گام به گام تا کنکور 95

alma_mech

عضو جدید
اصلا پوران جباری خوب نیستش

نمیدونم کدوم وچاپ پارسه رو دیدم که شریعت پناهی بودش
شاید من اشتباه کردم
شرمنده
ولی پوران رو نخر!!!!

سلام
طراحی پوزان مال کبیریانه نه جباری
یرای منم پیش میاد دیروز سوالای مقاطع مخروطی حل میکردم برای اولین بار .سخت بودند یه دفعه برگشتم به خودم گفتم چرا من اینارو دفعهی قبل که حل میکردم آسون بودند!!! نگو من سوالای بردارو تو ذهنم تصور میکردم و فکر کرده بودم این ها رو یه بار حل کردم.خخخخخخخخ خدا آخر و عاقبت منو به خیر کنه :)
موفق باشید

alma_mech

عضو جدید
تو درست میگی آلما اما من واسه این میخوام بدونم که بهم بر بخوره که چرا عقب افتادم و موتورم روشن بشه:D
یه جورایی جنبه روانیش واسم مهمه وگرنه من که رتبه خیلی عالی نمیخوام اصلا...

بهت بر بخوره :)من سه تا دوست دارم همشون صنعت نفتو میخوان + خودم اگر تهران قبول نشدم :) میرم اهواز داریم هم خیلی میخونیم. یه دوستم که هفته ی قبل صحبت میکردم هفتگی 65 ساعت میخوند . ببین با کیا طرفی دیجه؟
راستی مرسی بابت لینک بالا
من رفتم تا یه هفته ی دیگه
راستی دارم به یه چیزی میبینم اینه که فقط من تو این تاپیک پست میذارم یه جورایی آباد کنندش منم :) هفته ی دیگه که اومدم از دوستان خواهش مندم اونقدر پست بذارن که تاپیک 20 صفحه جلو بره هاااا اوکی؟؟.
خدانگهدار همتون

hossein_aj

عضو جدید
بهت بر بخوره :)من سه تا دوست دارم همشون صنعت نفتو میخوان + خودم اگر تهران قبول نشدم :) میرم اهواز داریم هم خیلی میخونیم. یه دوستم که هفته ی قبل صحبت میکردم هفتگی 65 ساعت میخوند . ببین با کیا طرفی دیجه؟
راستی دارم به یه چیزی میبینم اینه که فقط من تو این تاپیک پست میذارم یه جورایی آباد کنندش منم :) هفته ی دیگه که اومدم از دوستان خواهش مندم اونقدر پست بذارن که تاپیک 20 صفحه جلو بره هاااا اوکی؟؟.
خدانگهدار همتون
خواهش میکنم
حالا شانس ما نگاه چقدر طرفدار پیدا کرده:D
اشکالی نداره سه تا دوست تو با من چهار نفر هنوز دوتا صندلی خالی داریم خخخخخخخخخ
به دوستات بگو یواشتر برن منم برسم بابا
خوندن کار ماست اما معلوم نیست روز کنکور چه اتفاقایی میوفته...
امید به خدا باید ببینم رتبه ام چه جوری میشه بعد تصمیم میگیرم ولی من هم یه نیم نگاهی بهش دارم
دیگه توکل به خدا
جدی جدی بهم بر خورد من رفتم واسه درس دیگه:w10:

sajad988

عضو جدید
خواهش میکنم
حالا شانس ما نگاه چقدر طرفدار پیدا کرده:D
اشکالی نداره سه تا دوست تو با من چهار نفر هنوز دوتا صندلی خالی داریم خخخخخخخخخ
به دوستات بگو یواشتر برن منم برسم بابا
خوندن کار ماست اما معلوم نیست روز کنکور چه اتفاقایی میوفته...
امید به خدا باید ببینم رتبه ام چه جوری میشه بعد تصمیم میگیرم ولی من هم یه نیم نگاهی بهش دارم
دیگه توکل به خدا
جدی جدی بهم بر خورد من رفتم واسه درس دیگه:w10:

موفق باشی

sajad988

عضو جدید
خدانگهدار همتون

ممنون به خاطر انگیزه خیلی خیلی خفنتون

9356769

عضو جدید
سلام
کلا استاد به خوش اخلاقی دکتر شریعت پناهی خیلی کم پیدا میشه،
ایشون اینجا معروف هستند به "سنگ صبور دانشجوها"
یعنی هرچی بگم کم گفتم.
راستی فیلد تخصصی دکتر شریعت پناهی "هوش مصنوعی"ـه

نمیدونم، من یه جزوه دستنویس از یه نفر گرفته بودم، خبری از جزوه های روی اینترنت ندارم.

ای گفتی اقا حسین.........من که ارزومه دانشگاه تهران قبول شم یه بار دیگه ببینمش.......خیلی مرده.....

سر کلاس که 4 ساعته اصلا کسی خسته نمی شد..........این تئوری های خستگی رو عین داستان میگفت.......کلا ادم شوخیه........

Mohammad7225

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان گلم :d
اول از همه یه خوشامد به خودم میگم که تازه اومدم اینجا :w42:

دیگه از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است :w41:
آقا من خیلی احساس بدی دارم یعنیا قبلا خوب بودم یه یه ماهی هست که اینجوری شدم. چسبیدم به کارای دیگه و اصن دور و بر کتابا نمیرم :( پیشنهادی، انگیزه ای، چیزی اگه هست بگین که با هم جلو بریم :cry:

sajad988

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان گلم :d
اول از همه یه خوشامد به خودم میگم که تازه اومدم اینجا :w42:

دیگه از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است :w41:
آقا من خیلی احساس بدی دارم یعنیا قبلا خوب بودم یه یه ماهی هست که اینجوری شدم. چسبیدم به کارای دیگه و اصن دور و بر کتابا نمیرم :( پیشنهادی، انگیزه ای، چیزی اگه هست بگین که با هم جلو بریم :cry:

خوش اومدی
فقط یه کار کوچولو انجام بده و اونم اینکه هرچیو که تو طول امروز وقتتو میگیره از محل درس خوندنت ببر بیرون
موبایل - کامپیوتر و لب تاب و ......

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام
من همین الان دکتر شریعت پناهی رو دیدم(خفتشون کردم :)) و ازشون در مورد کتاب طراحی پرسیدم،
ایشوم گفتن که کتاب آماده است و ویرایش هاش هم تقریبا تمام شده و قاعدتا باید در کمتر از یک ماه بیرون بیاد، اگرم در فهرست نویسی جامع(کتابخانه ملی) به مشکل بخوره، نهایتا تا 1.5 ماه دیگه آماده است،
گفتن که کتاب مطلب خاصی نسبت به جزوه نداره و فقط کمی تست تالیفی بهش اضافه شده و کمی هم تست ها جزئی تر حل شده اند،

ببینید به نظر من شماها همون جزوه رو بخونید، یکی دوماه دیگه که کتاب اومد، کتاب رو هم بخونید،
اگرم میخواهید حتما همین الان کتابی بخرید به این نکات توجه کنید:
1. کتاب پارسه از نظر درسی خوبه و تقریبا 70 درصد با جزوه دکتر شریعت پناهی مطابقت کامل داره، ولی تست های کم وضعیفی داره،
2. کتاب راهیان از نظر درسی خوب نیست، خیلی زیاد گفته، واقعا زیادیه و خسته کننده، ولی تست های خوبی داره، البته ناگفته نماند که کم تر از 10 درصد تست هاش اشتباه حل شده اند.
3. جز اینایی که گفتم سراغ هیچ منبع دیگه ای نرید که ضرر میکنید.

ای گفتی اقا حسین.........من که ارزومه دانشگاه تهران قبول شم یه بار دیگه ببینمش.......خیلی مرده.....

سر کلاس که 4 ساعته اصلا کسی خسته نمی شد..........این تئوری های خستگی رو عین داستان میگفت.......کلا ادم شوخیه........
دقیقا، حالا هر چی بیشتر باهاشون آشنا بشید بیشتر جذبشون میشید.

آخرین ویرایش:

Mohammad7225

عضو جدید
خوش اومدی
فقط یه کار کوچولو انجام بده و اونم اینکه هرچیو که تو طول امروز وقتتو میگیره از محل درس خوندنت ببر بیرون

داداش دمت گرم. الان میرم همه رو جمع میکنم ببینم چی میشه :cap:

Mohammad7225

عضو جدید
تعرفه ثبت نام در آزمونهای سازمان سنجش در سال 95 ابلاغ شد:eek:

کد:
[SIZE=3]http://dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=269267[/SIZE]

منبع:
کد:
http://modaresanesharif.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=8987

پ.ن. اصل خبر مال دیروزه

masoudabbasi

عضو جدید
سلام به همه

امروز ازمون اول پارسه بود
خیلی خیلی خیلی خراب دادم اعصاب و روانم خورده شدیدا
1- زبان رو کلا بیخیال شدم
2- نمیدونم چرا ریاضیات نتونستم چیزی حل کنم و شاید همین رفت رو اعصابم!!! به نظر خودم چون تست کم زده بودم این باکس رو خیلی خراب کردم(کل مباحث رو خونده بودم) و منبع ریاضی 2 ام که گاجه خوب عمل نکرد خواهشا یک منبع درست جز اقاسی بهم بگید میخوام عوضش کنم
3- جامدات و سیالاتم مروز نداشتم یک سری مطالب یادم شده بود و سر همین نتونستم بزنم
4- دینامیک هم کم تست زدم. یک منبع خوبم برا دینامیک بهم بگید منبع الانم پورانه که کم تست داره

5- ار موقعیم که از ازمون اومدم خانوداه میگن چطور بود و کی کارنامه میاد!!!! ( اینو دیگه کجای دلم بذار# کارنامه)

از همه دوستان میخوام
1- تحلیل ازمونای خودشون رو بگن
2- خواهشا کمکم کنید درست شم و راستش یکم انگیزم افت کرده
یاعلی

aero22

عضو جدید
با سلام
تدریس خصوصی و رفع اشکال دروس کنکور مکانیک و هوافضا برای تهرانی ها به صورت حضوری و اینترنتی و برای سایرین به صورت اینترنتی در سایت زیر:
www.havafazaiha.ir

sinaited

عضو جدید
آقا منم افتضاح بودم ، رياضي ١ و ٢ رو تابستون آقاسي خونده بودم ، چند روز قبل از آزمون هم يه دور خوندمشون ولي تسلط كافي نداشتم ، به نسبت ، معادلات و رياضي مهندسي از رياضي عمومي بهتر بودم.
ترموديناميك رو تابستون خونده بودم و تستاشو حل كرده بودم و امروز راضي كننده بود ، انتقال هم خوب بودم ، ولي سيالات رو خوب نزدم كه اونم شايد به خاطر اينه كه به خوندن مفاهيم اكتفا كردم و تست نزدم
استاتيك به نسبت آسونتر بود سوالاش ، مقاومت و طراحي هم خوب نبودم .
ديناميك ماشين و كنترل هم مجموعا ٥ تست زدم و به ديناميك و ارتعاشات دست نزدم و زبان هم اون يكي دو ديقه اخر ، چهارتا از اون تستاي اولي رو زدم
در كل به نظر ميرسه شيوه ي درس خوندنم درست نباشه،چون خيلي از روش ها و نكات حل تست رو فراموش كرده بودم كه اونم به نظر خودم به دليل اينه كه بعد از خوندن بعضي از درسا ، تست حل نميكردم كه اطلاعات تثبيت بشه.
دوستان اگه كسي پيشنهادي داره ،ممنون ميشم كمك كنه.
بي زحمت دلگرمي هم بدين ، چون چيزي كه ميخواستم با چيزي كه اتفاق افتاده خيلي فاصله داشته و الان دپرسم! :-|

alma_mech

عضو جدید
سلام به همه

2- نمیدونم چرا ریاضیات نتونستم چیزی حل کنم و شاید همین رفت رو اعصابم!!! به نظر خودم چون تست کم زده بودم این باکس رو خیلی خراب کردم(کل مباحث رو خونده بودم) و منبع ریاضی 2 ام که گاجه خوب عمل نکرد خواهشا یک منبع درست جز اقاسی بهم بگید میخوام عوضش کنم
3- جامدات و سیالاتم مروز نداشتم یک سری مطالب یادم شده بود و سر همین نتونستم بزنم
4- دینامیک هم کم تست زدم. یک منبع خوبم برا دینامیک بهم بگید منبع الانم پورانه که کم تست داره

5- ار موقعیم که از ازمون اومدم خانوداه میگن چطور بود و کی کارنامه میاد!!!! ( اینو دیگه کجای دلم بذار# کارنامه)

از همه دوستان میخوام
یاعلی

آقا منم افتضاح بودم ، رياضي ١ و ٢ رو تابستون آقاسي خونده بودم ، چند روز قبل از آزمون هم يه دور خوندمشون ولي تسلط كافي نداشتم ، به نسبت ، معادلات و رياضي مهندسي از رياضي عمومي بهتر بودم.
ترموديناميك رو تابستون خونده بودم و تستاشو حل كرده بودم و امروز راضي كننده بود ، انتقال هم خوب بودم ، ولي سيالات رو خوب نزدم كه اونم شايد به خاطر اينه كه به خوندن مفاهيم اكتفا كردم و تست نزدم
ديناميك ماشين و كنترل هم مجموعا ٥ تست زدم و به ديناميك و ارتعاشات دست نزدم و زبان هم اون يكي دو ديقه اخر ، چهارتا از اون تستاي اولي رو زدم
در كل به نظر ميرسه شيوه ي درس خوندنم درست نباشه،چون خيلي از روش ها و نكات حل تست رو فراموش كرده بودم كه اونم به نظر خودم به دليل اينه كه بعد از خوندن بعضي از درسا ، تست حل نميكردم كه اطلاعات تثبيت بشه.
بي زحمت دلگرمي هم بدين ، چون چيزي كه ميخواستم با چيزي كه اتفاق افتاده خيلي فاصله داشته و الان دپرسم! :-|

عیبی نداره انشا... از این به بعد خوب میخونید و زیر 100 میشین.
لطفا وقتی کارنامه ها اومد رتبه و درصداتونو بزارید.
من هم همین الان مهمون داشتیم رفتن اصلا 6 ساعتی میشه درس نخوندم :(

alma_mech

عضو جدید
سلام
من همین الان دکتر شریعت پناهی رو دیدم(خفتشون کردم :)) و ازشون در مورد کتاب طراحی پرسیدم،
ایشوم گفتن که کتاب آماده است و ویرایش هاش هم تقریبا تمام شده و قاعدتا باید در کمتر از یک ماه بیرون بیاد، اگرم در فهرست نویسی جامع(کتابخانه ملی) به مشکل بخوره، نهایتا تا 1.5 ماه دیگه آماده است،
گفتن که کتاب مطلب خاصی نسبت به جزوه نداره و فقط کمی تست تالیفی بهش اضافه شده و کمی هم تست ها جزئی تر حل شده اند،

ببینید به نظر من شماها همون جزوه رو بخونید، یکی دوماه دیگه که کتاب اومد، کتاب رو هم بخونید،
اگرم میخواهید حتما همین الان کتابی بخرید به این نکات توجه کنید:
1. کتاب پارسه از نظر درسی خوبه و تقریبا 70 درصد با جزوه دکتر شریعت پناهی مطابقت کامل داره، ولی تست های کم وضعیفی داره،
2. کتاب راهیان از نظر درسی خوب نیست، خیلی زیاد گفته، واقعا زیادیه و خسته کننده، ولی تست های خوبی داره، البته ناگفته نماند که کم تر از 10 درصد تست هاش اشتباه حل شده اند.
3. جز اینایی که گفتم سراغ هیچ منبع دیگه ای نرید که ضرر میکنید.

دقیقا، حالا هر چی بیشتر باهاشون آشنا بشید بیشتر جذبشون میشید.

خیلی خیلی ممنونم از پیگیری تون و زحماتتون تو این تاپیک میخواستم یه تشکر بزنم به پستتون و ولی انصافا کمه یه تشکر از شما. بی نهایت سپاسگزارم.
مرسی که با ما هستید و بهمون کمک میکنید.
همیشه سلامت باشید.

masoudabbasi

عضو جدید
عیبی نداره انشا... از این به بعد خوب میخونید و زیر 100 میشین.
لطفا وقتی کارنامه ها اومد رتبه و درصداتونو بزارید.
من هم همین الان مهمون داشتیم رفتن اصلا 6 ساعتی میشه درس نخوندم :(

من خراب خراب
زبان 2
ریاضی 1.5
سیالات 22
جامدات 3
دینامیک 29
رتبه 300 از 970
تراز 4200
وای خدای من
دیوانه شدم

Mohammad7225

عضو جدید
من خراب خراب
زبان 2
ریاضی 1.5
سیالات 22
جامدات 3
دینامیک 29
رتبه 300 از 970
تراز 4200
وای خدای من
دیوانه شدم

داداش خودتو ناراحت نکن فقط عزمتو جزم کن برای بعد از این :)
خیلیا بودن که تو کنکورای آزمایشی رتبه هاشون خوب بوده ولی کنکور خراب کردن (مثالش خودمم:redface:)، خیلیا هم بودن که آزمایشیا رو خراب کردن ولی کنکورو ترکوندن مثه یکی از دوستام که الان طراحی کاربردی دانشگاه تهران میخونه. خلاصه مهم اینه که تداوم داشته باشه کارهات و ادامه بدی ;)

موفق باشی :smoke:

Mohammad7225

عضو جدید
سلام به همه

از همه دوستان میخوام
یاعلی

ببخشید میخواستم بدونم امکانش هست که سوالارو داشته باشم؟؟! من خودم مدرسان ثبت نام کردم (البته میخواستم پارسه برم ولی شهرمون نداشت و منم نمیتونستم شرکت کنم خلاصه حضوری بودنشو ترجیح دادم و رفتم مدرسان :cry:) با این تعریفایی هم که شما کردین بیشتر علاقه مند شدم!!! :eek:

Mohammad7225

عضو جدید
خوش اومدی
داداش دمت گرررم جواب گرفتم، البته یه خورده سخته آدم وسوسه میشه ولی کلا جواب داد :smile:
البته امروز مهمون داشتیم که بچه کوچیک داشتن یه خورده اوضاعو خراب کرد ولی با این حال صبح رو تونستم بخونم ;)
بااازم تشکر!!!

پ.ن. گفتم پست بزارم که وضعیت رو اعلام کنم و این که شفاها و کتبا هم تشکر کرده باشم :D

nemesis17

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
منم امروز ازمون پارسه داشتم ... راضی نبودم
این درصدام
ریاضی -3 !!!!!
جامدات 48
سیالات 38
دینامیک 25
ریاضی رو واقعا نمیدونم چرا اینطور شدم !!!!!! حداقل رو 30 حساب کرده بودم ، مبحث رو خونده بودم ولی واقعا نمیدونم چرا !!!!

رتبه 69 طراحی
فک کنم ریاضی رو خوب میزدم زیر 50 میشدم

دوستانی که خوب ندادن آقا مسعود و سینا باید بدونن ازمون اول هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه
خیلی ها بودن به مرور خودشونو کشوندن بالا و خیلی ها هم با ناامیدی شکست رو پذیرفتن ....
انباید به این راحتی تسسلیم شید ، از فردا دوباره شروع کنید ، ایشالا تو ازمونای بعدی جبران کنید
اصل اون ازمون هایی جامع میشه

در مورد طراحی هم بگم اقا حسین درست میگه ، بهترین منیع جزوه استاد شریعت پناهی هستش
. راستی ی سوال از اقا حسین هم بپرسم ، اینکه من تصمیم گرفتم اصطکاک و کار مجازی از استاتیک و روش انرژی از مقاومت زو حذف کنم ، با توجه به اینکه هدفم طراحی کاربردی هست نظرتون چیه ؟؟؟چون تو این موارد ضعیفم و واسه حلش خیلی زمان رو از دست میدم
کار مجازی کنکور 94 دو تا تست اومده ! فک کنم 95 نیاد ....

sajad988

عضو جدید
سلام من احساس میکنم شما خیلی خوندین :)
چیا رو خوندین تا حالا؟
مرسی شما هم جزو موفق ترین ها باشید.

راستشو بخواهید من الان اصلا نمیتونم درس بخونم
چون درحال حاضر ر کار میرم و از شانس بد من کلی هم پروژه داریم که خیلی وقت ها بخاطرشون مجبورم تا ساعت 7 شب کار کنم و حتی 5 شنبه و جمعه رو هم برم سر کار

و شاید کلا تا حالا 10 ساعت هم درس نخونده باشم

Sa2011

عضو جدید
تعجب نكنين آلما خانوم من درسته رشتم مهندسي كشاورزي هست ولي گرايشم مكانيك ماشينهاي كشاورزي هست كه ارتباط بسيار زيادي با رشته مكانيك داره و همه دروس فني از جمله رياضيات و معادلات , استاتيك و مقاومت,طراحي اجزا و دروس سيالات از جمله سيالات , ترمو و ديناميك و ارتعاشات رو ما هم خونديم مضافا اينكه علاوه بر دروس فني ما كمي هم از دروس كشاورزي از جمله خاكشناسي و زراعت هم خونديم , ولي رشته ما مظلوم واقع شده و كسي به درستي شناختي از رشته نداره و همه فك مي كنن اين رشته بطور محض كشاورزي هست در صورتيكه كاملا فني هست و مشابه رشته مكانيك هست ولي بدليل مظلوم واقع شدن اين رشته من مي خوام امسال تغيير رشته بدم و ارشد رو تو خود مكانيك ادامه بدم , البته اگه خدا بخواد.

sajad988

عضو جدید
تعجب نكنين آلما خانوم من درسته رشتم مهندسي كشاورزي هست ولي گرايشم مكانيك ماشينهاي كشاورزي هست كه ارتباط بسيار زيادي با رشته مكانيك داره و همه دروس فني از جمله رياضيات و معادلات , استاتيك و مقاومت,طراحي اجزا و دروس سيالات از جمله سيالات , ترمو و ديناميك و ارتعاشات رو ما هم خونديم مضافا اينكه علاوه بر دروس فني ما كمي هم از دروس كشاورزي از جمله خاكشناسي و زراعت هم خونديم , ولي رشته ما مظلوم واقع شده و كسي به درستي شناختي از رشته نداره و همه فك مي كنن اين رشته بطور محض كشاورزي هست در صورتيكه كاملا فني هست و مشابه رشته مكانيك هست ولي بدليل مظلوم واقع شدن اين رشته من مي خوام امسال تغيير رشته بدم و ارشد رو تو خود مكانيك ادامه بدم , البته اگه خدا بخواد.

فکر کنم با این توصیفاتی که شما کردید باید عنوان رشتتونو میذاشتن مهندسی مکانیک و گرایشتونم میشد مکانیک ماشین های کشاورزی

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام به همه ی دوستان
منم امروز ازمون پارسه داشتم ... راضی نبودم
این درصدام
ریاضی -3 !!!!!
جامدات 48
سیالات 38
دینامیک 25
ریاضی رو واقعا نمیدونم چرا اینطور شدم !!!!!! حداقل رو 30 حساب کرده بودم ، مبحث رو خونده بودم ولی واقعا نمیدونم چرا !!!!

رتبه 69 طراحی
فک کنم ریاضی رو خوب میزدم زیر 50 میشدم

دوستانی که خوب ندادن آقا مسعود و سینا باید بدونن ازمون اول هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه
خیلی ها بودن به مرور خودشونو کشوندن بالا و خیلی ها هم با ناامیدی شکست رو پذیرفتن ....
انباید به این راحتی تسسلیم شید ، از فردا دوباره شروع کنید ، ایشالا تو ازمونای بعدی جبران کنید
اصل اون ازمون هایی جامع میشه

در مورد طراحی هم بگم اقا حسین درست میگه ، بهترین منیع جزوه استاد شریعت پناهی هستش
. راستی ی سوال از اقا حسین هم بپرسم ، اینکه من تصمیم گرفتم اصطکاک و کار مجازی از استاتیک و روش انرژی از مقاومت زو حذف کنم ، با توجه به اینکه هدفم طراحی کاربردی هست نظرتون چیه ؟؟؟چون تو این موارد ضعیفم و واسه حلش خیلی زمان رو از دست میدم
کار مجازی کنکور 94 دو تا تست اومده ! فک کنم 95 نیاد ....

اینکه شما بهتره چه مبحثی رو حذف کنید و چه مبحثی رو حذف نکنید به شما بستگی داره و خودتون بهتر از هر کسی میتونید تصمیم بگیرید،
اما با توجه به اینکه هدفتون طراحیه، من اگه جای شما بودم هیچ قسمتی از دروس جامداتی رو حذف نمیکردم، جز مباحثی که واقعا کم کاربردن(در کنکور) که معمولا دکتر نایی اونارو مشخص کردند، درضمن دروس جامداتی در ابتدا شاید کمی بدقلق باشند ولی به مرور زمان خیلی راحت میشن.

فکر کنم با این توصیفاتی که شما کردید باید عنوان رشتتونو میذاشتن مهندسی مکانیک و گرایشتونم میشد مکانیک ماشین های کشاورزی
قدیم هم هوافضا، هم گرایش ماشین آلات کشاورزی، هم گرایش تکنولوژی نساجی، هم ... گرایش های مختلف مکانیک بودن که به مرور زمان از این رشته مشتق به رشته های دیگه ملحق شدند.

alma_mech

عضو جدید

سلام
پس به جمع ما خیلی خیلی خوش اومدید.
انشا... تو رشته ی دلخواهتون و تو یه دانشگاه تاپ هم قبول بشین.
موفق باشید.

sajad988

عضو جدید
سلام , خييييلي ممنون آلما خانم منم خوشحالم كه در جمع شما هستم.ايشالله هممون موفق بشيم و نتيجه زحمتهامون رو ببينيم.

با این اوصافی که گفتید رشته شما مهندسی مکانیک هست
و من بهتون پیشنهاد میکنم که تو آواتارتون عنوان رشتتونو عوض کنید
و به جای مهندسی کشاورزی بنویسید مهندسی مکانیک