گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

zahra gholami

عضو جدید
منم کار می خوام

منم کار می خوام

این شرایطی که در مورد عسلویه و ماهشهر میگن ، خیلی سخته، ولی من هم خیلی دوست دارم اونجا کار کنم، کسی میتونه راهنمایی کنه که به جز آزمونهای استخدامی( چون من نمی خوام استخدام بشم، فقط می خوام مثلا یک سال اونجا باشم!) چطور می شه تو یکی از شرکتهایی که در عسلویه هستند، به صورت قراردادی کار کرد؟! :smile:
من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی_مهندسی شیمی هستم و معدلم هم 17.99 ! دی فارغ اتحصیل شدم،
4 سال هم قبلا کار کردم، البته نه تو عسلویه!!!!!!!!!!!
امیدوارم یکی پیدا بشه برا ما هم پـــــــــــــــــــــارت ی بازی کنه تا بتونیم یه سالی اونجا باشیم.
:d
با این همه شرایط بد و سختی که داره نمی دونم چرا اینقدر سخته کار پیدا کردن تو این شهرها! پارتی بازی و .... این جور چیزا می خواد!!!! :surprised: :confused:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این شرایطی که در مورد عسلویه و ماهشهر میگن ، خیلی سخته، ولی من هم خیلی دوست دارم اونجا کار کنم، کسی میتونه راهنمایی کنه که به جز آزمونهای استخدامی( چون من نمی خوام استخدام بشم، فقط می خوام مثلا یک سال اونجا باشم!) چطور می شه تو یکی از شرکتهایی که در عسلویه هستند، به صورت قراردادی کار کرد؟! :smile:
من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی_مهندسی شیمی هستم و معدلم هم 17.99 ! دی فارغ اتحصیل شدم،
امیدوارم یکی پیدا بشه برا ما هم پـــــــــــــــــــــارت ی بازی کنه تا بتونیم یه سالی اونجا باشیم.
با این همه شرایط بد و سختی که داره نمی دونم چرا اینقدر سخته کار پیدا کردن تو این شهرها! پارتی بازی و .... این جور چیزا می خواد!!!! :surprised: :confused:

دوست من شرایط شما خیلی خوبه
یعنی خوبه :D یه سر به عسلو بزنین یا ماهشهر یا دیگر شهرها، درسته پارتی بازی همه جا بیداد میکنه ولی کار گیر میاداااا

سختم نیست، اگه سختش نکنین :w20:

phalagh

مدیر بازنشسته
تو آخرين استخدامي كه زده بودن.(همون كه 19 بهمن زدن) يادمه كه تو رشته مهندسي شيمي مقطع كارشناسي ارشد خانوما رو هم ميگرفتن.
البته يه چيزي جالب اينه كه تو استخدامي هاي شركت نفت فقط به رشته مهندسي شيمي ظلم ميشه. چون برا اكثر رشته ها زن ميگيرن اما رشته مهندسي شيمي نه.بعدم ميگن اخه محيطش خوب نيست. يكي نيست بگه پس چرا برا بقيه رشته ها خوبه؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
تو آخرين استخدامي كه زده بودن.(همون كه 19 بهمن زدن) يادمه كه تو رشته مهندسي شيمي مقطع كارشناسي ارشد خانوما رو هم ميگرفتن.
البته يه چيزي جالب اينه كه تو استخدامي هاي شركت نفت فقط به رشته مهندسي شيمي ظلم ميشه. چون برا اكثر رشته ها زن ميگيرن اما رشته مهندسي شيمي نه.بعدم ميگن اخه محيطش خوب نيست. يكي نيست بگه پس چرا برا بقيه رشته ها خوبه؟

خب به عنوان مثال در رشته مهندسی کامپیوتر یک خانم رو که استخدام کن در زیر کولر نشسته.
در رشته مهندسی صنایع فقط زیر کولر نشسته داره استاندارهارو چک میکنه.
خب خانم ها کمی براشون سخته که بخوان در اون گرما برن توی واحد. بعدش هم هنوز پوششو لباس مناسب برای خانم ها در ایران در سر کار یافت نشده فقط برای کارهای اداری از لباس های رسمی استفاده می شود. حالا شما فکرش رو بکنید یک خانم بیاد لباس رسمی بپوشه و بیاد سوار لیفتراک بشه و کاتالیست بریزه توی برج. یا اینکه یک خانم لباس کار(یا همون بالیرسود) بپوشه بیاد توی واحد.. در جا واحد شات میشه.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شنیدین این پیرجو میخواد شام بده ؟!!!

میگن خبریه :w12: بسلامتی ایشالا

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پایم برم عسلویه کار کنم..همشم به بابام میگم که با هم بریم:smile:...اما کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس لو رفته از نیما - سرمر - رامین - مقداد - جوجو

عکس لو رفته از نیما - سرمر - رامین - مقداد - جوجو

اینم عکس لو رفته

بچه ها هستن، من ازشون عکس گرفتم :heart:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
جاوید خائن. عکس خصوصی ما رو میزاری حالا. ما باشیم دیگه رفتیم بیرون تو رو هم خبر کنیم:cool:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

اینم عکس لو رفته

بچه ها هستن، من ازشون عکس گرفتم :heart:
به به چی دیدم من:w07:
جوجویی معرفی نمی کنی؟:w12:
تقصیر خودته ها:w05:
بابت اون شیطنت قبلیت هر دفعه میبینم اینجا پست میدی میام که اگه چیزی گفته باشی ببینم:w15:
تالار ما هم که دیگه نمیای.:w05:
حالا معرفی کن ببینم.:w16:واقعا از اون عکسا گرفتیا:w15:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به من چه سرمد
هر کی تونست این عکس رو بچرخونه من بهش جایزه میده :D

جاويد بقول سرمد بار آخر بود خبرت ميكنيم ديگه . بي اجازه عكس ميذاري اينجا ؟؟ :w00:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس‌های جدید لو رفته از بچه ها

ببینین، البته از صفحه دوم

اینجا

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به..چشممان روشن:surprised:
به دليل قرار گذاشتن اونم بيرون از باشگاه اخراجين:)
اين که گذشت ...ايشالله قرار بعديتون عکس از روبرو بگيرين...با تشکر:D

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو تالار عکس کاملن بچه ها لو رفتن :surprised:

ای ول تو چرا نیومدی تو جمع یه عکس از پشت بندازیم :D

کیفیتشون خوب نیست کسی نمیتونه زوم کنه ها :w01:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
»بچه ها یه عکس دارم

بزارم اخراج نمیکنین ؟ کسی گزارش نمیده ؟