کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اسم تاپیک هم شبهه وجود داره
وقتی چند نقطه می ذاری یعنی و استقلالیهای عزیز هم اگه خواستند بیان حالا!

اولا خواستيد وارد شديد اجازه بگيريد دوما قوانين رعايت كنيد و از اونجاي كه جزء قوانين اين تاپيك اينهم هست كه با oooooo كل كل تو اين تاپيك ممنوع من بيشتر از اين جواب نمي دم و اينكه اقا مهرداد شما كه من مي دونم دلت قرمزه چرا الكي مي گي من ابيم :wallbash:

شايد حامد

عضو جدید
درود
به همه پرسپوليسي هاي گلم كه از ديروز يه كم دلت گرفته قربون دلهاي قرمزتون بشم اصلا خودتون ناراحت نكنيد

به نظر من كه باخت براي هر تيمي خوبه چون الان افشين حواسش براي نيم فصل دوم جمع مي شه و اينكه باختمون خيلي كلاس داشت با 4تا كارت قرمز كه رنگ عشق بود:w32::w32:

فداي سرتون كه باختيم اصلا مهم نيست فداي سر يه تار موي افشين امپراطور كه باختيم
راس ميگه فداي يه تار موي همه بچه هاي تيم و همه پرسپوليسيا

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
جريمه بازيكنان بعد از بازي با پاس

22 میلیون تومان جریمه نقدی و یک توبیخ کتبی در آخرین جلسه کمیته انضباطی

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس امروز جلسه فوق‌العاده‌ای تشکیل داد. در این ارتباط عباس علیپور مدیر روابط عمومی و روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس و دبیر کمیته انضباطی، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره نتایج جلسه فوق‌الذکر چنین گفت:

با توجه به بازی روز گذشته که با نتیجه ضعیف و مسائل حاشیه‌ای همراه بود، آقای کاشانی از هواداران پرسپولیس به سبب این باخت و دیگر موارد پیش آمده که بر خلاف اصول فرهنگی باشگاه روی داد، عذرخواهی کردند و پیامد آن تشکیل جلسه فوق‌العاده کمیته انضباطی بود که امروز برگزار شد و در جریان آن با بازبینی فیلم بازی، کلیه موارد بررسی شد و احکامی صادر گردید.
بر این اساس، آقایان علیرضا نیکبخت واحدی، فرزاد آشوبی و محمد نصرتی به دلیل انجام خطاهای غیر ضروری و خطرناک بر روی بازیکنان تیم پاس همدان هر کدام به پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان جریمه نقدی ملزم شدند. آقای حسین بادامکی هم، از آنجا که خطای وی بر اساس نظرات کارشناسی مستحق اخراج تشخیص داده نشد، از این ناحیه به پرداخت مبلغ دو میلیون تومان و به خاطر دست زدن بعد از تصمیم داور که به تحریک وی منجر شد و در راستای سیاست باشگاه بر حفظ حرمت داوران عزیز کشورمان، به پرداخت مبلغ 3 میلیون تومان جریمه نقدی ملزم گردید. آقای کریم باقری هم به خاطر حرکتی که در دقیقه 65 بازی روی بازیکن حریف انجام داد، شایسته تذکر کتبی با درج در پرونده تشخیص داده شد.
از دبیر کمیته انضباطی درباره جریمه‌های احتمالی برای تیم یا دیگر بازیکنان به دلیل کسب نتیجه غیر قابل قبول هم سوال می‌کنیم که وی چنین تصریح کرد: در اینباره با تصمیم کمیته انضباطی، آنالیزور باشگاه مامور شد تا با بررسی فیلم بازی، عملکرد تک به تک بازیکنان و عملکرد کلی تیم در این بازی را استخراج کنند تا بر اساس آن درباره کل بازیکنان و حتی اعضای کادر فنی تصمیم گیری شود و از اینرو رایی صادر نشد.
و اما آخرین سوال ما مربوط به شیث رضایی می‌شد، عباس علیپور در اینباره گفت: تنها موضوع خارج از بحث بازی دیروز که در جلسه مطرح شد، غیبتهای آقای شیث رضایی در تمرینات و عدم هماهنگی با پزشک تیم در جریان مصدومیت وی بود. از آنجا که این مسئله باعث بروز حواشی برای تیم شد، آقای رضایی به پرداخت مبلغ دو میلیون تومان جریمه نقدی ملزم گردید، ضمن اینکه مقرر شد وی باید خود را به آقای زرینه معرفی کند و مرجع باشگاه درباره مسائل پزشکی بازیکنان تیم و مصدومیتها، ایشان خواهند بود.

kamran6026

عضو جدید
به نظر من نبايد بازيكنان را جريمه ميكردنچون يك تيم نميتونه در هر دو جام موفق باشه مهم اينكه كه تو جام اصلي هنوز بدونه باخته و امروز هم كه قرمان نيم فصل شده

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود كامران عزيزم

جريمه به خاطر باخت نيست چون اگه به خاطر باخت بود همه بايد جريمه مي شدن اگه با دقت بخوني دليلش به خاطر خطا هاي بي دليل و اخراج شدن بازيكنان بود كه از نظر اخلاقي درست نبود و احتمال صدمه به بازيكنان پاس وجود داشت ما كه مثل تيم oooooo نيستيم كه به بازيكنان حريف اهميت نديم

kamran6026

عضو جدید
جريمه به خاطر باخت نيست چون اگه به خاطر باخت بود همه بايد جريمه مي شدن اگه با دقت بخوني دليلش به خاطر خطا هاي بي دليل و اخراج شدن بازيكنان بود كه از نظر اخلاقي درست نبود و احتمال صدمه به بازيكنان پاس وجود داشت ما كه مثل تيم oooooo نيستيم كه به بازيكنان حريف اهميت نديم
سلام عزيز دلم خواهر گلم به بين هر كي ديگه هم جاي اونها بود همين كار را ميكرد اگه بازي را يك دفعه ديگه نگاه كني دو خطاي اول كار كه داور بي خودي گرفت اونها را عصباني كرد و تيم فهميد كه بايد به بازه و اگه يكي از گلهاي نيمه اول را نگاه كني خطا مسلم پاس كه بر روي دروازه بان انجام دادن و توپ رفت تو گل را نگرفت طبق قانون فيفا اگه توپ حتي يك ثانيه در دست دروازه بان باشه و بازيكني از تيم حريف بخواهد به توپ تجاوز كنه خطا و جريمه ان يك كارت زرد است ولي در اون بازي دروازه بان توپ را كامل گرفت و بازي كن پاس تو دست دروازه بان شوت كرد من هم اگه جاي اونا بودم بدتر ميكردم داورا امده بودند پرسپوليس را از دور خارج كنن به نظر من كه تغريبا 12 يا 13 ساله طرفدار فوتبال هستم و همه مدلش را ديدم كار بسيار درستي انجام دادن

kamran6026

عضو جدید
در ضمن چند ساله بهترين اخلاق را كريم تركه كه واقعا براي بازيكنان يك افتخاره و يك استوره در اخلاق نبايد اخراج ميشد ولي شد و در دو بازي قبل دو كارت زرد گرفت چرا ؟؟؟؟

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بازي نديدم و اصلا دوست ندارم ببينم ولي مي فهمم شما چي مي گيد به هر حال اين سياست باشگاه بوده اگه دقت كرده باشيد امسال تيم نظم خاصي پيدا كرده و به مسائل فرهنگي خيلي اهميت داده مي شه

در ضمن اقا كامران شما چرا پيام خصوصي دريافت نمي كنيد ؟ من به همه بچه ها پرسپوليسي يه پيام دادم به شما نشد

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من پرسپولیسی نیستم ولی خدائیش تیمی که خوب بازی بکنه باید قهرمان بشه . مثل منچستر که به امید حق حال آرسنال رو خواهد گرفت و قهرمان خواهد شد.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سه تا نيست 6تا هست اولا oooooo

دوما امسال مي خواهد بشه 7تا و اينكه خشونت مال تيم oooooo كه همه بازي ها اينطوري بازي مي كنه

سوما من كه مي دونم دلت براي پرسپوليس مي تپه هي مياي اينجا

srn57

عضو جدید
من پرسپولیسی نیستم ولی خدائیش تیمی که خوب بازی بکنه باید قهرمان بشه . مثل منچستر که به امید حق حال آرسنال رو خواهد گرفت و قهرمان خواهد شد.

اگه جرات داری باش!
همین الان حکم اخراجت و مسدود کردن سهمت رو صادر و امضا میکنم و از هیئت مدیره با اکثریت آرا اخراج! :evil:

اونم با چهار تا کارت قرمز به رنگ عشق!!! :w15:

:w08::w11::w12::w29::w25:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم تاپيك نخونده چرا وارد ميشيد ؟ گفته ooooooنيان بابا ما نمي خواهيم تو اين تاپيك ؟ooooo ببينيم

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تاپيك مخصوص پرسپوليسهاست اخرين اخبار از بازيكنان و مربيان، نتايج ، تمرينات ،عكس ها ، بازي ها و انچه به اين تيم مربوطه بيا ر اينجا لطفا فقط پرسپوليس ها بيان ورود استقلالي ها(------) ممنوع

چند قانون هم داره لطفا رعايت كنيد :

1- تيم ما اسمش پرسپوليس نه پيروزي ولي بعضي ها از دشمني اسم تيم مارو عوض كردن پس كسي نگه پيروزي

2- نوشتن كلمه پرسپوليس فقط با رنگ قرمز مجازه

3- لطفا فقط از پرسپوليس بگيد اصلا اسم تيم استقلال نياريد اگه مي خواهيد بگيد استقلال فقط لازم 6 تا نقطه بزاريد (......) كه نشونه 6تا گل تاريخي به اين تيمه

استقلال = ...... (پس ننويسيد استقلال )

4- ممكنه طرفداران ..... بيان تاپيك بدن لطفا اصلا جواب نديد و توجه نكنيد

5- و اينكه ديگه مواظب خودتون باشيد پرسپوليس دشمن زياد داره :w40::w36:

6- در متن پست لطفا از رنگ ابي استفاده نشه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اذيت نديدي من كه قبلا گفتم غلظت مردم ازاري تو خونم زياده باشه من هستم تو بازي مردم ازاري

اقا مهرداد سوتي كه ديروز تو بانك دادي براي بچه هاي سايت نوشتي :child:

srn57

عضو جدید
وا !
آقا مهرداد!
کدوم سوتی بابا؟ من که بودم اونجا !
بیخیال!
بندو آب دادی که.
واقعا که!

pesare_bawafa

عضو جدید
فقط پرسپلبس

فقط پرسپلبس

من نمیدونم این 000000 ایها اینجا چی میخوان اگه واقعا بیکارن برن تیمشون رو درست کنن که اینقدر داغون بازی نکنه
اگه هم دیگه واقعا درمونده شدن حداقل بشینن بازیهای پرسپلیس رو نگاه کنند ببینن افشین جون و بازیکناش چیکار میکنند تو زمین یاد بگیرن
مهرداد جون درسته که همه جا هستی ولی این تاپیک رو گردش کن که اوضا خرابه
اصلا برین یه تاپی بزنین به اسم 000000 ببینم کی میاد سراقتون

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای ما مهدی بیا بیا، تا انتها انتظارظهورت را بدوش می کشیم

اینجا نیازی به ...... نیست آ خه ما با تیمای ضعیف کاری نداریم ، ثابت هم کردیم که با تیمای ضعیف به رسم مردونگی می زاریم بازی به تساوی بکشه آ خه دوست نداریم برن دسته پایین تر نیست یه کم گناه دارن دلمون براشون میسوزه:gol::gol:

نه قاشق نه چنگال سوراخه......:biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:gol:آره والا تیم هم تیم قدیم شما...... به آرزوی گذشته هاتون زنده باشید یاد اون 6 تا گل سرخ :gol:

شايد حامد

عضو جدید
شعارهاي استاديومي

شعارهاي استاديومي

پرسپوليس قهرمان ميشه ،
خدا مي دونه كه حقشه ،
به لطف يزدان و بچه ها ،
پرسپوليس قهرمان ميشه، پرسپوليس قهرمان ميشه

شايد حامد

عضو جدید
تبريك

تبريك

چاكر همه پرسپوليسيا ؛
قهرماني نيم فصل مبارك همتون. ببخشيد كه من دير به وعده ام عمل كردم...

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تو نازی رو نمیشناسی
میره 6 تا هم میذاره روش!!
راس میگیا
یادش بخیر
منم با این بازیکنا استقلال رو میشناسم..
نه الان که یه مشت سوسول اومدن..
اما مطمئنم نازی میره سوتیم رو میگه!!
خوب پس همون که گفتم
اس اس آ.ث.میلان سرور پرسپولیسه!!

من 6تا ميزارم رو چي ؟ اين شما بوديد كه 6تا ئي شديد در ضمن من سوتي مي گم ببين دروغ مي گم يا نه ؟

يكي از قوانين اين تاپيك اين بود كه اگه طرفداران oooooo پست دادن توجه نكنيد

لطفا توجه نكنيد