گام به گام تا کنکور 95

alma_mech

عضو جدید
همش ماله یه نفر نیس که :D فقط بالاترینای هر درسه مثلا نفرای اول فقط یکیشون توی یکی از درسا تاپ شده بود :redface:

خودم میدونم . همون دیگه بازم برای یه نفر زیادن!!!
از وقتی که دیدم فشار خونم فکر کنم زیر 5 شده.:(
همه خوب درس میخونن به جز من !!! :((
من رفتم تاپیکم نمیاین که !! دیگه منم نمیامممممممممممممممممممممم
خدانگهدار و بدررووووووووووووووووووووووود

آخرین ویرایش:

alma_mech

عضو جدید
سلام
خوبم من
تو چطوری؟
خوب مبخونی؟؟؟
من نت ندارم اصلا که بتونم پست بذارم,اومدم شهرستان خونه مادر بزرگم
باج میگیری؟:D
روزی 5 تا 7 ساعت میخونم
کتاب مقاومت و استاتیک و باکس سیالات رو خوندم الان دور دوم رو میخونم به اضافه دینامیک و معادلات رو شروع کردم

آفرین خوب میخونیناااااااااا
طراحی کبیریان پوران پژوهش + کتاب پارسه ی گوهری انارکی که تو اینترنت هم هست + یه جزوه ی شریعت پناهی
خونه ی مامان بزرگ چقدر خوبه. تموم کردین که.
مرسی من هم خوبم جناب مهندس.

hossein_aj

عضو جدید
آفرین خوب میخونیناااااااااا
طراحی کبیریان پوران پژوهش + کتاب پارسه ی گوهری انارکی که تو اینترنت هم هست + یه جزوه ی شریعت پناهی
خونه ی مامان بزرگ چقدر خوبه. تموم کردین که.
مرسی من هم خوبم جناب مهندس.
نه خانوم حالا کو تا تموم بشه...
تو چقدر میخونی؟؟؟
از من به شما نصیحت هر جا رو قوی هستید خیلی بخونید نیازی نیست همه رو تموم کنید چون مسلما زمان ندارید که به همه جواب بدید

nemesis17

عضو جدید
دوستان 1 سوال

1 بار رفته بودک کتابفروشی کتاب سیالات بخرم ... ی سرس کتاب راهیان دیدم ب اسم 20 آزمون
3 تا کتاب بود ، هر کتابش آزمون های ی باکس ، فقط ریاضی نداشت
به نظزتون تو کتابای این سبکی که آزمون هست چه کتابی خوبه ؟ اصلا غیر این کتابی تو این سبک هست ؟؟
بانک تست پارسه رو دارم ... ولی اون رو نمیشه آزمون گرفت
ی سری کتاب هک تو نمایشگاه کتاب دیدم 100 درصد پارسه ولی هنوز تو بازار نیومده ...

nemesis17

عضو جدید
کسی جزوه شریعت پناهی رو از سایت زیر خریده؟؟
ارزش خریدن داره؟
چون دست رسی به تهران ندارم...
http://jozvehmec.ir/

خدایی نگو ارزش خریدن داره یا نه !!! بابا شریعت پناهیه لا مصببببببببببببببببببببب :confused: ی شب بری امیری با بچها بیشتر 4 برابر این خرج میکنی ...

hossein_aj

عضو جدید
خدایی نگو ارزش خریدن داره یا نه !!! بابا شریعت پناهیه لا مصببببببببببببببببببببب :confused: ی شب بری امیری با بچها بیشتر 4 برابر این خرج میکنی ...
:D;)
منظورم از نظر کیفیت جزوه بود نه نحوه تدریس,
جایی هست که کیفیت بهتری گیرک بیاد؟؟؟

sinaited

عضو جدید
بچه ها درصداتونو بگين ، من نميدونم چرا ميام چشماشو درست كنم ، ميزنم ابروشو به فنا ميدم!!
اين سري مهندسي و طراحي نخوندم ، ديناميك و ارتعاشات هم كه طبق معمول نزدم ، اينم درصدام:
زبان ٢٣
رياضي ٢٠
سيالات ٦١
جامدات -١
ديناميك ٠
فك كنم كل سوالاي جامداتو تو تله افتادم!!
رتبه تبديلم ١٥٠ شد
نمسيس بچه ها رو از خماري دربيار بگو چند زدي!؛-)
بچه هايي كه تجربه كنكور دادن دارن ، به نظرتون با درصداي تقريبي بالا چند ميشه رتبم؟؟

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
طبق معول من خراب کردم
ازمون پارسه
زبان5
ریاضی-5
سیالات 49
جامدات 9
دینامیک 4
رتبه:251 از 1003
باور کنید شدیدا اعصابم خورده و خودم رو باختم

به نظرتون برم همپای پارسه شرکت کنم؟
خواهشا کمکم کنید

nemesis17

عضو جدید
سلام
طبق معول من خراب کردم
ازمون پارسه
زبان5
ریاضی-5
سیالات 49
جامدات 9
دینامیک 4
رتبه:251 از 1003
باور کنید شدیدا اعصابم خورده و خودم رو باختم

به نظرتون برم همپای پارسه شرکت کنم؟
خواهشا کمکم کنید
در مورد همپا بگم که اصلا فکرشم نکن !!! من مثلا همپا دارم 1 ماهی میشه زنگ نزده . کلا کشکه !!!!!

آخرین ویرایش:

sinaited

عضو جدید
بچه ها كسي ميدونه اين تستايي كه تو جزوه طراحي شريعت پناهي آورده و شمارشونو زده مال چه كتابيه؟ من راهيان رو گشتم ، اين شماره تستا رو نداشت

ALI26393

عضو جدید
با سلام
من چند سال قبل کنکور ارشد دادم و الان فارغ التحصیل شدم
تجربه ای که داشتم رو باهاتون در میون می گذارم
۱- تا اونجایی که می تونید تلاش کنید و به جای رویا پردازی و غصه خوردن به درصد پایین این آزمون ها تلاشتون رو بیشتر کنید
۲- سعی کنید هم زمان مطالعه و هم کیفیت مطالتون رو بالا ببرید؛ در آینده نتیجه این سعی خودتون رو خواهید دید
۳- به آزمون هایی که هر چند هفته در یک موسسه می دهید اکتفا نکنید و سعی کنید آزمون های دیگر و حتی آزمون های سال های گذشته موسسات رو تهیه کنید و هر ۳ روز یک بار آن ها را مرور کنید
روز کنکور وقتی با ۱۵ سوال تکراری مواجه شدید از من بخاطر این توصیه تشکر خواهید کرد

به امید خدا
و انشاالله همه شما متناسب با تلاشتان موفق شوید
خدانگهدار

zobairzn

عضو جدید
سلام خدمت همه. برای همه تون ارزوی موفقیت دارم.
من امسال ازمونهای نصیر رو شرکت کردم ولی از روزی که فهمیدم تعداد شرکت کننده هاش تو کشور به 50 تا هم نمیرسه حسابی پشیمونم و اصلا سر جلسه هم نرفتم با این اوضاع بی ازمونی هم نمیشه درسو جلو برد. میخواستم برم مدرسان شرکت کنم. نظر شما رو میخواستم.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون از همگی با ارزوی موفقیت برای همه تون

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
من امسال ازمونهای نصیر رو شرکت کردم ولی از روزی که فهمیدم تعداد شرکت کننده هاش تو کشور به 50 تا هم نمیرسه حسابی پشیمونم و اصلا سر جلسه هم نرفتم با این اوضاع بی ازمونی هم نمیشه درسو جلو برد. میخواستم برم مدرسان شرکت کنم. نظر شما رو میخواستم.لطفا راهنمایی کنید.
سلام

علاوه بر تعداد شرکت کننده ها، کیفیت آزمون هم مهمه، به جرات میتونم بگم به جز دو سه آزمون جامع نزدیک کنکور، جامعه آماری و رتبه شما(حتی در جامعه آماری های بالا مثل پارسه) هیچ اهمیتی نداره،
این موضوع در مورد آزمون های جامع هم صادقه، ولی با وزن کمتر،
طراحان سوال آزمون های نصیر اگه اساتید نصیر باشن خیلی خوبه، خصوصا باکس جامدات و ریاضی،
در مجموع نگران نباشید برای آزمون های جامع حتما ترکیبی از سنجش و پارسه رو انتخاب کنید، من باشم دوتای اول پارسه و آخری سنجش رو شرکت میکنم،
این نکته رو هم بگم که آزمون هایی که شما خودتون از خودتون میگیرید بسیار موثرتر از آزمون های موسسات هستند، خوبی آزمون های آزمایشی شبیه سازی جو آزمون اصلی و کمی هم قیاس بین شما و دیگرانه، که این آخری همونطور که گفتم معیار خیلی مناسبی هم نیست.

موفق باشید

Mohammad7225

عضو جدید

سلام

علاوه بر تعداد شرکت کننده ها، کیفیت آزمون هم مهمه، به جرات میتونم بگم به جز دو سه آزمون جامع نزدیک کنکور، جامعه آماری و رتبه شما(حتی در جامعه آماری های بالا مثل پارسه) هیچ اهمیتی نداره،
این موضوع در مورد آزمون های جامع هم صادقه، ولی با وزن کمتر،
طراحان سوال آزمون های نصیر اگه اساتید نصیر باشن خیلی خوبه، خصوصا باکس جامدات و ریاضی،
در مجموع نگران نباشید برای آزمون های جامع حتما ترکیبی از سنجش و پارسه رو انتخاب کنید، من باشم دوتای اول پارسه و آخری سنجش رو شرکت میکنم،
این نکته رو هم بگم که آزمون هایی که شما خودتون از خودتون میگیرید بسیار موثرتر از آزمون های موسسات هستند، خوبی آزمون های آزمایشی شبیه سازی جو آزمون اصلی و کمی هم قیاس بین شما و دیگرانه، که این آخری همونطور که گفتم معیار خیلی مناسبی هم نیست.

موفق باشید

نصیر سوالای خوبی رو ارائه میده که به نظرم خیلی بهتره.منم با حسین موافقم و این که زیاد جامعه آماری توی این آزمون های مرحله ای مهم نیست.
به هرحال اگه خواستین موسسه ی دیگه ای رو شرکت کنین من به شخصه پیشنهاد میکنم مدرسان ثبت نام نکنین (خودم الان مدرسانم). مدرسان یه مشکل اساسی توی بخش دینامیک و ساخت داره که الان توضیح دادنش از حوصله خارجه.
به نظر من که لازم نیست جای دیگه ای آزمون بدین و اگه خیلی تمایل دارین من پیشنهاد میکنم پارسه ثبت نام کنین.
موفق باشید.

sajad988

عضو جدید
سلام
بچه ها یی که تو ازمون های ازمایشی شرکت میکنن لطف کنن بگن سطح ازموناشون چطوره و جامعه اماری ازمون هایی مثل مدرسان - ماهان - و پارسه چقدره

Sh.ma

عضو جدید
سلام دوستان خوبم ببخشید یه راهنمایی ازتون میخوام. من حدود سه هفته است که شروع به خوندن کردم. تا حالا 30 درصد از استاتیک، 20 درصد سیالات و 20 درصد هم از ترمودینامیک رو خوندم. با توجه به زمان باقی مونده شما پیشنهاد میکنید کدوم دروس رو بخونم تا بیشترین بازده رو بگیرم؟ دروس جامداتیم هم از سیالاتی ها قوی ترهستن. اگر بخوام هدفی هم برای خودم مشخص کنم به رتبه 700 تا 1200/1300 فکر میکنم. به نظرتون دست یافتنی هست؟؟ کل ایام هفته هم فرصت مطالعه دارم. خیلی ممنونم از شما عزیزان

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خوبم ببخشید یه راهنمایی ازتون میخوام. من حدود سه هفته است که شروع به خوندن کردم. تا حالا 30 درصد از استاتیک، 20 درصد سیالات و 20 درصد هم از ترمودینامیک رو خوندم. با توجه به زمان باقی مونده شما پیشنهاد میکنید کدوم دروس رو بخونم تا بیشترین بازده رو بگیرم؟ دروس جامداتیم هم از سیالاتی ها قوی ترهستن. اگر بخوام هدفی هم برای خودم مشخص کنم به رتبه 700 تا 1200/1300 فکر میکنم. به نظرتون دست یافتنی هست؟؟ کل ایام هفته هم فرصت مطالعه دارم. خیلی ممنونم از شما عزیزان
سلام
بخونید و امیدوار باشید،وقت مناسبی دارید،انشالله قبول میشید،حتی میتونید رتبه بهتر از این هم کسب کنید.
باید ی سری دروس ضعیفتر هستید برخیش رو حذف کنید ک بتونید اونایی میخونید رو کامل بخونین.

Mohammad7225

عضو جدید
سلام
بچه ها یی که تو ازمون های ازمایشی شرکت میکنن لطف کنن بگن سطح ازموناشون چطوره و جامعه اماری ازمون هایی مثل مدرسان - ماهان - و پارسه چقدره
سلام
من مدرسان میرم و سطح سوالاش نسبت به پارسال خیلی آسونتر شده و جامعه آماریش هم حدودا 1500 نفر هست.

Mohammad7225

عضو جدید
سلام
به نظر من اونجاهایی که قوی تر هستی رو بیشتر بخون و از خیر جاهایی که ضعیفی بگذر.
بازم به نظر من اینارو بخونی بهتره. معادلات، ریاضیات مهندسی (فقط تیکه معادلات مشتقات جزئی، اینجاشو آسون میدن تو کنکور!!)، استاتیک، مقاومت 1، سیالات 1، ترمو 1. بعدش اگه وقت داشتی و خواستی چیزای دیگه رو هم بخون (به نظر من که تا همین حدشم خیلی عالیه!!!)، اگه نمیخوای دینامیک ارتعاشاتو خالی بزاری اونی که از همه قوی تریو بخون (پیشنهاد من دینامیک ماشین).
کلی وقت داری روحیه ات رو نباز و مطمئن باش رتبه ت خیلی بهتر میشه.
موفق باشی :D

ع رشیدی

کاربر فعال
ببخشید دوستان یه سوالی دارم ازتون.
برای اصلاح انتخاب رشته ی دانشگاه ازاد چیکار باید بکنیم؟؟الان که مهلتش تمدید شده میشه تغییر داد یا باید تا موقع مهلت ویرایش اطلاعات صبر کنیم؟؟

rezahmb

عضو جدید
سلام
من لیسانسمو گرفتم
پارسال امتحان ارشد دادم ولی قبول نشدم
تا الان سر کار بودم ولی الان وقتم ازاده 1 روزه شروع کردم به خوندن . به نظرتون توی این 4 ماه میتونم دولتی مکاترونیک قبول شم؟
باکس سیالات و زبانو حذف کردم.
پایه ریاضیم خیلی خوبه
راهنماییم کنید چند ساعت بخونم. چجوری بخونم
کمی نا امیدم

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
من لیسانسمو گرفتم
پارسال امتحان ارشد دادم ولی قبول نشدم
تا الان سر کار بودم ولی الان وقتم ازاده 1 روزه شروع کردم به خوندن . به نظرتون توی این 4 ماه میتونم دولتی مکاترونیک قبول شم؟
باکس سیالات و زبانو حذف کردم.
پایه ریاضیم خیلی خوبه
راهنماییم کنید چند ساعت بخونم. چجوری بخونم
کمی نا امیدم
سلام
برای قبولی مکاترونیک اگر ساخت و تولید بخونید رتبه خوبی میارید،من با اینکه بقیه دروس رو ضعیف زدم ، رتبه خوبی گرفتم حدود 1800بود و روزانه اهواز

سازمان سنجش آموزش کشور
سراسريکارشناسي ارشدکارداني به کارشناسيکارداني فني و حرفه ايجامع علمي کاربرديدكتراي تخصصيپيام نورآزمون های بین المللاستعدادهای درخشانTOLIMOآزمون های استخدامی و ...عمومي

سرویس ها

اخبار و اطلاعیهثبت نامکارتاعلام نتایج

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان شركت کننده در آزمون‌ ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 و بيست و يكمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور و همچنين ايجاد امكان براي ثبت‌نام آن دسته از داوطلباني كه در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند

1394/09/29

نسخه چاپی

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان شركت كننده در آزمون‌ ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 و بيست و يكمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور كه در زمان مقرر (از تاريخ 94/9/16 لغايت 94/9/25) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند مي‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان از روز دوشنبه مورخ 94/12/3 لغايت روز چهارشنبه 94/12/5 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و اصلاحات جدول ذيل نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام و در صورت تمايل نسبت به ويرايش اطلاعات اقدام نمايند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهي با داوطلباني كه در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگرديده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كه در بازه زماني فوق(94/12/3 لغايت 94/12/5)، اين دسته از متقاضيان نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند

alma_mech

عضو جدید
سلام
اوه مای گاد چقدر فعاله این تاپیک!!!
کجایین بابا؟؟ تاپیک چقدر خلوته ؟؟ دارین درس میخونین انشا... دیگه ؟؟ بخونید ولی یه سر کوچولو ها خیلی کوشولو به این تاپیکم بزنید ثواب داره در حد جنگ با داعش!!

Mohammad7225

عضو جدید
سلام
اوه مای گاد چقدر فعاله این تاپیک!!!
کجایین بابا؟؟ تاپیک چقدر خلوته ؟؟ دارین درس میخونین انشا... دیگه ؟؟ بخونید ولی یه سر کوچولو ها خیلی کوشولو به این تاپیکم بزنید ثواب داره در حد جنگ با داعش!!
سلام
جا داره تشکر کنم به خاطر این پستتون:D، چون خودمم بعد از ظهر میخواستم بزارم ولی دیدم که کلا هیشکی نیس دیگه پشیمون شدم.:surprised: