گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
حالا ناز نکن دیگه بیا پیش خودم مصطفی. بهت شوکول بدم.

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از بی خوابی دارم میمیرم:confused:
دیگه واقعا شب بخیر
داداش مصطفی نری پشت سرتم نکاه نکنی دیدی که دادش سرمد هم کاری باهات نداره برگرد. آفرین.:biggrin:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بی خوابی دارم میمیرم:confused:
دیگه واقعا شب بخیر
داداش مصطفی نری پشت سرتم نکاه نکنی دیدی که دادش سرمد هم کاری باهات نداره برگرد. آفرین.:biggrin:

شب بخیر
خوش گذشت
شرمنده من معمولا شبا نمی تونم بیام
ولی سعی خودمو می کنم که بیام
:w30:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم باید برم آخه فردا کلی کار دارم:surprised::surprised:
باید نیازمندی های کلی روزنامه رو بخونم

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام
دوم عارضم به خدمتتون که اینجا یه نفر به اسم آق سرمد داریم که یهویی از نمی دونم کجا پیداش می شه و سلام و احوال پرسی می کننو بعدش از حاضرین می پرسه.
همین که شما شروع به صحبت کردین با ایشون می کنین با همون سرعتی که حاضر شدن بلکم بیشتر غیبشون می زنن.:whistle:

نتیجه ی اخلاقی:
طبق آخرین تجربیات با آق سرمد توی این تاپیک سعی کنین خوش و بش نکنین چون وسط کار قالتون می ذاره ولی با کسان دیگر حاضر در این تاپیک مشکل نخواهید داشت.

(این یه تجربه اس و شما سعی در تکرار اون نکنین)
سلام به همگی.با چه سرعتی این تاپیک پیش میره؟:confused:بابا یه کم سرعت رو کم کنید.ما ناراحتی قلبی داریم واسمون خوب نیست:D
اتفاقا من به دعوت آقا سرمد اومدم.مهمون ایشون هستم.:cry:یعنی مهمون دعوت می کنه خودش میذاره میره؟:eek:من اینقدر می شینم تا میزبان بالاخره خودش بیاد:biggrin:

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام به همگی.با چه سرعتی این تاپیک پیش میره؟:confused:بابا یه کم سرعت رو کم کنید.ما ناراحتی قلبی داریم واسمون خوب نیست:D
اتفاقا من به دعوت آقا سرمد اومدم.مهمون ایشون هستم.:cry:یعنی مهمون دعوت می کنه خودش میذاره میره؟:eek:من اینقدر می شینم تا میزبان بالاخره خودش بیاد:biggrin:

خوش اومدی فاطمه جان. لطف کردی. ما زودتر از اینا منتظر شما بودیم.

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امشب حوصله ندارم:(
دلم خیلی گرفته:cry::crying::w04:
آخه چرا؟؟؟؟:w19:
بازم توپولف ؟:mad:

senator_256

عضو جدید
سلام
خسته نباشید.دوستان با سابقه;)
این تازه وارد یه سئوال داره درباره ی شناسایی متانول واتانول البته زمانی که مخلوط هستند.
نحوه شناسایی و تشخیص وجود متانول در اتانول چیست؟(راهکار عملی با روش کار لطفا):que:

سرمد حیدری

مدیر تالار

Excalibur

عضو جدید
سلام به همۀ دوستان گلم....من بازم برگشتم... میدونم که به خونم تشنه اید!!! یکی یکی بیاین همتونو حریفم!!!هه هه هه...شوخی کردم فوتم کنین..........

سرمد حیدری

مدیر تالار
به به ببینید کی اومده اینجا.
یکم چهرت اشناست.
چه خبر دادا؟ معلومه کجایی تو؟

Excalibur

عضو جدید
سلام سرمد جون...دست رو دلم نذار که خونه...آواره بودیم...میخواستیم خونه مون رو تعمیر کنیم...رفتیم اون یکی خونمون اما همه اسباب ها رو نبردیم حالا برگشتیم خونه اصلی مون هه هه هه....سمتت مبارک گلم...
راستی از اون خونه هرچی میخواستم تو سایت پست بدم خطا میداد

بالا