گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنت سالم باشه دخترم...این همه چیز بهتره;)
:w16:....

جدی گفتم هیچ هیچ هیچ هیچ انگیزه ای ندارم!!!!!!!
هرچی پیش بیاد همونه نه دوس دارم چیز دیگه ای خدا بخوام و نه هم شرایطو عوض کنم!!!هرچی خدا داد همون...برام مهم نیست!
والا چی بگم؟همیشه هم اینطور نیست.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...مثل برگی خشک و تنها روی شاخه موندم اینجا میترسم..توی چنگ وحشی باد برم ا ز خاطر و از یاد بپوسم...

آره سیاوشم خوب شعرایی میخونه...
تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش میگیرم....
چی بخونم جوونیم رفته صدام رفته دیگه!!!!!!

Tina.e

عضو جدید
...سلام..بله امروز ثبت نام کردم شما چی؟؟
من تکمیل ظرفیت آزاد قبول شدم رفتم ثبت نام کردم البته انداختنمون ترم بهمن :mad:
بعضی وقتا به خودم میگم بشینم بخونم دوباره شاید دولتی آوردم ولی تنبلی میکنم هی. موندم ثبت نام کنم یا نه آخه اگه با این تنبلی بخوام درس بخونم فکر کنم سال دیگه آزاد هم نیارم چه برسه به دولتی!
فعلا که مرددم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تکمیل ظرفیت آزاد قبول شدم رفتم ثبت نام کردم البته انداختنمون ترم بهمن :mad:
بعضی وقتا به خودم میگم بشینم بخونم دوباره شاید دولتی آوردم ولی تنبلی میکنم هی. موندم ثبت نام کنم یا نه آخه اگه با این تنبلی بخوام درس بخونم فکر کنم سال دیگه آزاد هم نیارم چه برسه به دولتی!
فعلا که مرددم
....شما بالاخره از بهمن میرین دانشگاه ولی اگه این 3ماه رو بخونین ضرری نداره بالاخره یک کورسوی امیدی هستش

Tina.e

عضو جدید
....شما بالاخره از بهمن میرین دانشگاه ولی اگه این 3ماه رو بخونین ضرری نداره بالاخره یک کورسوی امیدی هستش
چی بگم والله حق با شماست ولی چه کنم با این بی حوصلگی و تنبلی و یه ذره هم ناامیدی آخه نتایج استخدامی مخابرات رو زدن مردود شدم در کمال ناباوری!فکرشو نمیکردم اصلا:surprised: هرچند به خودم میگم حالا به فرض که مرحله اول میاوردی نهایتا مث آزمون امور مالیاتی سال پیش تو مصاحبه ردت میکردن ولی بازم آروم نمیشم یه جورایی خیلی ضایع اس که مرحله اولم نیاری کلا دپرسم امشب

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم!

"مارک تواين"

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
[از من فاصله بگیر ….
هر بار که به من نزدیک می شوی
باور می کنم هنوز می شود زندگی را دوست داشت
از من فاصله بگیر ….
خسته ام از امیدهای کوتاه … !!!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
الناز چه قشنگه چشمات ........الناز چه میخنده لبهات .........مثل خودت عاشق تو هیشکی که پیدانمیشه:D............چه با اعتماد به نفس:razz:

بالا