کلوپ طرفداران پرسپولیس

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سپاهان و فولاد بهتر از بقیه بودن ولی همین ها هم نگاه کنید ، فولادی که قهرمان شد ، 2 سال بعدش به دسته پایین سقوط کرد و با خرید امتیاز سپاهان نوین اومد لیگ برتر، سپاهان هم بعد از چند دوره خوب کار کردن با سیاست جذب بازیکنای خوب تیمای دیگه ، به پایه خودش بی توجه شد و نتیجش این شد که بعد از رفتن همون بازیکنا از تیمش دچار مشکل شد.

به امید موفقیت :gol:پرسپولیس:gol: در سالهای بعد;)
نه من فولاد رو تو همین چند فصل اخیر میگم که با بازیکنای جوون خوب نتیجه گرفته و مدیریتش هم تغییری نکرده

سپاهان هم زمان آقای ساکت تقریبا یه روند خوبی داشت

ولی با این حرف شما که نتیجه لیگ ما رو بیشتر اتفاقات،اشتباهات و... رقم میزنه موافقم;)

ایشالا...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دل تان برای این احمدرضا عابدزاده تنگ نشده است؟

کارگر کفاشی اصفهان حالا در تهران ستاره شده بود. آدامس می جوید، ابروهایش را در هم گره می زد و با شیطنت می خندید. مهاجم ها از تک به تک شدن با او وحشت داشتند، به سمت توپ هجوم می آورد، بی هیچ ترسی از مصدومیت. عقاب آسیا شده بود. سر به آسمان می سائید. محمد پنجعلی و نادر محمدخانی و مهدی فنونی زاده و دیگر مدافعان سبیلوی آن روزهای تیم ملی به او پشت گرم بودند. «احمد پشت سرمونه! توپا رو جمع می کنه»!

حالا روزگار دیگری شده است. همه ما که عکس هایش را می خریدیم و در آلبوم کنار هم می چیدیم و آنقدر نگاهشان می کردیم که پریده رنگ می شدند، مثل خودش پیر شده ایم. کم حوصله. پر از گله و شکایت از زمین و زمان. ناراضی از همه چیز و همه کس. عابدزاده این روزها را با عابدزاده دهه شصت مقایسه کنید. روزهایی که دارایی و بنیاد شهید و هما و وحدت هم طرفدار داشتند و می خندیدیم به سکوهای خالی ورزشگاه های عربی.

این همه ماشین شاسی بلند بی سند و شماره در پارکینگ خانه های ویلایی بازیکن ها نبود. مردم به حرف و اشک و عرق ستاره هایشان باور داشتند. لباس های گلی و کفش های پاره و زانوهای زخم خورده خودش سند بود. صد میلیون تومان «پول تو جیبی» یک طفل نوپای پرسولیسی نبود، بودجه یک استان بود! گذر زمان چه بلاها که سرمان نیاورد؛ خانه های پدری را کوبیدیم و پارکینگ و توالت عمومی کردیم. سبیل ها را به باد دادیم و دلخوش شدیم به رنگ موی فوری! اما برف نشسته روی موهای عابدزاده را هیچ رنگ مویی سیاه نمی کند. مثل عقابی بازنشسته حتی توی تارهای عنکبوت هم می افتد. بخت اش را در آمریکا جستجو می کند، جایی که به دخترهای یانکی دروازه بانی یاد می دهد. لابد با آن ته لهجه آبادانی.

دلمان تنگ شده است برای این عابدزاده؛ که مغرور بود و سرکش. عکسش که می نشست روی جلد کیهان ورزشی و دنیای ورزش در چند دقیقه روی هوا بزرگترها می قاپیدند و می خریدند و ما می رفتیم سراغ آلبوم های قدیمی و خیره شدن به عکس هایش... آنقدر که کمرنگ می شد... چه کج رفتاری ای چرخ، چه بدکرداری ای چرخ...

منبع : عصر ایران

کجاین بازیکنای با غیرت

mehrce

کاربر ممتاز
عشق ما ........ تیم ما ............... پرسپولیس

عشق ما ........ تیم ما ............... پرسپولیس

mehrce

کاربر ممتاز
هواداران پرسپوليس پلاکاردي به ورزشگاه آورده‌اند که روي آن نوشته شده:
« شهر آبي اهواز قرمز شد، شايد قهرمان نشويم اما شايسته قهرماني بوديم ولي آنهايي که پرسپوليس را به اين روز انداختند خدا به زمين گرم بزند.»

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
دقیقه 35 بازی... پرسپولیس جلو افتاده، اس دق لول عقب، اون دو تا هم مساوی...
تماشاچی های پرسپولیس دارن میخونن تو اهواز...
پرسپولیس قهرمان میشه...
خدا میدونه که حقشه...
به لطف یزدان و بچه ها...
پرسپولیس قهرمان میشه...

دستها بالا................

mehrce

کاربر ممتاز
الان تا آخر نیمه اول
فولاد زده رفته اول
پرسپولیس دوم
نفت سوم
استقلال چهارم

به امید موفقیت پرسپولیس;)

چه اول بشی چه آخر دوست داریم:gol:

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز
فولاد اول
پرسپولیس
دوم
نفت سوم
سپاهان چهارم

استقلال کجاست؟! تو جدول هست؟!

استقلال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هه... نیستش...
به افتخار پرسپولیس و پرسپولیسیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خودکرده را تدبیر نیست . اگه بازی قبل 5 دقیقه حفظ توپ میکردیم الان ما داشتیم جشن قهرمانی میگرفتیم . بیسوادی دایی و غفلت بازیکنای بیخیال باعث شد قهرمانی از دست بره . این 2 امتیاز اختلافی که فولاد باهاش قهرمان شد همون 2 امتیاز بازی تو اهوازه که دقیقه 89 افشین با دست گل زد لعنت به این دقیقه 89

mehrdad50

عضو جدید
پرسپوليس امسال خيلی حاشيه داشت كه هر كدومشون هر تيمی رو از پار در می آورد. دايی اول فصل ميگفت امسال، هدفش كسب سهميه آسياست. به هدفش رسيد هر چند فكر ميكنم قهرمانی امسالو به تصميم گيری های نادرست همين آقای دايی و حاشيه های بی پايانش باختيم. خيلی حيف شد. فقط اميدوارم بتونن سال ديگه هم همين تيمو حفظ كنند كه با اين اتفاقات آخر فصل بعيده اين بازيكنا بمونن مخصوصا با اين وضعيت تيم كه معلوم نيست صاحب و متوليش كيه!
الهی راضی ام به رضای خودت...

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان پرسپولیسی عزیزم به همتون تبریک میگم
درسته تیم ما می تونست قهرمان بشه اما بازم خدا رو شکر که دوم شدیم و از همه مهمتر اس دق لال 5 شد
فقط خدا کنه کادر فنی و بازیکنا حفظ بشن
چون با همین تیم به راحتی می تونیم سال بعد قهرمان بشیم

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با شکستن رکورد استقلال و میانگین 0.5 در هر بازی / پرسپولیس بهترین خط دفاع تاریخ لیگ حرفه ای را به خود اختصاص داد

با شکستن رکورد استقلال و میانگین 0.5 در هر بازی / پرسپولیس بهترین خط دفاع تاریخ لیگ حرفه ای را به خود اختصاص داد

ارتش سرخ دات كام :
تیم فوتبال پرسپولیس با میانگین نیم گل خورده در هر بازی عنوان بهترین خط دفاعی تاریخ رقابت های لیگ حرفه ای را کسب کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری با 15 گل خورده به عنوان بهترین خط دفاع رقابت های لیگ برتر دست یافت. پرسپولیس با دریافت 15 گل در 30 مسابقه میانگین گل خورده 0.5 در هر بازی عنوان بهترین خط دفاع رقابت های تاریخ لیگ حرفه ای را به خود اختصاص داد.

پیش از این تیم استقلال تهران با 18 گل خورده در 34 و میانگین گل خورده 0.53 عنوان بهترین خط دفاع لیگ حرفه ای را در اختیار داشت.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دایی: بدترین و پرتنش‌ترین سال ورزشی‌ام را پشت سرگذاشتم / مخالفان بخواهند می روم اما پرسپولیس را نزنند / 70 درصد کمتر هزینه کردیم

دایی: بدترین و پرتنش‌ترین سال ورزشی‌ام را پشت سرگذاشتم / مخالفان بخواهند می روم اما پرسپولیس را نزنند / 70 درصد کمتر هزینه کردیم

پرسپولیس نیوز : سرمربی پرسپولیس گفت: این فصل بدترین و پرتنش‌ترین سال ورزشی‌ام را پشت سرگذاشتم و تجربه کردم به گزارش علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس و کسب سهمیه آسیا توسط سرخپوشان گفت: فوتبال خوبی ارائه دادیم و هر دو تیم خوب بازی کردند و خدا را شاکرم که پرسپولیس به هدفش رسید.

وی ادامه داد: جا دارد از تمام تیم‌هایی که جوانمردانه بازی کردند تشکر کنم. به آقای فرکی و تیم فولاد تبریک می‌گویم که توانستند قهرمان لیگ شوند. ما نتوانستیم قهرمان شویم چون بحران مدیریتی، مصاحبه‌های آنچنانی و شرایط خاصی که برای تیم بوجود آمد عملا تیم را از قهرمانی دور کرد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه برخی می‌خواستند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند گفت: دلیل اصلی این همه حواشی که برای پرسپولیس بوجود آمد فقط به خاطر کوبیدن علی دایی بود. خدا را شکر می‌کنم که بچه‌های تیم با شایستگی توانستند حقانیت خود را به اثبات برسانند.

دایی یادآور شد: این فصل بدترین و پرتنش‌ترین سال ورزشی‌ام را پشت سرگذاشتم و تجربه کردم. شرایط بسیار سخت بود که آخرین آن هم لیست معروفی بود که به کذب منتشر شد.

وی ادامه داد: خدا به ما کمک کرد که تیممان به حاشیه کشیده نشد. بچه‌هایمان خیلی مرد بودند که توانستند حداقل به نایب‌ قهرمانی دست پیدا کنند. متاسفانه در این مدت افرادی که فقط نامشان پیشکسوت پرسپولیس بود همه جوره به ما حمله کردند، با این حال قهرمان واقعی بازیکنان ما هستند.

سرمربی پرسپولیس با بیان این مسئله که فولاد تنها تیم کم نوسان لیگ بوده تاکید کرد: برای فولاد در مسابقات آسیایی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم به نتیجه دلخواه برسد.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا در پرسپولیس خواهد ماند یا خیر گفت: قرارداد من با پرسپولیس 3 ساله است اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. باز هم از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم قهرمان لیگ شویم اما همه می‌دانند چرا این اتفاق رخ نداد. امیدوارم هواداران من را ببخشند و دست تک تک آنها را می‌بوسم.

وی تصریح کرد: از همه خواهش می‌کنم که پرسپولیس را حمایت کنند و اگر علی دایی را دوست ندارند حاضرم از پرسپولیس جدا شوم اما لطمه‌ای به این تیم نخورد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به هزینه‌های این فصل سرخپوشان تاکید کرد: در این فصل نسبت به فصل گذشته 70 درصد کمتر هزینه شد. ما اردوی خارجی نداشتیم و حتی اردوهای داخلی هم که در ابتدای فصل برگزار کردیم به خصوص اردوی اردبیل هنوز هزینه‌هایش پرداخت نشده است.

fataneh sorkh

عضو جدید
دوستان پرسپولیسی عزیزم به همتون تبریک میگم
درسته تیم ما می تونست قهرمان بشه اما بازم خدا رو شکر که دوم شدیم و از همه مهمتر اس دق لال 5 شد
فقط خدا کنه کادر فنی و بازیکنا حفظ بشن
چون با همین تیم به راحتی می تونیم سال بعد قهرمان بشیم

منم تبريك ميگم...
تا دقيقه آخر منتظر بودم گسترش گل بزنه كه...ولي بازم خدا رو شكر،انشاالله سال بعد
اينكه
دوپينگيا سهميه نگرفتن خيليييييييي خوب بود،با اين همه ادعاشون ب هيچ جا نرسيدن

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اگه دایی میخواد بمونه باید یه دستیار خوب بیاره چون خودش هیچی بارش نیست . قهرمانی فقط بخاطر بی دانشی دایی از دستمون رفت
خلعتبری گفته احتمالا از پرسپولیس برم والا خجالتم خوب چیزیه هنوز قسطاشو ندادن میگه میخوام برم .
اینطور که پیداست سال بعد خیلی از بازیکنا میرن همه چی رو هواست وزارت ورزش فقط دو هفته اخر لیگ رو به فکر خصوصی کردن تیم بود الان تیم صاحب نداره

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خودکرده را تدبیر نیست . اگه بازی قبل 5 دقیقه حفظ توپ میکردیم الان ما داشتیم جشن قهرمانی میگرفتیم . بیسوادی دایی و غفلت بازیکنای بیخیال باعث شد قهرمانی از دست بره . این 2 امتیاز اختلافی که فولاد باهاش قهرمان شد همون 2 امتیاز بازی تو اهوازه که دقیقه 89 افشین با دست گل زد لعنت به این دقیقه 89
3 امتیازی که تو اصفهان از ما گرفتن و...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من نیم ساعته دارم حساب کتاب میکنم نفهمیدم چطوری شد...
۴تا تیم مدعی قهرمانی بودن... استقلال چرا پنجم شد آخه؟؟
یاد آقای همساده افتادم که میگفت:
بازی رو ۲ - ۰ جلو بودیم ... رفتم استادیوم دیدم بازی رو ۱ - ۲ باختیم :))) بعنی داغون شدم :)))))))

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پرسپولیسیهای عزیز ببخشید دیر تبریک گفتم چون تا الان داشتم به شوکه شدن همه استقلالی ها ودوستان استقلالی فکر میکردم:biggrin:
خوشحالم که حداقل تونستیم سهمیه بگیریم حیف که به خاطر بیخیالی بازیکنها قهرمانی رو از دست دادیم اما بازم خداروشکر.
مرسی تراکتور که حال شون رو گرفت. راستی تراکتورم ققققققققققققققققررررررررررررررررررررمزه.:D
به افتخاره همه پرسپولیسیهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w17::w17::w23::w23:

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز

آقا، Dislike!!

من نمیدونم چرا اون جاهایی که تو نیمه دوم ما بازی ها رو برگردوندیم دایی بی سواد نبوده!!

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تبریک میگم دوستان... :gol: من به جای دوبله.. سوبله خوشحالم...
فولاد .. پرسپولیس و بعد پنجمیِ اس اسی ها... خخخخخخ:D
ان شاا.. سال بعد قهرمانی...(هم فولاد.. هم پرسپولیس... ) اغلب ما خوزستانی ها بین این دو تیم موندیم... دست آخرم میگیم هردو...:D
_________________---
به هر حال مبارک باشه.. مهم اینه پنجم نشدیم... :| یکی دیروز بهم اینجا یه تیکه درشت انداخت برم جوابشون رو بدم....:biggrin:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار بود پرسپولیس قهرمان نشه دوست داشتم تیم نفت قهرمان بشه که حقش بود ولی فولاد هم خیلی خوب کار کرد اونا هم مزد زحمت هاشون رو گرفتن و تبریک میگم نائب قهرمانی تیم محبوبمون واینکه فصل بعد آسیا با شیاطین سرخ ایرانی(پرسپولیس ، تراکتور ، فولاد) دیدنی خواهد شد.....اس تق لالی ها هم میتونن پای تلویزیون بشینن تماشا کنن بازی ها رو ...:دی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آقا، Dislike!!

من نمیدونم چرا اون جاهایی که تو نیمه دوم ما بازی ها رو برگردوندیم دایی بی سواد نبوده!!
دایی تو همه بازیها بیسواد بوده :D
کدوم بازی رو برگردوندیم همه بازیایی که عقب افتادیم رو باختیم و فقط دوتاشو تونستیم مساوی کنیم . راه اهن و صبا :|
این بازیای اخر جای تغییر تو ترکیب و آزمون و خطا نبود که دایی ترکیب رو تغییر میداد .
خدا کنه واسه فصل بعد دست از لجبازی برداره و یه دستیار خوب بیاره چون خودش ثابت کرده تو بازیای بزرگ با ترکیب و تعویضاش بازنده س همیشه