گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موسسه هست ایییییییشششششش.:razz:
تایید میکنم. فقط 7-8 غیر انتفاعی هست که دانشگاه محسوب میشه و خوبه.

...غیر انتفاعی هم دانشگاس دیگه و زیر نظر وزارت علوم کوفتی:razz:
:razz:

مدل سازی رو که جلسه سه تموم کرده بود. 5شنبه داشت روش اپراتور معکوس واسه حل درجه 2 رو درس میداد! :eek:
هاااااااااااا؟:surprised:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی نباید گولشو خورد که زیر نظر اون کوتیه چون داداش منم فک میکرد اعتبارش خوبه ولی وقتی مدرکشو ترجمه کرد ذکر کردن موسسه غیرانتفایی..........ازادو عشقست:biggrin:
....اره شاید...من خودمم ازادی بودم ولی خیلی رو دانشگاهم متعصب نیستم:)

s.matavos

عضو جدید
تایید میکنم. فقط 7-8 غیر انتفاعی هست که دانشگاه محسوب میشه و خوبه.

:razz:

هاااااااااااا؟:surprised:
اونایی هم که دانشگاه هست واسه ترجمه مدرکشون مشکل دارن...
اره دیگه! حلسه سوم ترتیب مدل سازی رو داد رفت! من موقعی که رفتم سر کلاس همون شروع کار من بعد از ثبت نام، معالات بود. اونم داشت مرور می کرد. معلوم نبود کی درس داده!
دو جلسه ای هم که من رفتم داشت اپراتور معکوس رو درس میداد واسه حا کردن معادلات درجه 2!

s.matavos

عضو جدید
...خارج کشور جز چند تا دانشگاه خوب ما بقیه براشون یکیه دیگه چمیدونن چی به چیه:D
اختیار داری! حسابی استعلام میکنن رنکینگ دانشگاهتو!
گرچه، هیچی مثه مقاله بهت اعتبار نمیده!

آخرین ویرایش:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
همانگونه که حساب دین از دین دار جدا هست، حساب دانشجو هم از دانشگاه جدا هست! قوی کار کن تا متمایز بشی.

برادر من .قوی کارمیکنم ولی بعضی اساتید ... هستن ..این ترم استاد استاتیکمون ازوناستا...عشق دخترا وگپوگفت باهاشون...:w06:

s.matavos

عضو جدید
برادر من .قوی کارمیکنم ولی بعضی اساتید ... هستن ..این ترم استاد استاتیکمون ازوناستا...عشق دخترا وگپوگفت باهاشون...:w06:
مگه بده؟ مدرن می اندیشد! :دی
تو چیکار به استادا داری؟ خودت باید قوی کار کنی و نمیشه به غیر از اینکه زبانتو فول کنی...

Tina.e

عضو جدید
ممنون از همگی این تکمیلم که چیزی ازش درنیومد همش غیرانتفاعیه که فقط یدونه روزانه تبریز میخواد اونم 6تا .بیخیالش شم بهتره اصلا محاله با این رتبه روزانه بیارم نمیدونم یعنی اگه میاوردم میرفتم تبریز:w20:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از همگی این تکمیلم که چیزی ازش درنیومد همش غیرانتفاعیه که فقط یدونه روزانه تبریز میخواد اونم 6تا .بیخیالش شم بهتره اصلا محاله با این رتبه روزانه بیارم نمیدونم یعنی اگه میاوردم میرفتم تبریز:w20:
..لینک تکمیل رو میذارین اینجا ؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی ادبه دیگه.
وای استاد استاتیکمون هاپو بود عینگه چی میترسیدیم ازش . آخر ترم برگه های بچه های عمرانشو نشون داد باورت میشه بیشترین نمرش 5-6 بود؟نمره های ما خیلی بهتر بود البته بالاترین نمرمون شاگرد اولمون 14 بود منم 11.25 شدم دوم شدم

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی ادبه دیگه.
وای استاد استاتیکمون هاپو بود عینگه چی میترسیدیم ازش . آخر ترم برگه های بچه های عمرانشو نشون داد باورت میشه بیشترین نمرش 5-6 بود؟نمره های ما خیلی بهتر بود البته بالاترین نمرمون شاگرد اولمون 14 بود منم 11.25 شدم دوم شدم

سودی این مشکل اخلاقی داره:(

بالا