گرفتن مقالات science direct و دیگر سایت های معروف علمی

kahkashan

عضو جدید
سلام مقالهاي راجب تستهاي غير مخرب مي خواهم ادرس ايميل:www.kahkashan807@yahoo.com

bahareh.esmaili

عضو جدید
خسته نباشید دوست عزیز

خسته نباشید دوست عزیز

سلام...
اگر براتون زحمتی نیست ممکنه این 6 تا مقاله رو برام پیدا کنید؟(چون در حال حاضر متاسفانه Science direct دانشگاهمون بسته ست) ممنون:)

1) Hobbs J.M and larid A. Pressure, temperature and gas content effects in the vibratory test. NEL Report 438, October 1969
2)Young S.G and Johnston J.R. Effect of cover gas pressures on accelerated damage in sodium. NASA TN D-4235, November 1967
3) Young S.G and Johnston J.R. Accelerated cavitation damage of steels and superalloys in liquid metals. NASA TN D-3226 May 1966
4) Hammitt F.G and Rogers D.O. Effect of pressure and temperaure variation in vibratory cavitation damage test. J. Mech Engr. Sci. 1970, 12(6), 432-439
5) Hammitt F.G and Bhatt N.R. Cavitation damage at elevated temperature and pressure. ASME Cavitation and Polyphase Flow Forum, 1972, pp 11-13
6) Garica R. and Hammitt F.G. Cavitation damage and correlation with material and fluid properties. Trans. ASME, J. Asic Engr., Ser. D. 1967.89(4), 753-763
لطفا" به آدرس :
balenoo_balella34@yahoo.com بفرستید. ممنون

eirezash

عضو جدید
كاربرد نانوتكنولوژي در توليد بتن - eirezash@yahoo.com

كاربرد نانوتكنولوژي در توليد بتن - eirezash@yahoo.com

اسم مقاله رو کامل بزارین به همراه ایمیلتون تا براتون بگیرم و بفرستم. به همین راحتی!

با سلام اگه لطف كنيد در اين رابطه "كاربرد نانوتكنولوژي در توليد بتن" هر چه ميتونيد واسه من پيدا كنيد ممنون مي شم . آدرس ايميلم: eirezash@yahoo.com

sasa61

عضو جدید
لطفاً مقاله زير را دانلود كنيد(با تشكر):
Evaluation of earth dam heightening problems Najmaii, M; Haj-Hassani, H R Int Water Power Dam Constr V43, N3, March 1992, P31–35
sasaaliali@yahoo.com

straight

عضو جدید
بهبود مستمر

بهبود مستمر

يه مقاله در باره سيستم كنترل كيفيت ‍‍‍‍‍‍در زاپن (KAIZEN)ميخواستم.ممنونم ا نگليسي يا فارسي فرقي نميكنه
ALI_WORLD2020@YAHOO.COM

honda

عضو جدید
در خواست مقاله

در خواست مقاله

اسم مقاله رو کامل بزارین به همراه ایمیلتون تا براتون بگیرم و بفرستم. به همین راحتی!

اسم مقاله : تشريح قطعات تشكيل موتور

اسم مقاله : موتورهاي شش زمانه

اسم مقاله : EDC ديزل با سيستم CR

اسم مقاله : عوامل موثر در احتراق

honda

عضو جدید
در خواست مقاله

در خواست مقاله

اسم مقاله : تشريح قطعات تشكيل موتور

اسم مقاله : موتورهاي شش زمانه

اسم مقاله : EDC ديزل با سيستم CR

اسم مقاله : عوامل موثر در احتراق

h7bozorgzadeh@gmail.com

golpesar6026

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

اسم مقاله رو به همراه ایمیلتون بزارین تا براتون بفرستم. به همین راحتی!

salam , mamnoon misham age in maghale ro baraam befrestin

1 -
A. M. Layne and L. A. Carlsson, “Flexural Strength of Curved Sandwich Beams with Face/Core Debond”, Journal of Sandwich Structures and Materials, 203-218, (2002)

ENG.ALIREZA60@GMAIL.COM

z1a2h3r4a5

عضو جدید
سلام

سلام

A. Heller, A Simple Proof of the K¨unneth Theorem, Proc. AMS, 11, (1960),
676–678.
W. S. Massey, On the Cohomology Ring of a Sphere Bundle, Jour. of Math.
and Mechanics, 7, 265–290, 1958.
سلام ممنون میشم اگه بتونید اینها رو برای من پیدا کنید.

golkar

عضو جدید
من 3 تا مقاله راجع به موضوع زیر نیاز دارم.خیلی گشتم اما نتونستم دانلود کنم.وقت کمی دارم.اگر ترجمه هم باشه که عالی هست.
بررسی انتقال حرارت بر ایرفویل در جریان زیر صوت (خصوصاً در محل ایجاد شاک)
mehrigolkar@yahoo.com

بالا