گام به گام تا کنکور 95

alma_mech

عضو جدید
سلام
جا داره تشکر کنم به خاطر این پستتون:D، چون خودمم بعد از ظهر میخواستم بزارم ولی دیدم که کلا هیشکی نیس دیگه پشیمون شدم.:surprised:

سلام تصمیم گرفتم تو هر روز یه بار صبح سر بزنم و یه بار که میخوام شب بخوابم شما ها هم پست نذارین
بازم خودم تنهایی پست میذارم و به خودم انگیزه میدم. تنهایی تنهایی !
راستی یکی از دوستانم برام کانال تلگرام پارسه رو فرستاده شما ها هم عضو بشین خیلی خوبه.
@parseh_123

Mohammad7225

عضو جدید
سلام تصمیم گرفتم تو هر روز یه بار صبح سر بزنم و یه بار که میخوام شب بخوابم شما ها هم پست نذارین
راستی یکی از دوستانم برام کانال تلگرام پارسه رو فرستاده شما ها هم عضو بشین خیلی خوبه.
@parseh_123
منم هر روز یه بار میام پستات رو میخونم :D
حالا جدای شوخی من هر روز میومدم ولی حس پست گذاشتن نداشتم :cry: یعنی کلا روزی چند بار رو حتما میام:redface:.
کانال جالبی بود بازم پیدا کردی بزار :smile:

sajad988

عضو جدید
@parseh_123

سلام
مشکل ما اینه که فقط از بقیه انتظار داریم پست بزارن
منم مشکلم این بود که چرا بقیه پست نمیزارن

ولی از امروز من هم در کنار شما دو عزیز پست میزارم
موفق باشید

sajad988

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم
من حدود دو هفته ای هست که شروع به خوندن کردم
و روزی 1 تا 2 ساعت درس میخونم
و 5 شنبه و جمعه هم سه تا 5 ساعت میخونم
با توجه به تایمی که میرم سر کار یعنی 5 صبح تا 5 شب و خستگی کار فعلا برای شروع بد نیست

تا حالا هم 4 فصل کتاب مقاومت نایی و خوندم
و همچنین فصل 1 و 2 انتقال حرارت جهشو تموم کردم

Sh.ma

عضو جدید
ببخشید یه سوال دارم . تستهای فصل های مختلف مقاومت نایی رو شما کدوماش رو حل می کنید؟ خیلی زیادن وقت زیادی میگیره همه رو بررسی کنیم.

Mohammad7225

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم
من حدود دو هفته ای هست که شروع به خوندن کردم
و روزی 1 تا 2 ساعت درس میخونم
و 5 شنبه و جمعه هم سه تا 5 ساعت میخونم
با توجه به تایمی که میرم سر کار یعنی 5 صبح تا 5 شب و خستگی کار فعلا برای شروع بد نیست

تا حالا هم 4 فصل کتاب مقاومت نایی و خوندم
و همچنین فصل 1 و 2 انتقال حرارت جهشو تموم کردم
به نظر منم خوبه برای شروع ;)
همینطور ادامه بده و تنبلی نکن تا ایشالا نتیجه ی خوبی بگیری :)

پ.ن. منم از همین تریبون اعلام میکنم که از این به بعد سعی میکنم بیشتر پست بزارم و مطالب خوب و جالبی بزارم :D

alma_mech

عضو جدید
ببخشید یه سوال دارم . تستهای فصل های مختلف مقاومت نایی رو شما کدوماش رو حل می کنید؟ خیلی زیادن وقت زیادی میگیره همه رو بررسی کنیم.
سلام
سوالات ستاره دار که خود نائی مشخص کرده که در آزمون های ورودی کنکور ارشد داده شده اند + کنکور مکانیک
و واقعا این مقاومت مرد افکن هستش خیلی سخته خیلی سخت.
شما ها چجوری باهاش ارتباط برقرار میکنید؟؟

به نظر منم خوبه برای شروع ;)
همینطور ادامه بده و تنبلی نکن تا ایشالا نتیجه ی خوبی بگیری :)

پ.ن. منم از همین تریبون اعلام میکنم که از این به بعد سعی میکنم بیشتر پست بزارم و مطالب خوب و جالبی بزارم :D

آفرین حالا شد. فقط 70 درصد پستاتون اگه گفتین شامل چی میشه؟؟؟
.
.
.
.
آفرین مهندس .....................................:D

:D این شکلکو دوست دارم شادی بخشه.

آخرین ویرایش:

Sh.ma

عضو جدید
سلام
سوالات ستاره دار که خود نائی مشخص کرده که در آزمون های ورودی کنکور ارشد داده شده اند + کنکور مکانیک
و واقعا این مقاومت مرد افکن هستش خیلی سخته خیلی سخت.
شما ها چجوری باهاش ارتباط برقرار میکنید؟؟

سلام. خیلی ممنون
سوالای مربوط به کنکور مکانیک از دهه 60 تست داره تا امسال. بهتر نیست از 80 به بعد زده بشه؟ من باهاش ارتباطی برقرار نکردم اون خودش ول کن من نیس :D خارج از شوخی، من مقاومتم خوب بود (م1 بیشتر) ولی کلا سخته اره . چون طراحی میخوام باید بخونم چاره ای نیست

بعد برای ترمو راهیان چطور؟ مثلا یک فصلش 180 تا تست داره به تنهایی! اینارو کدوماشو بزنم؟ از چه سالی
مرسی

Mohammad7225

عضو جدید
آفرین حالا شد. فقط 70 درصد پستاتون اگه گفتین شامل چی میشه؟؟؟
.
.
.
.
آفرین مهندس .....................................:D

:D این شکلکو دوست دارم شادی بخشه.

اولش فکرم چه جاهایی که نرفت :redface:
من خودم عاشقشم. یعنی اولین بار که دیدمش میدونستم این برای خودم ساخته شده :D
یه حس همزاد پنداری خاصی هم بهم میده:smile:

سلام. خیلی ممنون
سوالای مربوط به کنکور مکانیک از دهه 60 تست داره تا امسال. بهتر نیست از 80 به بعد زده بشه؟ من باهاش ارتباطی برقرار نکردم اون خودش ول کن من نیس :D خارج از شوخی، من مقاومتم خوب بود (م1 بیشتر) ولی کلا سخته اره . چون طراحی میخوام باید بخونم چاره ای نیست

بعد برای ترمو راهیان چطور؟ مثلا یک فصلش 180 تا تست داره به تنهایی! اینارو کدوماشو بزنم؟ از چه سالی
مرسی
سلام
مقاومت خیلی بد قلقه لامصب!!! میخوای ابروشو درست کنی میزنی چشاش کور میشه. مخصوصا مقاومت 2 که به هیچ صراطی مستقیم نیس:surprised: به نظر من برای خوندنش سعی کنید سوالای تألیفی خود نائی رو هم بزنید واقعا سوالای خوبی داره. اگه وقتشو ندارین فقط همون مکانیکا. اگه بازم وقت ندارین فقط ستاره دارای مکانیک رو بزنید :D
در مورد ترمو باید بگم که اگه وقت و حوصلشو دارین که توی ترمو 1 همه رو بزنید. اگر نه که به نظر من آزادارو (در کل سوالای آزاد بار علمی خاصی هم ندارن:razz:) بیخیال بشین فقط سراسری هارو بزنید. اگه بازم براتون زیاده مهندسی مکانیکارو همه رو بزنید بقیه رو چنتا در میون بزنید :smile:
برای ترمو2 اگه قصد خوندنشو دارین، پیشنهاد من اینه که یه سری فصلاش هست که مکانیک سوال نداشته (چون شیمی و فرآوری و بقیه دارن خیلی زیاد شده تستهای اون فصلا:() یا خیلی کم بوده رو بیخیال شین و فقط فصلای مهمشو بزنید، الان شماره فصلارو یادم نیس ولی اگه خواستین میتونم ترتیب خوندنشو براتون بگم :D

پ.ن. اگه اینقدر مقاومتتون خوبه بیایم رفع اشکال :D

mec_86

عضو جدید
سلام دوستان
من چون به مباحث مسلط نیستم اول کتاب های دانشگاهی رو میخونم و بعد میرم سراغ کتاب های کنکور
می خواستم نظر شما رو هم بدونم
با تشکر

Mohammad7225

عضو جدید
سلام دوستان
من چون به مباحث مسلط نیستم اول کتاب های دانشگاهی رو میخونم و بعد میرم سراغ کتاب های کنکور
با تشکر
سلام
اگه خیلی خیلی ضعیف باشین اینو میشه تأیید کرد (ولی پیشنهاد نمیشه اصلا و ابدا :razz: ادامه رو بخونید). در حالت کلی به هیچکسی پیشنهاد نمیشه که همچین کاری رو انجام بده مخصوصا توی باکس حرارت و سیالات (+ترمو (دیگه اسم باکس همه درسارو میگیره نامردیه ترمو رو نزارم :D)). یعنی شما میتونین این روش رو برای مکانیک جامدات (دینامیک و استاتیک) و ریاضی بکار ببرید.
خب اون نظر کلی و تخصصی (سبک مشاور گونه:confused:) بود حالا میخوام نظر خودمو بگم :D
به نظر من بهترین کار اینه که شما بیاین و درسنامه کتاب تستارو بخونید و بعدش تواناییتون توی حل سوالارو بسنجید (اینجا موضوع کنکور هست و خوندن چیزایی خارج از اون تلف کردن وقته، بعدا کلی وقت دارین که اگه خواستین مسلط شین بخونین) خلاصه الان یه درکی از موضوع دارید اگه میبینید که یه بخشی رو ضعیفید و نمیتونید جواب بدین از روی یه منبع دیگه (که میتونه کتاب منبع هم باشه!!) اون موضوع رو بخونید تا بفهمید. اگه بازم مشکل دارید، بهتره که کنار بزارید این قسمت رو. در کل وقتتون رو روی کتاب مرجع هدر ندید مگر اینکه واقعا ارزششو داشته باشه.
کلام آخر این که لازم نیس همه مباحث رو بخونید، مباحثی که خیلی توش ضعیفید و امیدی بهشون ندارید رو خیلی راحت کنار بزارید و روی قسمت هایی که قوی تر هستین تمرکز کنید.
موفق باشید :)

آخرین ویرایش:

sajad988

عضو جدید
سلام دوستان
با تشکر

دوست عزیز
این کارو نکن اگه میخوای امسال کنکور بدی
و در کل باید بهت بگم که کتاب های استاتیک و مقاومت نایی خودش یه درس نامه قوی داره و همچنین کتاب های سیالاتی راهیان و ترمو و انتقال و کنترل جهش دارای درس نامه بسیار خوبی هستن که خوندن این کتاب ها به تنهایی کفایت میکنه و نیاز به کتاب های دانشگاهی نداره

Mohammad7225

عضو جدید
دوست عزیز
این کارو نکن اگه میخوای امسال کنکور بدی
و در کل باید بهت بگم که کتاب های استاتیک و مقاومت نایی خودش یه درس نامه قوی داره و همچنین کتاب های سیالاتی راهیان و ترمو و انتقال و کنترل جهش دارای درس نامه بسیار خوبی هستن که خوندن این کتاب ها به تنهایی کفایت میکنه و نیاز به کتاب های دانشگاهی نداره
الان شما انتقال جهش میخونید؟ سبکش چطوره؟؟ و کلا چطور ارزیابیش میکنین؟؟؟
خودم کنترلشو دارم خیلی راضیم ولی بعضی جاهاشو واقعا یا نخواسته یا نتونسته و همینجوری یه فرمول آورده و بعضی پاسخاش مشکل داره. در کل به نظرم کتاب خیلی خوبیه!!

sajad988

عضو جدید
الان شما انتقال جهش میخونید؟ سبکش چطوره؟؟ و کلا چطور ارزیابیش میکنین؟؟؟
خودم کنترلشو دارم خیلی راضیم ولی بعضی جاهاشو واقعا یا نخواسته یا نتونسته و همینجوری یه فرمول آورده و بعضی پاسخاش مشکل داره. در کل به نظرم کتاب خیلی خوبیه!!

من 3 سال پیش که کنکور میدادم باکس سیالات و کلا راهیان خوندم و خیلی هم راضی بودم
و البته اون موقع بعد از قبولی کل کتابامو بخشیدم به بقیه
البته اگه از اینده خبر داشتم هیچ وقت این کارو نمیکردم
:redface:
ولی الان به توصیه آلما خانوم دارم انتقال جهش ممیخونم و به نظرم به مراتب بهتر از انتقال راهیان هستش
و انقدری ازش راضی بودم که جمعه رفتم و ترمو و کنترل جهشو هم خریدم

alma_mech

عضو جدید
آره کتابای جهش امید بابایی خیلی خوبه من انتقالشو دیدم تصمیم گرفتم ترموشم بخرم.
مقاومت خمش در اعضای خمیده نیست؟؟؟ تو مقاومت نیست و لی تو طراحی هست؟؟ تو طراحی تغییر شکل های مومسان و مواد مومسان -کشسان نیست؟؟؟ نائی تو بعضی فصلاش آورده تو بعضی دیگر نه؟؟
و اینکه تحلیل و طراحی تیر های تحت خمش که میشه فصل 5 جانستون تو نائی نیست این فصلو چیکار کرده؟؟ :)

sajad988

عضو جدید
ولی واقعا قیمت کتاب ها خیلی گرون شده ها
دو تا کتاب قیمتش شد نزدیک 90 هزار تومن:eek:
من سه سال پیش که کتاب میخریدم کتاب های 15 هزار تومنی برام خیلی گرون بود:smile:

Mohammad7225

عضو جدید
من 3 سال پیش که کنکور میدادم باکس سیالات و کلا راهیان خوندم و خیلی هم راضی بودم
و البته اون موقع بعد از قبولی کل کتابامو بخشیدم به بقیه
البته اگه از اینده خبر داشتم هیچ وقت این کارو نمیکردم
:redface:
ولی الان به توصیه آلما خانوم دارم انتقال جهش ممیخونم و به نظرم به مراتب بهتر از انتقال راهیان هستش
و انقدری ازش راضی بودم که جمعه رفتم و ترمو و کنترل جهشو هم خریدم
ولی واقعا قیمت کتاب ها خیلی گرون شده ها
دو تا کتاب قیمتش شد نزدیک 90 هزار تومن:eek:
من سه سال پیش که کتاب میخریدم کتاب های 15 هزار تومنی برام خیلی گرون بود:smile:

منم الان خودم ترمو رو از راهیان خوندم و سیالات و انتقال رو هم از مدرسان میخونم ولی به نظرم کتاب مدرسان توی انتقال جوابگو نیس :eek:
از همین تریبون اعلام میکنم اگه من کنکور قبول نشم به دلیل عدم استطاعت مالی در تهیه کتاب ها بوده و من هیچگونه تقصیری نداشتم :D
خیلی گروووونه. اصن یه چیز عجیب این بود یه کتاب میخواستم بگیرم 35000 قیمت خورده بود و منم نخریدم. دو هفته بعد که رفتم دیدم خورده 38000:surprised: کلی هم گشتم چاپ قبلیشو پیدا نکردم:( هیچی دیگه وایسادم که تخفیف های دوره ای شروع شه که حداقل با 35000 بتونم بخرم :cry:

آره کتابای جهش امید بابایی خیلی خوبه من انتقالشو دیدم تصمیم گرفتم ترموشم بخرم.
مقاومت خمش در اعضای خمیده نیست؟؟؟ تو مقاومت نیست و لی تو طراحی هست؟؟ تو طراحی تغییر شکل های مومسان و مواد مومسان -کشسان نیست؟؟؟ نائی تو بعضی فصلاش آورده تو بعضی دیگر نه؟؟
و اینکه تحلیل و طراحی تیر های تحت خمش که میشه فصل 5 جانستون تو نائی نیست این فصلو چیکار کرده؟؟ :)

تغییر شکل اعضای انعطاف پذیر سرفصل طراحی اجزا 2 هست.:D
تیرهای تحت خمش رو نائی یه جا با کل خمش ها جمع کرده توی فصل خمش آورده :smile:

alma_mech

عضو جدید
منم الان خودم ترمو رو از راهیان خوندم و سیالات و انتقال رو هم از مدرسان میخونم ولی به نظرم کتاب مدرسان توی انتقال جوابگو نیس :eek:
از همین تریبون اعلام میکنم اگه من کنکور قبول نشم به دلیل عدم استطاعت مالی در تهیه کتاب ها بوده و من هیچگونه تقصیری نداشتم :D
خیلی گروووونه. اصن یه چیز عجیب این بود یه کتاب میخواستم بگیرم 35000 قیمت خورده بود و منم نخریدم. دو هفته بعد که رفتم دیدم خورده 38000:surprised: کلی هم گشتم چاپ قبلیشو پیدا نکردم:( هیچی دیگه وایسادم که تخفیف های دوره ای شروع شه که حداقل با 35000 بتونم بخرم :cry:

تغییر شکل اعضای انعطاف پذیر سرفصل طراحی اجزا 2 هست.:D
تیرهای تحت خمش رو نائی یه جا با کل خمش ها جمع کرده توی فصل خمش آورده :smile:

انعطاف پذیر خیر جناب مهندس خمیده!!!
خیر من اونایی رو که تو فصل 5 جانستون دیدم بخشیش رو تو کتاب استاتیک آورده
+ پیدا کردن مدول مقطع مینیمم به ازای تنش های مجاز که من هنوز سعادت رویت این تیپ سوالارو تا الان تو نائی نداشتم.
و توصیه ی دوستم:
بعضی از جاها رو نائی نوشته احتمال 1 درصد
اینا رو حتما بخونید تازگیا از اینا سوال میدن.
بعدشم بگین روزانه چقدر درس میخونین که تاپیکمون نور علی نور بشه!! باشه؟؟؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

دوستانی که میخوان برن طراحی، تمام سوالات استاتیک و مقاومت نایی + تمام سوالات جزوه شریعت پناهی رو حل کنید، از مقاومت خیلی که خواستید حذف کنید سوالات عمران رو نزنید، که اگه کسی دنبال رتبه خوبه اونا رو هم بزنه.

موفق باشید

Mohammad7225

عضو جدید
انعطاف پذیر خیر جناب مهندس خمیده!!!
خیر من اونایی رو که تو فصل 5 جانستون دیدم بخشیش رو تو کتاب استاتیک آورده
+ پیدا کردن مدول مقطع مینیمم به ازای تنش های مجاز که من هنوز سعادت رویت این تیپ سوالارو تا الان تو نائی نداشتم.
و توصیه ی دوستم:
بعضی از جاها رو نائی نوشته احتمال 1 درصد
اینا رو حتما بخونید تازگیا از اینا سوال میدن.
بعدشم بگین روزانه چقدر درس میخونین که تاپیکمون نور علی نور بشه!! باشه؟؟؟

ببخشید من سریع خوندم اصن حواسم نبود:eek:

به نام خدا، من الان روزی 6-7 ساعت میخونم معمولا!:D
میخوام ازین بیشتر بخونم ولی هنوز به اندازه کافی موفق نبودم :( یعنی تا میام از 5 شروع میکنم میرسم به 7 دوباره بریده میشم و دوباره که برمیگردم دوباره تا شروع کنم و برسم به 7 طول میکشه:cry:!!

alma_mech

عضو جدید
سلام پسرای تاپیک برین به سایت سازمان سنجش سر بزنید استخدام وزارت ها و نمیدونم چیچی هستش و به دوستاتون هم اطلاع رسانی کنید.
همش مکانیک پسر بر میداره.
یکی به من بگه چی فکر کردی اومدی مکانیک؟؟:(
.
.
.
.
پرسیدین؟؟
عرضم به حضورتون که من عاااااااااااااااااااااااشق مکانیکم آخههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

mec_86

عضو جدید
تشکر بابت همفکری دوستان
من سیالات و ترمو راهیان رو خوندم،ترمو عالی بود ولی سیالات خوب نبود.الان دارم انتقال اینکروپرا رو می خونم

Mohammad7225

عضو جدید
تشکر بابت همفکری دوستان
من سیالات و ترمو راهیان رو خوندم،ترمو عالی بود ولی سیالات خوب نبود.الان دارم انتقال اینکروپرا رو می خونم
سیالات راهیان قرمزه خوب نیس. آبیه خوبه کامل و خوب توضیح داده.
من خودم البته سیالات مدرسان خوندم خیلی خوب بود. راهیان آبی هم دوستم داشت که اونم خیلی خوب بود. خودمم پارسال راهیان قرمز داشتم که اصن خوب نبود. برای همین از همشون خبر دارم :D
ترموش واقعاااا خوووبه ;)
انتقال بچه های انجمن جهش میخونن میگن خوبه!! خودمم مدرسان دارم که خوب گفته ولی زیاد جوابگو نیس سطح سوالا بالاتره که نوآوری و ابتکار میخواد بعضیاش :eek:
من خودمم دارم یه سری جاهای دینامیک رو از مریام میخونم ولی فقط یه سری جاهاشو :surprised: البته من برای تمرین بیشتر اینکارو میکنم :D

پ.ن. در نظر دارم هنوز شروع نکردم :D

sajad988

عضو جدید
سلام پسرای تاپیک برین به سایت سازمان سنجش سر بزنید استخدام وزارت ها و نمیدونم چیچی هستش و به دوستاتون هم اطلاع رسانی کنید.
همش مکانیک پسر بر میداره.
یکی به من بگه چی فکر کردی اومدی مکانیک؟؟:(
.
.
.
.
پرسیدین؟؟
عرضم به حضورتون که من عاااااااااااااااااااااااشق مکانیکم آخههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

زیاد نگران نباشید
در حال حاضر موقعیت کاری توی مکانیک برای خانم ها هم به اندازه کافی وجود داره
و حسن شما اینه که چون تعدادتون نسبت به پسرا توی رشته مکانیک تقریا 2 به 8 هست شانس های خوبی هم برای کار کردن دارید

ضمنا من تو دوره قبلی ارشدم دو تا هم کلاسی دختر داشتیم و سه تا پسر
و از همه مهمتر این که چون شما خدمت مقدس سربازی رو ندارید پس دو سال از پسرای هم دوره خودتون جلوترید

حالا هم اگه نگرانیتون رفع شده
مثل یه دختر خوب برو بشین درستو بخون و فکرتو مشغول این چیزا نکن

sajad988

عضو جدید
سیالات راهیان قرمزه خوب نیس. آبیه خوبه کامل و خوب توضیح داده.
من خودم البته سیالات مدرسان خوندم خیلی خوب بود. راهیان آبی هم دوستم داشت که اونم خیلی خوب بود. خودمم پارسال راهیان قرمز داشتم که اصن خوب نبود. برای همین از همشون خبر دارم :D
ترموش واقعاااا خوووبه ;)
انتقال بچه های انجمن جهش میخونن میگن خوبه!! خودمم مدرسان دارم که خوب گفته ولی زیاد جوابگو نیس سطح سوالا بالاتره که نوآوری و ابتکار میخواد بعضیاش :eek:
من خودمم دارم یه سری جاهای دینامیک رو از مریام میخونم ولی فقط یه سری جاهاشو :surprised: البته من برای تمرین بیشتر اینکارو میکنم :D

پ.ن. در نظر دارم هنوز شروع نکردم :D

من ر دو کتاب و قبلا داشتم
لازم به توضیح که چون اول از ابی میخوندم و احساس کردم وقت کافی برای خوندنش ندارم رفت کتاب قرمز (مخصوص رشته مکانیک) هم خریدم
ولی از لحاظ توضیحات و درسنامه هیچ فرقی با هم نداشتن
و فقط کتاب ابی رنگ از همه رشته سوال داره
که تو قسمت اخر کتاب قرمز رنگ سوال های مهم رشته های مختلف اومده

Sh.ma

عضو جدید
ببخشید دوستان کنکور امسال استثناً اردیبهشت ماه برگزار میشه و کنکور بعدی همون بهمن ماه هست ، یا کلاً دیگه از امسال همیشه اردیبهشت برگذار میشه؟؟

sajad988

عضو جدید
ببخشید دوستان کنکور امسال استثناً اردیبهشت ماه برگزار میشه و کنکور بعدی همون بهمن ماه هست ، یا کلاً دیگه از امسال همیشه اردیبهشت برگذار میشه؟؟

دوست عزیز به نظر میرسه کنکور از این به بعد اردیبهشت ماه برگزار میشه
ولی برای اطمینان معمولا اوایل سال سازمان سنجش تقویم سالیانه برنامه ها و امتحاناتشو اعلام میکنه و تو خود سایت سازمان سنجش هم قابل رویته

Mohammad7225

عضو جدید
همونطور که دوستمون گفتن احتمالا کلا اردیبهشت برگزار میشه!

بعد از مدت ها وزارت علوم هم سر عقل اومده و داره آزمونشو توی بهار برگزار میکنه احتمالا همین رویه رو در آینده هم در پیش میگیره. توی اینکه کنکور بهار خیلی بهتر از بهمن هست که هیچ شکی نیس ولی منوط به اینکه کیفیت آزمون به چه شکلی باشه و سازمان سنجش بتونه همه کارا رو به موقع انجام بده ممکن هست که زمان در آینده تغییر بکنه (که واقعا دور از انتظاره):D

Mohammad7225

عضو جدید
من مدتی بود که بین ریاضی معتقدی و آقاسی مونده بودم یه مقایسه جالب بین اونا اینجا دیدم
به نظرتون اگه از الان شروع کنم، میرسم تا کنکور تا حدودی بحث ها رو جمع کنم
ریاضی پایه با تجربه ای که من دارم میتونم بگم که از تسلط نسبی بالایی برای پاسخگویی توی کنکور نیاز داره.
ولی خب زمان باقی مونده زمان مناسبی هست که بتونید به یه تسلط نسبی مناسب برسید
البته اگه میگفتید که چیارو خوندید و چیارو میخواین بخونین اونطوری میتونستم یه دید خوب بهتون بدم :D
موفق باشید