گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

s.matavos

عضو جدید
...سلام...دانشگاه چی شد؟
سلام. خوبی؟ فرما رو پر کردم، ولی تحویل ندادم، پول ریختم به حساب، نامه دادن برا نظام وظیفه. بردم پلیس +10 جوابش فردا صبح میاد. باید برم بگیرمش ببرمش دانشگاه! از 8:15 تا 3:20 گیر کارام بودم. 2 ساعتش ثبت نام، بقیه ش نظام وظبفه...

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
......

......

سلام. خوبی؟ فرما رو پر کردم، ولی تحویل ندادم، پول ریختم به حساب، نامه دادن برا نظام وظیفه. بردم پلیس +10 جوابش فردا صبح میاد. باید برم بگیرمش ببرمش دانشگاه! از 8:15 تا 3:20 گیر کارام بودم. 2 ساعتش ثبت نام، بقیه ش نظام وظبفه...
...ای بابا چه دردسریه این نظام وظیفه...کارت ردیفه پس نگران نباش...از همین ترم شروع میشه دیگه؟؟

s.matavos

عضو جدید
...ای بابا چه دردسریه این نظام وظیفه...کارت ردیفه پس نگران نباش...از همین ترم شروع میشه دیگه؟؟
حسابی... دو کیلو لاغر کردم امروز! هنوز ثبت نام قطعی نشده، ولی وقتی پول بدی، یعنی حله دیگه! انتخاب واحدهم فردا هست. احتمالا همین مهر شروع میشه. از دست این سربازی...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سینا جون و سیا جون.خوبین؟
خب پس حل شد سینا به سلامتی دیگه اصله کارو انجام دادی خسته نباشی.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستیااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسابی... دو کیلو لاغر کردم امروز! هنوز ثبت نام قطعی نشده، ولی وقتی پول بدی، یعنی حله دیگه! انتخاب واحدهم فردا هست. احتمالا همین مهر شروع میشه. از دست این سربازی...
.....خوبه زودتر شروع شه این دانشگاه ازاد چقدر سر فرصت کاراشو میکنه :)

s.matavos

عضو جدید
سلام سینا جون و سیا جون.خوبین؟
خب پس حل شد سینا به سلامتی دیگه اصله کارو انجام دادی خسته نباشی.
سلام. خوبی آبجی جونی؟ اره بیشتریش انجام شده. حالا به امید خدا فردا هم بقیه ش...
سلامت باشی. چه خبرا؟

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]اگه پنج تا کیت کت داشته باشم و دوستم دو تاش رو برداره من میمونم و یه دوست مرده و پنج تا کیت کت درس حساب کردم !؟[/h]

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام! از همون اول نده به دوستت که بعدا بخوای دخلشو بیاری خوووووووووووو :cry:
من نمیدم خودش میخواد
احیانا یو کیت کت دوست نداری؟؟؟؟

خو من دوستت نمیشم
امنیت جانی ندارم خو:cool:

:biggrin:
وییییییییییییییییدا
من که با تو کاری ندارم
به شرط اینکه یه قرمه سبزی برام درس کنی