گام به گام تا کنکور 95

alma_mech

عضو جدید
سلام من این دو روز اینترنت نداشتم اینجا نیومدم شما چرا کم پست گذاشتید؟؟
یادتونه تاپیک چقدر عضو فعال داشت فقط الان شما جناب مهندس سجاد وجناب مهندس محمد و من موندیم :(
خبر دارین رتبه ی 1 امسال درصداش چجوری بوده؟؟ اسمش محمد امین فقهی بوده .
همینجوری میخوام بدونم هاااا

Mohammad7225

عضو جدید
سلام من این دو روز اینترنت نداشتم اینجا نیومدم شما چرا کم پست گذاشتید؟؟
یادتونه تاپیک چقدر عضو فعال داشت فقط الان شما جناب مهندس سجاد وجناب مهندس محمد و من موندیم :(
خبر دارین رتبه ی 1 امسال درصداش چجوری بوده؟؟ اسمش محمد امین فقهی بوده .
همینجوری میخوام بدونم هاااا
سلام
نمیدونم چی به سر بچه ها اومده ولی امیدوارم که درس بخونن :w10:

اتفاقا منم قبلا خیلی دوس داشتم که درصداشو بدونم ولی به جایی نرسیدم تنها چیزی که یادمه این بود که فک کنم سیالاتشو 86 درصد زده بود و بالاترین درصدش بود:D

alma_mech

عضو جدید
سلام
نمیدونم چی به سر بچه ها اومده ولی امیدوارم که درس بخونن :w10:

اتفاقا منم قبلا خیلی دوس داشتم که درصداشو بدونم ولی به جایی نرسیدم تنها چیزی که یادمه این بود که فک کنم سیالاتشو 86 درصد زده بود و بالاترین درصدش بود:D

درصدای امسال واقعا خیلی بالا بودند خدا کنه مثل امسال نشه. سوالا سطحش معمولی باشه ولی
آسون نباشه که به نفع هیچ کس نیست جز خرخوانین!! که شبیه آدم فضایی ها هستند تا آدمیزاد!!
(حسود لایسو!!!)
راستی یه زحمتی یراتون داشتم جناب مهندس شما تو مدرسان ثبت نام کردید که مشاوره ی رتبه ی 1 براتون مفتکی هست فرض رو بر این بذاریم که مثل پارسال نشه و مثل یه سال
قبلتر اون بشه که میشه رتبه 1 93 که اونم میشه حسین فامیلیشو نمیدونم فقط میدونم تو مدرسان مشاوره از اونا درصداشونو بگیرین و اگه حس کنجکاویشو ندارین بی خیال خودتون رو اذیت نکنید.
و اینکه طراحی اجزا رو چجوری میخونید؟؟ با اون همه فرمول چه میکنید؟؟

siavashbehzad

عضو جدید
درصدای امسال واقعا خیلی بالا بودند خدا کنه مثل امسال نشه. سوالا سطحش معمولی باشه ولی
آسون نباشه که به نفع هیچ کس نیست جز خرخوانین!! که شبیه آدم فضایی ها هستند تا آدمیزاد!!
(حسود لایسو!!!)
راستی یه زحمتی یراتون داشتم جناب مهندس شما تو مدرسان ثبت نام کردید که مشاوره ی رتبه ی 1 براتون مفتکی هست فرض رو بر این بذاریم که مثل پارسال نشه و مثل یه سال
قبلتر اون بشه که میشه رتبه 1 93 که اونم میشه حسین فامیلیشو نمیدونم فقط میدونم تو مدرسان مشاوره از اونا درصداشونو بگیرین و اگه حس کنجکاویشو ندارین بی خیال خودتون رو اذیت نکنید.

اینقدر خودتو درگیر درصد نکن .. دوستم با 6 ماه خوندن رتبش 10 شد فکر کنم .. مهم جمع بندی مطالبه

alma_mech

عضو جدید
اینقدر خودتو درگیر درصد نکن .. دوستم با 6 ماه خوندن رتبش 10 شد فکر کنم .. مهم جمع بندی مطالبه

6 ماه پیوسته ؟؟؟ بابا ماشا... به این دوستتون
شما تازه به این تاپیک اومدین شما چقدر خوندین؟؟

شک نکنید کتاب امید بابایی درسته گرونه ولی ارزششو داره به قول یکی از دوستام کتابای بهزاد خداکرمی دیگه کارایی سابقو ندارن.

Mohammad7225

عضو جدید
(حسود لایسو!!!)

آرهههه، خدا کنه معقولانه باشه سطح سوالا و بهترین شرایط رو برای ما داشته باشه :D
کاملا به موقع بود (حسود لایسو!!!);)
حسین کاظمی (رتبه 1 تبدیل) امروز توی مدرسان بوده و رفتش تا هفته ی دیگه :redface: خود محمد امین فقیهی هم هستش میتونم از خودش بپرسم :D ولی اونم رفته تا هفته دیگه :razz:
طراحی اجزا واقعا بدقلقه!!!! من خودم دارم با برنامه آزمونها میخونم میرم جلو :smile: البته میخوام طراحی 2 رو حذف کنم شاید بار حفظیاش کمتر شه :surprised:
البته بین خودمون بمونه من کلا خوراکم فرمول حفظ کردنه (الکی مثلا من خدای حافظم):D البته یه کاری که من میکنم و همیشه جواب میگیرم میام فرمولارو به اجزای سازندش تجزیه میکنم و از یه سری فرمول پایه ای که فقط اونارو حفظ میکنم استخراجشون میکنم، تکنیک باحالیه و خیلی خوب برای سیالات و ترمو و مقاومت جواب داده تا الان :D طراحی ولی یه خورده بد قلق تره :eek:

جمع بندی و مرور واقعا میشه بگیم که کلید موفقیت هستن ;)

dash @li

کاربر بیش فعال
من مدتی بود که بین ریاضی معتقدی و آقاسی مونده بودم یه مقایسه جالب بین اونا اینجا دیدم
به نظرتون اگه از الان شروع کنم، میرسم تا کنکور تا حدودی بحث ها رو جمع کنم
سلام
از الان هم وقت مناسبی هست برای رسیدن ب کنکور،ولی خب باید یک سری دروس ک ضعیف هستید رو حذف کنید و زیاد انتظاری از خودتون نداتشه باشید،ولی همت خودتون رو بزارید.

sajad988

عضو جدید

شک نکنید کتاب امید بابایی درسته گرونه ولی ارزششو داره به قول یکی از دوستام کتابای بهزاد خداکرمی دیگه کارایی سابقو ندارن.
بله
البته کنار تمامی نکاتی که دوستان گفتن یه نکته دیگه ای هم هست که اسمش شانسه و 100 البته خیلی مهمه

برای مثال من سال 92 حدود 25 روز و میانگین روزی 6 ساعت درس خوندم
و رتبم شد 500 و البته قسمت شانسش اینجا بود که من از همونجاهایی که خونده بودم تو کنکور سوال اومده بود
و البته اگه سر انتقال حرارت و دروس ارتعاشاتی هم شانس با من یاری میکرد حتما زیر 200 یا 300 میشدم

sajad988

عضو جدید
ترمودینامیک زیرذره بین خداکرمی بنظرتون خوبه یا امید بابایی ؟

من کتاب خداکرمی و قبلا خوندم و امید بابایی و در حال خوندنشم
باید بگم هر دو خوبن و یا بهتر بگم هر دو خیلی خوبن ولی کتاب امید بابایی هم بروز تره و هم بهتره

alma_mech

عضو جدید
آرهههه، خدا کنه معقولانه باشه سطح سوالا و بهترین شرایط رو برای ما داشته باشه :D
کاملا به موقع بود (حسود لایسو!!!);)
حسین کاظمی (رتبه 1 تبدیل) امروز توی مدرسان بوده و رفتش تا هفته ی دیگه :redface: خود محمد امین فقیهی هم هستش میتونم از خودش بپرسم :D ولی اونم رفته تا هفته دیگه :razz:
طراحی اجزا واقعا بدقلقه!!!! من خودم دارم با برنامه آزمونها میخونم میرم جلو :smile: البته میخوام طراحی 2 رو حذف کنم شاید بار حفظیاش کمتر شه :surprised:
البته بین خودمون بمونه من کلا خوراکم فرمول حفظ کردنه (الکی مثلا من خدای حافظم):D البته یه کاری که من میکنم و همیشه جواب میگیرم میام فرمولارو به اجزای سازندش تجزیه میکنم و از یه سری فرمول پایه ای که فقط اونارو حفظ میکنم استخراجشون میکنم، تکنیک باحالیه و خیلی خوب برای سیالات و ترمو و مقاومت جواب داده تا الان :D طراحی ولی یه خورده بد قلق تره :eek:

جمع بندی و مرور واقعا میشه بگیم که کلید موفقیت هستن ;)

اوکی پس بی زحمت هفته ی دیگه درصداشونو بپرسین . مرسی
شما معلومه خیلی خوب خوندینا یه دور نموم کردین؟؟؟

alma_mech

عضو جدید
بله
البته کنار تمامی نکاتی که دوستان گفتن یه نکته دیگه ای هم هست که اسمش شانسه و 100 البته خیلی مهمه

برای مثال من سال 92 حدود 25 روز و میانگین روزی 6 ساعت درس خوندم
و رتبم شد 500 و البته قسمت شانسش اینجا بود که من از همونجاهایی که خونده بودم تو کنکور سوال اومده بود
و البته اگه سر انتقال حرارت و دروس ارتعاشاتی هم شانس با من یاری میکرد حتما زیر 200 یا 300 میشدم

ولی من اصلا شانس نداشتم از بچگیم :( حالا چی میشه؟؟ :(
یعنی یه پا بدبیارالملوکی هستم برای خودم :(

alma_mech

عضو جدید
و اینو هم یادم رفت بگم حتما جعبه ی لایتنرو امتحان کنید خیلی خوبه:cool:
.
.
جناب مهندس درصدای رتبه ی 1 بپرسینا باشه؟؟ :cool: تا نپرسیدین تاپیک نیاین :D:D:D:D:D:D

sajad988

عضو جدید
ولی من اصلا شانس نداشتم از بچگیم :( حالا چی میشه؟؟ :(
یعنی یه پا بدبیارالملوکی هستم برای خودم :(

شانس وقتی مهم میشه که وقت و اراده و ابزار و.... کافی برای در دست گرفتن سرنوشت نداشته باشی
مثل وضعیت الان من
ولی خداروشکر شما وضعیتت خوبه و به یاری خدا حتما با تلاش خودتون موفق میشید و نیازی هم به شانس ندارید

sajad988

عضو جدید
. لطفاً خودتان را به طور كامل معرفي نماييد. محمد امین فقیهی، متولد 1372.
2. نام رشته تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد و همچنين رتبه قبولي خود را ذكر نماييد.
رشته طراحی کاربردی، دانشگاه صنعتی شریف، رتبه1

3. فارغ‌التحصيل از کدام واحد دانشگاهی و در چه سالي هستيد؟
دانشگاه شیراز، سال 94 .

4. آيا براي اولين بار است در كنكور ارشد شركت كرده‌ايد؟
بله،‌ بار اول بود که به صورت جدی شرکت می‌کردم.

5. از چه زماني مطالعه براي كنكور را به‌طور جدي آغاز كرديد و تعداد ساعات مطالعه شما به طور ميانگين چقدر بوده است؟
از اواخر تیرماه شروع کردم و تقریباً روزی 6 تا 8 ساعت مطالعه داشتم.

6. نحوه آشنايي شما با مؤسسه مدرسان شريف چگونه بوده است؟
تبلیغات تلویزیون و انجمن علمی دانشگاه

7. علت ادامه تحصيل خود را بيان كنيد.
علاقه‌ام به درس و تحصیل و به کار گیری تحصیلات بیشتر در پیشرفت کشور.

8. بالاترين درصد در دروس شما، مربوط به كدام دروس مي‌باشد؟
حرارت و سیالات 86 درصد.

9. آيا از كتب مدرسان شریف استفاده كرده‌ايد. ميزان كيفيت و تاثيرگذاري آن‌ها چگونه بوده است؟
بله؛قطعا مطالعه کتابها در موفقیت داوطلبان تاثیر زیادی دارد.

10. شركت در آزمون‌‌هاي آزمايشي را چقدر موثر مي‌دانيد؟
شرکت در این آزمون‌ها باعث می شود که دانشجو با انگیزه بیشتر و برنامه ریزی دقیقتر مطالعات خود را پی گیری کند و همچنین داوطلب به نقاط ضعف خود پی برده و تجربیات با ارزشی در زمینه شرکت در آزمون ها بدست می آورد. ضمن این‌که می‌تواند یک تخمین نسبتاً دقیقی از رتبه خود داشته باشد.

11. كدام ويژگي، موسسه مدرسان شريف را از ديگر موسسات متمايز مي‌كند؟
جامعه آماری بالای شرکت کنندگان در آزمونهای این موسسه و نیز استاندارد بودن آزمون‌ها.

12. در صورتي‌كه در آزمون قبول نمي‌شديد چه برنامه‌اي براي سال آينده خود داشتيد؟
البته مطمئن بودم که قبول می‌شوم ولی در غیر این صورت با استفاده از همفکری و مشاوره افراد موفق و اساتید و مشاوران مجرب با رفع نقاط ضعف و برنامه ریزی دقیق و جدی تر تمرینات خود را ادامه می دادم.

13. عوامل مؤثر در موفقيت شما كدام موارد بوده است؟
لطف خدا،‌ برنامه‌ریزی و حمایت های پدر و مادرم مخصوصا همفکری های موثر مادرم همچنین زحمات و دلسوزی های اساتید برجسته دانشگاه شیراز و راهنمایی های دوست عزیزم آقای آرش عطرسایی رتبه 18 سال 93 در این رشته.

14.در آخر ضمن تشکر بابت در میان گذاشتن تجربیات باارزشتان چه توصیه ای به داوطلبان سالهای آتی دارید؟
گاهی اوقات یک جمله برای عده زیادی سر نوشت ساز می شود چه در آزمون کنکور سراسری چه در آزمون ارشد دوستان زیادی را می شناسم که علیرغم سطح علمی و هوش بالا به دلیل استرس موفقیت چندانی بدست نیاوردند. ورزش ,مشاوره را جدی بگیرید.سلامتی,شادی,موفقیت و خشنودی پروردگار مهربان را برایتان آرزو دارم

sajad988

عضو جدید

sajad988

عضو جدید
نکته جالب اینه که هر کدوم از موسسات میخوان به اسم خودشون ازش بهره برداری تبلیغاتی کنن

حالا فقط راست و دروغ این موضوع رو که تو کدوم موسسه بوده و یا اصلا تو هیچ موسسه ای نبوده رو خدا میدونه

Mohammad7225

عضو جدید
اوکی پس بی زحمت هفته ی دیگه درصداشونو بپرسین . مرسی
شما معلومه خیلی خوب خوندینا یه دور نموم کردین؟؟؟
باشه حتما هفته بعد از خودش ریز درصداشو میگیرم :D
نه والااا هنوز تموم نکردم ولی خب تجربه پارسالو دارم و امسالم تا حدودی خوندم البته تمرکزم روی جاهای مهمش بوده و تقریبا میتونم بگم از دینامیک ارتعاشات هیچی نخوندم که واقعا توش میلنگم :surprised:
ولی ایشالا که تموم میکنم تا عید و میشینم مرور میکنم :)

و اینو هم یادم رفت بگم حتما جعبه ی لایتنرو امتحان کنید خیلی خوبه:cool:
.
.
جناب مهندس درصدای رتبه ی 1 بپرسینا باشه؟؟ :cool: تا نپرسیدین تاپیک نیاین :D:D:D:D:D:D
جعبه لایتنر و بقیه روش ها به نظر من بیشتر به درد چیزای حفظی میخوره و توی رشته ی ما مهم تر از همه تمرینه تا حفظ بودن (البته نظر شخصیمه هااا):smile:
اصن الان کلا خودمم کنجکاو شدم تا نپرسم آروم نمیگیرم :D
واقعا دلتون میاد من تاپیک نیام؟؟!! :eek:

شانس وقتی مهم میشه که وقت و اراده و ابزار و.... کافی برای در دست گرفتن سرنوشت نداشته باشی
مثل وضعیت الان من
ولی خداروشکر شما وضعیتت خوبه و به یاری خدا حتما با تلاش خودتون موفق میشید و نیازی هم به شانس ندارید
کلا ولی نقش کلیدی ای ایفا میکنه مثلا من پارسال کنار آزمایشگاه سموم گیاهی بودم. که بوی وحشتناک سم میداد و تقریبا گیج شده بودم وسط آزمون:(
حالا بماند که تا چند روز بعدش اصن حالم خوش نبود:cry:
ولی چیزی که هست اینه که من همیشه به آینده امیدوارم و اینکه نه تنها ازش گله ای نمیکنم بلکه فک میکنم موقعیت های بهتری رو در اختیارم گذاشت این یه سال :D

نکته جالب اینه که هر کدوم از موسسات میخوان به اسم خودشون ازش بهره برداری تبلیغاتی کنن

حالا فقط راست و دروغ این موضوع رو که تو کدوم موسسه بوده و یا اصلا تو هیچ موسسه ای نبوده رو خدا میدونه
حالا من فکر میکنم که این شکلی بوده که توی یکی از موسسه ها بوده و یه جامع رفته از یکی دیگه داده :surprised: ولی خوب خیلی خوش بین باید باشیم که همچین اتفاقی بوده باشه و موسسه ها از اسمشون استفاده ابزاری نکنن :D

dash @li

کاربر بیش فعال

درود دقیقا هم کلاس خودم رتبه 3 کنکور شد،بنده خدا پارسه میرفت،مدرسان ازش تبلیغ و این چیزا گرفت و نوشتن ک مدرسان شرکت میکرده،بنده خدا خودش خندش گرفته بود.مام کلی خندیدیم.
روزگار غریبیست.خخخخ
موفق باشید دوستان

siavashbehzad

عضو جدید

آره احتمالا .. ولی تفریحم بینش زیاد داشت .. آخرشم اتوماسیون دانشگاه خودمونو به مکانیک شریف ترجیح داد .. فکر کنم اتوماسیون رتبش 2 بود .. من پارسال شرکت کردم رتبمم خوب شد بخاطر استخدامی نرفتم .. متاسفانه جواب مصاحبه تا الانم نیومده .. الانم هدفم بیشتر استخدامه تا ارشد .. ولی اگه شرایط جور نشد ارشد امسالو میرم دیگه .. همه چیز به پایتون بستگی داره .. اگه پایت ضعیف باشه وقت بیشتری باید صرف کنی اگه قوی کمتر .. اکثر دوستام که رتبه هاشون زیر 200 بود حدود 5 6 ماه بیشتر نخوندن... خودمم مفید کمتر این خوندم
من کتاب خداکرمی و قبلا خوندم و امید بابایی و در حال خوندنشم
باید بگم هر دو خوبن و یا بهتر بگم هر دو خیلی خوبن ولی کتاب امید بابایی هم بروز تره و هم بهتره

البته کتاب جدیدش منظورمه .. یه کتاب ترمو زیر ذره بین داده بیرون .. انتشارات کانون ارشد . فرقی واسم نداره فقط حوصله ندارم باز راهیانو مرور کنم

alma_mech

عضو جدید
آره احتمالا .. ولی تفریحم بینش زیاد داشت .. آخرشم اتوماسیون دانشگاه خودمونو به مکانیک شریف ترجیح داد .. فکر کنم اتوماسیون رتبش 2 بود .. من پارسال شرکت کردم رتبمم خوب شد بخاطر استخدامی نرفتم .. متاسفانه جواب مصاحبه تا الانم نیومده .. الانم هدفم بیشتر استخدامه تا ارشد .. ولی اگه شرایط جور نشد ارشد امسالو میرم دیگه .. همه چیز به پایتون بستگی داره .. اگه پایت ضعیف باشه وقت بیشتری باید صرف کنی اگه قوی کمتر .. اکثر دوستام که رتبه هاشون زیر 200 بود حدود 5 6 ماه بیشتر نخوندن... خودمم مفید کمتر این خوندم

البته کتاب جدیدش منظورمه .. یه کتاب ترمو زیر ذره بین داده بیرون .. انتشارات کانون ارشد . فرقی واسم نداره فقط حوصله ندارم باز راهیانو مرور کنم

آفرین به این دوستان
همش زیر 200 و 7 ماه خون!! خوش به حالتون و شما انشا... شما هم امسال زیر 100 هستید دیگه ؟
منظورتون از اتوماسیون که احیانا ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت نیست و احتمالا شما دانشگاه صنعت نفتید؟
پایه ی قوی چه عرض کنم مقاومت 1 و 2 هر دوتاشون 20 شدم ولی الان دارم نائی رو میخونم احساس میکنم همه چیز تازست!!
نه تنها مقاومت بقیه هم همینطور :(
.
.
.
راستی دوستان من یه پنج روزی دارم جایی میرم که اینترنت ندارم بیام ببینم تاپیک پر پسته ها نه سوت و کور
خدانگهدار

siavashbehzad

عضو جدید
آفرین به این دوستان
همش زیر 200 و 7 ماه خون!! خوش به حالتون و شما انشا... شما هم امسال زیر 100 هستید دیگه ؟
منظورتون از اتوماسیون که احیانا ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت نیست و احتمالا شما دانشگاه صنعت نفتید؟
پایه ی قوی چه عرض کنم مقاومت 1 و 2 هر دوتاشون 20 شدم ولی الان دارم نائی رو میخونم احساس میکنم همه چیز تازست!!
نه تنها مقاومت بقیه هم همینطور :(
.
.
.
راستی دوستان من یه پنج روزی دارم جایی میرم که اینترنت ندارم بیام ببینم تاپیک پر پسته ها نه سوت و کور
خدانگهدار

آره اتوماسیون و ابزار دقیق .. بله نفت .. تا ببینم خدا چی میخواد . فقط سعی کن پیوسته بخونی باقیش حل میشه ایشالله ..

masoudabbasi

عضو جدید
سلام به همه
من 15 روز هست نیومدم اینجا
شدیدا در گیر امتحانامم
ازمون 50 درصد اول هفته پیش رو هم نرفتم
امتحانمم خوب نبوده تا اینجا چون در طول ترم هبچی نخوندم و فقط کنکور کار کردم
و الان حس میکنم هم از اینجا(درسای ترمم) و هم از کنکور موندم
یکم انگیزم کم شده و تعطیلات بین ترم میخوام فقط استراحت کنم شدیدا خستم(هم جسمی و هم روحی)
1- کمکم کنید و انگیزه بهم بدید
2- برام دعا کنید
یاحق

alma_mech

عضو جدید
سلام به همه
من 15 روز هست نیومدم اینجا
شدیدا در گیر امتحانامم
ازمون 50 درصد اول هفته پیش رو هم نرفتم
امتحانمم خوب نبوده تا اینجا چون در طول ترم هبچی نخوندم و فقط کنکور کار کردم
و الان حس میکنم هم از اینجا(درسای ترمم) و هم از کنکور موندم
یکم انگیزم کم شده و تعطیلات بین ترم میخوام فقط استراحت کنم شدیدا خستم(هم جسمی و هم روحی)
1- کمکم کنید و انگیزه بهم بدید
2- برام دعا کنید
یاحق

سلام میخواستم بشینم براتون بنویسم ولی
وقتم خیلی کمه به همین دلیل تصمیم گرفتم یه خاطرمو بگم + منابع و مراجع حرفامو براتون بفرستم قشنگ برین بخونید و خودتون برای خودتون انگیزه بگیرید . نگا کنید 8 ساعته پست رو گذاشتین ولی با اینکه خیلیا میان هیچ جوابی بهتون نمیدن. منتظر نباشین که کسی بیاد کمکتون کنه منم یه زمانی مثل شما بودم فکر میکردم یه کسی قراره دستمو بگیره و بهم کمک کنه انصافا هم آدمای زیادی بهم کمک میکردن ولی چون خودم حوصله و اراده نداشتم هیچ حرکتی نکردم پارسال من نزدیک کنکور آنفولانزا گرفتم خیلی شدید بود نزدیگ مرگ بودم و درس نخوندم یه یه ماهی تو نزدیک کنکور همه میگفتن عیبی یوخ!! خودتو ناراحت نکن انشا... سال بعد ولی وقتا جوابا اومد همه فراموش کرده بودند که من مریض بودم واسه همین خراب کردم

دیروزم ناراحت و ناامید بودین چیزی نشد امروزم ناراحت بودین چیزی نشد تغییر و با شجاعت تصمیم به تغییر وامید امییییییییییییییییییییید
http://g5line.com/
http://g5line.com/mehdi-maleki-nezhad-response/4554/
g5line.com/mehdi-maleki-nezhad-response/4554/
http://g5line.com/mehdi-maleki-nezhad-response/7210/

موفقیت ازان کسانیست که برای موفقیت شب ها بیدار میمونن و زحمت میکشن به قول بزرگی پنیر مفت فقط تله موش هست برای بدست آوردن باقی چیزا تو زندگی باد زحمت کشید.

sinaited

عضو جدید
بچه ها دم همتون گرم كه وقت ميزارين ولي دوستاني كه تجربه دارن و سال هاي قبل آزمون دادن و از اين خوان رد شدن اگه بيشتر سر بزنن و نظراتشونو بگن ، بار فني بيشتر ميشه.
من خودم هر بار هر سوالي پرسيدم ، يهويي ده تا پست بعدش اومده و سوال من گم شده!!:)
ولي الان يه سوال ديگه ميپرسم ، اميدوارم اين يكي محو نشه!!
بچه ها من تا الان كتاباي آقاسي رو واسه رياضي عمومي خوندم ولي تو آزمون ها اونطوري كه بايد ، جواب نگرفتم. به نظرتون اين كه ميگن سوالاش قديميه تا چه حد تاثير داره؟؟ من اگه آقاسي رو مسلط بشم ميتونم مطمئن باشم يه درصد خوب ميزنم؟ به نظرتون منطقيه واسه ادامه مباحثي كه نخوندم برم مدرسان يا پارسه بگيرم؟

Mohammad7225

عضو جدید
بچه ها دم همتون گرم كه وقت ميزارين ولي دوستاني كه تجربه دارن و سال هاي قبل آزمون دادن و از اين خوان رد شدن اگه بيشتر سر بزنن و نظراتشونو بگن ، بار فني بيشتر ميشه.
من خودم هر بار هر سوالي پرسيدم ، يهويي ده تا پست بعدش اومده و سوال من گم شده!!:)
بچه ها من تا الان كتاباي آقاسي رو واسه رياضي عمومي خوندم ولي تو آزمون ها اونطوري كه بايد ، جواب نگرفتم. به نظرتون اين كه ميگن سوالاش قديميه تا چه حد تاثير داره؟؟ من اگه آقاسي رو مسلط بشم ميتونم مطمئن باشم يه درصد خوب ميزنم؟ به نظرتون منطقيه واسه ادامه مباحثي كه نخوندم برم مدرسان يا پارسه بگيرم؟
سلام
تأثیر چندانی نداره منم همون رو خوندم و تقریبا اکثر سوالارو جواب میدم فکر میکنم که مشکل شما توی عدم درک کامل موضوع و تمرین ناکافی باشه. من خودمم تا قبل از این زیاد ریاضیم خوب نبود ولی وقت گذاشتم و نتیحه گرفتم. اگه آقاسی رو بفهمین میتونین درصد خوبی کسب کنین. اصن منطقی نیس که برید نامی یا معتقدی بخونید مخصوصا معتقدی که سطحش بالاتره ولی اگه واقعا مشکل ارتباط برقرار کردن با کتاب رو دارین کتاب نامی کتاب خوبیه!! به نظر من به سری عمومی هم فکر کنید من اونو بیشتر از نامی قبول دارم :D ولی کلا میگم که اینکارو نکنید و همینو مرور کنید و روی مطالب و سوالا بیشتر متمرکز شید ایشالا که نتیجه میگیرید:)

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
تأثیر چندانی نداره منم همون رو خوندم و تقریبا اکثر سوالارو جواب میدم فکر میکنم که مشکل شما توی عدم درک کامل موضوع و تمرین ناکافی باشه. من خودمم تا قبل از این زیاد ریاضیم خوب نبود ولی وقت گذاشتم و نتیحه گرفتم. اگه آقاسی رو بفهمین میتونین درصد خوبی کسب کنین. اصن منطقی نیس که برید نامی یا معتقدی بخونید مخصوصا معتقدی که سطحش بالاتره ولی اگه واقعا مشکل ارتباط برقرار کردن با کتاب رو دارین کتاب نامی کتاب خوبیه!! به نظر من به سری عمومی هم فکر کنید من اونو بیشتر از نامی قبول دارم :D ولی کلا میگم که اینکارو نکنید و همینو مرور کنید و روی مطالب و سوالا بیشتر متمرکز شید ایشالا که نتیجه میگیرید:)
سلام
اصلا کتاب عوض کردن اونم الان ک دیگه اصلا درست نیست،ولی ریاضی خیلی تمرین میخواد،شما باید تست و تمرین زیادی حل کنید تا ب تسلط برسید،

siavashbehzad

عضو جدید

اگه وقتشو داری عوض کن ! البته باید ببینی مشکلت کجاست . ببین کنکورم مثه دروس دانشگاست ... از رو یه منبع درسنامه میخونی سوالایه غیر تکراری 4 5 تا کتابم میخونی .. یادمه واسه سیالات تا 7 تا کتابم بچه ها خوندن .. منم شماره سوالایه غیر تکراریو ازشون میگرفتم میخوندم ! کنکورم همینه .. یه مبحثو میخونی .. اینقد سوال حل میکنی که مطمین بشی فهمیدیش . مخصوصا واسه درسه دینامیک .. ریاضی که مشخصه