گام به گام تا کنکور 95

Sa2011

عضو جدید
ايول آقا سجاد چشم حتما اينكار رو مي كنم , البته زياد برام مهم نيست , فقط دعا مي كنم همه بچه هاي اين گروه به خواست دلشون برسن و موفق باشن. فقط از بچه هاي گروه مي خواهم كه هر از گاهي به اين تايپيك سر بزنن و وضعيت خودشون رو از نحوه مطالعه وميزان مطالعه شون بگن تا از همديگه انرژي مثبت بگيريم.

Mohammad7225

عضو جدید
زمان ثبت نام آزمون آزاد اعلام شد

زمان ثبت نام آزمون آزاد اعلام شد

زمان ثبت‌نام آزمون‌های ارشد و دکتری آزاد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از شروع زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در آذر ماه سال جاری خبر داد.
دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: متقاضیان شرکت در کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی می توانند از روز دوشنبه 16 آذر ماه با مراجعه به سامانه azmoon.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: ثبت نام در این سامانه، به مدت 3 هفته و تا نهم دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اظهار داشت: آزمون دکتری تخصصی 9 بهمن ماه سال 94 به صورت سراسری برگزار خواهد شد. همچنین آزمون کارشناسی ارشد در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 5، 6 و7 خرداد ماه سال 95 در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

منبع:
کد:
http://sajedkhabar.ir/society/50228-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html

آخرین ویرایش:

sajad988

عضو جدید
مرسی اقا حسین ، فقط ی سوال دیگه داشتم !!!! نظرتون چیه کتاب سازه عمران هم بگیرم ؟؟؟
البته بعد از تسلط بر نایی ...

به نظر من کتاب مقاومت نایی انقدری کامل هست که نیازی به منبع دیگه ای نداشته باشید
و از طرفی تعداد درس ها و کتاب هایی هم که باید برای کنکور ارشد بخونید خیلی زیاد هست
پس خودتونو الکی درگیر یه کتاب دیگه نکنید

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
مرسی اقا حسین ، فقط ی سوال دیگه داشتم !!!! نظرتون چیه کتاب سازه عمران هم بگیرم ؟؟؟
البته بعد از تسلط بر نایی ...

به نظر من کتاب مقاومت نایی انقدری کامل هست که نیازی به منبع دیگه ای نداشته باشید
و از طرفی تعداد درس ها و کتاب هایی هم که باید برای کنکور ارشد بخونید خیلی زیاد هست
پس خودتونو الکی درگیر یه کتاب دیگه نکنید
دقیقا همینطوره که آقا سجاد فرمودند
ببینید من اگه به شما بگم نخونید اشتباهه، هرچی بیشتر بخونید معلومه که بهتره، ولی خب بحث کنکور بحث زمانه، مهم، خوندن بهینه است که با وجود کتاب دکتر نایی مراجعه به مراجع دیگه مطالعه شما رو از حالت بهینه خارج میکنه، پس توصیه نمیشه.

sajad988

عضو جدید
بچه ها یه سوالی دارم
خواشا سریع به من جواب بدید
برای دروس سیالاتی کدوم کتابارو پیشنهاد میکنید
مکانیک سیالات
ترمو و انتقال حرارت

sinaited

عضو جدید
بچه ها یه سوالی دارم
مکانیک سیالات
ترمو و انتقال حرارت
من خودم اولين تجربه كنكور دادنمه ولي به نظرم كتاب انتقال جهش يه سر و گردن بالاتر از راهيانه .
من واسه آزمون اول پارسه، ترمو رو راهيان خوندم و بد نبودم ، سيالات هم راهيان خوندم بد بودم ولي انتقال رو جهش خوندم و اكثر تستاشو صحيح زدم .

alma_mech

عضو جدید
بچه ها یه سوالی دارم
مکانیک سیالات
ترمو و انتقال حرارت

سلام
ترمو هیچ کدومشون کامل نیست ولی باز مال بهزاد خدا کرمی بهتره.
سیالات کتاب مدرسانو تعریف میکنن ولی من خودم مال کیوان صادقی رو از دوستم گرفتم هم پارسه و هم انتشارات نصیر
برای انتقال حرارت واقعا انقال جهش خوبه و کافی. من هم میخوام اونو بخرم.

بچه ها خوابتون چجوریه؟؟ من این چند روز خیلی پر خواب شدم . چیکار کنم؟؟:(

Mohammad7225

عضو جدید
بچه ها یه سوالی دارم
مکانیک سیالات
ترمو و انتقال حرارت

بچه ها یه سوالی دارم
مکانیک سیالات
ترمو و انتقال حرارت

من خودم سیالات و انتقال رو از مدرسان دارم میخونم خیلی خوبن. البته انتقالش خلاصه هست و زیاد کامل نیس ولی مفاهیم رو خیلی خوب میگه. سیالاتشم میتونم بگم بهترین کتابه. البته دو جلدی سیالات راهیانم خیلی خوبه ولی من با مدرسان خیلی بیشتر حال کردم.

ترمو دو جلدی راهیان رو دارم که اونم مناسبه ولی جلد دومش خیلی بهتر از جلد اولشه :surprised:

سلام
سیالات کتاب مدرسانو تعریف میکنن ولی من خودم مال کیوان صادقی رو از دوستم گرفتم هم پارسه و هم انتشارات نصیر

منم چن روزه سرما خوردم خوابم زیاد شده :cry:
شبا زود بخواب و صبحا زود بیدار شو. بعد از ظهرها هم یه استراحت کوتاه داشته باش، همیشه سر حال میمونی :cool:

alma_mech

عضو جدید
سلام کجائین؟؟
دارین درس میخونین دیگه مگه نه؟؟ چرا این تاپیکو نمیاین به یه تاپیک فعال و پر انرژی تبدیل کنیم؟؟ همینجوری میاین میخونید و میرین؟؟
ما باید به همدیگه کمک کنیم ولی اینجوری میشه ؟؟؟
خیلیا بودن از اول تاپیک که الان دیگه پست نمیذارن چرا؟؟ shadowalker خانم. آقای ماهان کریمی . آقای کاظم موسوی و... و البته اونایی هم که هستند اصلا پست نمیذارن :(
منم دیگه به خدا خسته شدم منم نمیام و اگه هم بیام پست نمیزارم مثل اینکه اینجوری خیلی های کلاس تره.
حیف که میخواستم سوالات پارسه 25 درصد 95 رو از یه دوست عزیز گرفته بود بزارم اونم نمیارم.
اوکی خدانگهدارررررررر تا روز 95/2/16 ساعت 1 ظهرش :)
موفق باشید.

sinaited

عضو جدید
بچه ها من شديدا با كتاب ارتعاشات پوران مشكل دارم ، خودم پايه ام ضعيفه و كتاب پوران متاسفانه به جاي اينكه از مثال ها و تستاي آسون شروع كنه ، همون اول تستاي مكانيك سال هاي اخير رو حل ميكنه و منم چون نميتونم حل كنم سوالا رو،احساس ميكنم درسو نفهميدم.
به نظرتون مشكل از كتابه يا من نميتونم خوب بفهمم مطالبو؟ كتاباي ديگه روشش همينطوريه؟؟ مثلا نصير يا راهيان؟؟

Mohammad7225

عضو جدید
سلام کجائین؟؟
دارین درس میخونین دیگه مگه نه؟؟ چرا این تاپیکو نمیاین به یه تاپیک فعال و پر انرژی تبدیل کنیم؟؟ همینجوری میاین میخونید و میرین؟؟
خیلیا بودن از اول تاپیک که الان دیگه پست نمیذارن چرا؟؟ shadowalker خانم. آقای ماهان کریمی . آقای کاظم موسوی و... و البته اونایی هم که هستند اصلا پست نمیذارن :(
منم دیگه به خدا خسته شدم منم نمیام و اگه هم بیام پست نمیزارم مثل اینکه اینجوری خیلی های کلاس تره.
حیف که میخواستم سوالات پارسه 25 درصد 95 رو از یه دوست عزیز گرفته بود بزارم اونم نمیارم.
موفق باشید.

سلام
من نمیدونم قبلنا چطور بوده این تاپیک چون این اواخر اومدم ولی خب سردی تاپیک رو میشه احساس کرد. هر بارم میام یه نگاه به تاپیک میندازم ولی نمیدونم باید چی بگم میرم :(
سوالای پارسه :cry: خب چرا نمیزاری آخه؟؟ :cry:
نروووووو:eek: (سبک اون آهنگه خخخخخخ)

بچه ها من شديدا با كتاب ارتعاشات پوران مشكل دارم ، خودم پايه ام ضعيفه و كتاب پوران متاسفانه به جاي اينكه از مثال ها و تستاي آسون شروع كنه ، همون اول تستاي مكانيك سال هاي اخير رو حل ميكنه و منم چون نميتونم حل كنم سوالا رو،احساس ميكنم درسو نفهميدم.
به نظرتون مشكل از كتابه يا من نميتونم خوب بفهمم مطالبو؟ كتاباي ديگه روشش همينطوريه؟؟ مثلا نصير يا راهيان؟؟

سلام اگه مقدمه مولف رو خونده باشین گفته که خواهشمندم روی سوالا فک کنین. من خودم منبع دیگه ای نمیشناسم چون از همون اول همه گفتن جباری دیگه من حتی روی بقیه گزینه ها فک نکردم :redface:
از اونجایی که فکر میکنم بقیه هم همینطور باشن(دقیقا نمیدونم هاااا)، پیشنهادم اینه که یه خورده روی سوالا بیشتر فک کنین مطمئنا جواب میده :D

آخرین ویرایش:

masoudabbasi

عضو جدید
سلام

منم خوابم زیادشده
و نمی تونم کمش کنم
باز شما فارغ التحصیلید خیلی از ما ها جلویید

masoudabbasi

عضو جدید
سلام کجائین؟؟
موفق باشید.

تایپیک خلوته درست ولی با رفتن کاری درست نمیشه
من بعد کنکور نمیام از الان بگم بهتون!!!

masoudabbasi

عضو جدید
دوستان یک منبع خوب برای ریاضی 2(جز اقاسی خواهشا) معرفی کنید

انگیزمم کم شده وساعت مطالعه ام شده رروزی 3 ساعت شدیدا شاکیم

dash @li

کاربر بیش فعال

سلام
دوستانی میخوان قبول شن،باسد به خودشون بگن من حتما قبول میشم ، فکر قبول نشدن خیلی بد هست.
با درصد های 30 و 40 شما بهترین دانشگاه اا قبول میشید پس نگران نباشید.
با روزی 3،4 ساعتم میشه قبول شد ولی بیشترش کن.
منم روزی 3 ساعت بیشتر کشش نداشتم ولی میگم برای دانشگاه های خوب قبول شدن بالای 6 ساعت بخونید.

ارتعاشات والا دوستان جباری رو عالی گفتند حتما بخونیدش، زیاد حساس نشید ولی اگر سوالی سخته برای مرتبه دوم میخونید راحت تر میشه کلا این دروس نیاز به تمرین زیاد دارن.مثال کتاب های درسی رو هم حل کنین چون پایتون ضعیفه معادلات رو کار کنین و سوالات کتاب مرجع رو بخونین ک بیشتر متوجه شین کجا ها رو باید بخونید
ریاضی 2 پوران خوبه بگیر بخون ، کلا پوران ریاضیش خیلی خوب هست.چند منبعی نشید یک منبع رو کامل و چند بار بخونین.
موفق باشید

Mohammad7225

عضو جدید

سلام
دوستانی میخوان قبول شن،باسد به خودشون بگن من حتما قبول میشم ، فکر قبول نشدن خیلی بد هست.
با درصد های 30 و 40 شما بهترین دانشگاه اا قبول میشید پس نگران نباشید.
با روزی 3،4 ساعتم میشه قبول شد ولی بیشترش کن.
منم روزی 3 ساعت بیشتر کشش نداشتم ولی میگم برای دانشگاه های خوب قبول شدن بالای 6 ساعت بخونید.

ارتعاشات والا دوستان جباری رو عالی گفتند حتما بخونیدش، زیاد حساس نشید ولی اگر سوالی سخته برای مرتبه دوم میخونید راحت تر میشه کلا این دروس نیاز به تمرین زیاد دارن.مثال کتاب های درسی رو هم حل کنین چون پایتون ضعیفه معادلات رو کار کنین و سوالات کتاب مرجع رو بخونین ک بیشتر متوجه شین کجا ها رو باید بخونید
ریاضی 2 پوران خوبه بگیر بخون ، کلا پوران ریاضیش خیلی خوب هست.چند منبعی نشید یک منبع رو کامل و چند بار بخونین.
موفق باشید

در مورد ریاضی 2 پوران نمیدونم چطوره ولی من ریاضی 1 پوران (حاجی جمشیدی) که داشتم میتونم بگم که اصن خوب نبود. :(
خودم ریاضی 2 پارسه رو داشتم و خوندم البته این مال قبلناس :D الان آقاسی گرفتم. میتونم بگم واقعا کتاب معتقدی (پارسه) کتاب خوبیه و من که خودم هم آقاسی داشتم و هم پارسه واقعا هر دوتا کتابای خوبی هستن. فقط مشکلی که داره اینه که زیاد گفته یعنی موضوع هارو خیلی باز میکنه که تا اون حد به نظر من نیازی نیس و خودت باید به جاش استدلال کنی. اگه با استدلال مشکل داشته باشی بهترین انتخاب همینه چون لقمه درسته رو بهت میده.
موفق باشی :D

منم الان یه خورده درگیرم و ذهنم جاهای دیگه ست و نمیتونم حلش کنم شدیدا نیاز دارم که اینارو هر چه زودتر حل کنم :( ولی انگار نمیخوان تموم شن برای همین یه خورده دارم نا امید میشم :cry:

dash @li

کاربر بیش فعال
در مورد ریاضی 2 پوران نمیدونم چطوره ولی من ریاضی 1 پوران (حاجی جمشیدی) که داشتم میتونم بگم که اصن خوب نبود. :(
خودم ریاضی 2 پارسه رو داشتم و خوندم البته این مال قبلناس :D الان آقاسی گرفتم. میتونم بگم واقعا کتاب معتقدی (پارسه) کتاب خوبیه و من که خودم هم آقاسی داشتم و هم پارسه واقعا هر دوتا کتابای خوبی هستن. فقط مشکلی که داره اینه که زیاد گفته یعنی موضوع هارو خیلی باز میکنه که تا اون حد به نظر من نیازی نیس و خودت باید به جاش استدلال کنی. اگه با استدلال مشکل داشته باشی بهترین انتخاب همینه چون لقمه درسته رو بهت میده.
موفق باشی :D

منم الان یه خورده درگیرم و ذهنم جاهای دیگه ست و نمیتونم حلش کنم شدیدا نیاز دارم که اینارو هر چه زودتر حل کنم :( ولی انگار نمیخوان تموم شن برای همین یه خورده دارم نا امید میشم :cry:
سلام
ب نظر من ریاضی حاجی جمشیدی پوران پژوهش خیلی مناسب هست،بسته به خودتون داره برای کسایی پایه متوسطی دارند عالیه،اگر یکم پایتون ضعیفه کتاب گاج رو میگم،ولی گاجم ب نظرم جالب نیست.کلا ریاضی نیاز به زمان داره، به نظر کسی میخواد منبع عوض کنه سخت در اشتباه هست.
از این منبع ب اون منبع نپرین، ریاضی حاجی جمشیدی سبک خودش رو داره، ب نظر من کتاب مناسبی هر کسی با این سبک بتونه بخونه نتیجه خوبی میگیره، ب نظر آقاسی خوبه ولی تستای جدید رو نداره، برای تستای ندید باید برید کتاب جلد دوم بکیرین،و میشناسم کسایی ک حاجی جمشیدی خوندن و نتیجه خوبی گرفتن،زیادم بودند،حجم کتاب مناسبه، به هر کتابی اعتقاد داشته باشین میتونین ازش نتیجه بگیرین،ولی ریاضی نیاز ب وقت داره.
ملکه ذهنتون شه، به قول استادمون ریاضی میخونیم ذهنمون باز شه برای چیزایی ک میخواییم بسازیم بتونیم تحلیل بگیریم،ریاضی نیاز هر چیز ساده ای هست.
و به قول امضای آقا حسین از طرف داوینچی ،مکانیک بهشت ریاضیات است.

من از کاربرهای قدیمی این تاپیک هستم ( ارشد 92). اگر دوستان کمک یا مشاوره ای خواستند در حد توانم کمک می کنم.
سلام
خانم مکاترونیک چ خبر ، از اینورا یاد فثیر فقرا کردین،یادمه سختتون بود با اینکه ازدواج کده بودین درس بخونین ولی آخرش شد.
انشالله سالم و سلامت باشین.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

bf_zah

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من پارسال با خوندن دوتا باکس سیالات و جامدات تونستم دانشگاه فردوسی تبدیل انرژی قبول بشم ثبت نام کردم اما چون شبانست نمیرم و الان شروع کردم به خوندن مجدد برای ارشد حالا کمکی ک میخواستم از دوستان اینه ک کسی سوالات و نمونه آزمونهای مدرسان شریف و یا پارسه رو داره؟ واقعا نیاز دارم اگه امکانش هست دستمو بگیرید چون هزینشو واقعا نداشتم ثبت نام کنم با تشکر

alma_mech

عضو جدید
من پارسال با خوندن دوتا باکس سیالات و جامدات تونستم دانشگاه فردوسی تبدیل انرژی قبول بشم ثبت نام کردم اما چون شبانست نمیرم و الان شروع کردم به خوندن مجدد برای ارشد حالا کمکی ک میخواستم از دوستان اینه ک کسی سوالات و نمونه آزمونهای مدرسان شریف و یا پارسه رو داره؟ واقعا نیاز دارم اگه امکانش هست دستمو بگیرید چون هزینشو واقعا نداشتم ثبت نام کنم با تشکر

سلام لینکاش ایناست البته مال سالای قبله ولی به نظرم آزمون آزمونه تازشم تمیز هم هستند.
http://konkur.in/22564/%D9%86%D8%B5%...%DA%A9-91.html

http://konkur.in/22473/%D8%AF%D8%A7%...%86%D8%AF.html

http://konkur.in/22109/%D8%AF%D8%A7%...7%D9%86-3.html

http://konkur.in/22106/%D8%AF%D8%A7%...7%D9%86-2.html

http://konkur.in/22031/%D8%A2%D8%B2%...%AA%D9%87.html

http://konkur.in/21911/%D8%AF%D8%A7%...%87%D9%86.html

مال سال 95 پارسه هم دوست عزیز ی بهم داده ولی هنوز کامل نیست شایدم خودشون لطف کردن و گذاشتن اینجا.و نمیدونم چجوری آپلودشون کنم. و اگر از اینا نتونستید دانلود کنید بهم بگین به داداشم بگم براتون ایمیل کنه چون من وقتم کمه.
با بقیه هم قهرم تا روز کنکور :cool: خدا نگهدار

hadis_mf3

عضو جدید
سلام دوستان

بنده امروز آزمون اول مدرسان دادم
درصدام زیر 10 شد یه منفی هم داشتم
کلا خوب بود سوالاش بخونی آسونه
اگه سایت مدرسان فایل سوالاتو گذاشت براتون میفرستم فعلا که فقط پاسخنامه شو گذاشته

یه سوال ازتون داشتم
امتحان بعدی 25درصد دومه.سه هفته ی دیگه ست. به نظر شما تو این مدت فقط 25درصد دوم بخونم یا اون مباحثی که از 25درصد اول مونده رو اول بخونم؟
ممنون از همه دوستان با حضور گرمتون
موفق باشید

Mohammad7225

عضو جدید
من از کاربرهای قدیمی این تاپیک هستم ( ارشد 92). اگر دوستان کمک یا مشاوره ای خواستند در حد توانم کمک می کنم.

سلام. تشکر میکنم ازتون و اینکه شمارو بین خودمون داریم خودش کلی روحیه دهنده س. قطعا تجربیات خیلی مفیدی رو دارین که ممنونم میخواین با ما شیر کنین :gol:

سلام
ب نظر من ریاضی حاجی جمشیدی پوران پژوهش خیلی مناسب هست،بسته به خودتون داره برای کسایی پایه متوسطی دارند عالیه،اگر یکم پایتون ضعیفه کتاب گاج رو میگم،ولی گاجم ب نظرم جالب نیست.کلا ریاضی نیاز به زمان داره، به نظر کسی میخواد منبع عوض کنه سخت در اشتباه هست.
از این منبع ب اون منبع نپرین، ریاضی حاجی جمشیدی سبک خودش رو داره، ب نظر من کتاب مناسبی هر کسی با این سبک بتونه بخونه نتیجه خوبی میگیره، ب نظر آقاسی خوبه ولی تستای جدید رو نداره، برای تستای ندید باید برید کتاب جلد دوم بکیرین،و میشناسم کسایی ک حاجی جمشیدی خوندن و نتیجه خوبی گرفتن،زیادم بودند،حجم کتاب مناسبه، به هر کتابی اعتقاد داشته باشین میتونین ازش نتیجه بگیرین،ولی ریاضی نیاز ب وقت داره.
ملکه ذهنتون شه، به قول استادمون ریاضی میخونیم ذهنمون باز شه برای چیزایی ک میخواییم بسازیم بتونیم تحلیل بگیریم،ریاضی نیاز هر چیز ساده ای هست.
و به قول امضای آقا حسین از طرف داوینچی ،مکانیک بهشت ریاضیات است.

سلام
خانم مکاترونیک چ خبر ، از اینورا یاد فثیر فقرا کردین،یادمه سختتون بود با اینکه ازدواج کده بودین درس بخونین ولی آخرش شد.
انشالله سالم و سلامت باشین.
موفق باشین

سلام
من خیلی باهاتون موافقم که ریاضی رو باید تمرین کرد و نباید از یه منبع به منبع دیگه پرید که واقعا اشتباهه. من تجربه ی پارسالم بود که ریاضی 1 حاجی جمشیدی و ریاضی 2 معتقدی رو خوندم و در واقع شاید براش اونقدر که باید وقت نذاشتم. :redface: ولی تنها مشکلم با ریاضی 1 پوران این بود که واقعا منو اون برای هم ساخته نشده بودیم :eek: که نهایتا باعث شد من بزارمش کنار:crying2: ولی امسال آقاسی رو گرفتم که واقعا جالب بود.:book: به هر حال کاملا باهاتون موافقم و اینکه قرار نیس با خوندن یه کتاب ریاضی معجزه شه، در واقع این خودمونیم که باید تلاش کنیم و خیلی جاهاشو باید با تلفیق مباحث مختلف کار کرد که نیاز به تسلط داره:smile:.
از نقل قول های قشنگتم واقعا ممنونم ;).

سلام،
منم دومین سالمه امتحان میدم، امسال قبول شدم ولی پروژه کارشناسیم به موقع تموم نشد و همین مجبور شدم الان دوباره بخونم (البته راستشو بخواین نمیتونستم هزینه های شبانه رو پرداخت کنم و این که دوست نداشتم دانشگامو تموم کنم پس بیخیال پروژم شدم :redface:)
من مدرسان ثبت نام کردم و خوشحال میشم کمکتون کنم ولی مسئله ای که هست اینه که امروز نتونستم برم آزمون :(

alma_mech

عضو جدید
سلام دوستان

اگه سایت مدرسان فایل سوالاتو گذاشت براتون میفرستم فعلا که فقط پاسخنامه شو گذاشته

یه سوال ازتون داشتم
امتحان بعدی 25درصد دومه.سه هفته ی دیگه ست. به نظر شما تو این مدت فقط 25درصد دوم بخونم یا اون مباحثی که از 25درصد اول مونده رو اول بخونم؟
موفق باشید

حدیث جون رتبت چند شد؟؟
چقدر میخونی عزیزم که به تاپیک سر نمیزنی؟؟ دلم واست تنگیده بود زود زود بیا من که دارم میرم.:(

alma_mech

عضو جدید

اصلا نگران نشین آزمون میتونه کمک کنه ولی اصلا شرط لازم برای موفقیت نیست و وحتما حتما ضروری نیست . دوست من دختر یکی از فرش فروشای بزرگ تبریزه شرکت نکرده بود چون به نظرش لازم نبود 134 آورد اون یکی دوستم دختر جراح بود اونم فقط آزمونای جامع رو شرکت کرد شد 289 . اصلا نا امید نشین. من خودم از بابام پولاشو گرفت دو تا دو تا منبع خریدم چون به نظرم مفید تره از آزمونه. برای رسیدن به موفقیت بی نهایت راه وجود داره.
موفق باشید.
و اینو یادم رفت بگم تو دانشگاه ... یه پسر بود نه کتاب داشت و نه آزمون شرکت کرد با کتابای دانشگاه و دوستاش شد 61 به این میگن مهندس مکانیک!
( من از این جور آدمای باعرضه خوشم میاد دنیا مال این جور آدماست.) کار پاره وقتم میکرده گویا تو کافی شاپ دوستش.

آخرین ویرایش:

Mohammad7225

عضو جدید
سلام دوستان

یه سوال ازتون داشتم
موفق باشید

سلام،
زیاد خودتون رو ناراحت نکنین هنوز 150-60 روز تا کنکور مونده و در ضمن 9 تا آزمون دیگه هم هست پس میتونین پیشرفت کنین. پارسال خیلی از دوستام بودن که آزمونای اول رو خراب میکردن ولی الان دارن دانشگاهای خوب ارشد میخونن. :D
پیشنهاد من اینه که بررسی آزمون رو مثه همون کاری که برای کارشناسی میکردیم حتما انجام بدین (کاری که تا حالا خودم تو عمرم نکردم ولی امسال میخوام بکنم:D).
یه سوال، مگه دفترچه سوال برای خودتون نیس (پارسال که اینطور بود)؟؟ :surprised:
موفق باشید :smile:

masoudabbasi

عضو جدید
من ریاضی 2 ام گاجه اصلا باهش حال نمیکنم
به نظرم تو ازمون اول ضعیف کار کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان میخوام تو وقتای پرتم زبان رو بخونم
1- موافقید؟
2- از روچی بخونم

سپاس

alma_mech

عضو جدید
من ریاضی 2 ام گاجه اصلا باهش حال نمیکنم
به نظرم تو ازمون اول ضعیف کار کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان میخوام تو وقتای پرتم زبان رو بخونم
1- موافقید؟
2- از روچی بخونم

سپاس

در مورد ریاضی ها نظر خودمو میگم یا باید ریاضی عمومی ها رو نخوند یا واقعا درست و حسابی خوند :) اونم درست و حسابی میشه آقاسی!! کتابشو ندارین جزوشو از اینترنت بردارین.
من خودم از آقاسی اولاش چیزی نمیفهمیدم رفتم گاج سبز پیش دانشگاهیمو !!!!!!:)) از اون مقاطع مخروطیشو خوندم و خیلی راضیم!! واقعا سرمایه گذاری روی ریاضی ها ریسکه. استادم بهم میگفت اگه من برگردم عقب و دوباره ارشد بدم به جای ریاض ها رو سه تا بکس بقیه کار میکنم و به جای حذف طراحی و ... ریاضی عمومی حذف میکنم منهای انتگرال و ...
در مورد زبان هم من حذف میکنم . نظری ندارم.

alma_mech

عضو جدید
اوکی مثل اینکه من تنهایی بالای منبر بودم!! چتم هم با دایی جانم تموم شد من خدانگهدار