کودکان مظلوم فلسطین(یک حضور,تسکین یک درد)

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
یک جنگ با یک تعریف ساده به اینجا بسنده نمیشه...!توضیه میکنم حتما جواب سوالات پیدا کنید...نه با سرچ اینترنتی نه با فرد عادی از مرجعش بپرسید

شما طبق پست اخیرتون دعوت به تحقیق کردین ...خب شما هم میتونید برید جواب سوالات پیدا کنید ...این هم دعوت به تحقیق هست
اینجا کسی ضد شما نیست ...بحث عقیدتی هست ....که ممکنه هر کسی مخالف دیگری باشه
مشکل ما اینه که تحقیق نمیکنیم حالا یا از روی تنبلی یا از روی تعصب یا از روی اینکه فقط ما درست فکر میکنیم بعد مدام این افکار به دیگری تزریق میکنیم
تنها چیزی که یک موقع باعث سکوت و تامل میشه اینه که در اصل انسانیت شکی نیست.

ـــــــــــــــــــــــــــ
یک نکته کلی
یک بحث وقتی سالم هست و مفید هست که تعصبات کنار گذاشته بشه و یک لحظه طرف پیش خودش فکر کنه شاید راه اشتباه برم ...اون موقع این تعصبات دروغین توهین امیز پیش نمیاد....
لطفا در پست های خودتون از الفاظ مناسب استفاده کنید

یک بحث سالم در این تالار واقعا جز محالات شده!

!austenite

کاربر حرفه ای
واقعا متاسفم واسه کسایی که چشمشونو به روی جنایات متعدد اسرائیل میبندن!
اولا اینکه اگه فلسطینیهاهم وطن مانیستن انسان که هستن.
ثانیا عقل حکم میکنه ماتاابددشمن اسرائیل باشین

lord70

عضو جدید
اگه دنبال حقيقت هستيد خودتون بايد كنجكاوي كنيد، فقط اينو بگم كه جنگ بخاطر يه تعريف the كه درست فهميده نشده اين جنگ ب راه افتاده.فقط زياده خواهي عرب بوده
ضمنا من طرفدار اسرائيل نيستم ، مطلبو اشتباه نگيريد
انگار اينجا همه به ضد من هستن، ترجيح ميدم ديگه سكوت كنم.

هیچکس
بر ضد شما نیست اینطور فکر نکنید.
اون زمان در بین این دوتا چی گذشته خدا میدونه با صراحتا نمیتونیم بگیم حق با کدومشون هست .
ولی ما الان داریم می بینیم که اسرائیل به فلسطین ها به شدت ظلم میکنه خانه ها شون رو ویرانه میکنه خودش شهرک سازی میکنه ..

sarasanaz

عضو جدید
یک جنگ با یک ستعریف ساده به اینجا بسنده نمیشه...!توضیه میکنم حتما جواب سوالات پیدا کنید...نه با سرچ اینترنتی نه با فرد عادی از مرجعش بپرسید

شما طبق پست اخیرتون دعوت به تحقیق کردین ...خب شما هم میتونید برید جواب سوالات پیدا کنید ...این هم دعوت به تحقیق هست
اینجا کسی ضد شما نیست ...بحث عقیدتی هست ....که ممکنه هر کسی مخالف دیگری باشه
مشکل ما اینه که تحقیق نمیکنیم حالا یا از روی تنبلی یا از روی تعصب یا از روی اینکه فقط ما درست فکر میکنیم بعد مدام این افکار به دیگری تزریق میکنیم
تنها چیزی که یک موقع باعث سکوت و تامل میشه اینه که در اصل انسانیت شکی نیست.

ـــــــــــــــــــــــــــ
یک نکته کلی
یک بحث وقتی سالم هست و مفید هست که تعصبات کنار گذاشته بشه و یک لحظه طرف پیش خودش فکر کنه شاید راه اشتباه برم ...اون موقع این تعصبات دروغین توهین امیز پیش نمیاد....
لطفا در پست های خودتون از الفاظ مناسب استفاده کنید

یک بحث سالم در این تالار واقعا جز محالات شده!

من آدم متعصب نیستم من باافراد زیادی در این صحبت کردم.
منظورتون از افراد مرجع کیه?‏
ماهم 8سال جنگ داشتیم پس چرا ما از این انسانیت ها ندیدیم‏!‏
دوست عزیز اگه فکرمیکنید من از روی تعصب صحبت میکنم و ب دیگران انتقال میدم,خودتون چی آیا حرفاتون واقعا از روی تعصب نیست‏!‏

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
مرجع علمی و دینی دو عقیده ............کتاب قران که تنها کتاب تحریف نشده هست.......از همه مهم تر نیت و قصد برای دریافت حقیقت حتی اگر حقیقت خلاف عقیده ما باشد.............این یک راه کلیه مخصوص شما فقط نگفتم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در 8 سال جنگ ما اون موقع هم کمک می شد حتی افراد عراقی که بعدا می فهمیدن چی به چیه می امدن در جبهه ما می جنگیدن...چون تعریف حق و باطل بود
اما یک چیز مهم تر بعد از انسانیت برای ما دستور دین ما مطرح میشه اسلام یک دین فراگیر وقتی میگه مظلوم پشت سرش دین فرد نمیگه ...دین ما دین رحمت و مهربانی پس کمک به هم نوع جز دستوراتش هست

امیدوارم باز مسئله کشورمون یک سری ها نیان بگن...گفتم اگر دو تا مسئول با این افکار و این راه که الان رفتند پیدا بشن جریان همینه ....هر کسی از خودش باید شروع کنه ....اگر الان که ما میز مدیریت نداریم بگیم مردم کشور دیگه به ما چه...پشت میز رفتیم میگیم مردم کشورم به ما چه ,خانواده خودم مهمه
....بخصوص که اگر مسلمانیم پس باید دستور دین اجرا کنیم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
مورد اخر من نوشتم مشکل ما...نگفتم مشکل شما...پس منظورم کلی بود...برای همه افراد اهل این نوع بحث ها
ضمنا من از روی عقیدم صحبت میکنم بخاطر عقیدم نمیام یکسری الفاظ نا مناسب به کار ببرم...بر فرض که در اخر هم عقیده من درست بود...کسی که عقیده منو نداشته , انسان هست راه اشتباه رفته حق توهین ندارم...اینطوری که مردم از دین زده میشن....پس هیچ عقیده ای حق توهین ندارد

باز هم میگم صحبت هام در مورد شما نیست این پست من کاملا کلی هست

sarasanaz

عضو جدید
هیچکس
بر ضد شما نیست اینطور فکر نکنید.
اون زمان در بین این دوتا چی گذشته خدا میدونه با صراحتا نمیتونیم بگیم حق با کدومشون هست .
ولی ما الان داریم می بینیم که اسرائیل به فلسطین ها به شدت ظلم میکنه خانه ها شون رو ویرانه میکنه خودش شهرک سازی میکنه ..

شما نگران نباشيد شهرك سازي فلسطين قشنگتر از ....!

sarasanaz

عضو جدید
مرجع علمی و دینی دو عقیده ............کتاب قران که تنها کتاب تحریف نشده هست.......از همه مهم تر نیت و قصد برای دریافت حقیقت حتی اگر حقیقت خلاف عقیده ما باشد.............این یک راه کلیه مخصوص شما فقط نگفتم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در 8 سال جنگ ما اون موقع هم کمک می شد حتی افراد عراقی که بعدا می فهمیدن چی به چیه می امدن در جبهه ما می جنگیدن...چون تعریف حق و باطل بود

اما یک چیز مهم تر بعد از انسانیت برای ما دستور دین ما مطرح میشه اسلام یک دین فراگیر وقتی میگه مظلوم پشت سرش دین فرد نمیگه ...دین ما دین رحمت و مهربانی پس کمک به هم نوع جز دستوراتش هست

امیدوارم باز مسئله کشورمون یک سری ها نیان بگن...گفتم اگر دو تا مسئول با این افکار و این راه که الان رفتند پیدا بشن جریان همینه ....هر کسی از خودش باید شروع کنه ....اگر الان که ما میز مدیریت نداریم بگیم مردم کشور دیگه به ما چه...پشت میز رفتیم میگیم مردم کشورم به ما چه ,خانواده خودم مهمه
....بخصوص که اگر مسلمانیم پس باید دستور دین اجرا کنیم.

مورد اخر من نوشتم مشکل ما...نگفتم مشکل شما...پس منظورم کلی بود...برای همه افراد اهل این نوع بحث ها
ضمنا من از روی عقیدم صحبت میکنم بخاطر عقیدم نمیام یکسری الفاظ نا مناسب به کار ببرم...بر فرض که در اخر هم عقیده من درست بود...کسی که عقیده منو نداشته , انسان هست راه اشتباه رفته حق توهین ندارم...اینطوری که مردم از دین زده میشن....پس هیچ عقیده ای حق توهین ندارد

باز هم میگم صحبت هام در مورد شما نیست این پست من کاملا کلی هست

تنها چيزي كه تو اين دنيا قبول دارم خدا و قرآنه.
من هنوز ب تحقيقم ادامه ميدم اميدوارم بتونم به چيزايي كه شما ميگيد اعتقاد پيدا كنم.
متشكرم كه پيگير پيام هاي من بودين.

sarasanaz

عضو جدید
واقعا متاسفم واسه کسایی که چشمشونو به روی جنایات متعدد اسرائیل میبندن!
اولا اینکه اگه فلسطینیهاهم وطن مانیستن انسان که هستن.
ثانیا عقل حکم میکنه ماتاابددشمن اسرائیل باشین
اسرائيل جنايت كاره درست ولي هيچ حكم عقلي وجود نداره كه بخوايم تا ابد دشمن اسرائيل باشيم. اسلام هميشه در درجه اول از مصالحت و دوستي صحبت كرده .

lord70

عضو جدید
شما نگران نباشيد شهرك سازي فلسطين قشنگتر از ....!
بدون تعصب به قضیه نگاه کنید کجا فلسطین شهرک سازی کرده؟
اسرائيل جنايت كاره درست ولي هيچ حكم عقلي وجود نداره كه بخوايم تا ابد دشمن اسرائيل باشيم. اسلام هميشه در درجه اول از مصالحت و دوستي صحبت كرده .

بله اسلام از مصالحت و دوستی صحبت کرده ولی با کسی که خود خواهان ان باشد ایا غیر اینه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد اسلام شناس داشتیم و خودمون خبر نداشتیم.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرمودین هر کس فریاد مظلومی را بشنود و به فریادش نرسد مسلمان نیست .
سوال اینجاست که آیا مظلوم فقط در فلسطین است؟
و آیا شما خودتون در اطراف خودتون مظلوم نمیبینید؟
آیا بنگاه بی انصاف محلتون تا حال سر بینوای مظلومی کلاه نگذاشته؟
تا حال حق مظلوومی در ادارات همین کشورمان جلوی چشمان شما ضایع نشده؟

از همه اینها گذشته طی سالهای اخیر میلیاردها میلیارد اختلاس اثبات شده در این کشور خودمون رخ داده که همه اینها حقوق مردم مظلوم و بیچاره همین مملکت بوده .بالاغیرتا شده یک بار یه راهپیمایی عمومی علیه این ظلم فاحش به خودمون ترتیب داده و شرکت کرده باشیم.
این ها همه از روی ساست است برادر من وگرنه مظلوم واجبتر از فلسظین دم گوشته .غیرت نشون بده ودفاع کن.

consl

عضو جدید

از همه اینها گذشته طی سالهای اخیر میلیاردها میلیارد اختلاس اثبات شده در این کشور خودمون رخ داده که همه اینها حقوق مردم مظلوم و بیچاره همین مملکت بوده .بالاغیرتا شده یک بار یه راهپیمایی عمومی علیه این ظلم فاحش به خودمون ترتیب داده و شرکت کرده باشیم.
این ها همه از روی ساست است برادر من وگرنه مظلوم واجبتر از فلسظین دم گوشته .غیرت نشون بده ودفاع کن.

اینو از صاحب تاپیک باید بپرسید
چرا چشم رو روی حقایق بسته اند

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جنایات طلبان در افغانستان دها برابر وحشیانه تر و گسترده تر از جنایات اسراییل در فلسطین بود. شد که دفاع کرده باشیم یا هر سال براش راهپیمایی کنیم؟
جنایات داعش و بکوحرام و الغاعده و النصره به مراتب وحشیانه تر وگسترده تر از اسراییل است شد هر سال راه÷یمایی کنیم براشون؟
فقط تحجر وعقب ماندگی دینی این قوم رو انداختیم گردن این واون وخودمونو گول زدیم .
از اینا بگذریم اصلا

بچه ها شاید نسل کشی مسلملنان قره باغ آزربایجان توسط ارمنستان و تحت حمایت روسیه رو شنیده باشن .قدیم نیست مال همین ده بیست سال گذشته است. سرچ کنید اخبار وتصاویر وحشتناکی میبینید که فلسطین یادتون میره .جنایات هولناکی که اسراییل پیششون فرشته میشه. شده یه بار محکومش کنین وبراش راهپیمایی راه بندارین؟
این ها از روی مسلمانیت نیست برادر من فقط یه سیاسته .شما هم ابزار دست سیاست مدارا همین.
خواهشا جوگیر نشید.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعصب جلوی چشمشونو گرفته برادر من .افکر تعطیله و فقط دیکته شده ها رو مرور میکنن و احساساتی میشن

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

جنایات طلبان در افغانستان دها برابر وحشیانه تر و گسترده تر از جنایات اسراییل در فلسطین بود. شد که دفاع کرده باشیم یا هر سال براش راهپیمایی کنیم؟
جنایات داعش و بکوحرام و الغاعده و النصره به مراتب وحشیانه تر وگسترده تر از اسراییل است شد هر سال راه÷یمایی کنیم براشون؟
فقط تحجر وعقب ماندگی دینی این قوم رو انداختیم گردن این واون وخودمونو گول زدیم .
از اینا بگذریم اصلا

بچه ها شاید نسل کشی مسلملنان قره باغ آزربایجان توسط ارمنستان و تحت حمایت روسیه رو شنیده باشن .قدیم نیست مال همین ده بیست سال گذشته است. سرچ کنید اخبار وتصاویر وحشتناکی میبینید که فلسطین یادتون میره .جنایات هولناکی که اسراییل پیششون فرشته میشه. شده یه بار محکومش کنین وبراش راهپیمایی راه بندارین؟
این ها از روی مسلمانیت نیست برادر من فقط یه سیاسته .شما هم ابزار دست سیاست مدارا همین.
خواهشا جوگیر نشید.

با سلام
اهل زیاد نوشتن نیستم , جواب پستاتون به 2 نکته کفایت میدم.
اگر تمام پست های بنده مطالعه میکردین در مورد این مباحث اشاره ای کوتاه شد.اما حمایت از یک مسئله به منظور نفی مسئله دیگر نیست .

1- پس یعنی میشه نتیجه گرفت کسانی که امروز بهانه دیگر در مورد این مسئله دارن زمان جنگ افغانستان غیره هم میگفتند چرا به انها کمک کنیم وقتی خودمون مسئله داریم ....پس فردا هم اگر یک میز مدیریتی با 50 ,60میلیون حقوق نصیبشون بشه میگن چرا به فکر مردم دیگر باشیم خانواده خودم مهم ترن ...پس میبینید همیشه یک بهانه هست و فقط ظاهر مسئله فرق میکنه , اصل مسئله عقیده هست

2- همین کافیه که بگم در مورد افکارم اشتباه کردید....

خواهشا جوگیر نشید.

شما وقتی عقیده و فکر من را در مورد مسائل دیگر نمیدونید چگونه راحت در مورد افکار یک نفر نظر میدهید و اتهام میزنید .من عقیدمو بیان کردم اما این تعصب نا به جای شماست که بخاطرش هر کی مخالف عقیدتون هست بهش اتهام وارد کنید و این حرف ها بزنید؟
خوشبختانه من خیالم از خودم جمع هست طرفدار سیاست خاصی نیستم اما شما از خودتون مطمئنید ؟...

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
تعصب جلوی چشمشونو گرفته برادر من .افکر تعطیله و فقط دیکته شده ها رو مرور میکنن و احساساتی میشن
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اینو از صاحب تاپیک باید بپرسید
چرا چشم رو روی حقایق بسته اند

اما در مورد دو پست اخر چون در مورد بنده هست,از نظر من مردود هست
در مورد پست اول به نظر خودتون حرفای شما دیکته شده نیست؟ من هم زیاد در تاپیک ها دیدم
ضمنا با دو پست بحث نمیتونید درمورد فکر من نظر بدید پس با عرض پوزش برای من اعتباری ندارد

پست دوم از نظر من افرادی که بیرون گود ایستادند و سرگرم هستن و یکدفعه در مورد یک شخص و یک فکر نا شناخته نظر میدهند بازهم از نظر من اعتباری ندارد
البته یک بحث دو نفر بود میتونستم پاسخ ندم اما ...متاسفانه هنوز زود طرز یک بحث سالم یاد بگیریم!

امیدوارم حرفام ناراحت کننده نباشه...تنها از روی صداقت واضح صحبت کردم

موفق باشید

consl

عضو جدید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اما در مورد دو پست اخر چون در مورد بنده هست,از نظر من مردود هست
در مورد پست اول به نظر خودتون حرفای شما دیکته شده نیست؟ من هم زیاد در تاپیک ها دیدم
ضمنا با دو پست بحث نمیتونید درمورد فکر من نظر بدید پس با عرض پوزش برای من اعتباری ندارد

پست دوم از نظر من افرادی که بیرون گود ایستادند و سرگرم هستن و یکدفعه در مورد یک شخص و یک فکر نا شناخته نظر میدهند بازهم از نظر من اعتباری ندارد
البته یک بحث دو نفر بود میتونستم پاسخ ندم اما ...متاسفانه هنوز زود طرز یک بحث سالم یاد بگیریم!

امیدوارم حرفام ناراحت کننده نباشه...تنها از روی صداقت واضح صحبت کردم

موفق باشید

سوال من
اینه چرا شما یه تاپیک در مورد وضع کنونی کشور نمیزنید. در مورد فقر بدبختی فساد اقتصادی اختلاس نمیزنید؟ من تنها چند مورد رو نام بردم که اگه اشاره کنم میتونم ده ها مور دیگه تام ببرم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
باتوجه به این که طرف صحبت شما دوست دیگه ایه و من نیستم خیلی نمینویسم.

با توجه به شناخت شما توسط دوستان، شما فرد متعصبی هستید، و این موضوع هم طبیعی است که هیچ فرد متعصبی خود را متعصب نمیداند.

خواهش می کنم، مزاح نفرمایید. شما روی برخی مسائل تعصب بخصوصی دارید که البته طبیعی است که این تعصب خود را قبول هم نکنید چون اگر قبول می کردید دیگر متعصب گفته نمیشدید

سلام

بلاخره این هم یک نظر هست ....

اگر اشتباه نکنم مدت یکسال در تالار آزاد شرکت نکردم به دلیل مشغلم ,نمیدونم شما و دوستانتون چه طوری مرا شناختید و اینکه از قبل هم شما را در خاطرم نیست اما تعصب چی معنا میکنید هر کس به اعتقادات خود باور پیدا کرده ....اما چیزی که بد هست تعصب بیجا هست من از این اصطلاح استفاده کردم تا انجایی که یادم هست بخاطر عقایدم به کسی اتهام نزدم.........ضمنا من قبول دارم اعتقاد خودمو باور بهش پیدا کردم....لازم به پنهان کردن نیست...فقط اصطلاحات در یابید
این موضوع که برای شما دیگران اعتبار ندارند هم دلیلی دیگر است

گفتم که وقتی حرفی با اتهام و بی احترامی باشه برام اعتبار ندارد و از روی عدم شناخت......مشکلی نبود ایشون بهتر میتونستن صحبت کنن .....می امدن عقایدشون مطرح میکردن !

{به هر حال امیدوارم شما هم از صراحت من در مورد خودتون ناراحت نشده باشین و من این پست رو مدتی دیگه پاک می کنم تا خاطرتون مکدر نشه}

من مخصوصا از پستتون نقل و قول گرفتم هر کسی نظرشو بگه ...فکر نکنم نیاز به پاک کردن پست باشه....شما چیز خاصی نگفتید با احترام باشه مشکلی نداره

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
فقط چون با افرادی که جوابشون دادم شما حق نظر داشتید من هم حق نظر داشتم و جواب دادم و فکر کنم عدالت برای دو طرف رعایت شد... اگر بحثی هست یا به پروفم مراجعه کنید یا خصوصی اگر نیازی هست.....و گرنه لطفا در این تاپیک پست در این مباحث نباشد تا از روال خارج نشود..............

اگر بحث کم اوردن و نیاوردن هست دیگه اون جدا هست........ در این صورت شرمندتون میشم.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سوال من
اینه چرا شما یه تاپیک در مورد وضع کنونی کشور نمیزنید. در مورد فقر بدبختی فساد اقتصادی اختلاس نمیزنید؟ من تنها چند مورد رو نام بردم که اگه اشاره کنم میتونم ده ها مور دیگه تام ببرم

در مورد نحوه فعالیتم در پست قبلی توضیح دادم شما که از اول شاهد تاپیک بودین باید بدونید این تاپیک شب ایجاد شد که فرداش راهپیمایی بود یعنی بنده وقت نداشتم دو سه روز قبل تر بزنم...!
فکر کنم تاپیک هایی که میگید در تالار تعدادی موجود هست مثل جریان این حقوق ها و من تونستم و وقت کردم در دو تاپیک شرکت کنم ..............خودتون واقفید تاپیک های وضعیت کشور زیاد در تالار هستن مهم بحث سالم هست که متاسفانه!

ببخشید فکر نکنم نیازی به توضیح نحوه فعالیتم و ساعت هاش باشه چون میخوام دوستانه بحث تمام بشه مراعات میکنم...همین!

و تمام

electro-esmoke

عضو جدید
"اسلام این دین کامل در مظلوم بودن هیچ حد و مرزی مشخص نکرده است ...مردمی که شاید هم وطن ما یا هم نژاد حتی از دین ما نباشند اگر مظلوم واقع شوند وظیفه یک مسلمان است که به یاری انها بشتابد"
جالبه که از دید مسولین، مردم فلسیطن و لبنان و.... مسمان هستن و مظلوم؛ اما شهروندان همین کشور که دارن از گرسنگی و بی پولی و بیکاری و بیماری و..... جون میدن، کافر هستن و دستشونو نمی گیرن کمکشون کنن.
تا وقتی تو کشور خودمون هزاران مظلوم هستش چه معنی داره کمک به اجنبی کنیم؟
این ملت چطور مسلمونین که اگه خواهرت یا مادر تنها از خونه بره بیرون تا موقع برگشتنش سکته می کنی و معلوم نیست چی به سرشون بیاد.
این ملت چطور مسلمونین که تو همه اداره ها مردم می خوابن و پول حروم حقوق میگیرن و رشوه میگیرن تا کار کنن.
این ملت چطور مسلمونین که تو مدارس معلم می خوابه و علاوه بر حقوق حرامش. پول کلاس و سوال امتحان و جزو هم اضافه بر حرام خواری هاش میگیره.
این ملت چطور مسلمونین که دکتراش همه رشوه میگیرن و هر بلایی را روی حساب پول سر هر کسی میارن.
این ملت چطور مسلمونین که همه مدیرانش دزد هستند.
این ملت چطور مسلمونین که همسایهات همش دارن زن و بچه و ناموس و دوست دخترت رو می پایند
این ملت چطور مسلمونین که از بچه 10 ساله تا مرد 100 ساله معتاده و بیشتر مزدم عملین
این ملت چطور مسلمونین بیشترین تقاضای مشروب دنیا رو داره
این ملت چطور مسلمونین که شغل مردمش دلالی و کلاه برداریه و مهندس بیچارس
این ملت چطور مسلمونین که موقع ازدواج زن رو با پول معاوضه می کنند
این ملت چطور مسلمونین که همه اهل ریا کاری و حسادت و قضاوتن
این ملت چطور مسلمونین که همه فرهنگ های بد رو یه جا دارن

این ملت چطور مسلمونین .......
هزارتا دیگه هست که از حوصله من خارجه. قبول کنیم که به حرف مسلمونیم برای ریا کاری! اگه به عمل مسلمون بودیم اوضاعمون بهتر بود. مسئولان رو بهانه نکنیم. همه مثل همیم :cool:

راستش منم یه کم میهن دوستیم رو از دست دادم. فکر می کنم باید به کسی کمک کرد که ارزشش رو داشته باشه. چه فلسطین و چه لبنان. که همونا میتونن در برابر اسرائیل و امریکا از ما دفاع کنن.

مردم الان با مردم 30 سال پیش خیلی فرق کردن. مردم خیلی بدتر شدن.

consl

عضو جدید
در مورد نحوه فعالیتم در پست قبلی توضیح دادم شما که از اول شاهد تاپیک بودین باید بدونید این تاپیک شب ایجاد شد که فرداش راهپیمایی بود یعنی بنده وقت نداشتم دو سه روز قبل تر بزنم...!
فکر کنم تاپیک هایی که میگید در تالار تعدادی موجود هست مثل جریان این حقوق ها و من تونستم و وقت کردم در دو تاپیک شرکت کنم ..............خودتون واقفید تاپیک های وضعیت کشور زیاد در تالار هستن مهم بحث سالم هست که متاسفانه!

ببخشید فکر نکنم نیازی به توضیح نحوه فعالیتم و ساعت هاش باشه چون میخوام دوستانه بحث تمام بشه مراعات میکنم...همین!

و تمام

کاری به تاپیک دیگران نداریم من تنها شما مورد نظرم بود که گفتم وقتی در مورد مثل راهپیمایی تاپیک می زنید به مسائل دیگر هم توجه کنید
من اصلا از شما شاهد پستی در چنین تاپیک هایی نبود
اصلا بحث تاپیک که شما میزنید بود نه تاپیک کاربران دیگه
اگه اینطور فکر کنیم رسانه ها هم که همش از روز قدس گفته اند چه نیازی به تاپیک بود؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
کاری به تاپیک دیگران نداریم من تنها شما مورد نظرم بود که گفتم وقتی در مورد مثل راهپیمایی تاپیک می زنید به مسائل دیگر هم توجه کنید
من اصلا از شما شاهد پستی در چنین تاپیک هایی نبود
اصلا بحث تاپیک که شما میزنید بود نه تاپیک کاربران دیگه
اگه اینطور فکر کنیم رسانه ها هم که همش از روز قدس گفته اند چه نیازی به تاپیک بود؟

لطفا به نکته ای که در پایین پست 49 گفتم توجه کنید!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
اهل زیاد نوشتن نیستم , جواب پستاتون به 2 نکته کفایت میدم.
اگر تمام پست های بنده مطالعه میکردین در مورد این مباحث اشاره ای کوتاه شد.اما حمایت از یک مسئله به منظور نفی مسئله دیگر نیست .

1- پس یعنی میشه نتیجه گرفت کسانی که امروز بهانه دیگر در مورد این مسئله دارن زمان جنگ افغانستان غیره هم میگفتند چرا به انها کمک کنیم وقتی خودمون مسئله داریم ....پس فردا هم اگر یک میز مدیریتی با 50 ,60میلیون حقوق نصیبشون بشه میگن چرا به فکر مردم دیگر باشیم خانواده خودم مهم ترن ...پس میبینید همیشه یک بهانه هست و فقط ظاهر مسئله فرق میکنه , اصل مسئله عقیده هست

2- همین کافیه که بگم در مورد افکارم اشتباه کردید....

شما وقتی عقیده و فکر من را در مورد مسائل دیگر نمیدونید چگونه راحت در مورد افکار یک نفر نظر میدهید و اتهام میزنید .من عقیدمو بیان کردم اما این تعصب نا به جای شماست که بخاطرش هر کی مخالف عقیدتون هست بهش اتهام وارد کنید و این حرف ها بزنید؟
خوشبختانه من خیالم از خودم جمع هست طرفدار سیاست خاصی نیستم اما شما از خودتون مطمئنید ؟...
سخنان منو نقد نکردی منظور من هم نگرفتی فقط تحریف کردی.
خواستی فقط نفی کنی .این موردی که نوشتی اصلا شامل سخنان من نمیشه.
من میگم وقتی شما هنوز نمیتونی از حق خودت دفاع کنی چطور ادعای دفاع از مظلوم دیگری رو داری؟
ظالم امروز تو تورو وتدار به این ادعا کرده تا مظلومیت خودتو فراموش کنی.
تو چطور توجیه میکنی که هر ساله برای احقاق حق مظلومی در سرزمینی دیگه آزادانه و با صرف هزینه حکومتی راهپیمایی میکنی در حالی که خودت در دفاع از حق خودت و اعتراض علنی و همسان نسبت به حق خودت هیچ آزادی نداری.
یکم فکر کن ببین چرا تو فقط ترقیب و تشویق به دفاع از مظلومین فلسطین میشی در حالی که اگر دنبال حقی بسم الله هم عرض با فلسطین از حق خودت وبقیه هم دفاع کن مثل حق فلسطینیا به همون شدت به همون آزادی و به همون کیفیت .
نمیتونی شک نکن نمیتونی .

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من میخام نظر خودمو راجب به ی سری مسایل بگم کاری هم به روز قدس و اینا ندارم نمیگم چرا برگذار میشه چرا نباید بشه و‌..‌. اما صبحبتم با دوستان هست خواهشا تا خودتون ی کم فکر کنید به حرفام ببینید این حرفای ملت مظلوم فلسطین دیگه کهنه شده والا الان کشور ایران مظلوم تر از فلسطینه ... از 54 کشور عربی چند کشور با ایران خصومت ندارن؟ سر جمع حساب کنی میشه دولت عراق سلطنت عمان حزب الله لبنان و مخالفان دولت یمن و بشار اسد ...بعدم دولت عراق اگه عوض بشه کم کم همسو میشه با دولت هایی که با ایران رابطه خوبی ندارن چون الان شیعه هستن بعدا معلوم نیس چه اتفاق هایی بیفته

از ی طرف بعد از برجام عربستان و متحدانش خطر ایران و برای خودشون بیشتر حس کردن اومدن یک همسویی با اسراییل بر ضد ایران ترتیب دادن چون معتقد بودن ایران یک خطر مشترکه براشون حتی سعود الفیصل رفت اسراییل و با مقامات شون دیدار کرد بعد ی اجلاسی بود دقیقا یادم نیس چی بود توی ابوظبی یک مقام اسرائیلی هم حضور داشت و برای اولین بار پرچم اسراییل توی کشور خلیج فارس افراشته شد ... از طرف دیگه سر قضیه بالا رفتن مردم تهران از سفارت عربستان و اینا گدا گشنه ترین کشور های عربی برای ایران شاخ شونه کشیدن اگه فلسطین بخاطر خودش و قضیه دفاع ایران در طول سالیان متمادی نبود یعنی حداقل اگه کشوری مثه سودان بود با ایران قط رابطه میکرد از همون اوایل انقلاب که یاسر عرفات اومد ایران گفت ایران خونه دوم منه اما دوسال بعد
طرف صدام حسین و گرفت و گفت ایران دوست ماست اما عراق برادر ماست

از همون اول دولت بی چشم رویی خودشونو تو خیلی از موارد ثابت کرده

اونا حتی اعتقاد دارن ایران و اسراییل فرقی باهم ندارن

ملک سلمان رفت مصر رییس جمهور مصر به خاطر رفتارهایی که عربستان با ایران داشت دو جزیره مصری که هم مرز اسراییل بود به عربستان هدیه داد

دلیل این همه خصومت و دشمنی هم مشخصه چی هست اونا اعتقاد دارن که ایران صفوی و مرتد ( نظر خودشونه )هزاران بار از یهودی ها براشون خطرناک تره ...

این داعش و النصره رو هم از اول ساختن تا ایران و نابود کنن ولی به جون خودشون افتاد شما اصلا میدونید چند فلسطینی عضو داعش هستن؟
بالخره ی روزی هم فلسطین خودشو تسلیم اسرائیل میکنه و بست فرند میشن

بعدم خدا به هرکسی چیزی میده حکمتی داره لابد اینم حکمتی داره که اسراییل گذاشته تو خاور میانه بالای سر اعراب تا نتونن نفس بکشن :d

ی کم واقع بین باشید خواهشا... اینقد نگران کودکان اعراب نباشید والا کسی دلش به حال کودکان ایران زمین نمیسوزه ... کودک عربی که از همون اول زندگیش بذر کینه و دشمنی با ایران تو دلش کاشته میشه چه ارزشی داره به فکرش باشی کل کشور های عربی رو میگم نه فقط فلسطین ... نسل اندر نسل اینطور تربیت خواهند شد

آخرین ویرایش:

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام

من میخام نظر خودمو راجب به ی سری مسایل بگم کاری هم به روز قدس و اینا ندارم نمیگم چرا برگذار میشه چرا نباید بشه و‌..‌. اما صبحبتم با دوستان هست خواهشا تا خودتون ی کم فکر کنید به حرفام ببینید این حرفای ملت مظلوم فلسطین دیگه کهنه شده والا الان کشور ایران مظلوم تر از فلسطینه ... از 54 کشور عربی چند کشور با ایران خصومت ندارن؟ سر جمع حساب کنی میشه دولت عراق سلطنت عمان حزب الله لبنان و مخالفان دولت یمن و بشار اسد ...بعدم دولت عراق اگه عوض بشه کم کم همسو میشه با دولت هایی که با ایران رابطه خوبی ندارن چون الان شیعه هستن بعدا معلوم نیس چه اتفاق هایی بیفته

از ی طرف بعد از برجام عربستان و متحدانش خطر ایران و برای خودشون بیشتر حس کردن اومدن یک همسویی با اسراییل بر ضد ایران ترتیب دادن چون معتقد بودن ایران یک خطر مشترکه براشون حتی سعود الفیصل رفت اسراییل و با مقامات شون دیدار کرد بعد ی اجلاسی بود دقیقا یادم نیس چی بود توی ابوظبی یک مقام اسرائیلی هم حضور داشت و برای اولین بار پرچم اسراییل توی کشور خلیج فارس افراشته شد ... از طرف دیگه سر قضیه بالا رفتن مردم تهران از سفارت عربستان و اینا گدا گشنه ترین کشور های عربی برای ایران شاخ شونه کشیدن اگه فلسطین بخاطر خودش و قضیه دفاع ایران در طول سالیان متمادی نبود یعنی حداقل اگه کشوری مثه سودان بود با ایران قط رابطه میکرد از همون اوایل انقلاب که یاسر عرفات اومد ایران گفت ایران خونه دوم منه اما دوسال بعد
طرف صدام حسین و گرفت و گفت ایران دوست ماست اما عراق برادر ماست

از همون اول دولت بی چشم رویی خودشونو تو خیلی از موارد ثابت کرده

اونا حتی اعتقاد دارن ایران و اسراییل فرقی باهم ندارن

ملک سلمان رفت مصر رییس جمهور مصر به خاطر رفتارهایی که عربستان با ایران داشت دو جزیره مصری که هم مرز اسراییل بود به عربستان هدیه داد

دلیل این همه خصومت و دشمنی هم مشخصه چی هست اونا اعتقاد دارن که ایران صفوی و مرتد ( نظر خودشونه )هزاران بار از یهودی ها براشون خطرناک تره ...

این داعش و النصره رو هم از اول ساختن تا ایران و نابود کنن ولی به جون خودشون افتاد شما اصلا میدونید چند فلسطینی عضو داعش هستن؟
بالخره ی روزی هم فلسطین خودشو تسلیم اسرائیل میکنه و بست فرند میشن

بعدم خدا به هرکسی چیزی میده حکمتی داره لابد اینم حکمتی داره که اسراییل گذاشته تو خاور میانه بالای سر اعراب تا نتونن نفس بکشن :d

ی کم واقع بین باشید خواهشا... اینقد نگران کودکان اعراب نباشید والا کسی دلش به حال کودکان ایران زمین نمیسوزه ... کودک عربی که از همون اول زندگیش بذر کینه و دشمنی با ایران تو دلش کاشته میشه چه ارزشی داره به فکرش باشی کل کشور های عربی رو میگم نه فقط فلسطین ... نسل اندر نسل اینطور تربیت خواهند شد
سلام بر دوست خوبم یوسف.

این مسئله رو از چند جهت میشه بررسی کرد:

از منظر مبانی و قواعد دینی:

یکی از مهمترین قواعد قرآنی ،قاعده "نفی سبیل" هست که تو این قاعده خدا هر گونه راه برای مسلط شدن غیر مسلمان بر مسلمان رو از طرف خودش نفی گرده.پس اون قضیه حکمتی که شما مطرج کردید منتفیه.
حالا این قاعده میگه (توجه کنید قواعد قرآن با قواعد هستی و وجود منطبقه) که دریچه و ضعفی در مسلمانان وجود داره که باعث نفوذ و اشغال غیر مسلمان میشه.(البته نه هر غیر مسلمانی...تو سوره بقره یهود رو بعنوان بدترین مردان نسبت به شما معرفی کرده)
این قاعده صرفا امنیتی نیست.گاهی شما تحت اشغال اقتصادی قرار میگیرید.چه زمانی این اتفاق میفته؟زمانی که شما تو زمین اقتصادی خودتون با قواعد و دکترین های دشمنتون بازی میکنید.همین کاری که ما کردیم.چون اون قواعد و دکترین ها با قواعد هستی و و عالم بیگانه هست ،شما که مسلمونید وقتی از این قواعد استفاده میکنید دچار فقر و بدبختی و فلاکت میشید.هر چند اونها هم میشن و سرعت این نابودی در شما بیشتر خواهد بود.

گاهی شما تحت اشغال علمی قرار میگیرید.جلوی این رو هم باید ببندید.چیزی با عنوان علم مضر(که در واقع علم نیست) که تو غرب بهش علوم داروینیستی که شامل همه علوم من جمله اقتصاد داروینیستی و جامعه شناسی داروینیستی و روانشناسی داروینیستی و بایولوژی داروینیستی و ....همین رو ادامه بدید تا همه علوم انسانی و تجربی و پزشکی و کشاورزی و ....که نمونه هایی از این خسارتی که ما دیدیدم از این علوم ،در پزشکی و کشاورزی و ... بوده.

2-از منظر سیاسی و امنیت ملی:
اینجاش رو هم از دل اون قواعد میشه فهمید و هم اینکه اساسا تجربه گرا باشیم.اساسا شما نگاهی به وضعیت کشورهایی که مصالحه کردن با این رژیم رو ببینید.بزرگشون میشه مصر که وضعیتش معلومه.اسرائیل و آمریکا هیچوقت با این کشورها طرح دوستی استراتژیک نمیریزه.فقط تاکتیکیه.

پس اینو میدونیم که مثلا حماس در مقاطعی شیطنت هایی میکنه و میدونید که فلان حاکم و فلان کشور نمیتونه بفهمه که طرح دوستی ریختن با اسرائیل یعنی نابودی خودش ولی دلیل نمیشه ما دست از این قاعده برداریم وگرنه ما هم تو اون گرداب از بین میریم.
این قضیه،..."یا این ،یا آن" نداره که بگیم یا کودکان فلسطین یا ایران.تو استدلال خیلیا دیدم من این رو که اساسش غلطه و هزار تا مثال نغض داره.
این تفکر اشتباهه که شما اگه هضم بشی تو این قضیه وضعت خوب میشه.نه اصلا همچین امکانی فراهم نمیشه.چون هستی یه قوانینی داره که شما باید خودتون رو منطبق بر اون قوانین کنی.نه منطبق بر اصولی من در آورده ای که یه سری انسان ظالم نوشتن.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوست خوبم یوسف.

این مسئله رو از چند جهت میشه بررسی کرد:

از منظر مبانی و قواعد دینی:

یکی از مهمترین قواعد قرآنی ،قاعده "نفی سبیل" هست که تو این قاعده خدا هر گونه راه برای مسلط شدن غیر مسلمان بر مسلمان رو از طرف خودش نفی گرده.پس اون قضیه حکمتی که شما مطرج کردید منتفیه.
حالا این قاعده میگه (توجه کنید قواعد قرآن با قواعد هستی و وجود منطبقه) که دریچه و ضعفی در مسلمانان وجود داره که باعث نفوذ و اشغال غیر مسلمان میشه.(البته نه هر غیر مسلمانی...تو سوره بقره یهود رو بعنوان بدترین مردان نسبت به شما معرفی کرده)
این قاعده صرفا امنیتی نیست.گاهی شما تحت اشغال اقتصادی قرار میگیرید.چه زمانی این اتفاق میفته؟زمانی که شما تو زمین اقتصادی خودتون با قواعد و دکترین های دشمنتون بازی میکنید.همین کاری که ما کردیم.چون اون قواعد و دکترین ها با قواعد هستی و و عالم بیگانه هست ،شما که مسلمونید وقتی از این قواعد استفاده میکنید دچار فقر و بدبختی و فلاکت میشید.هر چند اونها هم میشن و سرعت این نابودی در شما بیشتر خواهد بود.

گاهی شما تحت اشغال علمی قرار میگیرید.جلوی این رو هم باید ببندید.چیزی با عنوان علم مضر(که در واقع علم نیست) که تو غرب بهش علوم داروینیستی که شامل همه علوم من جمله اقتصاد داروینیستی و جامعه شناسی داروینیستی و روانشناسی داروینیستی و بایولوژی داروینیستی و ....همین رو ادامه بدید تا همه علوم انسانی و تجربی و پزشکی و کشاورزی و ....که نمونه هایی از این خسارتی که ما دیدیدم از این علوم ،در پزشکی و کشاورزی و ... بوده.

2-از منظر سیاسی و امنیت ملی:
اینجاش رو هم از دل اون قواعد میشه فهمید و هم اینکه اساسا تجربه گرا باشیم.اساسا شما نگاهی به وضعیت کشورهایی که مصالحه کردن با این رژیم رو ببینید.بزرگشون میشه مصر که وضعیتش معلومه.اسرائیل و آمریکا هیچوقت با این کشورها طرح دوستی استراتژیک نمیریزه.فقط تاکتیکیه.

پس اینو میدونیم که مثلا حماس در مقاطعی شیطنت هایی میکنه و میدونید که فلان حاکم و فلان کشور نمیتونه بفهمه که طرح دوستی ریختن با اسرائیل یعنی نابودی خودش ولی دلیل نمیشه ما دست از این قاعده برداریم وگرنه ما هم تو اون گرداب از بین میریم.
این قضیه،..."یا این ،یا آن" نداره که بگیم یا کودکان فلسطین یا ایران.تو استدلال خیلیا دیدم من این رو که اساسش غلطه و هزار تا مثال نغض داره.
این تفکر اشتباهه که شما اگه هضم بشی تو این قضیه وضعت خوب میشه.نه اصلا همچین امکانی فراهم نمیشه.چون هستی یه قوانینی داره که شما باید خودتون رو منطبق بر اون قوانین کنی.نه منطبق بر اصولی من در آورده ای که یه سری انسان ظالم نوشتن.

بله حرفات قابل تامل هست آقا فرزاد

اما من نکاتی که مد نظرم بود رو نتونستم به خوبی برسونم

ببینید مساله نفی سبیل در مورد مسلمانان از صدر اسلام بوده و هست اما دقت کنید که در زمانی که ما الان داریم زندگی میکنیم آیا همه اعراب واقعا مسلمان هستن؟ وهابیت و سلفیت و اینا رو میشه اسم مسلمان واقعی روشون گذاشت؟
یا فقط اسم مسلمانی رو به دوش میکشن؟ داعش هم ادعای مسلمان واقعی رو داره بحثی که الان هست اینه که به لطف تبلیغات گسترده ی وهابیون مسلمان های واقعی چه شیعه و چه سنی در کشورهای عربی در اقلیت به سر میبرن
اگر کشور های عربی واقعن مسلمانن بودن کشوری که اندازه یک استان ما هم نیست سالهاست دیگه وجود نداشت! عربستان اگه فقط دلارهاشو از بانک های اسراییل خارج کنه میدونین چه ضربه ای به اسراییل میزنه؟

من اصن حرفم حرف مصالحه با اسراییل نیست من کل حرفم تو این جمله خلاصه

میشه که البته حقیقت هم هست و سالهاست این صحبت های اعراب رو در مورد ایران شنیدم حداقل در اکثر کشور های عربی

<< ما هر کاری برای همسایه های عرب مون انجام بدیم و هرچقد از دیدگاه برادری و برابری به اونها نگاه کنیم اونها به ما به دید " فرس المجوس " به ما نگاه میکنن

دیدگاهی که در زمان حضرت محمد (ص) و سپس خلفا راشدین نفی میشد

دلیل ضدیت کشور های عربی منطقه با ایران بر همین محور هست که به خیال خودشون ارزوی پیروزی در جنگ قادسیه رو دارن و اعتقاد دارن ایرانیان ملتی کافر هستن

دلیل دوم ضدیت با ایران اینه که به دلیل حکومت های پادشاهی که دارن ترس از نفوذ اندیشه های انقلاب اسلامی در کشورهای خودشون دارن تفکری که بعد از بهار عربی تقویت شد ...

از طرف دیگه ما از بچگی بهمون گفتن مردم مسلمان مظلوم فلسطین اما در حقیقت مردم نصف مردم فلسطین فقط مسلمان صوری هستن و پیرو ایین اموی هستن چون اگه اسم اسلام رو به دوش نمیکشیدن نسل کشی کامل میشدن خیلی وقت پیش ... نمیدونم شما واقعا این چیزا رو میدونید یا نه؟ حتی در ایام محرم به جشن و پایکوبی می پردازن ( من خودم یک بار از تلفزیون فلسطین مراسم شونو دیدم؛ )
یا خیلی از تفکرات افراطی گریانه رو هم دارن که نتیجه نفوذ یهود انجام میشه

اعرابی که واقعا ادعای مسلمانی دارن و فقط برای ایران بلدن قلدر بازی در بیارن

درسته با اسرائیل مصالحه نکردن اما پشت پرده همشون برده یهود هستن حتی کشوری مثه جیبوتی که به ازای دریافت پول از اسرائیل پایگاه نظامی براشون درست کرده ... آیا شما بازم میگید مسلمان؟ اینا حقایقی هست که در مورد برادران مظلوم و به ظاهر مسلمان ما وجود داره و قابل کتمان نیست حالا باورش با خودتون

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سخنان منو نقد نکردی منظور من هم نگرفتی فقط تحریف کردی.
خواستی فقط نفی کنی .این موردی که نوشتی اصلا شامل سخنان من نمیشه.
من میگم وقتی شما هنوز نمیتونی از حق خودت دفاع کنی چطور ادعای دفاع از مظلوم دیگری رو داری؟
ظالم امروز تو تورو وتدار به این ادعا کرده تا مظلومیت خودتو فراموش کنی.
تو چطور توجیه میکنی که هر ساله برای احقاق حق مظلومی در سرزمینی دیگه آزادانه و با صرف هزینه حکومتی راهپیمایی میکنی در حالی که خودت در دفاع از حق خودت و اعتراض علنی و همسان نسبت به حق خودت هیچ آزادی نداری.
یکم فکر کن ببین چرا تو فقط ترقیب و تشویق به دفاع از مظلومین فلسطین میشی در حالی که اگر دنبال حقی بسم الله هم عرض با فلسطین از حق خودت وبقیه هم دفاع کن مثل حق فلسطینیا به همون شدت به همون آزادی و به همون کیفیت .
نمیتونی شک نکن نمیتونی .

درسته من سخنان شما نقد نکردم چون نیازی به بحث با شما ندیدم و نخواستم هم خودم را برای شما ثابت کنم چون در این مورد هم نیازی ندیدم.

شما مداما به اتهام هاتون پایبند هستید سخنان شما عینا در تاپیک هست ... بنده تحریف کردم!....البته اگر چشم بینا برای دیدن سخنان شما باشه.

شما هر کسی موافق عقایدتون باشه میشه دوست بقیه میشن دشمن؟.... بعد هر اتهام تهمت و بی احترامی هم حتما جایز میشه؟

خواهشا جوگیر نشید.

این یک تکه از صحبت های شماست جمله مهم ترش همون تکه از مسلمانی نیست ....هست.

فقط اینو بدونید حرفای شما انقدر برام مهم نبود البته از روی اتهام نه در کل که بخوام بخاطرش بحث کنم اما اگر شما اینطوری الان با من رفتار کنید من پاسخ کار شما ندم در دو بحث بعدی شما این رفتار عادتتون میشه ...و همین سکوت من دلیلش هست

نهایتا لفظ و اصطلاحات شما در بحثی که با من کردین اصلا قابل پذیرش نیست چه موافق عقاید چه مخالفین عقاید شما ....احترام رکن اصلی هست و برای اینکه رقیب از میدون دور کنید این حرفها نزنید.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خانم آوای علم، شما با وجود این که مدیر هستین، متاسفانه خودتون بحث های سیاسی ایجاد می کنید. اینجا باشگاه مهندسان ایرانه. رو انجمن با خط درشت قرمز رنگ نوشته بحث سیاسی ممنوع است و خلاف قوانین باشگاه است. اصلا این تقریبا عادت شما شده که بحث های حاشیه ای ایجاد می کنید و بعد کنار می ایستید و هر از چند گاهی هم پیام می دهید که لزومی بر جواب این و آن نمی بینم که یعنی بگویید دیگران در مقابل شما چیزی نمی فهمند و ... . به عبارتی شما از دو نظر خلاف مقرارات عمل می کنید اول اینکه بحث سیاسی مخالف با قوانین باشگاه ایجاد می کنید و دوم اینکه به جای اظهار نظر شخصی به تحقیر کاربران دیگر و قضاوت آن ها می پردازید.
متاسفانه افراد ثابتی هم که به طور معمول بدون خواندن مطالب شما پای پست شما تشکر می زنند موجب تکرار رفتارهای شما شده اند.

(این پست رو بعد از اینکه مشاهده کردید پاک می کنم تا موجب رنجش شما نشه)

به نکته خیلی خوبی اشاره کردین اتفاقا چون مدیر هستم سعی می کنم خودم درست رفتار کنم
من با مدیر تالار هماهنگ کردم از ایجاد اولین پست از نظر ایشون مشکلی نداشت ....صد در صد هم سیاسی نیست چون یک مسئله جهانی هست نه سیاسی البته اگر پست سیاسی در ان ایجاد نشود.... و البته چون مخالف عقاید یکسری هست مجددا برچسب نادرست سیاسی نزنند

اما در مورد تکه قرمز رنگ من برای ایشون پست زدم یا ایشون برای من؟....فکر کنم همه چیز روشن هست!...این عنوان شایسته کار دوست شما بود نه من با الفاظی که در مورد بنده به کار بردن
ضمنا اگر با کسی دوست ندارم بحث طولانی کنم و ادامه نمیدم این هم بیشر به جنبه دوستانه و مدیریتیم برمیگرده که خیلی با کاربرها بحث نکنم و الا طومارها زیاد هستن همه هم دست نوشتن و هم فکر نوشتن دارند دوست گرامی !

شما که حق شناس هستید اصلا مدیریت من کنار.....مخالف عقیده هم باشم قبلش انسان هستیم چه طور به پست ایشون اعتراض نکردین که به بنده عنوان ابزار دست سیاست مداران میدن ....به نظرتون درمورد شما چه فکری کنم...؟
اما از شما دوست گرامی هم ممنونم که طرفدار قوانین هستید و البته چه خوب در تاپیک های دیگر این مورد تذکر بدین!....ما هم خیلی خوشحال میشیم کاربرا حق شناسی چون شما مداما در تاپیک ها تذکر بدن تا دیگرانی که احیانا تخلف میکنن خودشون رغبت نکنن ...اینطوری کار مدیر تالار اقا پوریا هم سبک تر میشه

من دلیل حذف پست های شما میدونم .......وقتی حرفی میزنید مردونه بایستید!.................اینو با صداقت عرض کردم پس شما هم ناراحت نشید:gol:

اخلاق منو دوستان میشناسن سعی کردم بدون در نظر گرفتن این عنوان (البته دوستان مدیر من همه همین طورن) با همه دوست باشم و دوستانه رفتار کنم......اما در مورد سوء استفاده از اخلاق و توهین سکوت نمیکنم...باز خدا را شکر اینجا یک تالار دیگر هست کاربران تالار مدیریتیم میدونن توهین در تالار فقط و فقط امیتاز منفی داره حتی اگر بهترین کاربر باشه و میدونن در این مورد چقدر سخت گیرم.:warn:

آخرین ویرایش: