گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دمت گرم نظر خوبیه
اصلا حواسم نبود شهرام هم رشته ای خودمونه
چه کار کنم؟... وقتی برق گردن یکی جلبم میکنه همه چی یادم میره...

مـعـمـاریــا کوجائید؟ همـتونو میکشم... هر چی ساختین رو سرتون خراب میکنم

خالا به تالار معماری چیکار دارید حیف نیست اخه اونارو بکشی

*GLADIATOR*

عضو جدید
جرا جو رو متشنج میکنی همه اینجا خودی هستند .فردا به همه کارکنان لباس فرم میدیم هرکدام شبیه نبود بزن گردنش رو خوبه.الان اروم شدی

فکر خوبیه بهنام
اصلا نظرم عوض شد: از فردا همه باید توی اتاقاشون قلیون چاق کنن
ولی شهرام میتونه بیاد توی حیاط یه چرخی هم بزنه و یه دوسیب هم ردیف کنه و قبل از پایان ساعت کاری هم بره

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که زیاد اصرار میکنید به خاطر منافع شرکت کوتاه میام ولی حداقل میتونیم از دور سلام علیک بکنیم دیگه.حالا کی متن رو میخاد قرائت کنه؟
میدیم حامد بخونه که بعدش از هالیوود تا اینجا همش سربه سرش بذاریم و بخندیم ، خوبه!!؟؟

student.sh86

عضو جدید
در مورد حامد مجهول من فقط میدونم هم رشته ایه در مورد خیانتش هم چیزی نمیدونم!
اگه نظر مدیریت روی اونه... فردا کارش تمومه
مجهول خائن آماده باش... فردا معلوم میشی
:biggrin:

حمید این اولین ماموریتت:

به موجب قانون ؟؟؟؟ بند ؟؟؟؟؟ در خلال برگزاری مراسم اسکار, هر فرد حقیقی و حقوقی که برای دست دادن با کارمندان شرکت اقدام کرد، شما اختیار تام داری که قبل از نهایی کردن نیت شوم و پلیدشان گردنشان را از وسط نصف کنی........ :دی

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهنام اصلا عجله نکن.................به محض اینکه توسط اصغر کشف و خنثی شدیم یه جلسه میذاریم مشخص میکنیم.

گفته باشم من که اصلا امادگی سخنرانی رو ندارم تازه چشمم به اون هنرپیشه ها بیفته ممکنه بیهوش بشم.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدیم حامد بخونه که بعدش از هالیوود تا اینجا همش سربه سرش بذاریم و بخندیم ، خوبه!!؟؟

میلاد میگم میدیم خانمها متن رو بخونند اخه اونا احساسی ترند من وتو که بویی از احساسات نبردیم.

میشینیم تو جمعیت برا خودمون وببینم چه خبره اطراف؟تو قلیون هم چاق کن تا صفا کنیم

*GLADIATOR*

عضو جدید
حمید این اولین ماموریتت:

به موجب قانون ؟؟؟؟ بند ؟؟؟؟؟ در خلال برگزاری مراسم اسکار, هر فرد حقیقی و حقوقی که برای دست دادن با کارمندان شرکت اقدام کرد، شما اختیار تام داری که قبل از نهایی کردن نیت شوم و پلیدشان گردنشان را از وسط نصف کنی........ :دی

من عاشق این جور حکمام
آهای مهندس جماعت:
نبینم دستی رو که به سمت دستی دیگه دراز شده و نیش صاحب دست اول تا بناگوش باز
گفته باشم

student.sh86

عضو جدید
میلاد میگم میدیم خانمها متن رو بخونند اخه اونا احساسی ترند من وتو که بویی از احساسات نبردیم.

میشینیم تو جمعیت برا خودمون وببینم چه خبره اطراف؟تو قلیون هم چاق کن تا صفا کنیم

که ببینید اطراف چه خبره؟؟؟؟؟ هاااا؟؟؟؟؟؟؟؟ حمید هنوز اینجا هستا................. یهو دیدی یه بخشنامه جدید دستش دادما......................

حمید فرزندم.......تو در آوردن چشم هم تخصص داریییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*GLADIATOR*

عضو جدید
که ببینید اطراف چه خبره؟؟؟؟؟ هاااا؟؟؟؟؟؟؟؟ حمید هنوز اینجا هستا................. یهو دیدی یه بخشنامه جدید دستش دادما......................

ابزاری نوین برای چنین کار لذت بخشی به دستمان رسیده به نام تیر و کمان

خانوم مدیر فقط قرنیه را نشان دهند تمام است... کاسه چشم کلهم از پشت گردن آویزان خواهد بود

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بابا ناسلامتی این حمید رو استخدام کردیم که ازمون حفاظت بکنه .نه این که مراقبمون باشه اخه

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابزاری نوین برای چنین کار لذت بخشی به دستمان رسیده به نام تیر و کمان

خانوم مدیر فقط قرنیه را نشان دهند تمام است... کاسه چشم کلهم از پشت گردن آویزان خواهد بود

آقا تورو خدا نگو:cry:....من دیگه بیهوش شدم:w22:

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهنام اگه آشنا داری اونجا بگو تا فردا صبح تالارشونو تخلیه کنن...
زنگ زدم یه لشگر گلادیاتور داره صبح میرسه دم تالارشون... واویلا

معماری رو بیخیال شو .بابا ما فقط به خاطر تالار معماری میایم تو این باشگاه

برو سراغ تالار مکانیک .رابطه خوبی هم با ما ندارند

*GLADIATOR*

عضو جدید
معماری رو بیخیال شو .بابا ما فقط به خاطر تالار معماری میایم تو این باشگاه

برو سراغ تالار مکانیک .رابطه خوبی هم با ما ندارند

دارمت دادا... قضیه رو رفتم تا ته... برو دو
زنگ زدم راهشونو کج کردم سمت مکانیکای گریس خور... خیالت راحت

*GLADIATOR*

عضو جدید
آقا تورو خدا نگو:cry:....من دیگه بیهوش شدم:w22:

این مدیر تولید رو بذارید یه چها روز داخل دفتر حراست پیشمون بمونه... چشم و گوشش باز شه
یعنی چی؟!! ما هنوز اول راهیم و مطمئنا مخالف هم زیاد... جنگهایی در پیش داریم بیشمار سر قلیون، تنباکو، ذغال، شیلنگ، آب، دود و....
اینجوری که نمیشه...

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مدیر تولید رو بذارید یه چها روز داخل دفتر حراست پیشمون بمونه... چشم و گوشش باز شه
یعنی چی؟!! ما هنوز اول راهیم و مطمئنا مخالف هم زیاد... جنگهایی در پیش داریم بیشمار سر قلیون، تنباکو، ذغال، شیلنگ، آب، دود و....
اینجوری که نمیشه...
آقا یه قطره خون از دماغ کسی بیاد من می میرم!!!
واسه استعفا کجارو باید امضا کنم؟؟؟؟

بالا