کنکور ارشد آزاد سال 89چطور بود

farzin23

عضو جدید
سلام

همون طور که منم قبلا عرضکردم خدمتتون دانشگاه آزاد با توجه به سیاست جدیدش که روی مقطع ارشد متمرکز شده امسال افزایش پذیرش چشمگیری نسبت به سال های گذشته خواهد داشت.

البته امیدوارم که اینطوری باشه. :cool:;)
شهر های بزرگ یه بدی هم دارن اونم اینه که کسایی که سراسری قبول میشن اونجاها می زنن.یعنی رتبه های پایین رو اونا جارو میکنن
آزادم که کاری به این چیزا نداره اگه مرحله اول 26 گرفت تکمیلم 26تای دیگه میگیره
(کاری نداره که چند نفر میان یا سراسری میرن)
پس شهرای کوچیک تقریبا همه آزادی ها میرن برای آزمون.پس شانسش بیشتره)

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهر های بزرگ یه بدی هم دارن اونم اینه که کسایی که سراسری قبول میشن اونجاها می زنن.یعنی رتبه های پایین رو اونا جارو میکنن

البته تا جایی که من میدونم دانشگاه آزاد دو هفته بعد از اعلام نتایج یه تکمیل ظرفیت اولیه هم داره که به جای کسایی که ثبت نام نکردن ، نفر جدید میگیره ...یعنی اگه 5 نفر که قبول شدن به هر دلیلی(مثل قبولی تو سراسری) ثبت نام نکنن ، به جای اونا چند نفر دیگه واسه همون ترم مهر ماه میگیره ...​

rattling_boy

عضو جدید

اتفاقا شانس قبولی تو شهرهای بزرگ بیشتر شده این سری. چون ظرفیت دانشگاه های شهرهای بزرک رو نسبت به شهرهای کوچیک بیشتر کردن. پس قطعا کسانی که شهرهای بزرگ رو انتخاب کردن شانس بیشتری خواهند داشت:redface:;)

farzin23

عضو جدید
البته تا جایی که من میدونم دانشگاه آزاد دو هفته بعد از اعلام نتایج یه تکمیل ظرفیت اولیه هم داره که به جای کسایی که ثبت نام نکردن ، نفر جدید میگیره ...یعنی اگه 5 نفر که قبول شدن به هر دلیلی(مثل قبولی تو سراسری) ثبت نام نکنن ، به جای اونا چند نفر دیگه واسه همون ترم مهر ماه میگیره ...​
دقیقا منظورم عکس این بود.یعنی کاری به ثبت نام کنندها ندارن
مثلا اهواز اول 23 نفر گرفت بعد تا رتبه 46(دقیقا 2برابر)دزفول اول تا رتبه26 و تکمیل تا رتبه52

farzin23

عضو جدید
اتفاقا شانس قبولی تو شهرهای بزرگ بیشتر شده این سری. چون ظرفیت دانشگاه های شهرهای بزرک رو نسبت به شهرهای کوچیک بیشتر کردن. پس قطعا کسانی که شهرهای بزرگ رو انتخاب کردن شانس بیشتری خواهند داشت:redface:;)
آره تهران پارسال تا رتبه 176 هم رفته بود(تکمیل ظرفیت 2وم)
ولی همون 176 درصداش خوب بود

mziarp

عضو جدید
من اولين ساليه كه پس از فارغ التحصيلي تتصميم گرفتم ارشد آزاد امتحان بدم در در كل راضي نبودم
از زبان كه بگذريم ، رياضي و ديناميك و جامدات اونقدر چنگي به دل نميزد. سيالات هم در حد بينابين بود.
ولي
اين تاكستان لعنتي 990 نفر شركت كردند و تقريبا همه تو آزمون بودند.
هيچ امكانات رفاهي هم نبود. هتل شهر هم كه رزرو كرديم روز 5 شنبه صبح بهم زنگ زد گفت جا ندارم به فكر جاي ديگه باشم.
تو دانشگاه به دخترا خوابگاه دادند و پسرها تو مسجد تا صبح بايد عبادت ميكردند. منكه ناچارا تا صبح كنار جاده تو ماشين خوابيدم و سر و صداي اونهمه كاميون و تريلي پدرمونو درآورد.
ولي دركل سوالات نسبت به 88 سخت تر و نسبت به 87 آسونتر بود
من شنيدم كه ظرفيت ها توي دانشگاه آزاد تا 100 نفر هم بالا مي ره اين درسته ؟؟

rattling_boy

عضو جدید
من اولين ساليه كه پس از فارغ التحصيلي تتصميم گرفتم ارشد آزاد امتحان بدم در در كل راضي نبودم
از زبان كه بگذريم ، رياضي و ديناميك و جامدات اونقدر چنگي به دل نميزد. سيالات هم در حد بينابين بود.
ولي
هيچ امكانات رفاهي هم نبود. هتل شهر هم كه رزرو كرديم روز 5 شنبه صبح بهم زنگ زد گفت جا ندارم به فكر جاي ديگه باشم.
تو دانشگاه به دخترا خوابگاه دادند و پسرها تو مسجد تا صبح بايد عبادت ميكردند. منكه ناچارا تا صبح كنار جاده تو ماشين خوابيدم و سر و صداي اونهمه كاميون و تريلي پدرمونو درآورد.

تاکستان به دلیل
1. نزدیک بودن به تهران
2. قوی بودن تو رشته ی مکانیک
شرکت کننده زیاد داشت. اون جاده هم متاسفانه چون به شهرک صنعتی تاکستان میخورده شلوغ بوده. ولی تو قزوین هتل زیاد بوده اگه میگشتی حتما می تونستی یه جای خوب گیر بیاری و صبح بری تاکستان برای آزمون :redface:;)

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام عزیز ازت خبری نیست ... دولتی چیکار کردی؟؟... گفته بودی ساخت رو 50 میزنی ... چی شد؟همونی که فکر میکردی شد یا نه ؟؟؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي

پارسال تاکستان تو نیمه دوم خیلی گرفت ...با ترازهایی واقعا پایین ..حدود 5400 ....به جز همین یه تیکه مسیرش که از اتوبان جدا میشه ... دانشگاه نسبتا خوبیه ... من اونجا ساخت و تولید خوندم .. البته لیسانس ....تا سال 85... الان اوضاعش میگن خیلی بهتر شده ... موفق باشی ...

hasanpogc

عضو جدید
پارسال تاکستان تو نیمه دوم خیلی گرفت ...با ترازهایی واقعا پایین ..حدود 5400 ....به جز همین یه تیکه مسیرش که از اتوبان جدا میشه ... دانشگاه نسبتا خوبیه ... من اونجا ساخت و تولید خوندم .. البته لیسانس ....تا سال 85... الان اوضاعش میگن خیلی بهتر شده ... موفق باشی ...

كلا دانشگاه ازاد امسال ظرفيت هاش رو بردن بالا

chelsea6

عضو جدید
ای کاش تاکستان(سیادن:D) یه ارشد ساخت هم میداشت و ما بی استرس امتحان میدادیم
کلا تو جذب کارشون درسته
تا 87 که ما اونجا ساخت میخوندیم همون 2 تا فامیلی و همون بند و بساط بودا...:smile:
ولی منم شنیدم یه فرقایی کرده مثلا چند تایی کافی شاپ به شهر اضافه شده;) و...

ghaghalax

عضو جدید
بچه ها کسی دفترچه با جواب ها رو نداره؟!اگه پیدا کردین بزارین تکلیفم و بدونم قبول می شم یا نه:دی

rattling_boy

عضو جدید
کلا تو جذب کارشون درسته
تا 87 که ما اونجا ساخت میخوندیم همون 2 تا فامیلی و همون بند و بساط بودا...:smile:

البته خیابون هاش رو هم آسفالت جدید ریختن:redface:;)

rattling_boy

عضو جدید
سلام عزیز ازت خبری نیست ... دولتی چیکار کردی؟؟... گفته بودی ساخت رو 50 میزنی ... چی شد؟همونی که فکر میکردی شد یا نه ؟؟؟

سلام

تو شوک دولتی بودم:(:D

متاسفانه همون طوری که فک م یکردم توی دولتی ریاضی کار دستم داد و همون دو تا سوالی که زده بودم غلط از آب در اومد و کارم رو یکسره کرد:(:(:mad::cry:

امیدوارم آزاد جبران کنه:redface::razz:

rattling_boy

عضو جدید

البته الان اون یه تیکه رو هم درست کردم و جاده دو بانده شد. خولاصه اینکه کلی حال دادن به اهالیش و دانشجو آ:redface::razz:

mziarp

عضو جدید
گشتم ولي اونجا هم هتل نبود به مسافر خونه و مهمانپذير هم راضي بودم ولي كلي دانشجو كه براي قزوين ثبت نام كرده بودند كه اونجا واقعا شلوغتر از تاكستان بود. كلا روز پنج شنبه تو ماشين دربدر و دنبال هتل بودم

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا تو جذب کارشون درسته

خوب این باند بازیا زیاده دیگه.... اگه بچه تاکستان باشی خیلی حال میکنی ... نمیدونم تو بقیه دانشگاههای شهرستانها هم تا این حد باند بازی هست یا نه ؟؟؟اگه تاکستانی باشی و فوق لیسانس بگیری احتمالا راحت بتونی اونجا واسه خود استاد بشی .... نمونه هاش دوره ما که بود ... الان نمیدونم ....

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

تو شوک دولتی بودم:(:D

متاسفانه همون طوری که فک م یکردم توی دولتی ریاضی کار دستم داد و همون دو تا سوالی که زده بودم غلط از آب در اومد و کارم رو یکسره کرد:(:(:mad::cry:

امیدوارم آزاد جبران کنه:redface::razz:

فدای سرت ... انشاالله آزاد قبولی ... منم دولتیو واقعا خراب کردم ....

nimakhosrowshahi

عضو جدید
كسي كليد تبديل انرژي رو نداره

كسي كليد تبديل انرژي رو نداره

سلام كسي كليد اين كنكور آزاد 89 تبديل انرژي رو داره ،اگه دارين بذارين همه استفاده كنن
مرسي

rattling_boy

عضو جدید
سلام كسي كليد اين كنكور آزاد 89 تبديل انرژي رو داره ،اگه دارين بذارين همه استفاده كنن
مرسي

کنکورهای آزاد که هیچ وقت کلید ندارن و کلیدهایی هم که وجود داره رو هر کس برای خودش درست کرده و هیچ وقت نمیشه به طور 100% گفت که کلید موجود درست باشه:(

farzin23

عضو جدید
کنکورهای آزاد که هیچ وقت کلید ندارن و کلیدهایی هم که وجود داره رو هر کس برای خودش درست کرده و هیچ وقت نمیشه به طور 100% گفت که کلید موجود درست باشه:(
ارشد مکانیک آزاد89-تست هایی که من زدم-این فایل قبلا یکی از baxمکانیک گذاشته بود من فقط حجمشو کم کردم و تست هایی که خودم زدم روش تیک قرمز زدم
از زیر میتونید دانلود کنید:
مشاهده پیوست 89&kilid.rar
هر سوالی که زدم اگه خواستید میتونم جواب تشریحی و ذکر منبع رو براتون بزارم

arjmand200

عضو جدید
رتبه اول دانشگاهها و قبولی در کنکور

رتبه اول دانشگاهها و قبولی در کنکور

با سلام خدمت دوستان محترم خودم راستش من امروز یه چیز خیلی عجیبی شنیدم که اصلا باورم نشد گفتم از دوستان عزیز بپرسم تا به صحتش پی ببرم و اون اینه که میگن سنجش برای داوطلبینی که در ارشد شرکت کردن و در دانشگاه خودشون رتبه اول ورودی خودشون شان یه درصد خاص و احتمالا یه ظرفیت خالی قرار داده اولا میخواستم بپرسم ایا این موضوع صحت داره یا نه و اگه داره سنجش این کار رو بر چه اساسی انجام میده اصلا ایا واسه همه دانشگاهها هستش این یا نه مثلا واسه یکی که تو دانشگاه امیرکبیر یا تبریز خونده این موضوع مصداق داره یا نه برای همه چون نمیدونم خبر دارین یا نه خوب واسه یه رشته مثل ساخت و تولید که هم دانشگاه های اصلی دارن اموزشکدئه ها نیز وجود دارن به صورت ناپیوسته آیا این قانون واسه اونا هم هستش یا نه فقط برای دانشگاهای خاصی هست چون من فکر میکنم که واسه دانشگاه ازاد نباشه ای قانون لطف دوستان محترم کسایی که از این موضوع خبر دارن بنده را روشن کنن :ی

adelante640

عضو جدید
سلام
زبان 11
ریاضی 0
سیالات 8
جامدات 2
دینامیک 2
محاسبات 10
کلید سوالات نیومده دوستان

adelante640

عضو جدید