گروه آمادگی برای کنکور کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که کلا همه چیش جابه جا شده ولی چیزی که مشخصه خط آخر مقدار X رو برامون چاپ میکنه

اینو دیشب یه خانومه تو سایت ازم پرسید
منم گفتم جابه جا شده گفت نه درسته
سوالشم این بود که خروجی چیست؟
مرسی

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
کاش یکی پیدا میشد تفاوت کتاب های درس و کنکور با درس وکنکور سریع رو کامل برا من توضیح میداد.

sanaz5

عضو جدید
بچه ها سلام من نمیدونم چه بلایی سرم اومده دیگه نمیتونم بخونم حتی این چیزهایی که خوندمو نمیتونم بخونم دوره کنم اصلا دیگه حسشو ندارم ولی خیلیم غصه میخورم دارم دیوونه میشم نمیدونم چه کار کنم میدونم فقط خودم میتونم به خودم کمک کنم ولی نمیدونم چرا اینقدر باختم اصلا قبول شدن پیشکشم دیگه نمیتونم بخونم تمام زندگیم شده فشار و خستگی اصلا نمیتونم هر چی تفکر مثبت دیگه جواب نمدیه من هیچ وقت فکر نمیکردم نمیتونم یاد بگیرم کتابو میگیرم دستم حوصلم نمیاد هرچی میرم بیرون فایده نداره این مشاور اون مشاور دیگه نداره کمکم کنید حداقل میخوام تا اخر کنکور بیام قبول شدن نمیخوام

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام من نمیدونم چه بلایی سرم اومده دیگه نمیتونم بخونم حتی این چیزهایی که خوندمو نمیتونم بخونم دوره کنم اصلا دیگه حسشو ندارم ولی خیلیم غصه میخورم دارم دیوونه میشم نمیدونم چه کار کنم میدونم فقط خودم میتونم به خودم کمک کنم ولی نمیدونم چرا اینقدر باختم اصلا قبول شدن پیشکشم دیگه نمیتونم بخونم تمام زندگیم شده فشار و خستگی اصلا نمیتونم هر چی تفکر مثبت دیگه جواب نمدیه من هیچ وقت فکر نمیکردم نمیتونم یاد بگیرم کتابو میگیرم دستم حوصلم نمیاد هرچی میرم بیرون فایده نداره این مشاور اون مشاور دیگه نداره کمکم کنید حداقل میخوام تا اخر کنکور بیام قبول شدن نمیخوام

سلام عزیزم چه قد دلت پره
ترم چندی؟

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی روزگار......

من که نمیدونم ما دلخوشه چی هستیم؟هی بخون هی بخون که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کو کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه به گرفتن مدرک بود که میرفتیم یک رشته راحت رو انتخاب میکردیم نه...........

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی روزگار......

من که نمیدونم ما دلخوشه چی هستیم؟هی بخون هی بخون که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کو کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه به گرفتن مدرک بود که میرفتیم یک رشته راحت رو انتخاب میکردیم نه...........

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

چه قد شماها نا امیدین:eek:
خب مگه کسی مجبورت کرده بود بیای این رشته؟!!!!!!
همه رشته ها سختی خودشو داره

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه قد شماها نا امیدین:eek:
خب مگه کسی مجبورت کرده بود بیای این رشته؟!!!!!!
همه رشته ها سختی خودشو داره

نه من اتفاقا عاشق رشته ام هستم واسه همین همه ی سختی هاشو تحمل میکنم ولی دوست دارم کار کنم نه اینکه با یک مدرک کنارم بشینم توی خونه

sanaz5

عضو جدید
اینقدر با امید شروع کردم که فکر میکردم دانشگاه تهران قبول میشم درسایی که همه مشکل دارم برای من جالب بود ولی الان نمیتونم تا میام شروع کنم به حدی اضطراب دارم بهم حات تعوع دست میده بریدم

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ترم اخرم + شرایط تورو دارم خیلی دوست دارم کار کنم ولی خب باید صبر کنی دیگه
کاردانیتو بگیر بعد به فکر کار باش
الان زوده فکرتو مشغوله این غذیه کنی

من قصد دارم تا دکترا بخونم...... ولی کار..... اگه انگیزه برای کار باشه میخونم خب

sanaz5

عضو جدید
منم ترم اخرم + شرایط تورو دارم خیلی دوست دارم کار کنم ولی خب باید صبر کنی دیگه
کاردانیتو بگیر بعد به فکر کار باش
الان زوده فکرتو مشغوله این غذیه کنی
من لیسانس دارم برای ارشد دارم میخونم تازه پیوسته خوندم

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر با امید شروع کردم که فکر میکردم دانشگاه تهران قبول میشم درسایی که همه مشکل دارم برای من جالب بود ولی الان نمیتونم تا میام شروع کنم به حدی اضطراب دارم بهم حات تعوع دست میده بریدم

یه مدت درس نخون بعد از 0 شروع کن
خب این طبیعیه ادم عصبی میشه خسته میشه این مشکله خیلی بزرگی نیست

sanaz5

عضو جدید
من 18 بهمن امتحانمه دیگه وقت خوش گذرونی تو درسو ندارم

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
کاش یکی پیدا میشد تفاوت کتاب های درس و کنکور با درس وکنکور سریع مقسمی رو کامل برا من توضیح میداد.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
کاش یکی پیدا میشد تفاوت کتاب های درس و کنکور با درس وکنکور سریع مقسمی رو کامل برا من توضیح میداد.
کتاب های درس و کنکور مفسمی دیگه برا کاردانی به کارشناسی چاپ نمیشه و فقط کتاب های ارشد عنوانشون درس و کنکور
کتاب های کاردانی به کارشناسی همه با عنوان درس و کنکور سریع چاپ میشن

Mrg_vb

عضو جدید
سلام و خسته نباشید.

همه ی پست ها رو خوندم واقعا هم کلی خندیدم هم یه چیزهایی رو یاد گرفتیم.

به دو دوست عزی که siyamak.gh و some1 خسته نباشید میگم.
آقا سیامک با ما همشهری هستی;)

من هم کنکور کاردانی به کارشناسی دارم. رشته کامپیوترم هستم. درسم هم بد نیست یه معدل کل 18 از دار دنیا داریم.

من الان به فکر گرفتن کتاب هستم. قصد هم دارم بقدری کنکور رو خوب بدم که یه سر برم شمسی پور یا انقلاب.:D

منابع رو دارم فقط سرفصل ها رو نداریم اگه میشه یه لینک از سرفصل ها بدید .

خواهشا یکی از دوستان توضیحی در خصوص کتاب و کتاب های تستی بدن. آیا گرفتن کتاب های مدرسان شریف کفایت می کنه+فلش کارت ها.

با تشکر

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید.همه ی پست ها رو خوندم واقعا هم کلی خندیدم هم یه چیزهایی رو یاد گرفتیم.به دو دوست عزی که siyamak.gh و some1 خسته نباشید میگم.آقا سیامک با ما همشهری هستی;)من هم کنکور کاردانی به کارشناسی دارم. رشته کامپیوترم هستم. درسم هم بد نیست یه معدل کل 18 از دار دنیا داریم.من الان به فکر گرفتن کتاب هستم. قصد هم دارم بقدری کنکور رو خوب بدم که یه سر برم شمسی پور یا انقلاب.:Dمنابع رو دارم فقط سرفصل ها رو نداریم اگه میشه یه لینک از سرفصل ها بدید .خواهشا یکی از دوستان توضیحی در خصوص کتاب و کتاب های تستی بدن. آیا گرفتن کتاب های مدرسان شریف کفایت می کنه+فلش کارت ها. با تشکر
سلام
خوشحالم،شما بچه کجایی؟
به چی خندیدی؟:D
این لینک منابع و سر فصل ها http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ایب-در-آزمون-کارشناسی-ناپیوسته-کامپیوتر/page2 و اما در مورد کتاب ها به نظرم از کتاب های مقسمی(درس و کنکور سریع) استفاده کن چون کسایی که این کتاب هارو خوندن راضی بودن
تست هم کتاب های 30آزمون مقسمی خیلی خوبه ...
در مورد کتاب های مدرسان هم من اطلاعی ندارم
معدلت 18بعد میگی درسم هم بدنیست اونوقت من که معدلم 11 چی باید بگم؟؟:biggrin:

آخرین ویرایش:

Mrg_vb

عضو جدید
سلام
خوشحالم،شما بچه کجایی؟
به چی خندیدی؟:D
این لینک منابع و سر فصل ها http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ایب-در-آزمون-کارشناسی-ناپیوسته-کامپیوتر/page2 و اما در مورد کتاب ها به نظرم از کتاب های مقسمی(درس و کنکور سریع) استفاده کن چون کسایی که این کتاب هارو خوندن راضی بودن
معدلت 18بعد میگی درسم هم بدنیست اونوقت من که معدلم 11 چی باید بگم؟؟:biggrin:

دوباره سلام.

اول اینو بگم که از آموزشکده فنی و حرفه ای شهرکرد فارغ التحصیل شدم. دوم باید بگم که شهر گوجان که چسبیده به شهر فارسان هستم.
اونو زیاد جدی نگیر.!:razz:
برای معرفی کتاب ها مرسی تهیه شون میکنم.

راستی معدل تاثیری در قبولی دانشگاه داره یا نه؟!

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوباره سلام.اول اینو بگم که از آموزشکده فنی و حرفه ای شهرکرد فارغ التحصیل شدم. دوم باید بگم که شهر گوجان که چسبیده به شهر فارسان هستم.اونو زیاد جدی نگیر.!:razz:برای معرفی کتاب ها مرسی تهیه شون میکنم.راستی معدل تاثیری در قبولی دانشگاه داره یا نه؟!
نه معدل تاثیر نداره اصلا روش حساب نکن

nana jun

عضو جدید
سلام بچه ها منم منابع کاردانی به کارشناسی و میخوام البته ای تی میشه کمکم کنید هرچی گشتم در مورد ای تی نبود:( لطفا کمک کنید

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید.

همه ی پست ها رو خوندم واقعا هم کلی خندیدم هم یه چیزهایی رو یاد گرفتیم.

به دو دوست عزی که siyamak.gh و some1 خسته نباشید میگم.
آقا سیامک با ما همشهری هستی;)

من هم کنکور کاردانی به کارشناسی دارم. رشته کامپیوترم هستم. درسم هم بد نیست یه معدل کل 18 از دار دنیا داریم.

من الان به فکر گرفتن کتاب هستم. قصد هم دارم بقدری کنکور رو خوب بدم که یه سر برم شمسی پور یا انقلاب.:D

منابع رو دارم فقط سرفصل ها رو نداریم اگه میشه یه لینک از سرفصل ها بدید .

خواهشا یکی از دوستان توضیحی در خصوص کتاب و کتاب های تستی بدن. آیا گرفتن کتاب های مدرسان شریف کفایت می کنه+فلش کارت ها.

با تشکر

سلام سلام
حالا دیگه به ما میخندی؟ باشه :razz:
افرین خیلی خوبه معدله منم 12 شد :biggrin:
خودتو اذیت نکن چون جزء 3 نفر اول نمیشی
همه حرفای سیامک حرفای منم هست ;)
این لینک منابع و سر فصل ها http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...یوتر/page2 و اما در مورد کتاب ها به نظرم از کتاب های مقسمی(درس و کنکور سریع) استفاده کن چون کسایی که این کتاب هارو خوندن راضی بودن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا