گام به گام تا کنکور 95

heyday111

عضو جدید
با سلام .
ببخشید من سال 92 داشتم برای ارشد میخوندم و به خاطر یک سری مشکلات شخصی نتونستم دو ماه اخر درس بخونم و قبول نشدم تا این که رفتم خدمت . حالا میخوام از اردیبهشت امسال برای کنکور96 درس بخونم والبته من چون درگیرکارم عصرها فرصت مطالعه دارم . درضمن من تمام خلاصه نویسی هام رو دارم و یه چیزایی یادم هست . لطفا راهنمایی کنید از چه درسی شروع کنم و آیا اینکه زمان مناسبی را انتخاب کردم یا نه؟

SaDeGH_F

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

با سلام .
ببخشید من سال 92 داشتم برای ارشد میخوندم و به خاطر یک سری مشکلات شخصی نتونستم دو ماه اخر درس بخونم و قبول نشدم تا این که رفتم خدمت . حالا میخوام از اردیبهشت امسال برای کنکور96 درس بخونم والبته من چون درگیرکارم عصرها فرصت مطالعه دارم . درضمن من تمام خلاصه نویسی هام رو دارم و یه چیزایی یادم هست . لطفا راهنمایی کنید از چه درسی شروع کنم و آیا اینکه زمان مناسبی را انتخاب کردم یا نه؟

سلام به شما
زمانتون که مناسبه ولی سعی کنین جوری برنامه ریزی کنین که وسطش سرد نشین و کم نیارین
برای برنامه ریزی هم اکثر مشاور ها نظرشون روی اینکه هر نصف روز یه درس از یه باکس بخونین و اینجوری هر دو روزی چهار تا باکس رو خوندین و با هم جلو میبرین
اگه نکته هاتون کامل هستن و همه چیز رو شامل میشن که خوبه ولی هر جاییش رو نفهمیدین میتونین برگردین و از مرجعتون بخونین
بازم سوالی داشتین بپرسین بچه ها کمکتون میکنن

heyday111

عضو جدید
خیلی خیلی ممنون . خلاصه نویسی هام کامله . یعنی اگه از رو اونا بخونم و فقط تست بزنم مشکلی ندارم .فقط من نهایتا روزی 2 ساعت ( البته به جز جمعه ها) فرصت دارم . میتونم خودمو برسونم .
و سوال دیگه اینکه از چه دروسی شروع کنم.

mehrnia.n

عضو جدید
سلام
اگه کسی جواب تشریحی کنکور مکانیک 90 و قبلش رو داره ممنون میشم بذاره، تو نت فقط کلیدش هست
پ.ن.من تقریبا هر روز ریاضی رو میخونم ولی بازم نمیتونم تستا رو بزنم! کسی راه حل مناسب داره؟
امیدوارم همه موفق باشند

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
اگه کسی جواب تشریحی کنکور مکانیک 90 و قبلش رو داره ممنون میشم بذاره، تو نت فقط کلیدش هست
پ.ن.من تقریبا هر روز ریاضی رو میخونم ولی بازم نمیتونم تستا رو بزنم! کسی راه حل مناسب داره؟
امیدوارم همه موفق باشند
سلام
ریاضی درس مشکلی هست،با تمرین و تست زیاد و حل تا آخر مساله و حل تشریحی و کامل فقط میتونید ب درستی جواب بدید،پس روی مساله اا باید تمرکز کنید.وقت بزارید
تمرین زیاد و حل تست های زیاد برای ریاضی مهم تر از خوندن متن درسی هست.

سایت konkur.in
هم پاسخ تشریحی سوالات رو داره هم سوالات رو داره،.
http://konkur.in/5852/92-ارشد-مکانیک.html
موفق باشید

dash @li

کاربر بیش فعال
خیلی خیلی ممنون . خلاصه نویسی هام کامله . یعنی اگه از رو اونا بخونم و فقط تست بزنم مشکلی ندارم .فقط من نهایتا روزی 2 ساعت ( البته به جز جمعه ها) فرصت دارم . میتونم خودمو برسونم .
و سوال دیگه اینکه از چه دروسی شروع کنم.
سلام
امیدوارم ،موفق باشید.
سعی کنین روزی از هر باکس یک درس رو مطالعه و جلو ببرید حدود 4 ساعت میشه،ولی چون شما وقت کم دارید 2 ساعت دو تا درس بستگی ب گرایشی میخواید برید داره،اگر سیالات با سیالات شروع کنید و اگر جامدات ، با جامدات شروع کنید،ک حتما چند دور خونده باشید و این باکس رو تمام کنید.
موفق باشید

alma_mech

عضو جدید
سلام علیکمممممم :)
یعنی من وقتی میام این تاپیک ومیبینم که سوت و کوره افسردگی حاد میگیرم:( میگم ببین ملت شریف کنکوری !!! چقدر درس میخونن وای به حالمون فکر کنم امسال همه صد بزنن همه ی درسا رو و از بس که امسال خیلیا میخونن.
پست بزارین نیاین بگین خودت پست نمیزاری و باشگاه نمیاین هااا الان 7 روزه به اینجا سر میزنم ولی هیشکی نیست.(قابل توجه بعضیا:biggrin:)
دلم خیلی برای اون اولای تاپیک تنگ شده :cry:
چیا میخونید آزمون شبیه سازی از خودتون میگیرید درصداتون چطوریه؟؟؟ معادلات امسال چرا خیلی آسون بود خدا کنه مال ما رو هم اینجوری بدن هر وقت تو سوال معادلات یه شرط اولیه گذاشته بود سعی کنید قبل هر چیزی اول اون شرط رو بررسی کنید و بعد سوال رو حل کنید.
خوب برم بقیه درسمو بخونم وضعم خیلی خرابه خدا به دادم برسه هر چیزی که خوندم یادم رفته هر چیزیییییییییییییییییییی :crying2: قبلنا فکر میکردم خیلی باهوشم ولی الن دیگه مطمئنم آی کیوم در حد یه خرگوش کوچولوی سفید و خوشگله :D

و اینو یادم رفت بگم دیگه نگین گروه تلگرام زدیم و اینجا نمیایم و... این آخریا دیگه برگردین به تاپیک خودمون هیچ جا وطن خود آدم نمیشه .ok ؟؟؟

nemesis17

عضو جدید
سلام علیکمممممم :)
یعنی من وقتی میام این تاپیک ومیبینم که سوت و کوره افسردگی حاد میگیرم:( میگم ببین ملت شریف کنکوری !!! چقدر درس میخونن وای به حالمون فکر کنم امسال همه صد بزنن همه ی درسا رو و از بس که امسال خیلیا میخونن.
پست بزارین نیاین بگین خودت پست نمیزاری و باشگاه نمیاین هااا الان 7 روزه به اینجا سر میزنم ولی هیشکی نیست.(قابل توجه بعضیا:biggrin:)
دلم خیلی برای اون اولای تاپیک تنگ شده :cry:
چیا میخونید آزمون شبیه سازی از خودتون میگیرید درصداتون چطوریه؟؟؟ معادلات امسال چرا خیلی آسون بود خدا کنه مال ما رو هم اینجوری بدن هر وقت تو سوال معادلات یه شرط اولیه گذاشته بود سعی کنید قبل هر چیزی اول اون شرط رو بررسی کنید و بعد سوال رو حل کنید.
خوب برم بقیه درسمو بخونم وضعم خیلی خرابه خدا به دادم برسه هر چیزی که خوندم یادم رفته هر چیزیییییییییییییییییییی :crying2: قبلنا فکر میکردم خیلی باهوشم ولی الن دیگه مطمئنم آی کیوم در حد یه خرگوش کوچولوی سفید و خوشگله :D

و اینو یادم رفت بگم دیگه نگین گروه تلگرام زدیم و اینجا نمیایم و... این آخریا دیگه برگردین به تاپیک خودمون هیچ جا وطن خود آدم نمیشه .ok ؟؟؟

سلام آلما خانوم
من که قر و قاطی میخونم !!! فک کنم این آخرا دارم گند میزنم به کل زحمتام !!!!
اوضاع همه داغونه . نگران نباشید . شما خیلی هم باهوشید سعی کنید فقط جمع بندی کنید

alma_mech

عضو جدید
سلام آلما خانوم
من که قر و قاطی میخونم !!! فک کنم این آخرا دارم گند میزنم به کل زحمتام !!!!
اوضاع همه داغونه . نگران نباشید . شما خیلی هم باهوشید سعی کنید فقط جمع بندی کنید

سلام جناب مهندس
چرا؟؟؟ شما که خیلی خوب خوندین حیفه تمام تلاشتونو هم برای این 16 روز بکنید انشا... توی شریفین :) خووش بحالتون
یا بیاین همین گروه تلگرام این اواخر جوش خیلی کنکوری شده بهتون حس درس خوندن میده.

sinaited

عضو جدید
بچه ها من با اين درصدا رتبم چن ميشه تقريبا ؟؟
زبان ٣٠
رياضي ٣٠
سيالات ٥٠
جامدات ٢٥
ديناميك ١٥

hossein_aj

عضو جدید
بچه ها من با اين درصدا رتبم چن ميشه تقريبا ؟؟
زبان ٣٠
رياضي ٣٠
سيالات ٥٠
جامدات ٢٥
ديناميك ١٥

سلام
اصلا نمیشه گفت,اگه کنکور اسون باشه تعداد بیشتری میتونن به این درصدها نزدیک باشن و اگه سخت باشه تعداد کمتری,
حداقل بذار کنکور رو بدیم بعد:D

nemesis17

عضو جدید
آزمون جامع پارسه
رتبه 10 طراحی شدم !
یعنی نشد ی بار تک رقمی شیم .... ولی تو ی گرایش دیگه 9 شدم . فک کنم خودرو بود خخخخخ

بریم واسه کنکور اصلیییییییییی

موفق باشید همگییییییی
بای

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوستان یادش بخیر. یه زمانی منم تو این تاپیک بودم برای ارشد 92!!!!
ارشد مکانیک صبح پنجشنبه ست یا جمعه؟

egzoz111

عضو جدید
یکم بگید از کنکورتون ببینم بقیه چطور بودن شاید یخورده آروم بشم !! ... /-:

حدود درصداتون چقد بود ؟؟

alma_mech

عضو جدید
یکم بگید از کنکورتون ببینم بقیه چطور بودن شاید یخورده آروم بشم !! ... /-:

حدود درصداتون چقد بود ؟؟

از این که ببینین من امتحانمو بد دادم خیالتون راحت بشه؟؟
یعنی من چجوری الان درصد حساب کنم؟؟؟
فقط میدونم سخت بود خیلی

alma_mech

عضو جدید
اینارو ول کنید بیاین سوالارو بگیم ببینیم چند تا درست زدیم و چند تا نه؟؟
اگه موافقین شروع کنیم.

bf_zah

عضو جدید
خیلی سخت بووود . من که فقط تونستم 14 تا تست بزنم .کنورهای ازمایشی سنجش معمولا 25 تا میزدم خییییییییییییییییییییییییییییلی سخت بود.سبک سوالاش عوض شده بود ااااااااااااه

vanpersi

عضو جدید
خیلی سخت بووود . من که فقط تونستم 14 تا تست بزنم .کنورهای ازمایشی سنجش معمولا 25 تا میزدم خییییییییییییییییییییییییییییلی سخت بود.سبک سوالاش عوض شده بود
ااااااااااااه
منم همین حدود زدم ولی همین اول کار یکیش غلط شد امیدوارم غلط نداشته باشیم که بیچاره میشیم.اصلا انگار سبک سولا عوض شده.کتابای راهیانم بدرد نمیخورن