گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 90

mina_1367

عضو جدید
میشه جانم میشه

میتونید رشته خودتون + اون شصت و خوردی تا رشته دیگه رو هم شرکت کنید
اصولا ساعت هاش هم طوری هست که بشه
مثلا برای آی تی تا الان که این مدلی بوده که آی تی صبح روز اول یا دوم ( منظور این که زودتر از نرم افزار برگذار میشه )
و نرم افزار فردای آی تی هست که ریاضی و زبان و ایناش بعدظهر و تخصصی هاش فردای اون روز صبح برگزار میشه .

یا میشه نرم افزار و صنایع رو شرکت کرد ( ساعت هاش تداخل ندارن )
یا مدیریت و اینا .
اما دیگه انگل شناسی رو با نرم افزار تداخل داره یا نه نمی دونم .

mina_1367

عضو جدید
بریم پیام نور چطوره؟؟
شهریه شبانه ترمی چنده؟؟

والا دقیق نمی دونم ولی قدیم ترا یکی از دوستانم می خوند ( البته نه نرم افزار ولی رشته ای که آزمایشگاه اینا زیاد داشت ) بودش 800 تومن . شبانه .

پیام نور هم کلاس ملاس تعطیله ، حتی برا ارشد . هزینه هاش هم برا بچه های شیمی که به طور معمول هزینه هاشون از رشته ما بیشتره همین امسال بود 800 تومن

mina_1367

عضو جدید
سلام
دوست من که پارسال نرم شرکت کرده بود میگفت زیر 100 امیرکبیر یا شریف قبولی و زیر 200 هم سایر دانشگاه ها
(حالا یا شبانه یا روزانه)

آی تی که پیام نور نداره و آزاد هم 15 نفر بیشتر نمیگیره
نرم افزار با رتبه تقریبا 300 یکی از بچه ها پارسال دانشگاه بوعلی سینا شهرمون قبول شده

شریف یه نرم افزار گذاشته بود تو همین تالار تحصیلات تکمیلی که ظرفیت ها رو هم گفته بود .
من هم اطلاعاتی از موسسه نصیر گرفتم به این شرح :
نرم افزار 74 نفر روزانه تهران
44 روزانه شهرستان
17 شبانه تهران
16 شبانه شهرستان
40 مجازی
60 پیام نور
15 بین الملل
جمعا 266 تا

و اطلاعاتی که تو اون نرم افزاره بود همین حدود حالا یکی دو تا پایین بالا بود با این تفاوت که مجازیش 80 بود و پیام نورش 35

با این تفاسیر نمیشه با زیر 100 امیرکبیر یا شریف قبول شد
چون الویت دانشگاهها هم به این شکله که :
دانشگاه تهران
شریف
امیرکبیر
که هر کدوم از این اولی ها 7 8 تا بیشتر نمی خوان که . حالا یکم بیشتر یا کمتر

mina_1367

عضو جدید
در مورد دفترچه سوال ها هم
زبان جداس ( بعدظهر )
ریاضیات هم جدا ( بعدظهر )
فرداش مشترکات صبح یه دفترچه
و بعد از اون هم دفترچه معماری حدود 25 دقیقه 20 تا تست
بعدش دفترچه نرم افزار رو میدن حدود 25 دقیقه 20 تا تست
و آخر از همه هم دفترچه هوش رو میدن 50 دقیقه 20 تا تست

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کلا" رشته ی کامپیوتر یا بقیه ی رشته ها تو ارشد پیام نور چطوره؟
شهریه ی شبانه ارشد چنده؟؟

سلام سوال اولت رو متوجه نشدم ولی فکر کنم منظورت این بوده که پیام نور ارشد کامپیوتر(نرم و هوش و ..)میگیره باید بگم بله میگیره
اگر هم اشتباه نکنم رتبه های 400 تا 600 در گرایش نرم افزار پیام نور میگیره

در مورد شهریه شبانه باید بگم که شهریه ثابت از 250.000 تا 450.000 هست و متغیر هم طوری است که حدود 5 تا 7 میلیون کلا درمی آد (البته این شهریه پارسال است امسال رو دقیقا نمی دونم)

pappeli

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام و خسته نباشید به همگیی سوال داشتم گشتم تو تالار ها تا جایی که من گشتم جوابمو پیدا نکردم. رشته ام آی تی ه ولی من علاقه دارم علاوه بر آی تی تو نرم افزارم شرکت کنم دفترچه هم کامل خوندم حالا سوالم اینه آیا من میتونم با اینکه رشته ام شناور هست تو قسمت اصلی نرم افزار و تو قسمت رشته دوم آی تی بنویسم و تو نرم افزارم شرکت کنم و در قسمت معدل، معدل آی تی رو وارد کنم؟ یا اینکه فقط چون رشته اصلیم آی تی هست تو آی تی حق شرکت دارم.ی چیز دیگه که شنیدم و گمان نمیکنم درست باشه اینکه رشته شناور رو فقط میشه بومی قبول شد.اگه کسی هست که به جوابی که میده مطمئنه ممنونش میشم راهنماییم کنه چون فردا صبح میخوام ثبت نام کنم. با سپاس و آرزوی موفقیت

mina_1367

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همگیی سوال داشتم گشتم تو تالار ها تا جایی که من گشتم جوابمو پیدا نکردم. رشته ام آی تی ه ولی من علاقه دارم علاوه بر آی تی تو نرم افزارم شرکت کنم دفترچه هم کامل خوندم حالا سوالم اینه آیا من میتونم با اینکه رشته ام شناور هست تو قسمت اصلی نرم افزار و تو قسمت رشته دوم آی تی بنویسم و تو نرم افزارم شرکت کنم و در قسمت معدل، معدل آی تی رو وارد کنم؟ یا اینکه فقط چون رشته اصلیم آی تی هست تو آی تی حق شرکت دارم.ی چیز دیگه که شنیدم و گمان نمیکنم درست باشه اینکه رشته شناور رو فقط میشه بومی قبول شد.اگه کسی هست که به جوابی که میده مطمئنه ممنونش میشم راهنماییم کنه چون فردا صبح میخوام ثبت نام کنم. با سپاس و آرزوی موفقیت
اطلاع دقیق ندارم ولی تا جایی که من متوجه میشم فکر می کنم نمی تونید نرم افزار شرکت کنید .

sam66

عضو جدید

بله میتونید نرم افزارو به عنوان رشته ی اصلی انتخاب کنید، معدل کارشناسی تو هر رشته ای که خوندید رو وارد کنید، در مورد بومی بودن هم فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه.
موفق باشید:gol:

naser6739

عضو جدید
سلام منم هستم اميدوارم هر كسي كه خوب بخونه قبول شه چون حقشه

mona 23

عضو جدید
بله شما میتونید در رشته اصلی کد مهندسی کامپیوتر و در رشته ی شناور کد رشته خودتون رو وارد کنید
اگه به پیج ثبت نام رو دیده باشید متوجه میشید که در جایی از شما میپرسه که رشته کارشناسیه شما چی بوده و معدل رشته ی کارشناسی رو هم ازتون میخواد
موفق باشید

pappeli

عضو جدید
بله شما میتونید در رشته اصلی کد مهندسی کامپیوتر و در رشته ی شناور کد رشته خودتون رو وارد کنید
اگه به پیج ثبت نام رو دیده باشید متوجه میشید که در جایی از شما میپرسه که رشته کارشناسیه شما چی بوده و معدل رشته ی کارشناسی رو هم ازتون میخواد
موفق باشید

سلام خسته نباشید بله همین کار رو انجام دادم رشته اصلی نرم افزار و شناور آی تی زدم.از راهنمایی شما و بقیه دوستان تشکر میکنم.با آرزوی موفقیت برای همه ی کسانی که برای رسیدن به اهداف پاک تلاش می کنند.

pira_sa

عضو جدید
دانشگاه هاي مجازي

دانشگاه هاي مجازي

سلام
در مورد دانشگاه ها مجازي مي خواستم بدونم كه رتبه پذيرش شان چقدر و همچنين هزينه اش نسبت به دانشگاه آزاد

rima_k

عضو جدید
معماري يا هوش ؟

معماري يا هوش ؟

جدا از علاقه داشتن یا نداشتن من مباحث معماری تو ارشد هم کاربردی تره و هم جذاب تره و هم منابع بیشتری داره...
استاد هوش مصنوعی ما خودش از دست رشتش مینالید!

سلام
من دانشجوي ترم آخر ارشد معماري بودم ! (فقط پايان نامه مونده بود !)‌ اما انصراف دادم تا هوش بخونم .... به نظرم نمي دوني دوره ارشد معماري چه خبره ؟ :gol:

sam66

عضو جدید
سلام
من دانشجوي ترم آخر ارشد معماري بودم ! (فقط پايان نامه مونده بود !)‌ اما انصراف دادم تا هوش بخونم .... به نظرم نمي دوني دوره ارشد معماري چه خبره ؟ :gol:

والا ما تو بستگان و دوستان هم معماری داریم و هم هوش ، من که خودم نخوندم ولی بر اساس دیده ها و شنیده ها گفتم معماری بهتره

pappeli

عضو جدید
ما چکار اهداف پاک داریم ؟؟؟ (پاک یادت نره !! بستنی پاستوریزه ی پاک!!)
ما دنبال اهداف خودمون هستیم

سلام
علاوه بر اراده محکم برای موفقیت نیاز به ایمان هم هست و کسانی که ایمان به خدا دارند سعی میکنند همیشه دنبال اهداف پاک و درست باشند دوست.

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا يَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَليمٍ

خدايا از تو امان خواهم در آن روزى كه سود ندهد كسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن كس كه دلى پاك به نزد خدا آورد

rose22

عضو جدید
سلام
سلام
من میخوام معماری بخونم یه کم از حرفت ترسیدم! :(مگه چه مشکلی هست؟ میشه یه کم راهنمایی کنی؟

elo0ne_lady

عضو جدید
سلام.خوبین؟میخواستم خواهش کنم که برنامه ریزی تون رو برا ارشد واسم اینجا بذارین تا منم برنامه ریزی کنم مشکل دارم. ممنون.موفق باشین:gol::)

mina_1367

عضو جدید
سلام.خوبین؟میخواستم خواهش کنم که برنامه ریزی تون رو برا ارشد واسم اینجا بذارین تا منم برنامه ریزی کنم مشکل دارم. ممنون.موفق باشین:gol::)

خواهش می کنم
برنامه ریزی من اینکه من دو روز دیگه شروع می کنم به خوندن
و هدف هم اینکه امسال سراسری قبول شم .
:دی

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کتاب گسسته راهیان ارشد اینقد اشکال داره؟؟؟
اعصابمو خورد میکنه:mad:
کتاب آنالیزشو که اصلا نمیشه خوند!
خریدمش انداختمش یه گوشه:cry:
بچه ها بقیه کتابای راهیان ارشد هم اینجوریه؟؟؟:surprised::surprised::surprised:

سلام
من کتاب گسسته پوران پژوهش هادی یوسفی رو دارم. به نظر کتاب خوبی میرسه.
اگه کتاب بهتری برای گسسته میخواین. یه نگاه به این کتاب بندازید

sam66

عضو جدید
سلام بر دوستان درس خوان:)
دفترچه ی آزاد نمیدونید کی قراره بیاد؟!:que:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام.خوبین؟
یعنی توی این یه هفته کسی نبوده که کمکم کنه واس برنامه ریزی؟
من میخوام سال بعد کنکور بدم و میخوام سراسری قبول بشم:gol:
از کی فارغ التحصیل شدید؟؟
از منابع چیز بدرد بخوری رو هم خریدید؟؟

elo0ne_lady

عضو جدید
از کی فارغ التحصیل شدید؟؟
از منابع چیز بدرد بخوری رو هم خریدید؟؟

سلام
من 1سالی هست لیسانس گرفتم
کتابهای پوران پژوهش رو برا شروع میخوام بخونم.اینم بگم که اصلا توی درسا پایه ام قوی نیس. مثه اینه که میخوام از صفر شروع کنم بخونم. شما هم میخوایین کنکور بدین؟ سال بعد؟؟؟ واس شروع نمیدونم چیکار کنم و کدوم درسارو بخونم:gol:

بالا