گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم این بود ک این دخترا که وارد روابط عشقی میشن و هر روز انواع فال ها رو اجرا میکنن برا اینکه بدونن اوضاع چطوره...این خوبه یا اون یکی...یا اون یکی دیگه یا دوستش یا..........:surprised:

پسرا هم همینجورن...یا واقعا دارن دخترا رو سر کار میذارن!
ببخشیدا 21سالشه بعد هم سنیم(ازدواج خیلی زوده حتی فکرشم نکن ) .........بعد من پسر میشناسم که واقعا یه دختر رو خیلی دوست داره و دختره هم همینطور جون یکی از دوستامه از رابطشون خبر دارم همش تو دانشکده اوناست اخر اینا باهم ازدواج میکنن ولی دختر اصلا قیافه نداره واقعا پسره از هر لحاظ سرتره(همیشه همینطوری)دخترم خوبه ....ولی ازون طرف هم میشناسم که تنوع طلبی ...حالا بعضی ها هم هستن میگردن بین دخترا یعنی باهاشون دوست میشن بعد یکی رو که بهتره انتخاب میکنن بعضی ها هم نه خب واسه تفریح دوست میشن اون دیگه به خود شخص بستگی داره

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من ک قصدش رو ندارم
تنها داشتم مشکلاته موجود رو میگفتم
:cool:
میدونم مشکلات خیلی ازاینی که هست هم بزرگتره
اما میخوام هنوز امیدوارباشم به وضع جامعه
لابه لای این همه فساد هنوزهم احساس پاک برنده است وهیچ وقت ازبین نمیره و بی ارزش نمیشه
....................
شاعرمیگه:
زنده باد هرکی هنوز یه عاشقه

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا 21سالشه بعد هم سنیم(ازدواج خیلی زوده حتی فکرشم نکن ) .........بعد من پسر میشناسم که واقعا یه دختر رو خیلی دوست داره و دختره هم همینطور جون یکی از دوستامه از رابطشون خبر دارم همش تو دانشکده اوناست اخر اینا باهم ازدواج میکنن ولی دختر اصلا قیافه نداره واقعا پسره از هر لحاظ سرتره(همیشه همینطوری)دخترم خوبه ....ولی ازون طرف هم میشناسم که تنوع طلبی ...حالا بعضی ها هم هستن میگردن بین دخترا یعنی باهاشون دوست میشن بعد یکی رو که بهتره انتخاب میکنن بعضی ها هم نه خب واسه تفریح دوست میشن اون دیگه به خود شخص بستگی داره
ای کلک میخوای آماردریا رو برات دربیارم
:d

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم مشکلات خیلی ازاینی که هست هم بزرگتره
اما میخوام هنوز امیدوارباشم به وضع جامعه
لابه لای این همه فساد هنوزهم احساس پاک برنده است وهیچ وقت ازبین نمیره و بی ارزش نمیشه
....................
شاعرمیگه:
زنده باد هرکی هنوز یه عاشقه

دقیقا.....1 چیزی بگم به نظر من تنهایی شرف داره ب این که بخوای تن ب این جور چیزها بدی
بذار خوش باشن اونا...

خ دوستت دارم عزیز
تمام دخترای این تالار ماه هستن ب خدا
ایشالا کسی نصیبشون بشه ک لیاقتشون رو داره
همچنین شما
:gol:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا.....1 چیزی بگم به نظر من تنهایی شرف داره ب این که بخوای تن ب این جور چیزها بدی
بذار خوش باشن اونا...

خ دوستت دارم عزیز
تمام دخترای این تالار ماه هستن ب خدا
ایشالا کسی نصیبشون بشه ک لیاقتشون رو داره
همچنین شما
:gol:
مرسی عزیزم
خودت گلی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بله...مشکل اینه دخترا هم دیگه مثل قدیم صاف و بی ریا نیستن
نباید بد دخترا بگم
اما متاسفانه خ زیاد شده
آره میدونم همیشه استثنا هست
1 چیزایی میبینم ک شاخم در میاد
دلم برا جامعه میسوزه

نمیدونم بعضی وقتا هم فک میکنم شاید قبلا هم همینجور بوده
عقلم قد نمیدداده...نمیفهمیدم!

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای کلک میخوای آماردریا رو برات دربیارم
:d
من اصلا دوستی اینترنتی خوشم نمیاد تازشم از کسی بخوام چیزی بدونم مستقیم به خودش میگم .....بعد یه چیزی الان شما به کسی یا اینطوری بگم تعهد یا مثلا چی میگن ....وقتی کسی نیست پس شما متعهد به انجام ندادن کاری نیستین من میگم اگه خواستین با کسی دوست بشین بشین هیچ اشکالی نداره از جونیتون استفاده کنین شما وقتی ازدواج کردی تعهد داری پس زیاد خودتون رو درگیر نکنین

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله...مشکل اینه دخترا هم دیگه مثل قدیم صاف و بی ریا نیستن
نباید بد دخترا بگم
اما متاسفانه خ زیاد شده
آره میدونم همیشه استثنا هست
1 چیزایی میبینم ک شاخم در میاد
دلم برا جامعه میسوزه

نمیدونم بعضی وقتا هم فک میکنم شاید قبلا هم همینجور بوده
عقلم قد نمیدداده...نمیفهمیدم!
من یه چیز میگم من الان به کسی قول ندادم یا مثلا مثلا نامزذی خب من ازادم الان میتونم راحت زندگی کنم البته حدود هم داره ولی میگم الان به نظر من دوستی مشکل نداره تو جمع بودن اشکال نداره چرا من واسه چیزایی که دیگران بهم فشار اوردن خودم رو محدود کنم وقتی من رابطم رو با جنس مخالف قطع کنم خب بعد چطور میخوام با یکی ازدواج کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟باید یه راطه ای وجود داشته باشه خب قبلش

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه چیز میگم من الان به کسی قول ندادم یا مثلا مثلا نامزذی خب من ازادم الان میتونم راحت زندگی کنم البته حدود هم داره ولی میگم الان به نظر من دوستی مشکل نداره تو جمع بودن اشکال نداره چرا من واسه چیزایی که دیگران بهم فشار اوردن خودم رو محدود کنم وقتی من رابطم رو با جنس مخالف قطع کنم خب بعد چطور میخوام با یکی ازدواج کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟باید یه راطه ای وجود داشته باشه خب قبلش

اما من ب این شعر اعتقاد دارم
پس خودم رو بیخود تو 1 رابطه احساسی ک آخرش پوچ باشه نمیاندازم
مگه سرم درد میکنه برا خودم دغدغه ایجاد کنم؟؟فردا هم افسردگی بگیرم به خاطر 1 بی سر و پا ک فقط با احساسات من بخواد بازی کنه و بره
ترجیح میدم در زمان مناسبش همه عشق را تقدیم به فرد مناسبی ک از همه نظر مطمئن هستم بدهم
وقتی الان قصدش رو ندارم آخه چرا درگیر بشم؟؟؟!!!!!:surprised:

هر رهگذری محرم اسرار نگردد
صحرای نمکزار چمن زار نگردد
هر جا که رسیدی رفاقت مکن ای دوست
هر بی سر و پا یار وفادار نگردد

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام روبینا جون......سلام سودای گل......سلام باشگاه مهندسان:D
روبینا اسه میای اسه میری.....کجایی دختر دلمون واست تنگ شده بود؟؟؟؟؟

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:cry:
سرعت نتم شده لاک پشت .اعصاب ندارم
من ک مجبورم فعلا با دایال آپ بیام
از من ک بدتر نیست وضعیتت
خوشحال باش
ببین موارد بدتر هم پیدا میشه;)
سلام روبینا جون......سلام سودای گل......سلام باشگاه مهندسان:D
روبینا اسه میای اسه میری.....کجایی دختر دلمون واست تنگ شده بود؟؟؟؟؟
سلام عجیجکم
منم دلم برات شده بود قد جیب شلوار 1 مورچه
شرمنده عزیز یهو رفتم
گفتیم 1 مدت ترک کنیم
تا اون شب ک 1 سر زدم
دوباره خاک اینجا من رو گرفت:smile:

خوبی عزیزم.....رو ب راهی؟

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عجیجکم
منم دلم برات شده بود قد جیب شلوار 1 مورچه
شرمنده عزیز یهو رفتم
گفتیم 1 مدت ترک کنیم
تا اون شب ک 1 سر زدم
دوباره خاک اینجا من رو گرفت:smile:

خوبی عزیزم.....رو ب راهی؟[/QUOTE]
فدای مهربونیات.......مرسی خوبیم.........میگذرونیم این روزای لعنتی رو:Dاره اینجا اعتیاد اور شده......ترک لازمم هم شده:biggrin:

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[/QUOTE]
فدای مهربونیات.......مرسی خوبیم.........میگذرونیم این روزای لعنتی رو:Dاره اینجا اعتیاد اور شده......ترک لازمم هم شده:biggrin:[/QUOTE]

ب قول دوستان اعتیاد نت از مواد هم بیشتره......من ک از پسش بر نمیام
باز میام سراغش

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از من ک بدتر نیست وضعیتت
خوشحال باش

انگار dsl ما داغونتره .1ساعت دارم میزنم تو سرش الان یکم بهتر شد. باید خشونت بالا سرش باشه:mad:

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از من ک بدتر نیست وضعیتت
خوشحال باش

انگار dsl ما داغونتره .1ساعت دارم میزنم تو سرش الان یکم بهتر شد. باید خشونت بالا سرش باشه:mad:
آره ...خشونت ب خرج بده....گاهی لازمه

سودا جان و فاطمه جان با اجازتون من رفع زحمت میکنم
روز همگی بخیر و شادی ان شاء الله;)

بالا