دانلود رایگان مقالات ISI

selected soil

عضو جدید
لطفا درخواست خود را برای من بفرستید تا مقاله مورد نظرتون رو براتون بفرستم.
ترجیحا Doi مقاله یا URL ( لینک صفحه دانلود) را به همراه اسم مقاله بفرستید.

mohamadamin frd

عضو جدید
لطفا درخواست خود را برای من بفرستید تا مقاله مورد نظرتون رو براتون بفرستم.
ترجیحا Doi مقاله یا URL ( لینک صفحه دانلود) را به همراه اسم مقاله بفرستید.

سلام دوست عزیز ممنون میشم اگه این مقاله رو از سایت بگیری
http://www.sciencedirect.com/scienc...11564168&md5=f58faeada168062ea01337635bfb9c2a
بررسی تنش های پسماند نانو کامپوزیتیه
m_a_foroutan@yahoo.com

محسن رضايي

عضو جدید
با سلام و خسته نباشيد
من دانشجوي فوق ليسانس مكانيك تبديل انرژي هستم ميخوام پروژمو تو زمينه تاسيسات بر دارم نياز به راهنمايي دارم
با تشكر

92128046

عضو جدید
سلام این ترم پروزه دارم یه مقاله در باره مهندسی مکانیک به ایمیلم بفرستید لازم لازم می باشم فایل قابل ویرایش باشهhosseinsiri2014@gmail.com

عارفه اکبری

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم دو هستم زبانم هم درحد متوسطه بد نیست ولی تازه میخوام شروع کنم برای زبان تخصصی مکانیک شروع به خوندن کنم میشه ازشما درخواست کنم برام یک کتاب زبان تخصصی مکانیک و لغات لازم و حالا حداقل یه دو مقاله هم واسم بفرستید واقعا ازتون ممنون میشم دوست عزیز مرسی منتظرما....:)

reza_19933

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.

چندتا مقاله معتبر (قطعا خارجی) در مورد انتقال حرارت میخام که استاد یکیشو به عنوان پروژه ی درس انتقال حرارت2 قبول کنه.

خودم چندتایی دانلود کردم. اکثرا در مورد مبدل حرارتی بوده. که سخت بودن یکم. محدودیت موضوعی نداره فقط توش انتقال حرارت بررسی شده باشه. همین

مثلا نتایج آزایشگاهی داشته باشه . تو این مایه ها

اگه کسی مقاله ی روتینی داره بده ممنون میشم.

mehrdad torabi

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.

چندتا مقاله معتبر (قطعا خارجی) در مورد انتقال حرارت میخام که استاد یکیشو به عنوان پروژه ی درس انتقال حرارت2 قبول کنه.

خودم چندتایی دانلود کردم. اکثرا در مورد مبدل حرارتی بوده. که سخت بودن یکم. محدودیت موضوعی نداره فقط توش انتقال حرارت بررسی شده باشه. همین

مثلا نتایج آزایشگاهی داشته باشه . تو این مایه ها

اگه کسی مقاله ی روتینی داره بده ممنون میشم.

مقاله زیر را ببینید
مشاهده پیوست 1-s2.0-S0196890414011029-main.pdf

بالا