گام به گام تا کنکور 95

masoudabbasi

عضو جدید
سلام به همه

من خیلی وقت بود نیومدم

متاسفانه شنبه هفته پیش پدر بزرگم فوت کردن و تا جمعه در گیر مراسم بودیم

و از شنبه این هفته هم دلم به درس نمیره
حالم خرابه

کمکم کنید انگیزم برگرده

حمعه هفته دیگه هم ازمون دارم
وکلی درس نخونده

از همه دوستان عقب موندم
:cry:

alma_mech

عضو جدید
سلام به همه

من خیلی وقت بود نیومدم

حالم خرابه

کمکم کنید انگیزم برگرده

وکلی درس نخونده

از همه دوستان عقب موندم

سلام
تسلیت میگم.
و در مورد عقب افتادن از درس همین بس که بهتون بگم.
اگر از همین الان شروع کنید و رتبه ی 1 رو در نظر داشته باشید و تلاش در حد اندازه ی اون انجام بدین مطمئن باشید به هدفتون میرسین دیر شده ولی میشه جبران کردهیچ ناممکنی وجود نداره.
بخونید و ناامید نباشید .

و به خدا توکل کن و امید داشته باشین که شما رو بیشتر از هر کسی حتی خودتون دوستتان دارد.

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
تسلیت میگم.
و در مورد عقب افتادن از درس همین بس که بهتون بگم.
اگر از همین الان شروع کنید و رتبه ی 1 رو در نظر داشته باشید و تلاش در حد اندازه ی اون انجام بدین مطمئن باشید به هدفتون میرسین دیر شده ولی میشه جبران کردهیچ ناممکنی وجود نداره.
بخونید و ناامید نباشید .

و به خدا توکل کن و امید داشته باشین که شما رو بیشتر از هر کسی حتی خودتون دوستتان دارد.

متشکرم
امیدوارم بتونم

دعا کنید برام

alma_mech

عضو جدید
سلام
اینجوری نمیشه ادامه داد ها بچه ها تاپیک خیلی خلوته هر کی بیاد نه تنها انگیزه نمیگیره کنکور ارشدو هم بی خیال میشه.
و ولی من مطمئنم چون دارین خیلی درس میخونین نمیاین تاپیک بعلههههههههههههههههههه حتما همینطوره
لطفا کسایی که به دانشگاه تهران و دکتر شریعت پناهی دسترسی دارند بپرسند کتابتون جناب استاد کی چاپ میشه ؟ بابا خسته شدم هی گفتم میاد میاد بگه چاپ نمیشه بریم کبیریان پوران پژوهشو بگیریم درسمونو بخونیم. لطفا یکی از دوستان بپرسین ازشون که خیلی خیلی ممنون میشویم!:cool: من یه هفته هم منتظر میمونم نیومد میرم کبیریان میخرم تمام .
در استاتیک مسائل 3 بعدی تو کنکور نمیاد؟؟؟ احتمالش هست بیاد منظورم نه تنها مسائل مربوط به مرکز جرم هست مسائل مربوط به تعادل اجساب صلب و اون اتصال های سه بعدیشون تو فضاست. مثل یاتاقان ها و...
لطفا هر کی بودجه بندی مربوط به دینامیک 5 سال اخیر رو داره اینجا تو ی تاپیک بذارن ما هم استفاده کنیم مرسی
فعلا
موفق و پررررررررررررررررررررررررررانرژی باشید و فعاااااااااااااااااااااااااااال :):gol::gol:

hadis_mf3

عضو جدید
سلام
پارسال همین موقع ها زیاد به تاپیک کنکور 94 سر میزدم،بچه های زیادی میومدن و استفاده میکردیم،موثر بود واقعا صحبتاشون
کنکور ما بهمن ماه بود و من از هفته ی آخر شهریور شروع کردم به خوندن،نه پایه ی قوی ای داشتم و نه اطمینان داشتم از قبولی،فقط انگیزه داشتم و هدف،میخواستم تلاشمُ بکنم که بعدا پشیمون نشم که چرا نخوندمُ اینا،انتظار رتبه ی آنچنانی هم نداشتم از خودم چون خودم رو میشناختم و میدونستم با 5 ماه خوندن بدون پایه ی قوی نمیشه به سه رقمی شدن فک کنم،هدفم شبانه بود تو استان خودم،اما واسه این هدفم قید خیلی چیزا رو زدم،کلا موبایل رو تعطیل کردم،اینستاگرام،واتس اپ،وایبر،همه شون.کلاسای کارگردانی رو که میرفتم کنسل کردم،ماهی یه بار شاید فیلم میدیدم،سریالا رو دنبال نمیکردم،صب میرفتم کتابخونه،عصر برمیگشتم،زیادم نمیخوندما ولی خودم رو از این وابستگی های غیر ضروری دور نگه داشتم.
اواسط آذر ماه کم آوردم،یکی دو هفته نخوندم که با کمک دوستام و دوباره فک کردن به هدفم انگیزه م برگشت و خوندم.البته اشتباهاتی در خوندن هم داشتم،اگه قرار بود دوباره کنکور بدم تمرکزم رو باکس جامدات رو بیشتر میکردم،در حالی که پارسال بیشتر سیالاتیا رو میخوندم.
کنکورُ دادیمُ خوبم ندادیمُ رفتیم سربازی،اما نتیجه که اعلام شد فهمیدم میتونم شبانه ی استان خودم قبول شم.الانم ترم اولم.
در کل حرفم اینه که به هدفتون فک کنین،کنکورِ شما اردیبهشتِ اگه اشتباه نکنم،اگه اونقدی واستون مهم نیس این 5-6 ماه از زندگیتون رو هدر ندین،اما اگه واقعا به هدفتون ایمان دارین پاش وایسین،امیدوارم به اندازه تلاشتون به نتیجه برسین :)

ممنون از حرفاتون
خیلی به دل نشست
;)

hadis_mf3

عضو جدید
سلام به همه

من خیلی وقت بود نیومدم

حالم خرابه

کمکم کنید انگیزم برگرده

وکلی درس نخونده

از همه دوستان عقب موندم

تسلیت میگم

منم جمعه هفته دیگه آزمون دارم و کلی درس نخونده:(
خودمونو نباید گول بزنیم برنامه بریزیم حله
:)

hadis_mf3

عضو جدید
سلام
اینجوری نمیشه ادامه داد ها بچه ها تاپیک خیلی خلوته هر کی بیاد نه تنها انگیزه نمیگیره کنکور ارشدو هم بی خیال میشه.
و ولی من مطمئنم چون دارین خیلی درس میخونین نمیاین تاپیک بعلههههههههههههههههههه حتما همینطوره
لطفا کسایی که به دانشگاه تهران و دکتر شریعت پناهی دسترسی دارند بپرسند کتابتون جناب استاد کی چاپ میشه ؟ بابا خسته شدم هی گفتم میاد میاد بگه چاپ نمیشه بریم کبیریان پوران پژوهشو بگیریم درسمونو بخونیم. لطفا یکی از دوستان بپرسین ازشون که خیلی خیلی ممنون میشویم!:cool: من یه هفته هم منتظر میمونم نیومد میرم کبیریان میخرم تمام .
در استاتیک مسائل 3 بعدی تو کنکور نمیاد؟؟؟ احتمالش هست بیاد منظورم نه تنها مسائل مربوط به مرکز جرم هست مسائل مربوط به تعادل اجساب صلب و اون اتصال های سه بعدیشون تو فضاست. مثل یاتاقان ها و...
لطفا هر کی بودجه بندی مربوط به دینامیک 5 سال اخیر رو داره اینجا تو ی تاپیک بذارن ما هم استفاده کنیم مرسی
فعلا
موفق و پررررررررررررررررررررررررررانرژی باشید و فعاااااااااااااااااااااااااااال :):gol::gol:

راست میگی خیلی خلوت شده اینجا
من ک با گوشی یه سر میزدم ولی نمیتونستم پست بذارم چون نت کامپیوتر خراب بود هم اینکه فونت گوشیم فارسی نبود نمیشد پست گذاشت

به نظرمن دوستان برای درس خوندن علاقه داشته باشید نه این که یهو جو گیر شین چون بالاخره این جو میخوابه شما سرد میشین نسبت به درس خوندن

یه نکته دیگه اینکه به نظرم موقع درس خوندن خلاصه ها رو بنویسین
من ک زیرشون خط میکشم بعدا نقشه ذهنی شو میکشم...اولا میذاشتم فصل تموم شه بعد میکشیدم
اما الان میگم اگه مطالب فصل زیاد بود دیگه نوشتن خلاصه ها رو نذارم تا آخر فصل

موفق باشید
:gol:

sajad988

عضو جدید
همین جمعه آزمون پارسه میشه و من تازه فهمیدم چقد عقبم !!!!! واقعا نا امید شدم ........

الکی خودتو اذیت نکن
الان زیاد مهم نیست که برسی یا نه
مهم اینه که تا اخر ادامه بدی چند تا ازمون جامع اخر پارسه رو بتونی مسلط باشی و کاملا اماده کنکور نهایی باشی
نا امید نشو و ادامه بده
مطمین باش مهمترین چیزی که وجود داره اینه که بتونی به طور پیوسته ادامه بدی و از درسات جدا نشی

alma_mech

عضو جدید
دقیقا همینطوره دانش و اطلاعاتی که تا آخرین لحظه جمع کردین مهمه نه الان که 171 روز مونده تا کنکور.
ببینید تا الان سه نفر اومدین گفتین که جمعه آزمون دارین و آماده نیستید پس زیادم عقب نیستید همه تقریبا شرایطشون یه جوره
نا امید نشید و موفق باشید.

hossein_aj

عضو جدید
من که انقد اومدم اینجا هیشکی نبود کلا بیخیال این تایپیک شده بودم
مهر و آبان افتضاح بودم هیچی نخوندم
الان 1-2 روز دوباره شروع کردم
امیدوارم کم نیارم دوباره و این 5-6 ماه رو پیوسته بخونم
آلما بودجه بندی دینامیک رو میخواستی اگر اشتباه نکنم
میتونی از لینک زیر کمک بگیری ,همه درس ها رو داره
http://www.sanjeshserv.ir/hamgam/course.aspx?id=uwu5hrsMG84=

masoudabbasi

عضو جدید
سلام

دوستان من شدیدا از مقاومت بدم اومده ونیتونم با کتاب نائی ارتباط بگیرم

کمک کنید
و انکه ایا dvd یا فایل های اموزش درس دکتر نائی رومیتونم پیدا کنم(منظورم کلاس کنکوراست)

alma_mech

عضو جدید
سلام

دوستان من شدیدا از مقاومت بدم اومده ونیتونم با کتاب نائی ارتباط بگیرم

کمک کنید
و انکه ایا dvd یا فایل های اموزش درس دکتر نائی رومیتونم پیدا کنم(منظورم کلاس کنکوراست)

سلام
مقاومت نائی دوست من میگه برای همه خوندنش سخته ولی باید تسلیم نشد و خوند. و کسی برندست که بخونه!!
پشت سر هم نخونید آرام و عمیق ودر دو ساعت تو کل روز و هر روز بستگی داره به خوندنتون و اینکه هر جا نتونستید باهاش خوب ارتباط بر قرار کنید به جانستون مراجعه کنید بیس کتابای نائی که این همه ملت براشون سر و دست میشکنن کتاب های جانستونه هم استاتیکش و هم مقاومت.
بعدشم از همه ی دوستان خواهش میکنم هر وقت اومدن تاپیک یه پستی بذارن تا ما بفهیمیم چقدر دارین میخونین و انگیزه بگیریم.
مرسی

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام
مقاومت نائی دوست من میگه برای همه خوندنش سخته ولی باید تسلیم نشد و خوند. و کسی برندست که بخونه!!
پشت سر هم نخونید آرام و عمیق ودر دو ساعت تو کل روز و هر روز بستگی داره به خوندنتون و اینکه هر جا نتونستید باهاش خوب ارتباط بر قرار کنید به جانستون مراجعه کنید بیس کتابای نائی که این همه ملت براشون سر و دست میشکنن کتاب های جانستونه هم استاتیکش و هم مقاومت.
بعدشم از همه ی دوستان خواهش میکنم هر وقت اومدن تاپیک یه پستی بذارن تا ما بفهیمیم چقدر دارین میخونین و انگیزه بگیریم.
مرسی
سلام
بیس کتاب های دکتر نایی مرجع کنکوره، در مقاومت کتاب جانسون و در استاتیک کتاب مریام،
اما همونطور که گفتید اینا بیس کتاب ها و همینطور کنکورن، اما نکته ای که در مورد کنکور مطرحه مراجعی هست که از سوالاتشون یا عینا و یا با کمی تغییرات در آزمون ورودی استفاده میشه، که این موضوع رو کسی به خوبی درک میکنه که هم با مراجع مختلف آشنایی داشته باشه و هم در زمینه کنکور ید طولایی، که هر دو اینها رو میشه گفت دکتر نایی حداقل بیش از سایرین داراست،
مثلا من خودم که با دکتر نایی صحبت میکردم ایشون از منابع بسیار مختلفی نام بردن، مثل کتب تیموشنکو، شیمز 1958، ... که خود دکتر تمامی اونها رو خوندن، از طرفی هم سال ها سرپرست طراحان کنکور بودن و از اون به بعد هم که نویسنده کتب کمک آموزشی،
جمع موارد بالا دکتر نایی و کتاب هاشون رو به منابعی قابل اعتماد تبدیل کرده،
اینم که من همیشه میگم بعد از سوالات کنکورهای گذشته مهم ترین بخش کتابهای ایشون سوالات تکمیلیه به این علته که خود ایشون به من گفتن که این سوالات، سوالاتی از مراجه مختلف هستند که هم از سوالاتشون تا حالا خیلی در کنکور اومده و هم پتانسیل زیادی برای کنکوری شدن دارن،

همین پارسال هم یه لیست که شامل 9 سوال بود(اگه اشتباه نکنم) به من دادن و گفتن تاحالا از این لیست چند سوال در کنکور اومده(عددشو گفتن، من یادم نمیاد)، سه چهار سال آینده هم احتمالا بقیه اش بیاد،
خواهشا پیام ندید که برای ما بفرست، چون خیلی گشتم تا پیداش کنم و براتون بفرستم ولی متاسفانه پیداش نکردم، اگه پیدا شد حتما میفرستم،

Sa2011

عضو جدید
بچه ها راستي طراحي اجزا رو از روي چه كتابي مي خونيد؟ كسي جزوه طراحي اجزا شريعت پناهي رو داره ؟ اطلاع دارين كه كتابش به بازار اومده يا نه ؟ براي طراحي اجزا كتاب پوران پژوهش چطور كتابيه؟

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
بیس کتاب های دکتر نایی مرجع کنکوره، در مقاومت کتاب جانسون و در استاتیک کتاب مریام،
اما همونطور که گفتید اینا بیس کتاب ها و همینطور کنکورن، اما نکته ای که در مورد کنکور مطرحه مراجعی هست که از سوالاتشون یا عینا و یا با کمی تغییرات در آزمون ورودی استفاده میشه، که این موضوع رو کسی به خوبی درک میکنه که هم با مراجع مختلف آشنایی داشته باشه و هم در زمینه کنکور ید طولایی، که هر دو اینها رو میشه گفت دکتر نایی حداقل بیش از سایرین داراست،
مثلا من خودم که با دکتر نایی صحبت میکردم ایشون از منابع بسیار مختلفی نام بردن، مثل کتب تیموشنکو، شیمز 1958، ... که خود دکتر تمامی اونها رو خوندن، از طرفی هم سال ها سرپرست طراحان کنکور بودن و از اون به بعد هم که نویسنده کتب کمک آموزشی،
اینم که من همیشه میگم بعد از سوالات کنکورهای گذشته مهم ترین بخش کتابهای ایشون سوالات تکمیلیه به این علته که خود ایشون به من گفتن که این سوالات، سوالاتی از مراجه مختلف هستند که هم از سوالاتشون تا حالا خیلی در کنکور اومده و هم پتانسیل زیادی برای کنکوری شدن دارن،

همین پارسال هم یه لیست که شامل 9 سوال بود(اگه اشتباه نکنم) به من دادن و گفتن تاحالا از این لیست چند سوال در کنکور اومده(عددشو گفتن، من یادم نمیاد)، سه چهار سال آینده هم احتمالا بقیه اش بیاد،
خواهشا پیام ندید که برای ما بفرست، چون خیلی گشتم تا پیداش کنم و براتون بفرستم ولی متاسفانه پیداش نکردم، اگه پیدا شد حتما میفرستم،

سلام حسین اقا
من دنبال فایل های اموزشی دکتر نائیم(فایل های تصویری) بنظرتون میتوم پیداش کنم؟
از کجا و چطوری؟

masoudabbasi

عضو جدید
بچه ها راستي طراحي اجزا رو از روي چه كتابي مي خونيد؟ كسي جزوه طراحي اجزا شريعت پناهي رو داره ؟ اطلاع دارين كه كتابش به بازار اومده يا نه ؟ براي طراحي اجزا كتاب پوران پژوهش چطور كتابيه؟

طراحی اجزای پوران پول حروم کردنه(که من حروم کردم)

دوستا ن کتاب طراحی اجزای پارسه رو من دیدم اونم نوشته شریعت پناهی است من موندم شما دوستان منتظر کدوم انتشارات اید!!!!!!!!!

من یک جزو ه از شریعت پناهی دارم ولی هوز نگاهش نکردم!!!!!!!!!!!!!!!

Sa2011

عضو جدید
اگه جزوه شريعت پناهي فايلش رو داريد برا دانلود بزاريد تو گروه ,خيييييلي ممنون.

alma_mech

عضو جدید
طراحی اجزای پوران پول حروم کردنه(که من حروم کردم)

دوستا ن کتاب طراحی اجزای پارسه رو من دیدم اونم نوشته شریعت پناهی است من موندم شما دوستان منتظر کدوم انتشارات اید!!!!!!!!!

من یک جزو ه از شریعت پناهی دارم ولی هوز نگاهش نکردم!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
مال پارسه نویسندش گوهری انارکی هست . شریعت پناهی مال انتشارات نصیره
چرا پوران بده؟؟ من میخواستم برم بخرم یعنی نخرم؟؟؟
کی ایمیل شزیعت پناهی رو داره به ایمیل جواب میده ازش بپرسیم کتابتون کی چاپ میشه؟؟

alma_mech

عضو جدید
اگه جزوه شريعت پناهي فايلش رو داريد برا دانلود بزاريد تو گروه ,خيييييلي ممنون.

سلام
مهندسی کشاورزی؟؟ دروس مهندسی مکانیک؟؟ :) موفق باشید.
تو این تاپیک برین بگردین یه فردی به اسم reza کل جزوه های مکانیک رو گذاشته پیدا کنید و دانلود.

alma_mech

عضو جدید
سلام

سلام
فکر کنم شما دانشگاه تهران طراحی کاربردی میخونید میشه از استاد شریعت پناهی بپرسین که کتابشون کی چاپ میشه ؟؟
ممنون میشیم.
اگر گفتن بزودی!! عکسشو برای داعش بفرستیم به نظرم خیلی کار خوبی میکنیم.

آخرین ویرایش:

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام حسین اقا
من دنبال فایل های اموزشی دکتر نائیم(فایل های تصویری) بنظرتون میتوم پیداش کنم؟
از کجا و چطوری؟
سلام
من تاحالا یه همچین چیزی ندیده و نشنیده بودم، شما نهایتا بتونید فایل های صوتی کلاسشون رو پیدا کنید،
ببینید کلا نیاز خاصی به جزوه و صدای دکتر نایی نیست، کتابشون کامله، اگه خیلی مشکل دارید باید در محل مشکلتون به مرجع مربوطه مراجعه کنید و پایه تون رو در اون بخش قوی تر کنید،
نگران هم نباشید، دروس اوایل کمی بدقلق هستند، به مرور زمان روتین میشن.

سلام
فکر کنم شما دانشگاه تهران طراحی کاربردی میخونید میشه از استاد شریعت پناهی بپرسین که کتابشون کی چاپ میشه ؟؟
ممنون میشیم.
اگر گفتن بزودی!! عکسشو برای داعش بفرستیم به نظرم خیلی کار خوبی میکنیم.
بله، درست فکر میکنید،
والا دکتر شریعت پناهی امسال شدن معاونت آموزشی دانشکده و خیلی کم میبینیمشون، به محض رویت حتما ازشون میپرسم و خبررسانی میکنم،
در ضمن دقت کنید که کتابشون قرار نیست چیز خیلی خاصی نسبت به جزوشون داشته باشد، شاید اصلا نداشته باشه، چون تمامی توضیحات و تمارین و تست های کنکور و حل تمام شون در جزوه اومده، من که پارسال خودم فقط جزوه ایشون رو خوندم، پایه طراحیم هم مثل استاتیک و مقاومت قوی نبود، فقط مهمه که جزوه مناسبی از ایشون پیدا کنید، همین

hossein_aj

عضو جدید
سلام
کی ایمیل شزیعت پناهی رو داره به ایمیل جواب میده ازش بپرسیم کتابتون کی چاپ میشه؟؟

سلام
mshariatp@ut.ac.ir
من میل زدم بهش زود هم جواب داد بنده خدا
اوایل مهر بود بهم گفت حداکثر تا اواسط آبان اما ظاهرا خبری نشده...
حالا خواستید شما هم پیگیری کنید
بچه ها میشه هر کدوم لطف کنید بگید چقدر از درسا رو خوندید؟؟؟
من به شخصه هیچی نخوندم البته قبلا باکس سیالات رو تموم کردم اما مشکلی پیش اومد دو ماه نخوندم حالا همش از ذهنم پاک شده و میتونم بگم که صفر صفر هستم

alma_mech

عضو جدید
سلام
من تاحالا یه همچین چیزی ندیده و نشنیده بودم، شما نهایتا بتونید فایل های صوتی کلاسشون رو پیدا کنید،
ببینید کلا نیاز خاصی به جزوه و صدای دکتر نایی نیست، کتابشون کامله، اگه خیلی مشکل دارید باید در محل مشکلتون به مرجع مربوطه مراجعه کنید و پایه تون رو در اون بخش قوی تر کنید،
نگران هم نباشید، دروس اوایل کمی بدقلق هستند، به مرور زمان روتین میشن.

بله، درست فکر میکنید،
والا دکتر شریعت پناهی امسال شدن معاونت آموزشی دانشکده و خیلی کم میبینیمشون، به محض رویت حتما ازشون میپرسم و خبررسانی میکنم،
در ضمن دقت کنید که کتابشون قرار نیست چیز خیلی خاصی نسبت به جزوشون داشته باشد، شاید اصلا نداشته باشه، چون تمامی توضیحات و تمارین و تست های کنکور و حل تمام شون در جزوه اومده، من که پارسال خودم فقط جزوه ایشون رو خوندم، پایه طراحیم هم مثل استاتیک و مقاومت قوی نبود، فقط مهمه که جزوه مناسبی از ایشون پیدا کنید، همین

همون جزوه که سیاه و سفیده و عکس انداختن ؟؟ کیفیتش بده خیلی
یا جزوه ی دیگه ای هم هست.

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام
mshariatp@ut.ac.ir
من به شخصه هیچی نخوندم البته قبلا باکس سیالات رو تموم کردم اما مشکلی پیش اومد دو ماه نخوندم حالا همش از ذهنم پاک شده و میتونم بگم که صفر صفر هستم
سلام
کلا استاد به خوش اخلاقی دکتر شریعت پناهی خیلی کم پیدا میشه،
ایشون اینجا معروف هستند به "سنگ صبور دانشجوها"
یعنی هرچی بگم کم گفتم.
راستی فیلد تخصصی دکتر شریعت پناهی "هوش مصنوعی"ـه

نمیدونم، من یه جزوه دستنویس از یه نفر گرفته بودم، خبری از جزوه های روی اینترنت ندارم.

alma_mech

عضو جدید
سلام
mshariatp@ut.ac.ir

دقیقا دارین اشتباه منو انجام میدین که به دیگران نگاه میکنید . من خیلی بابت این مساله ضربه خوردم.
کاری که قراره بکنید اینه که با قدرت و جسارت تمام یه یا علی بگین و برای 169 روز باقی مانده برنامه بریزین و بخونید.
ولی اگه بخوای درمورد دوستام میگم چون مال من خوب نیست.
1. 75 درصدا رو تموم کرده.
2. اکثرشون 25 درصد پیش میرن.
3. و یکیشون بکس دینامیک و جامدات و معادلات و ریاضی مهندسی رو تموم کردن و مقاومت نائی سه دور خونده.

hossein_aj

عضو جدید

سلام مجدد
http://jozvehmec.ir/?post_type=product
یه نگاه بنداز شاید به دردت بخوره واسه تهیه جزوه,
من هنوز نگرفتم اما اگر کتابش تا یه ماه دیگه نیومو مجبورم همینو بگیرم

hossein_aj

عضو جدید
دقیقا دارین اشتباه منو انجام میدین که به دیگران نگاه میکنید . من خیلی بابت این مساله ضربه خوردم.
کاری که قراره بکنید اینه که با قدرت و جسارت تمام یه یا علی بگین و برای 169 روز باقی مانده برنامه بریزین و بخونید.
ولی اگه بخوای درمورد دوستام میگم چون مال من خوب نیست.
1. 75 درصدا رو تموم کرده.
2. اکثرشون 25 درصد پیش میرن.
3. و یکیشون بکس دینامیک و جامدات و معادلات و ریاضی مهندسی رو تموم کردن و مقاومت نائی سه دور خونده.

تو درست میگی آلما اما من واسه این میخوام بدونم که بهم بر بخوره که چرا عقب افتادم و موتورم روشن بشه:D
یه جورایی جنبه روانیش واسم مهمه وگرنه من که رتبه خیلی عالی نمیخوام اصلا...

masoudabbasi

عضو جدید
سلام

اصلا پوران جباری خوب نیستش

نمیدونم کدوم وچاپ پارسه رو دیدم که شریعت پناهی بودش
شاید من اشتباه کردم
شرمنده
ولی پوران رو نخر!!!!