کمک: اطلاعات بیشتر درباره وب سرویس و پنل های ارسال پیامک

zbolghan

عضو جدید
با سلام. من تازه عضو باشگاه شدم.از رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل شدم. سوالی دارم که فک میکنم بچه های کامپیوترخیلی می تونن کمکم کنند. من میخوام راجع به وب سرویس بدونم.دنبال این هستم که بشهبه کمک پیامک نام مشتری، رشته تحصیلی وشماره سریال بسته خریداری شده رو بگیره، دیتاها رو تفکیک کنه، به اینترنت وصل شه ویک شماره رمز بگیره و براش بفرسته.
سرچ کردم دیدم یه سری پنل هایی وجود دارند که کارشون ارسال پیامک انبوهه. شرکتامیگفتن به کمک وب سرویس و نوشتن برنامه میشه اینکارو کرد.من دنبال اینم بدونم کهپنلی وجود داره که قابلیت شخصی سازی و برنامه نویسی توسط شرکت خودمون رو داشتهباشه یا باید حتما این شرکتا برنامه شو بنویسن؟
راستش من چون اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم می خواستم ازتون کمک بگیرم بیشترراهنماییم کنید
ممنون

mohammad_rahm

عضو جدید
با سلام به شما دوست عزیز شما باید یه پنل sms بخری که هم پیام بگیره و هم ارسال کنه و همان جای که پنل را میخرین برنامه نویسان از قبل کدهای آماده کرده هستن که دست برنامه نویسان میدهند و برنامه نویسان برای شما درست میکنند و اگر خودتان به برنامه نویسی وارد باشین یا برنامه نویس داشته باشین می توانین درست کنید در غیر این صورت در خدمت شما هستم .

اینم شماره من : 09115793282

بالا