گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خواهش میکنم این حرفا چیه! من از جوجو هم جوجوترم (یعنی کوچیکترم )
شما بزرگوارید
ببینید افسون جون میگن حالا بطور غیر مستقیم حداقل اگه خودتون نه(!) 1فکری برا اشکان بکنید!
عکس العمل سرمدم که دیدین اعلام امادگی کرده شمام که بزرگتره مایین حکم ارشدی رو هم که دارین استین بالا بزنید دست از سر جوجو بی سیستم بردارید!

آخی جوجه جان.:D افسون تو چی میگی :w00: دست از سر این اشکان بردار حالا حالا با هم کار داریم. سرمد که کلش بو قرمه سبزی گرفته جدیدا.... جو مدیریته :D ولی جوجو رو نمیشه بی خیالش شد...
بچه ها نظرتون چیه دست این جوجه و جوجو رو بذاریم توی دست هم...:w01:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام به همه
سال نو رو تبریک و تهنیت عرض می کنم
از خدا برای همه ی دوستانی که منو می شناسن و نمی شناسن آرزوی موفقیت و پایندگی دارم.
مدت زیادی در این تالار و این باشگاه مهربان با جان و دل کار کردیم و دوست داشتیم این جمعیت و ازدحام رو به چشم ببینیم.
جناب پیرجوی عزیزم که با هم دست در دست و همدلانه کار کردیم خدمات زیادی رو از ابتدا تا به حال برای شما عزیزان به جای گزاردن که واقعا نمیشه جبرانش کرد.
اینجا دل من میتپه برای کسانی که روزگاری د راین سایت فعالیت زیادی داشتند و دیگر از اونها بدلایل مشکلاتی که برایشون ایجاد شد، خبری نیست.یاد اونها به خیر...
از اینکه نمی تونم زیاد سر بزنم و احوالی بپرسم، معذرت می خوام از همه ی شما عزیزان که حقی بر گردن مهدی عادلی نسب دارید.
برایم دعا کنید.
باز هم یاد دوستانی که عاشق دیدار هم بودیم و هم و ندیدیم و تمام ملاقات ها رو ترک گفتیم به یاد....
التماس دعا
یا علی
سلام بردار، دلتنگ که بودیم بعد از کلی حرف زدن و گپ و گفت ها اومدیی و یک سری به کلبه زدی و دل همه ی بچه های مهندسی شیمی و کاربرها رو شاد کردی. یادش بخیر حسابی یادش بخیر یک زمانی با هم توی این تالار بودیم اون موقعه این تالار صفحه اولش بود فقط فقط صفحه اول رو داشتیم و هیچ زیر شاخه ای نداشتیم این رو میتونم بگم اگر استاد مهدی عادلی نسب نبودن تالار مهندسی شیمی ممکن بود خیلی وقت پیش ها از بین میرفت. اما با لطف دوستانی همچون استاد عادلی نسب و اشکان و سرمد و نیما و همه و همه عزیزانی که برای کمک به همدیگر زحمت میکشن شکل گرفته و ادامه خواهد داشت. من که تو رو میبینم اما بقیه چکار کنن که دوست دارن ببینن شما رو..... :gol: سالی رو پر بار و پر تلاش برای خودت و خانواده عزیز آرزو مندم.:gol:

سلام به همه
سال نو رو تبریک و تهنیت عرض می کنم
از خدا برای همه ی دوستانی که منو می شناسن و نمی شناسن آرزوی موفقیت و پایندگی دارم.
مدت زیادی در این تالار و این باشگاه مهربان با جان و دل کار کردیم و دوست داشتیم این جمعیت و ازدحام رو به چشم ببینیم.
جناب پیرجوی عزیزم که با هم دست در دست و همدلانه کار کردیم خدمات زیادی رو از ابتدا تا به حال برای شما عزیزان به جای گزاردن که واقعا نمیشه جبرانش کرد.
اینجا دل من میتپه برای کسانی که روزگاری د راین سایت فعالیت زیادی داشتند و دیگر از اونها بدلایل مشکلاتی که برایشون ایجاد شد، خبری نیست.یاد اونها به خیر...
از اینکه نمی تونم زیاد سر بزنم و احوالی بپرسم، معذرت می خوام از همه ی شما عزیزان که حقی بر گردن مهدی عادلی نسب دارید.
برایم دعا کنید.
باز هم یاد دوستانی که عاشق دیدار هم بودیم و هم و ندیدیم و تمام ملاقات ها رو ترک گفتیم به یاد....
التماس دعا
یا علی
مهدي جون خوش اومدي
سال نو شمام مبارك
شايد منو يادت نباشه . حقم داري . چون اون زمان اسم كاربريم فرامرز بود :d چقدر هي درخواست ميدادم .يادته ؟‌:d

ايشالا بيشتر ببينيمت اينورا
بيشتر سر بزن به ما
موفق باشيد :gol:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا انگار یه خبراییه.....چه خبره دقیقا؟

راستی مستر نیما آخر تیتراژ سریال عید امسال(شبکه 5)رو یه نیگا بنداز،یه بازیگر به نام نیما جعفری توش بید:)

راستی مستر نیما آخر تیتراژ سریال عید امسال(شبکه 5)رو یه نیگا بنداز،یه بازیگر به نام نیما جعفری توش بید:)
جدي ؟!! شناختي منو آخر ؟ امضا نميخواي ؟ :redface:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نیما کیه ؟ نیماااااااااااااا :surprised::surprised:

علی منظورتونه ؟ :w01:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خوبین ؟

بعد از مدتها خونه نشینی بهتون سر زدم، افتخار دادیم

خوش میگذره ؟

الان میرم لالا ولی بازم میام بتونیم با هم روزای قشنگی داشته باشیم

فلن تا بعد

:gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم ديگه . اين تازه 2تا از 40 تا اسممه شما به دل نگير :d

نیما یادته من و رامین گذاشتیمت سر ِ کار، بعدش من از 1 کیلومتری دویدمو دویدم تا به 1 متریت رسیدم، یهو پریدم بغلت کردم، هل خوردی عقب، نزدیک بود بیفتی

زبان شعری رو حال کردی علی :w01:

نیما یادته من و رامین گذاشتیمت سر ِ کار، بعدش من از 1 کیلومتری دویدمو دویدم تا به 1 متریت رسیدم، یهو پریدم بغلت کردم، هل خوردی عقب، نزدیک بود بیفتی

زبان شعری رو حال کردی علی :w01:
ايشالا تلافي ميشود در آينده!
راستي قرار بود فك كنم در پاكسازي و مرتب سازي بخش كتاب تالار كمكمون كنيا . سرمد باهات صحبت كرد فك كنم . هنوزم بخش كتاب تغيير آنچناني نكرده ها :)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايشالا تلافي ميشود در آينده!
راستي قرار بود فك كنم در پاكسازي و مرتب سازي بخش كتاب تالار كمكمون كنيا . سرمد باهات صحبت كرد فك كنم . هنوزم بخش كتاب تغيير آنچناني نكرده ها :)

والا کسی در این باره با من صحبت نکرده

میتونم کمک کنم
بگین چیکار کنم ؟

سرمد حواس پرته ها، یه چیز رو روزی 40 بار باید بهش بگی

میگم بوشهریا سایت رو گرفتن، حال میکنیم :w11:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال ما همون مستر نیما رو میگیم

والا کسی در این باره با من صحبت نکرده

میتونم کمک کنم
بگین چیکار کنم ؟

سرمد حواس پرته ها، یه چیز رو روزی 40 بار باید بهش بگی

میگم بوشهریا سایت رو گرفتن، حال میکنیم :w11:
سرمد چيزي نگفته ؟ عجب مدير وظيفه شناسيه ! :d
الان من بهت ميگم جاويد جون . به كمك جناب Hamid Reza.M به بخش كتاب رسيدگي كنيد . باهم هماهنگ كنيد . هر جا نياز به تغيير و ادغام و پاك كردنو اينچيزا بود خبرم كنيد:gol:
بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال ما همون مستر نیما رو میگیم
:gol::heart:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که کماکان هیشکی نیست
این صنعتیا کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا ما هستیم، کسی نیست :D چرا کسی نیست ؟ بچه ها کجان ؟

میاین تو سایت بمب بزاریم ؟

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان،
خیلی وقت بود که تو باشگاه فعالیت نکرده بودم (مشغول یه کار خیلی مهمی هستم، برام دعا کنین :smile:)
دلم برا همتون تنگ شده بود گفتم یه سلامی کرده باشم...
همتونو دوست دارم...:gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیما من سعی میکنم تالار کتاب رو سر و سامونی بدم
یعنی میگردم اونجا رو

از حمید میپرسم چیکار کنم

سلام به همه دوستان،
خیلی وقت بود که تو باشگاه فعالیت نکرده بودم (مشغول یه کار خیلی مهمی هستم، برام دعا کنین :smile:)
دلم برا همتون تنگ شده بود گفتم یه سلامی کرده باشم...
همتونو دوست دارم...:gol:
سلام بر تو اي كاربر پاك دامن :d
خوشحال شديم اومدي
مارو بي خبر نذار از كارت . دوس داريم از تجربتون استفا ده كنيم
مرسي :gol:

نیما من سعی میکنم تالار کتاب رو سر و سامونی بدم
یعنی میگردم اونجا رو

از حمید میپرسم چیکار کنم
سرمد مسئوله بخش كتابه . تاپيك هاي تكراري رو بهش لينك بده تا پاك كنه
مهمترين كاري كه ميتوني اونجا كني اينه كه يه تاپيك بزني و همه كتابهاي مربوط به يه موضوع رو توش كپي كني و به سرمد بگي كه تاپيك قديمي رو پاك كنه .
مث همين كاري كه الان توي تاپيك هندبوك ها يا تاپيك كتابهاي ترمو و... انجام شده
هر پست بايد حاوي عكس كتاب و لينك دانلودش باشه . توضيحم داشته باشه خوبه . مرسي
اگه سرمد نبود بمن بگو
ببينم درست انجام ميدي يا نه . ميخوام كاربر فعالت كنما :w17:

سلام مدير كمپيدا
خوبي ؟ خوش گذشت ؟‌

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
میگم این سرمد چرا این شکلی شده ؟ جن زدتش ؟

من برم تا جن زده نشدم
همگی شب بخیر

مثلن قرار بود امشب زور برم لالا، خواب از کلم پریده بود کلن

h-masoumi

عضو جدید
درست است كه شيمي خوانده ام اما خوب مي دونم اگر عشق نبود

حتي مولكولهاي هيدروژن و اكسيژن هم قادر نبودن اينگونه

همديگر را در آغوش بفشارند كه اشكشون در بياد

hr.kh

عضو
لطفا" کمکم کنید

لطفا" کمکم کنید

با سلام خدمت دوستان عزیز، بااجازه شما من میخام،گوش شیطون کر،امسال درکنکور ارشد شرکت کنم،لطفا" من رو راهنمایی کنید از کجا شروع کنم؟چی بخونم؟ چقدر بخونم؟ کی بخونم؟ و...... خلاصه از این صحبتها
لازمه که بدونید من سال 82 فارغ التحصیل شدم وجزوه درست وحسابی هم ندارم ولی از این کتابای ارشد خریداری کردم.
خیلی خیلی ممنون که لطف می فرمایید.

با سلام خدمت دوستان عزیز، بااجازه شما من میخام،گوش شیطون کر،امسال درکنکور ارشد شرکت کنم،لطفا" من رو راهنمایی کنید از کجا شروع کنم؟چی بخونم؟ چقدر بخونم؟ کی بخونم؟ و...... خلاصه از این صحبتها
لازمه که بدونید من سال 82 فارغ التحصیل شدم وجزوه درست وحسابی هم ندارم ولی از این کتابای ارشد خریداری کردم.
خیلی خیلی ممنون که لطف می فرمایید.
در بخش مربوطه سوالتون رو مطرح كنيد بهتره . بخش كارشناسي ارشد/دكترا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در بخش مربوطه سوالتون رو مطرح كنيد بهتره . بخش كارشناسي ارشد/دكترا

درسته که بایستی بچه ها در جای مخصوص به خودش کاراشون رو انجام بدن و سوالا رو بپرسن، ولی میشد راهنماییشون کرد، و در ثانی، آدرس تاپیک مربوطه رو هم براش فرستاد
چقدر خشن شدی تو پسر

پس این تاپیکه که میگی کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووش ؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
درسته که بایستی بچه ها در جای مخصوص به خودش کاراشون رو انجام بدن و سوالا رو بپرسن، ولی میشد راهنماییشون کرد، و در ثانی، آدرس تاپیک مربوطه رو هم براش فرستاد
چقدر خشن شدی تو پسر

پس این تاپیکه که میگی کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووش ؟

حرص نخور جیگر بیا اینجاس
کارشناسی ارشد و دکترا ، استخدامی ها و اطلاعات شغلی

بالا