کمک در انجام پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام به همه. من به کمک یه مخابراتی نیاز دارم. میخوام یه پروژه رو واسم انجام بده به همین دلیل اگه دانشجوی همدان باشه بهتره.

hsnkhaki

عضو جدید
سلام به همه. من به کمک یه مخابراتی نیاز دارم. میخوام یه پروژه رو واسم انجام بده به همین دلیل اگه دانشجوی همدان باشه بهتره.

سلام
ببخشیدا ولی احساس نمی کنید این درخواست از جنس درخواستهای مرحوم کردان می باشد. پروژه هر دانشجویی کاریه که باید خودش انجام بده. و فکر نمی کنم هدف از راه انداختن این سایت به این بزرگی انجام پروژه های دانشگاهی باشه بلکه اگه شما سوالی داشته باشید می تونید بپرسید و ما هم در حد توان پاسخ می دیم.
امیدوارم دیگه از این جنس پست های غیر دانشجویانه نبینم!!!

سلام. خواهش مي كنم . چون شما اطلاعاتتون كامل نيست اينو مي گين. اولا پروژه دانشجويي نيست. دوما من رشته ام نرم افزاره و خودم نمي تونم انجامش بدم وگر نه اينكارو مي كردم.

يه مدار ارسال و دريافت كننده بي سيم كه اطلاعاتو رمز شده ارسال كنه. هرچه برد امواجش بيشتر باشه بهتره چون واسه فاصله 2-3 كيلومتري مي خوام. هزينه طراحيشو هم پرداخت مي كنم.

یه مدار ارسال و دریافت بی سیمه. می خوام بردش تا جایی که امکان داره زیاد باشه و اطلاعات رو به صورت کد شده ارسال و دریافت کنه

safir3

عضو جدید
کمک در مورد یک پروژه درس مخابرات

کمک در مورد یک پروژه درس مخابرات

با سلام
اگه کسی در مورد مدوله و دی مدوله کردن سیگنال صحبت در نرم افزار مطلب و شبیه سازی آن اطلاعاتی داره به من کمک کنه. خیلی متشکر میشم اگه کسی به هم کمک کنه.

safir3

عضو جدید
پروژه درس مخابرات

پروژه درس مخابرات

با سلام
اگه کسی در مورد مدوله و دی مدوله کردن سیگنال صحبت در نرم افزار مطلب و شبیه سازی آن اطلاعاتی داره به من کمک کنه. خیلی متشکر میشم اگه کسی به هم کمک کنه.

portak

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام به دوستان

يه مقاله انگليسي 6 -5 صفحه اي در مورد الكترونيک یا مخابرات با ترجمه به زبان فارسی ميخوام واسه زبان تخصصي اگه كمك كنيد ممنون ميشم (خیلی فوری)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در صورت تمایل به خرید پروژه به تالار نیازمندی ها مراجعه کنید
و در غیر این صورت سوالات و مشکلات خود را در تاپیک سوالات و مشکلات تالار مربوطه بیان کنید
تاپبک قفل شد

سلام به دوستان

يه مقاله انگليسي 6 -5 صفحه اي در مورد الكترونيک یا مخابرات با ترجمه به زبان فارسی ميخوام واسه زبان تخصصي اگه كمك كنيد ممنون ميشم (خیلی فوری)

در این تاپیک تعدادی مقاله قرار داده شده
می تونید استفاده کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.