت استاد واسه این نمره هات.. بعد میگن عقده ای نشو . معتاد نشو .. وقتی استاد عشقی نمره بده و یه نگاه به اون برگه مادر مرده نکنه .نتیجه ش همین میشه دیگه....من آخرش مغزمو بر میدارمو فرار میکم:wallbash::wallbash::crying2::evil:
ناراحت نشو دانشگاه یعنی همین، ما که مغزمون رو بردن برا خودشون شدیم عروسک خیمه شب بازی استادها........در ایران تا بوده همین بوده!!!!

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی داد بیداد :( .بدبختی 4واحدم هست .هر نمره ای بیاری معدلت همون دور و بر میچرخه :D .
من با نمره ی 13.2 پاسش کردم و معدل ترم دومم هم 12:04 شد :) .خطر از بیخ گوشم گذشت.
این قدر گفتیم موازنه سخته تا اینکه ما رو با کله کوبوند زمین......آخ سرم:wallbash::w28:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا تا ما یادمونه استادا عشقی نمره میدادن به دخترا و ما پسرا دادمون در میومد!!!!
حالا این استاد مررررررد کیه که به دخترا نمره نداده :) ؟دمش گرم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تا ما یادمونه استادا عشقی نمره میدادن به دخترا و ما پسرا دادمون در میومد!!!!
حالا این استاد مررررررد کیه که به دخترا نمره نداده :) ؟دمش گرم

ما که یادمون نمیاد از استادی نمره گرفته باشیم
نمره خودمونو به زور بهمون میدادن

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که یادمون نمیاد از استادی نمره گرفته باشیم
نمره خودمونو به زور بهمون میدادن
ولی اینو قبول داشته باشین که استادا بیشتر هوای دختر ها رو دارن تا پسرها حالا چه استاد مرد باشه چه زن

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اینو قبول داشته باشین که استادا بیشتر هوای دختر ها رو دارن تا پسرها حالا چه استاد مرد باشه چه زن

والا واسه ما که اینطور نبود بیشتر خودشیرین ها مورد توجه بودند دختر و پسرش هم تفاوتی نداشت

سودا بیا تایید کن

بالا