***گزارش تصـــوری از مـــــــــــــــردان خــــیـــــابــــانی ___?؟?؟?؟____وقتی دیوارها فرو می ریزند****

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه قربانی می شوند. زن و مرد هم ندارد. همیشه جنسیت در پله دوم ایستاده و این ذات انسانی است كه پله اول را به خود اختصاص داده است. تخریب یكی تخریب دیگری را هم به همراه دارد. چرا كه این دو پایه همراه با همدیگر یك سقف را نگاه داشته اند. تنها شامل حال زنانی نمی شود كه مورد آزارهای بزرگ و كوچك مردان خیابانی قرار گرفته اند بلكه حتی كسی كه دیگران را مورد اذیت و آزار قرار می دهد نوعی قربانی است؛ قربانی عدم تربیت درست برای برطرف كردن نیازهای مادی و معنوی و عدم پاسخ مناسب برای سؤال هایش.
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]واژه مرد خیابانی شاید یکم مسخره و نامانوس باشه ولی کلمه ای نیافتم که بتونم اون رو بکار ببرم ...

خداییش همواره بحث سر زنان و دختران بوده و هر بار آمار ایدز رو منتشر میکنند نگاه ها به سوی این افراد میره ولی من خودم یه جونم که دارم تو شهر تهران رفت و آمد میکنم و میبینم که پسران ما به مراتب بیشتر خیابانی ترن... کافیه یه سری به این خیابون هایی که پاتوق دور دور شده بزنید متوجه منظورم میشید میبینید که واقعا این همه پسر اومدن تو خیابون با این همه بی بنزینی دنبال یه ماشین که سر نشین دختر داشته باشه گردناشون 180 درجه این ور اون ور میچرخه و از اول خیابون شروع میکنن به شماره دادن و گرفتن تا تهش توهم میزنن که خیلی باحالن نمیدنن که ماشین اون دختر تو نیم ساعت از چاپخونه کارت ویزیت بیشتر کارت داره ...[/FONT]

توهم فانتیزی همینه دیگه.......

من اصلا به درست و غلط بودنش کاری ندارم به این کار دارم که به واقع چه باید کرد

مقصر این جوانان هستند یا ........؟؟؟؟؟؟؟:que:
دیشب اخبار و گوش میدادم یک مقام مسول اعلام کرد که چه اشکالی داره جوانان اقدام به ازدواج کنند و خانواده ها تا 2-3 سال خرجی اونا رو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
به نظر شما کی حاظره تن به این کار بده...خیلی در صد کم ..ولی این مسئول اشاره ای به این نکرد که یه خانواده ای که خودشون نون ندارن بخورن چی جوری میشه یه عروسم بیارن خونه؟؟؟تا چند سال
میتونن دختر رو عقد نیگه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:
گیریم یکی باباش مایه دار از فضل پدر تورا چه حاصل؟؟؟
این حرف اکثر جووناس مگه بابام میخواد زن دوم بگیره؟؟؟من میخوام پس نمیگیرم.............راستم میگن....نمیدونم چی بگم .......
وقتی جامعه ای نتواند نیازهای زیستی و روانی نسلی را پاسخ روشن و واضحی دهد،بسیاری از جوانان به صورت های انحرافی جواب خود را پیدا میکنند

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]

این عکسها را از دیدی دیگر ببینید..............

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی جامعه ای نتواند نیازهای زیستی و روانی نسلی را پاسخ روشن و واضحی دهد،بسیاری از جوانان به صورت های انحرافی جواب خود را پیدا میکنند
این نیازهای زیستی و روانی چگونه ایجاد می شود؟

آیا 20 سال پیش این مشکلات بود؟؟؟، حتی نه، 10 سال پیش، ایا دختران و پسران 20 سال و 10 سال پیش نیازهای زیستی و روانی نداشتند؟

چه اتفاقی می افتد که نیازهای زیستی و روانی تغییر می کند؟ مگر طبیعت انسانها تغییر کرده است؟

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز

آیا 20 سال پیش این مشکلات بود؟؟؟، حتی نه، 10 سال پیش، ایا دختران و پسران 20 سال و 10 سال پیش نیازهای زیستی و روانی نداشتند؟

چه اتفاقی می افتد که نیازهای زیستی و روانی تغییر می کند؟ مگر طبیعت انسانها تغییر کرده است؟

غربببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه مصطفی جان دقیقا طبعت انسانی تغییری نکرده ....
خودت جواب حرف خودت رو دادی به نظر شما 20-نه 10 سال پیش این مشکلات ازدواج بر سر راه جوانان بود؟؟؟؟؟؟
به نظر شما چه تغییر خاصی صورت داده؟؟؟؟؟

haleh_sharif

عضو جدید
ازدواج چه ربطی به هر دقیقه یکی و سوار کردن و شماره دادن به کل دخترای یه راستا داره؟؟؟؟
به نظرم اگه هر کی به یه نفر راضی باشه هیچ وقت از این خبرا نیست
همه فقط دنبال فان و مصخره بازین
خوب این دختر دومیه خوشگل تره بی خیال اولی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه مصطفی جان دقیقا طبعت انسانی تغییری نکرده ....
خودت جواب حرف خودت رو دادی به نظر شما 20-نه 10 سال پیش این مشکلات ازدواج بر سر راه جوانان بود؟؟؟؟؟؟
به نظر شما چه تغییر خاصی صورت داده؟؟؟؟؟

haleh_sharif

عضو جدید
می توند به این ربط پیدا کنه که انقد جوونای ما کمبود دارن و لذت و خوشی ندارن که 20 تا دوست مخالف داشته باشه یا به قول خودشون چند تا دختر بلند کنن یا برن دور دور شده تفریحاتشون،
ای کاش جوونامون واسه زمان و شخصیتشون ارزش قایل بودن!

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدواج چه ربطی به هر دقیقه یکی و سوار کردن و شماره دادن به کل دخترای یه راستا داره؟؟؟؟
به نظرم اگه هر کی به یه نفر راضی باشه هیچ وقت از این خبرا نیست
همه فقط دنبال فان و مصخره بازین
خوب این دختر دومیه خوشگل تره بی خیال اولی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب ربط داره دیگه ببینم شما شوهر کنی بازم میری دور دور منظور از شما شمای نوعی بود
اگه هر کی به یه نفر راضی بشه که همون ازدواج میشه در ایران راضی شدن یعنی ازدواج
بعد شخصا شما اگه به یه 206 شماره بدی بعد یه بنز S یا BMWبیاد بهت شماره بده ازش نمیگیری...
مشکل از هر دو طرفه چرا باید تفریح جونای ما دور زدن تویه خیابونا باشه و تیکه انداختن به جنس مخالف.. تفریح سالم چیه تو ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 30 نما :biggrin::smile:

haleh_sharif

عضو جدید
نه دادشه من! من نوعی این خریتو نمی کنم
در ضمن چند تا زن شوهر دار و مرد زن دارو می خوای بهت نشون بدم که همچنان دنبال مسخره بازی و دور دورن
شما گفتی امکانات، قبول امکانات ازدواج نیس ولی امکانات یه رابطه خوب هست
مشکل اینه که مثل دروغ گفتنو گول مالیدن سر این و اون با صد نفر پریدنم اسمش شده هنر
به نظرم اگه آدم واسه خودش شخصیت قایل باشه بنز و بی ام و را به اصلا حساب نمی کنه!!!
مگه نه؟
خب ربط داره دیگه ببینم شما شوهر کنی بازم میری دور دور منظور از شما شمای نوعی بود
بعد شخصا شما اگه از به یه 206 شماره بدی بعد یه بنز S یا BMWبیاد بهت شماره بده ازش نمیگیری...
مشکل از هر دو طرفه چرا باید تفریخ جونای ما دور زدن تویه خیابوننا باشه و تیکه انداختن تفریح سالم چیه تو ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 30 نما :biggrin::smile:

haleh_sharif

عضو جدید
پسر آدم با شعور با فرهنگ با پای پیاده صد شرف داره به صد تا بنز و بی ام و

بعد شخصا شما اگه به یه 206 شماره بدی بعد یه بنز S یا BMWبیاد بهت شماره بده ازش نمیگیری...
مشکل از هر دو طرفه چرا باید تفریح جونای ما دور زدن تویه خیابونا باشه و تیکه انداختن به جنس مخالف.. تفریح سالم چیه تو ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 30 نما :biggrin::smile:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکسایی که کذاشتی...نباید از این دید بهش نگاه کرد...همون زنان خیابانی بهتر بود...

من خودم یه دخترم...

اینو 100%قبول دارم که اگه یه دختر بخواد پاک باشه، هیشکی جرئت نمی کنه بهش نزدیک شه...

مشکل از دختراس...

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی جوون ما بالای 26 ساله اش و هنوز مجرد ، چطور و از چه راهی نیاز های غریزی خودشو برطرف کنه ؟ حتما می فرماید تقیه کند ، که این امر ا از محالات است / چون هیچ وقت نمیشه بیش از حد یه غریزه را سرکوب کرد اونم با دوری ازآن

haleh_sharif

عضو جدید
قبول دارم که دخترا هم مقصرن ولی نه با این غلظتی که تو گفتی

این عکسایی که کذاشتی...نباید از این دید بهش نگاه کرد...همون زنان خیابانی بهتر بود...

من خودم یه دخترم...

اینو 100%قبول دارم که اگه یه دختر بخواد پاک باشه، هیشکی جرئت نمی کنه بهش نزدیک شه...

مشکل از دختراس...

haleh_sharif

عضو جدید
دوست من مگه همه غربی ها ازدواج کردن
با یک نفر باش دوسش داشته باش دوست داشته باشه و مطمین باش نیازهای غریزیتم بر طرف می شه نیازی نیس بچرخی تو کوچه خیابونو با صد نفر بچرخی که نیازت برطرف شه این بیشتر پوچی میاره به جای آرامش

وقتی جوون ما بالای 26 ساله اش و هنوز مجرد ، چطور و از چه راهی نیاز های غریزی خودشو برطرف کنه ؟ حتما می فرماید تقیه کند ، که این امر ا از محالات است / چون هیچ وقت نمیشه بیش از حد یه غریزه را سرکوب کرد اونم با دوری ازآن

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دادشه من! من نوعی این خریتو نمی کنم
در ضمن چند تا زن شوهر دار و مرد زن دارو می خوای بهت نشون بدم که همچنان دنبال مسخره بازی و دور دورن
شما گفتی امکانات، قبول امکانات ازدواج نیس ولی امکانات یه رابطه خوب هست
مشکل اینه که مثل دروغ گفتنو گول مالیدن سر این و اون با صد نفر پریدنم اسمش شده هنر
به نظرم اگه آدم واسه خودش شخصیت قایل باشه بنز و بی ام و را به اصلا حساب نمی کنه!!!
مگه نه؟

مگه نه...یعنی بله موافقم ولی تا رابطه خوبو چی ببینی.....
متاسفانه رابطه خوب به جاهای خوب ختم نمیشه....
کسی که گول میخوره و طرفش با صد نفر میپره بدون خودش خیلی بدتره...چون هرکس با انتخاب خودش اون شخص رو انتخاب میکنه
مشکل اینجاست که الان جوونا سر در گمن نمیدونن تو خیابون انرژیشون و تخلیه کنن یا تو بیابون نمیدونن که اینجا مثل لاس وگاس نیست ..واسه همینم به خودشون اجازه میدن به هر دختر یا پسری تیکه بندازن..حالا چه طرف مجرد باشه یا هم سن مادر بزرگشون باشه من با حرفات کاملا موووووافقم و اینا در تایید حرفاتون زدم

haleh_sharif

عضو جدید
شما کارتون درسته آقای مهندس
بابت تاپیکای اجتماعیتون خیلی ممنون
ایده های قشنگی داری!!!

حیف که تشکرام تموم شده مگرنه کلی تشکر می کردم
مگه نه...یعنی بله موافقم ولی تا رابطه خوبو چی ببینی.....
متاسفانه رابطه خوب به جاهای خوب ختم نمیشه....
کسی که گول میخوره و طرفش با صد نفر میپره بدون خودش خیلی بدتره...چون هرکس با انتخاب خودش اون شخص رو انتخاب میکنه
مشکل اینجاست که الان جوونا سر در گمن نمیدونن تو خیابون انرژیشون و تخلیه کنن یا تو بیابون نمیدونن که اینجا مثل لاس وگاس نیست ..واسه همینم به خودشون اجازه میدن به هر دختر یا پسری تیکه بندازن..حالا چه طرف مجرد باشه یا هم سن مادر بزرگشون باشه من با حرفات کاملا موووووافقم و اینا در تایید حرفاتون زدم

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم که دخترا هم مقصرن ولی نه با این غلظتی که تو گفتی

به همین غلظت...

شاید بین دوستات و بچه های دانشگاهت ندیدی...اما من دیدم...زیاد!

پسراییو دیدم که وقتی اومدن دانشگاه انقد چشم و دل پاک بودن که خدا میدونه...اما الان...

فقط به خاطر کارایی که دخترا کردن...با ناز باهاشون حرف زدن...خودشونو واسشون لوس کردن...پسرا هم از روی غریزه از این چیزا خوششون میاد...

الان باید اون پسرارو ببینی...تیکه های ناجور میندازن...دنبال دخترا میرن واسه دوستی و... . همونایی که یه روزی آدم بودن...سر به زیر بودن...

همون دختر...میاد دوباره جلوی این پسر مانتوی تنگ و ناجور میپوشه...آرایش زننده می کنه...پسرو می کشه طرف خودش...

می بینی...غلظت حرفم خیلیم بالا نبود...

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من عامل تمام این مشکلات مسئولین . دخترا و پسرا و 100 البته خانواده ها هستن

این عکسا توی تالار عکس هم بود و من نظرم رو اون جا در مورد مسئولین گفتم و علاقه ای به تکرار دوباره اش ندارم

شما حساب کن 15-20 سال پیش هم همین دخترا و پسرا بودن که حالا مادر و پدرا ی ما محسوب میشن

اون زمان چرا بیماری به نام ایدز نبود ؟ اون زمان حتی مسئله ای به عنوان طلاق هم به این شدت نبود ؟ شاید اگر کمی به عقب تر هم نگاه کنیم می بینیم که حتی دختر و پسر همدیگه رو هم تا سر سفره عقد نمی دیدن که همون مادر بزرگ و پدر بزرگمون باشن

چرا این قدر خوشبخت بودن ؟ شاید رفاه کنونی رو نداشتن اما چرا این قدر موفق بودن ؟

و مسئله همینه اون زمان نه ماهواره ای بود و نه اینترنتی و البته نه معضل بزرگی به نام متمدن بودن

حالا آقا پسر یا دختر خانوم با BF/GF اش از جلوی پدر و مادرش رد می شه و با هم میرن توی اتاق و در رو می بندن و حتی فراتر از این که می گن چند سالی با هم هم خونه باشیم تا اگر با هم کنار اومدیم ازدواج کنیم و خانواده اشون هم به این افتخار می کنن که ما با بچه هامون دوست هستیم و بسیار هم متمدنیم و به بچه هامون آزادی می دیم .......

اون زمان بود که یه دختر به سن 15 – 16 سال که می رسیدن خواستگاراش پشت هم ردیف می شدن اما الان چه طور ؟

خانومه 30 سالشه اما هنوز یه خواستگار درست و حسابی نداره . چرا ؟

اون زمان هیچ دختری راه نمی افتاد بره از پسری خواستگاری کنه این قدر ارزش و ارج داشت که طرف باید چندین بار می اومد خواستگاری تا دختر بهش می دادن طرف می دونست اگر دختری رو می خواد به هیچ طریقی نمی تونه به دستش بیاره مگر این که بخواد باهاش زندگی تشکیل بده اما الان دخترا این قدر بی ارزش کردن خودشون رو که متاسفانه کم مونده بشن فرش زیر پای آقایون

آقا پسر هم می بینه اااا خب چرا با این همه مشکلی که توی مملکت هست من خودم رو درگیر زن و زندگی کنم

این همه دختر ریخته توی خیابون و می رن نیاز روحی و جسمی ام رو از این طریق بر طرف می کنم و تازه هر لحظه هم که ازش دلزده بشم می تونم مثل لباس تنم پول بدم عوضش کنم یا به قولی این همه میوه ریخته پای درخت چرا خودم رو از درخت بکشم بالا و به زحمت بندازم تا یکی دیگه رو بچینم

این دقیقا عقیده چند تا از آقا پسرایی بوده که رو در رو باهاشون در این مورد بحث کردم

و به همین خاطره که تر و خشک دارن با هم می سوزن . کافیه که پات رو از در خونه بگذاری بیرون مدل به مدل ماشین و آدمه که از اطرافت رد می شن و تیکه می ندازن و بوق می زنن حالا دیگه مهم نیست که آیا یکی از همین خیابونی ها هستی یا نه

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم یه دخترم...

مشکل از دختراس...

دقیقا ولی نه از همون دیدی که گفتم باید ببینی
به قولی تا تقاضایی نباشه عرضه ایم ارائه نمیشه
اینم که میگنم زنهای خیابانی واسه سیر کردن شکم خودشونو بچهاشون دست به این کار میزنن خیلی مزخرفه چون واقعا اگه منظورشون پول در آوردن باشه 1000 تا کار دیگه غیر خود فروشی میتوونن بکنن ولی بیشتر به سیرکردن هوساشونو اهمیت میدن و همه اینا به خاطر مردها و پسرهاست

haleh_sharif

عضو جدید
آره دوستم ولی دختر هایی هم هستند که با پاکی محض با یکی آشنا می شن و وقتی به عوضی بودن طرف پی می برن تازه می فهمن دنیا دست کیه!!!
به نظرت تو اون رابطه و خراب شدن دختره بعد از اون رابطه هم تقصیر اون دختره سادس؟

به همین غلظت...

شاید بین دوستات و بچه های دانشگاهت ندیدی...اما من دیدم...زیاد!

پسراییو دیدم که وقتی اومدن دانشگاه انقد چشم و دل پاک بودن که خدا میدونه...اما الان...

فقط به خاطر کارایی که دخترا کردن...با ناز باهاشون حرف زدن...خودشونو واسشون لوس کردن...پسرا هم از روی غریزه از این چیزا خوششون میاد...

الان باید اون پسرارو ببینی...تیکه های ناجور میندازن...دنبال دخترا میرن واسه دوستی و... . همونایی که یه روزی آدم بودن...سر به زیر بودن...

همون دختر...میاد دوباره جلوی این پسر مانتوی تنگ و ناجور میپوشه...آرایش زننده می کنه...پسرو می کشه طرف خودش...

می بینی...غلظت حرفم خیلیم بالا نبود...

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتروس جان صحنه را ديدم ,از اينکه ملت ايران را خوشحال کرديد ,صميمانه از شما متشکرم.

(به محض فعال شدن تشکرها از طرف پیرجو دو عدد نثارت میکنم )
و من الله توفیق

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا ولی نه از همون دیدی که گفتم باید ببینی
به قولی تا تقاضایی نباشه عرضه ایم ارائه نمیشه
اینم که میگنم زنهای خیابانی واسه سیر کردن شکم خودشونو بچهاشون دست به این کار میزنن خیلی مزخرفه چون واقعا اگه منظورشون پول در آوردن باشه 1000 تا کار دیگه غیر خود فروشی میتوونن بکنن ولی بیشتر به سیرکردن هوساشونو اهمیت میدن و همه اینا به خاطر مردها و پسرهاست
نه...اینجوریام که تو میگی نیست...

یه مرد اگه تو شرایط ناجور قرار نگیره میتونه خوب باشه...ولی وقتی تو یه موقعیت ناجور باشه...دیگه اختیارش خیلی دست خودش نیست...

اون زنایی که همچین حرفی میزنن که دیگه کلا جزو آدم محسوب نمیشن...ولی اینکه اینم تقصیر آقایون بندازیم خیلی نامردیه...

اون زن خودش میخواد که این اتفاق بیفته...پس خودشو جوری درست می کنه که طرف مقابلش(یه مرد) دلش بخواد که همچین کاریو باهاش انجام بده...و اونقدرم خوشش بیاد که حاضر شه به خاطرش یه پولی هم بده!

اگه این عرضه وجود نداشته باشه...تقاضای مردا خیلی خیلی میاد پایین...خیلی!

آره دوستم ولی دختر هایی هم هستند که با پاکی محض با یکی آشنا می شن و وقتی به عوضی بودن طرف پی می برن تازه می فهمن دنیا دست کیه!!!
به نظرت تو اون رابطه و خراب شدن دختره بعد از اون رابطه هم تقصیر اون دختره سادس؟
اینم یه مسئله دیگس...به چشم دیدم یه همچین دختریو...

پاک...صاف...ساده...
رفت با یکی دوست شد...اونم از این صداقت و سادگی دختره استفاده کرد و ...

اون دخترم یه مدت به این فکر که داره از پسره انتقام میگیره خودشو خراب کرد...ولی الان درست شده...فهمیده که ارزش خودش خیلی خیلی بالاتر از این حرفاس!
جلوی خودشو گرفت--->دیگه هیچ پسر مریضی کاری به کارش نداره
اتروس جان صحنه را ديدم ,از اينکه ملت ايران را خوشحال کرديد ,صميمانه از شما متشکرم.

و من الله توفیق
ریکا...

haleh_sharif

عضو جدید
فک کنم هیچی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و من الله توفیق

آخرین ویرایش:

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

و من الله توفیق

این صحنه هاست که در خاطرات میماند قربون دستت یه دونه از طرف خودت بدی شرف داره تا از طرف کسه دیگه باشه

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه مرد اگه تو شرایط ناجور قرار نگیره میتونه خوب باشه...ولی وقتی تو یه موقعیت ناجور باشه...دیگه اختیارش خیلی دست خودش نیست...

اون زنایی که همچین حرفی میزنن که دیگه کلا جزو آدم محسوب نمیشن...ولی اینکه اینم تقصیر آقایون بندازیم خیلی نامردیه...

اون زن خودش میخواد که این اتفاق بیفته...پس خودشو جوری درست می کنه که طرف مقابلش(یه مرد) دلش بخواد که همچین کاریو باهاش انجام بده...و اونقدرم خوشش بیاد که حاضر شه به خاطرش یه پولی هم بده!

نه خیر همین که من میگم....میزنم پخش شی تو دیوار تاپیک.....نه عزیز مشکل پسر یا دختر نیست مشکل فرهنگ غلطه ولی پسرا مشکلشون بیشتره دقیقا همه حرفارو سپیده زد ولی میگی وقتی مردا توی شرایط ناجور قرار نگیرن که منطقی نیست باید جنبه داشته باشن ندارن چرا بقیرو مثل خودشون میبینن چرا به خواهر و مادر مردم تیکه میندازن همه اینا به کنار یکی نیست بگه چه تفریحیو این بد بختا باید بیان جایگزین کنن این بد بختیه مملکت ماست

پاک...صاف...ساده...

اون دخترم یه مدت به این فکر که داره از پسره انتقام میگیره خودشو خراب کرد...ولی الان درست شده...فهمیده که ارزش خودش خیلی خیلی بالاتر از این حرفاس!

شرمنده دور از جون هیچ دختر احمقی نمیاد به خاطر انتقام خودشو خراب کنه الکی بهونه آورده..
مطمئنم از این به بعد اون میره سراغ پسر مریض....

haleh_sharif

عضو جدید
می دونی تا سمت کار خطا نری ازش می ترسی
ولی وقتی به هر نحوی اون کارو انجام دادی دیگه عادی میشه!!!!!!!
حالا ممکنه خودشو توجیه کنه ولی به نظرم تو این موارد پسره هم مقصره
اصولا دخترای ساده خیلی زودتر به همچین جاهایی می رسن تا دخترای آزاد و راه راه

نه خیر همین که من میگم....میزنم پخش شی تو دیوار تاپیک.....نه عزیز مشکل پسر یا دختر نیست مشکل فرهنگ غلطه ولی پسرا مشکلشون بیشتره دقیقا همه حرفارو سپیده زد ولی میگی وقتی مردا توی شرایط ناجور قرار نگیرن که منطقی نیست باید جنبه داشته باشن ندارن چرا بقیرو مثل خودشون میبینن چرا به خواهر و مادر مردم تیکه میندازن همه اینا به کنار یکی نیست بگه چه تفریحیو این بد بختا باید بیان جایگزین کنن این بد بختیه مملکت ماست

پاک...صاف...ساده...

شرمنده دور از جون هیچ دختر احمقی نمیاد به خاطر انتقام خودشو خراب کنه الکی بهونه آورده..
مطمئنم از این به بعد اون میره سراغ پسر مریض....

بالا